2. MISTRZOSTWA 49 BAZY LOTNICZEJ W BIEGU NA 10 km

2. MISTRZOSTWA 49 BAZY LOTNICZEJ W BIEGU NA 10 km - 10km V2.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. Kara
1 178 SOWIŃSKI PATRYK M 1 TCZEW REEBOK RUN CREW, PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:36:02 16.65 [km/h] 07:36 [min/km] 0:17:44
2 197 ŚWIĄTKOWSKI TOMASZ M 2 NOWA CERKIEW GROM 49BLOT 10km 0:37:06 16.17 [km/h] 07:43 [min/km] 0:17:44
3 220 WOJTOWICZ MARCIN M 3 GDYNIA 10km 0:42:57 13.97 [km/h] 07:18 [min/km] 0:21:22
4 60 HOLZ OSKAR M 4 TCZEW ST RUNNERS OPP GDANSK 10km 0:42:57 13.97 [km/h] 07:18 [min/km] 0:21:22
5 202 UBER MARCIN M 5 PRUSZCZ GDAŃSKI MINI ALTANA SQUAD 10km 0:42:57 13.97 [km/h] 07:18 [min/km] 0:21:16
6 129 MYRCIK RAFAŁ M 6 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/49BLOT 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 07:21 [min/km] 0:21:35
7 137 PARACKI MICHAŁ M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI EUROCASH 10km 0:44:05 13.61 [km/h] 07:25 [min/km] 0:21:23
8 148 PITAK PIOTR M 8 PRUSZCZ GDAŃSKI 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 07:27 [min/km] 0:21:54
9 106 LENKIEWICZ TOMASZ M 9 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:44:34 13.46 [km/h] 07:27 [min/km] 0:21:45
10 162 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 SZTUM 10km 0:44:35 13.46 [km/h] 07:28 [min/km] 0:21:33
11 236 ŻARDECKI DAWID M 10 STAROGARD GDAŃSKI KLUB KOCIEWIAK TCZEW 10km 0:44:41 13.43 [km/h] 07:28 [min/km] 0:22:18
12 150 PROKOPIUK JAROSŁAW M 11 GDYNIA PROCAR GDYNIA 10km 0:45:15 13.26 [km/h] 07:32 [min/km] 0:22:24
13 52 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ M 12 GDANSK 10km 0:45:19 13.24 [km/h] 07:32 [min/km] 0:22:57
14 58 HEYKA JAROSŁAW M 13 LĘBORK MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 07:33 [min/km] 0:22:20
15 130 NAŁĘCZ ADAM M 14 STRASZYN STRASZYN BIEGA 10km 0:45:59 13.05 [km/h] 07:36 [min/km] 0:22:26
16 204 WAŁDOWSKI DOMINIK M 15 GDAŃSK XRUNNERS 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 07:37 [min/km] 0:22:23
17 113 ŁUCZAK ŁUKASZ M 16 GDAŃSK XRUNNERS 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 07:38 [min/km] 0:22:25
18 101 KWIDZIŃSKI WOJCIECH M 17 ŁĘGOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 0:46:19 12.95 [km/h] 07:38 [min/km] 0:22:56
19 208 WIECZOREK TOMASZ M 18 GDAŃSK 10km 0:46:21 12.94 [km/h] 07:38 [min/km] 0:22:42
20 274 CIECIERSKI MACIEJ CIECIERSKI M 19 TCZEW AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10km 0:46:31 12.90 [km/h] 07:39 [min/km] 0:22:53
21 55 GUZ ROBERT M 20 TCZEW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 10km 0:46:37 12.87 [km/h] 07:40 [min/km] 0:22:27
22 102 LEHMANN DAWID M 21 GDAŃSK 10km 0:46:50 12.81 [km/h] 07:41 [min/km] 0:22:56
