Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | Tim Małego | opłacono on-line |
2 | WISZENKO ELŻBIETA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | BiegamBoLubię Białystok | opłacono on-line |
3 | Wilkaniec Krzysztof | HaJnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
4 | Wiesiełowski Jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | PRONAR | opłacono on-line |
5 | Wasilewska Urszula | Grabówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
6 | Turczyński Paweł | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
7 | Troc Marek | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Tomaszuk Jagoda | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
9 | TEREBUN SZYMON | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
10 | Terebun Monika | Widowo | Polska | Bieg Główny - 10 km | Sportus | |
11 | Terebun Gabriela | Widowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
12 | TEREBUN EDWARD | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
13 | Tellos Justyna | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
14 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
15 | Tarasiuk Filip | Rzepniki | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
16 | Tarasiuk Adam | Czeremcha | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
17 | Szumarska Justyna | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
18 | Szubzda Piotr | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | Bieg Główny - 10 km | Moto Agro Team | opłacono on-line |
19 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Masters Białystok | opłacono on-line |
20 | Szerszunowicz Katarzyna | hajnowka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | |
21 | Szczotkiewicz Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
22 | Syska Krystian | Brańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
23 | SYDOR TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Podlasie Białystok | opłacono on-line |
24 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
25 | Strelczuk Janusz | Lewki | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
26 | Stasiewicz Wiera | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
27 | Stasiewicz Leon | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
28 | Sołoguba Paulina | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
29 | Sołoguba Jan | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
30 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
31 | Snarski Bogdan | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny - 10 km | Albatrosy | opłacono on-line |
32 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
33 | Simoniuk Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
34 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
35 | Sawicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | szkoła podstawowa nr 37 Białystok | |
36 | Sawa Oskar | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
37 | Samsel Beatka | Orło | Polska | Bieg Główny - 10 km | TEAM Małkinia | |
38 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
39 | Rosiński Arkadiusz | Orło | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
40 | Radzicki Patryk | Nurzec Stacja | Polska | Bieg Główny - 10 km | Mielnicki Klub Biegacza | opłacono on-line |
41 | Pleskowicz Łukasz | Narew | Polska | Bieg Główny - 10 km | Narew | opłacono on-line |
42 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | Bieg Główny - 10 km | Narew | opłacono on-line |
43 | Piaskowska Dorota | Kleszczele | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
44 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | Klub Biegacza GOCH | |
45 | Norwa Sylwester | Patków | Polska | Bieg Główny - 10 km | JET SET | |
46 | Młodzianowski Walenty | Kleszczele | Polska | Bieg Główny - 10 km | Wolny biegacz | |
47 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Palę Wrotki | opłacono on-line |
48 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg Główny - 10 km | SHA-LE-NI | opłacono on-line |
49 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
50 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | ------------- | |
51 | Małek Artur | Lublin | Polska | Bieg Główny - 10 km | Eat Pasta | opłacono on-line |
52 | Majecki Robert | SANDOMIERZ | Polska | Bieg Główny - 10 km | JW Sandomierz | |
53 | Mackiewicz Ireneusz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
54 | Łuksza Michał | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | |
55 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg Główny - 10 km | Palę Wrotki | opłacono on-line |
56 | Lewczuk Wiktoria | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
57 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | Bieg Główny - 10 km | so-biebie-gam | |
58 | LEOŃCZUK Justyna | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
59 | LEOŃCZUK Andrzej | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Podlasie Białystok | opłacono on-line |
60 | Lenczewski Krzysztof | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
61 | Kwiatek Wojciech | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
62 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line |
63 | Kuleszo Karol | Suwałki | Polska | Bieg Główny - 10 km | POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE | |
64 | Koziołkiewicz Krzysztof | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) | opłacono on-line |
65 | Koziejko Stanisław | Białystok | Niger | Bieg Główny - 10 km | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
66 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | MKS Juvenia Białystok | opłacono on-line |
67 | Kot Tolek | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
68 | Koryga Jowita | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
69 | Korniluk Bogdan | Biała Podlaska | Polska | Bieg Główny - 10 km | Klub Biegacza Biała Biega | |
70 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
71 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | ZS "Strzelec" OSW JS 1035 | opłacono on-line |
72 | Karwan Zbigniew | Lublin | Polska | Bieg Główny - 10 km | BBL | |
73 | Karpowicz Marek | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
74 | Karczewski Jan | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
75 | Karczewski Adrian Karczewski | Kleszczele | Polska | Bieg Główny - 10 km | CB163 | |
76 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | RKB Hajnówka | opłacono on-line |
77 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
78 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
79 | Kaczoch Jaś | Hajnówka | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | Szkoła nr 2 | |
80 | Kaczoch Adaś | Hajnówka | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | Szkoła nr 2 | |
81 | JANCEWICZ DIANA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Vege Runners | opłacono on-line |
82 | Iwaniuk Włodzimierz | Lipiny 129 | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
83 | Grygoruk Tomasz | Dubicze Osoczne | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | |
84 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
85 | Golonko Sylwia | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | |
86 | Gładzka Wiktoria | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
87 | Giermaniuk Anna | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
88 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | ----------------------- | |
89 | Frączek Luiza | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
90 | Frankowska Urszula | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | Tim Małego | opłacono on-line |
91 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
92 | Drozdowski Marcin | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
93 | Drozdowska Anna | Łosice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
94 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line |
95 | CZYKWIN Mikołaj | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | The Best Family Jogging Club | |
96 | CZYKWIN Julian | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | The Best Family Jogging Club | |
97 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | The Best Family Jogging Club | opłacono on-line |
98 | czopek jaroslaw | EŁK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Maratonka | |
99 | Czemiel Dariusz | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
100 | Chwojko Paulina | Pasieki | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7942