3. Bieg Królewski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Androsiuk Aleksandra Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Hajnówka Biega
2 Androsiuk Barbara Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
3 Androsiuk Tomasz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
4 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
5 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
6 Artemiuk Eugeniusz Hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
7 Bedkowski Kacper Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
8 Bedkowski Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
9 Białożyt Konrad Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
10 Bielawski Marek Białowieża Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
11 BIENIAS Adrian Kleszczele Bieg Główny - 10 km
12 Bobryk Zenon Łosice Bieg Główny - 10 km
13 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg Główny - 10 km Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok opłacono on-line
14 Bondaruk Adam Hajnówka Bieg Główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono on-line
15 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono on-line
16 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
17 Burnecki Artur Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
18 Chirko Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
19 Chmielewski Szymon Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
20 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
21 Chwojko Paulina Pasieki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
22 Czemiel Dariusz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
23 czopek jaroslaw EŁK Bieg Główny - 10 km Maratonka
24 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km The Best Family Jogging Club opłacono on-line
25 CZYKWIN Julian BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
26 CZYKWIN Mikołaj BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
27 Dankiewicz Henryk Białystok Bieg Główny - 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
28 Drozdowska Anna Łosice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
29 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
30 Drużba Grzegorz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
31 Frączek Luiza Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
32 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono on-line
33 Frydrych Bożena Warszawa Bieg Główny - 10 km -----------------------
34 Giermaniuk Anna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
35 Golonko Sylwia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
36 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
37 Grygoruk Tomasz Dubicze Osoczne Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
38 Gładzka Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
39 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
40 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono on-line
41 Kaczoch Adaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
42 Kaczoch Jaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
43 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
44 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg Główny - 10 km Nasielsk Baszta Team opłacono on-line
45 KARANOS Tadeusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km RKB Hajnówka opłacono on-line
46 Karczewski Adrian Karczewski Kleszczele Bieg Główny - 10 km CB163
47 Karczewski Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
48 Karpowicz Marek Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
49 Karwan Zbigniew Lublin Bieg Główny - 10 km BBL
50 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km ZS "Strzelec" OSW JS 1035 opłacono on-line
51 Kochański Krystian Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
52 Korniluk Bogdan Biała Podlaska Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza Biała Biega
53 Koryga Jowita Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
54 Kot Tolek Hajnówka Bieg Główny - 10 km
55 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze Bieg Główny - 10 km MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
56 Koziejko Stanisław Białystok Bieg Główny - 10 km Biegam dla Justysi opłacono on-line
57 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
58 Kuleszo Karol Suwałki Bieg Główny - 10 km POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE
59 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
60 Kwiatek Wojciech Warszawa Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
61 Lenczewski Krzysztof Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km
62 LEOŃCZUK Andrzej BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono on-line
63 LEOŃCZUK Justyna BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
64 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny - 10 km so-biebie-gam
65 Lewczuk Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
66 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
67 Majecki Robert SANDOMIERZ Bieg Główny - 10 km JW Sandomierz
68 Marek Henryk Warszawa Bieg Główny - 10 km -------------
69 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
70 Małek Artur Lublin Bieg Główny - 10 km Eat Pasta opłacono on-line
71 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 10 km SHA-LE-NI opłacono on-line
72 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono on-line
73 Młodzianowski Walenty Kleszczele Bieg Główny - 10 km Wolny biegacz
74 Norwa Sylwester Patków Bieg Główny - 10 km JET SET
75 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza GOCH
76 Piaskowska Dorota Kleszczele Bieg Główny - 10 km
77 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono on-line
78 Pleskowicz Łukasz Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono on-line
79 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg Główny - 10 km Mielnicki Klub Biegacza opłacono on-line
80 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny - 10 km
81 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
82 Samsel Beatka Orło Bieg Główny - 10 km TEAM Małkinia
83 Sawa Oskar Hajnówka Bieg Główny - 10 km
84 Sawicz Magdalena Białystok Bieg Młodzieżowy - 1 500 m szkoła podstawowa nr 37 Białystok
85 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
86 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
87 Skowera Krzysztof Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
88 Snarski Bogdan WARSZAWA Bieg Główny - 10 km Albatrosy opłacono on-line
89 Sokół Przemysław Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
90 Sołoguba Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
91 Sołoguba Paulina Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
92 Stasiewicz Leon Hajnówka Bieg Główny - 10 km
93 Stasiewicz Wiera Hajnówka Bieg Główny - 10 km
94 Strelczuk Janusz Lewki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
95 Supiński Adam Protasy Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
96 SYDOR TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono on-line
97 Syska Krystian Brańsk Bieg Główny - 10 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
98 Szczotkiewicz Mateusz Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
99 Szerszunowicz Katarzyna hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
100 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok opłacono on-line


Wyświetleń: 3880

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