23 59 HOFFMAN SŁAWEK M 22 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 10km 0:46:57 12.78 [km/h] 07:42 [min/km] 0:23:04
24 253 BACHÓRZ AGATA K 2 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 10km 0:47:02 12.76 [km/h] 07:42 [min/km] 0:23:04
25 217 WOJSA MARCIN M 23 GDAŃSK 10km 0:47:10 12.72 [km/h] 07:43 [min/km] 0:22:53
26 214 WLAZŁY RAFAŁ M 24 BORKOWO 10km 0:47:11 12.72 [km/h] 07:43 [min/km] 0:21:46
27 222 WOZBANOWICZ JACEK M 25 STRASZYN STRASZYN BIEGA 10km 0:47:15 12.70 [km/h] 07:44 [min/km] 0:23:00
28 219 WOJTOŃ ŁUKASZ WOJTOŃ M 26 KRAKÓW 10km 0:47:18 12.68 [km/h] 07:44 [min/km] 0:22:14
29 144 PIÓRKOWSKA NATALIA K 3 GDAŃSK BIEGNĘ PO MEDAL 10km 0:47:35 12.61 [km/h] 07:46 [min/km] 0:22:42
30 187 SZELIGA ADAM M 27 GDAŃSK 12PPXW 10km 0:47:55 12.52 [km/h] 07:48 [min/km] 0:23:56
31 261 BOLEK DANIEL M 28 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:48:10 12.46 [km/h] 07:49 [min/km] 0:22:56
32 264 BRAMOWICZ JACEK M 29 JUSZKOWO 10km 0:48:13 12.44 [km/h] 07:49 [min/km] 0:22:49
33 290 DYDYNA KRZYSZTOF M 30 KĄTY RYBACKIE RCI GDYNIA 10km 0:48:20 12.41 [km/h] 07:50 [min/km] 0:23:16
34 112 LISIECKI JAKUB M 31 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 07:51 [min/km] 0:22:16
35 265 BRYŁA MACIEJ M 32 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/49BLOT 10km 0:48:40 12.33 [km/h] 07:52 [min/km] 0:23:01
36 122 MARZEC PRZEMYSŁAW M 33 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 0:48:45 12.31 [km/h] 07:53 [min/km] 0:23:47
37 90 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 34 GDAŃSK 10km 0:49:17 12.17 [km/h] 07:56 [min/km] 0:23:27
38 287 DOMEL DARIUSZ M 35 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:49:29 12.13 [km/h] 07:57 [min/km] 0:23:41
39 218 WOJTAS MARCIN M 36 BORKOWO 10km 0:49:30 12.12 [km/h] 07:57 [min/km] 0:21:59
40 239 KRASOWSKI GRZEGORZ M 37 GDAŃSK SPORTOWE KNURY 10km 0:49:35 12.10 [km/h] 07:58 [min/km] 0:23:42
41 280 DANIELEK TOMASZ M 38 GDAŃSK 10km 0:49:39 12.08 [km/h] 07:58 [min/km] 0:21:58
42 257 BĄCZEK ROBERT M 39 GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA 10km 0:49:40 12.08 [km/h] 07:58 [min/km] 0:23:45
43 95 KULGAJUK MICHAL M 40 PRUSZCZ GDANSKI SUT 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 07:58 [min/km] 0:22:34
44 244 GRĄŻAWSKI PIOTR M 41 GDYNIA 0 10km 0:49:45 12.06 [km/h] 07:59 [min/km] 0:18:49 + 0:15:00
45 284 DEPKA ADAM M 42 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:49:48 12.05 [km/h] 07:59 [min/km] 0:19:25 + 0:15:00
46 185 SZCZYGLAK MARIUSZ M 43 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:49:49 12.04 [km/h] 07:59 [min/km] 0:24:20
47 245 PIJANOWSKI WOJCIECH M 44 TCZEW 0 10km 0:49:52 12.03 [km/h] 07:59 [min/km] 0:18:50 + 0:15:00
48 221 WOŁOWCZYK KAMIL M 45 MALENIN WSP 10km 0:49:56 12.02 [km/h] 07:00 [min/km] 0:19:14 + 0:15:00
49 173 SKOLIMOWSKI DARIUSZ M 46 SKOWARCZ 10km 0:50:00 12.00 [km/h] 07:00 [min/km] 0:25:57
50 229 ZAŃKO MAREK M 47 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:50:02 11.99 [km/h] 07:00 [min/km] 0:24:27
51 87 KOTWA PAWEŁ M 48 GOŁĘBIEWO WIELKIE 10km 0:50:02 11.99 [km/h] 07:00 [min/km] 0:25:02
52 177 SOSIŃSKI DARIUSZ M 49 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:50:05 11.98 [km/h] 07:01 [min/km] 0:24:19
53 154 RADECKI GRZEGORZ M 50 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:50:06 11.98 [km/h] 07:01 [min/km] 0:25:38
54 248 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:06 11.98 [km/h] 07:01 [min/km] 0:24:22
55 230 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 51 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 10km 0:50:10 11.96 [km/h] 07:01 [min/km] 0:24:01
56 109 LEWICKI MACIEJ M 52 STRASZYN 10km 0:50:18 11.93 [km/h] 07:02 [min/km] 0:24:26
57 89 KOWALSKI WALDEMAR M 53 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 07:02 [min/km] 0:19:54 + 0:15:00
58 127 MIRASZEWSKA MARTA K 5 MGOSZCZ AKTYWNE LISEWO 10km 0:50:27 11.89 [km/h] 07:03 [min/km] 0:24:20
59 266 BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA K 6 BANINO RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:50:33 11.87 [km/h] 07:03 [min/km] 0:23:24
60 72 KARGUL WOJCIECH M 54 ŁĘGOWO 10km 0:50:33 11.87 [km/h] 07:03 [min/km] 0:19:02 + 0:15:00
61 117 MALEK ANNA K 7 DOBRZEWINO 10km 0:50:34 11.87 [km/h] 07:03 [min/km] 0:23:24
62 56 HAJDUK MIECZYSŁAW M 55 ELBLĄG 10km 0:50:36 11.86 [km/h] 07:04 [min/km] 0:24:17
63 97 KUROWSKI DAWID M 56 JUSZKOWO 10km 0:50:39 11.85 [km/h] 07:04 [min/km] 0:24:48
64 81 KLONOWSKI MARCIN M 57 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 07:04 [min/km] 0:19:53 + 0:15:00
65 118 MARCZAK MAREK M 58 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 07:04 [min/km] 0:24:32
66 74 KASPROWICZ ARTUR M 59 RÓŻYNY 10km 0:50:44 11.83 [km/h] 07:04 [min/km] 0:20:04 + 0:15:00
67 51 GRZELECKI SEBASTIAN M 60 JUSZKOWO ST RUNNERS 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 07:05 [min/km] 0:24:26
68 145 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 61 GDAŃSK BIEGNĘ PO MEDAL 10km 0:50:58 11.77 [km/h] 07:06 [min/km] 0:25:30
69 235 ZIMNY SEBASTIAN M 62 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:50:59 11.77 [km/h] 07:06 [min/km] 0:20:16 + 0:15:00
70 139 PIASECKI WOJCIECH M 63 GDYNIA 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 07:06 [min/km] 0:24:22
71 186 SZEFER MATEUSZ M 64 OCYPEL 10km 0:51:10 11.73 [km/h] 07:07 [min/km] 0:24:32
72 258 BĄK DANIEL M 65 GDAŃSK 10km 0:51:12 11.72 [km/h] 07:07 [min/km] 0:19:16 + 0:15:00
73 152 PYTLIŃSKI KRZYSZTOF M 66 ELBLĄG ELBLĄGUE 10km 0:51:19 11.69 [km/h] 07:08 [min/km] 0:24:08
74 198 TRAPP MICHAŁ M 67 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:51:22 11.68 [km/h] 07:08 [min/km] 0:20:04 + 0:15:00
75 61 JANIAK MARCIN M 68 GDAŃSK 10km 0:51:27 11.66 [km/h] 07:09 [min/km] 0:23:05
76 237 LELIWA SYLWIA K 8 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:51:32 11.64 [km/h] 07:09 [min/km] 0:25:10
77 132 ODZIEMCZYK TOMASZ M 69 ELBLĄG 10km 0:51:40 11.61 [km/h] 07:10 [min/km] 0:25:22
78 78 KISIEL PIOTR M 70 SKOWARCZ 10km 0:51:43 11.60 [km/h] 07:10 [min/km] 0:24:24
79 183 STOJAK KRZYSZTOF M 71 SUCHY DĄB 10km 0:51:48 11.58 [km/h] 07:11 [min/km] 0:25:27
80 193 SZYMAŃSKA MONIKA K 9 KRAKÓW 10km 0:51:48 11.58 [km/h] 07:11 [min/km] 0:24:34
81 199 TRAPP TOMASZ M 72 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:51:49 11.58 [km/h] 07:11 [min/km] 0:20:34 + 0:15:00
82 240 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 73 ELBLĄG ECM EL-HURT 10km 0:51:53 11.56 [km/h] 07:11 [min/km] 0:19:56 + 0:15:00
83 104 LEMANCZYK DAMIAN M 74 GDAŃSK ST RUNNERS 10km 0:51:58 11.55 [km/h] 07:12 [min/km] 0:25:10
84 161 RÓŻYCKI PAWEŁ M 75 GDAŃSK 10km 0:52:00 11.54 [km/h] 07:12 [min/km] 0:25:14
85 160 RÓŻYCKA JOANNA K 10 GDAŃSK 10km 0:52:27 11.44 [km/h] 07:15 [min/km] 0:25:16
86 143 PIOTROWSKI PAWEŁ M 76 GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA/PRUSZCZ GDAŃSKI/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKA 10km 0:52:27 11.44 [km/h] 07:15 [min/km] 0:24:15
87 179 SOWIŃSKI PAWEŁ M 77 GDYNIA 10km 0:52:27 11.44 [km/h] 07:15 [min/km] 0:26:36
88 133 OLEJARCZYK PIOTR M 78 ELBLĄG 10km 0:52:28 11.44 [km/h] 07:15 [min/km] 0:24:29
89 226 ZAKĘS MARCIN M 79 ELBLĄG ELBLĄGUE 10km 0:52:30 11.43 [km/h] 07:15 [min/km] 0:20:29 + 0:15:00
90 115 MADEJ PAWEŁ M 80 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 10km 0:52:34 11.41 [km/h] 07:15 [min/km] 0:26:48
91 190 SZKLARSKI ANDRZEJ M 81 ELBLĄG 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 07:16 [min/km] 0:25:13
92 296 GÓRACZYŃSKI WOJCIECH M 82 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:52 11.35 [km/h] 07:17 [min/km] 0:25:43
93 192 SZYMAŃCZAK ADAM M 83 GDAŃSK ST RUNNERS 10km 0:52:52 11.35 [km/h] 07:17 [min/km] 0:25:10
94 105 LENCZOWSKI PIOTR M 84 WEJHEROWO 13 DYWIZJON TRAŁOWCÓW/ORP FLAMING 10km 0:53:01 11.32 [km/h] 07:18 [min/km] 0:24:25
95 171 SITEK ADAM M 85 CIEPLEWO 10km 0:53:10 11.29 [km/h] 07:19 [min/km] 0:25:42
96 128 MROCZKOWSKI TOMASZ M 86 SZTUM 10km 0:53:13 11.27 [km/h] 07:19 [min/km] 0:25:50
97 153 RADECKA ANNA K 11 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:53:14 11.27 [km/h] 07:19 [min/km] 0:26:18
98 111 LIPIŃSKI TOMASZ M 87 RYBAKI 10km 0:53:25 11.23 [km/h] 07:21 [min/km] 0:24:19
99 79 KLEIN KAMIL M 88 EGIERTOWO 10km 0:53:25 11.23 [km/h] 07:21 [min/km] 0:24:19
100 252 BACH ŁUKASZ M 89 PRUSZCZ GDAŃSKIN 10km 0:53:29 11.22 [km/h] 07:21 [min/km] 0:25:05
101 223 WOŹNIAK MICHAŁ M 90 BRODNICA GÓRNA 10km 0:53:31 11.21 [km/h] 07:21 [min/km] 0:25:45
102 134 OLIWNIAK MARCIN M 91 GDAŃSK 10km 0:53:36 11.19 [km/h] 07:22 [min/km] 0:26:56
103 110 LEWINSKI KRZYSZTOF M 92 PRUSZCZ GDANSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 0:53:54 11.13 [km/h] 07:23 [min/km] 0:24:54
104 84 KOLK ANDRZEJ KOLK M 93 GDYNIA 10km 0:53:55 11.13 [km/h] 07:24 [min/km] 0:25:40
105 151 PUZIO TOMASZ PUZIO M 94 ŚWIECIE 10km 0:54:08 11.08 [km/h] 07:25 [min/km] 0:25:56
106 142 PILECKA KATARZYNA PILECKA K 12 LISEWO AKTYWNE LISEWO 10km 0:54:08 11.08 [km/h] 07:25 [min/km] 0:25:35
107 63 JARUGA MICHAL M 95 KOZLINY 10km 0:54:14 11.06 [km/h] 07:25 [min/km] 0:26:40
108 225 ZABOROWSKI MARIUSZ M 96 MALBORK 10km 0:54:17 11.05 [km/h] 07:26 [min/km] 0:26:40
109 205 WARYŚ MAREK M 97 KOLBUDY 10km 0:54:20 11.04 [km/h] 07:26 [min/km] 0:25:59
110 170 SIOMAK MICHAŁ M 98 GDAŃSK 10km 0:54:22 11.04 [km/h] 07:26 [min/km] 0:21:29 + 0:15:00
111 188 SZEWCZAK WALDEMAR M 99 GDAŃSK 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 07:27 [min/km] 0:26:20
112 209 WIELEWSKI MARCIN M 100 STRASZYN 10km 0:54:32 11.00 [km/h] 07:27 [min/km] 0:26:31
113 275 CYGANIK MAGDALENA K 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:54:33 11.00 [km/h] 07:27 [min/km] 0:25:57
114 158 RICHTER PAWEŁ M 101 GDAŃSK 10km 0:54:40 10.98 [km/h] 07:28 [min/km] 0:25:38
115 114 MADEJ DOMINIKA K 14 GDAŃSK PRĘCZAWIANKA 10km 0:54:41 10.97 [km/h] 07:28 [min/km] 0:28:21
116 254 BACHUSZ MARIUSZ M 102 TRĄBKI WIELKIE 49 BAZA LOTNICZA 10km 0:54:41 10.97 [km/h] 07:28 [min/km] 0:26:56
117 175 SKWIOT STANISŁAW M 103 GDAŃSK TUMBOTEAM 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 07:29 [min/km] 0:27:05
118 169 SIŃCZUK PATRYCJA K 15 TCZEW XRUNNERS 10km 0:54:50 10.94 [km/h] 07:29 [min/km] 0:26:33
119 135 OSSOWSKI MICHAŁ M 104 GDAŃSK 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 10km 0:55:20 10.84 [km/h] 07:32 [min/km] 0:25:18
120 138 PARANDYK ADAM M 105 JUSZKOWO 10km 0:55:42 10.77 [km/h] 07:34 [min/km] 0:26:42
121 172 SIWCZAK MARIUSZ M 106 SOBOWIDZ 10km 0:55:50 10.75 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:11
122 276 CYLKOWSKI DOMINIC M 107 TCZEW 10km 0:56:00 10.71 [km/h] 07:36 [min/km] 0:25:15
123 195 SZYMAŃSKI RYSZARD M 108 PSZCZÓŁKI 10km 0:56:21 10.65 [km/h] 07:38 [min/km] 0:26:23
124 283 DE VIRION ALEKSANDRA K 16 GDAŃSK KOTY3! 10km 0:56:24 10.64 [km/h] 07:38 [min/km] 0:27:15
125 124 MICHALAK KONRAD M 109 GDYNIA GRACJA&ALICJA 3MIASTO 10km 0:56:27 10.63 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:47
126 166 SERTEL ULA K 17 GDAŃSK LOTOS TEAM/ BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 0:56:31 10.62 [km/h] 07:39 [min/km] 0:27:10
127 234 ZIMNA AGNIESZKA K 18 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:56:34 10.61 [km/h] 07:39 [min/km] 0:27:49
128 176 SŁOWIK PRZEMYSŁAW M 110 GDAŃSK 10km 0:56:37 10.60 [km/h] 07:40 [min/km] 0:26:28
129 107 LENZER DANIEL M 111 ELBLĄG 10km 0:57:12 10.49 [km/h] 07:43 [min/km] 0:27:00
130 68 KACHNIARZ ŻANETA K 19 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA 10km 0:57:22 10.46 [km/h] 07:44 [min/km] 0:27:15
131 241 WITCZAK GRZEGORZ M 112 GDYNIA 0 10km 0:57:28 10.44 [km/h] 07:45 [min/km] 0:28:25
132 281 DANISZEWSKI MARCIN M 113 DRZONOWO AKTYWNE LISEWO 10km 0:57:37 10.41 [km/h] 07:46 [min/km] 0:26:48
133 157 RICHTER JACEK M 114 GDAŃSK KOTY3! 10km 0:57:43 10.40 [km/h] 07:46 [min/km] 0:26:25
134 123 MELER ULA K 20 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:57:45 10.39 [km/h] 07:47 [min/km] 0:28:05
135 247 FIJAŁ MAGDA K 21 GOŁĘBIEWO WIELKIE TUMBOTEAM 10km 0:57:54 10.36 [km/h] 07:47 [min/km] 0:27:28
136 147 PISZCZATOWSKI MICHAŁ M 115 ŁĘGOWO 10km 0:58:03 10.34 [km/h] 07:48 [min/km] 0:25:57
137 291 DYGUŁA BARTOSZ M 116 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:58:08 10.32 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:54
138 159 ROGALSKA MAGDALENA K 22 GDANSK RUN BEACH MORNING 10km 0:58:12 10.31 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:44
139 108 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA K 23 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:58:14 10.30 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:33
140 88 KOWALSKI SZYMON M 117 GDAŃSK RBM TEAM 10km 0:58:21 10.28 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:43
141 184 STYKUĆ DARIUSZ M 118 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 10km 0:58:30 10.26 [km/h] 07:51 [min/km] 0:28:44
142 93 KRYGIER ŁUKASZ M 119 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:58:40 10.23 [km/h] 07:52 [min/km] 0:27:19
143 292 DZIEDZIC RAFAŁ M 120 KORZENIEWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:58:41 10.22 [km/h] 07:52 [min/km] 0:28:02
144 262 BRAC GRAŻYNA K 24 GRUDZIĄDZ 10km 0:58:43 10.22 [km/h] 07:52 [min/km] 0:28:49
145 263 BRAC MARIAN M 121 GRUDZIĄDZ GRUPA WB 10km 0:58:43 10.22 [km/h] 07:52 [min/km] 0:28:57
146 167 SERZYSKO WOJCIECH M 122 MALBORK 10km 0:58:49 10.20 [km/h] 07:53 [min/km] 0:26:08
147 76 KĘPKA MAGDALENA K 25 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:58:50 10.20 [km/h] 07:53 [min/km] 0:27:26
148 91 KOZIOŁ DOROTA K 26 GDYNIA 10km 0:59:03 10.16 [km/h] 07:54 [min/km] 0:27:20
149 215 WODZIŃSKI RAFAŁ M 123 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:59:34 10.07 [km/h] 07:57 [min/km] 0:27:34
150 50 GRZEGORCZYK DOROTA K 27 KOWALE 10km 0:59:36 10.07 [km/h] 07:58 [min/km] 0:28:25
151 295 GNYP DANIEL M 124 RÓŻYNY 10km 0:59:42 10.05 [km/h] 07:58 [min/km] 0:28:39
152 140 PIENIAK MARCIN M 125 STOLNO 10km 0:59:49 10.03 [km/h] 07:59 [min/km] 0:26:35
153 200 TRUSZCZYŃSKA JOANNA TRUSZCZYŃSKA K 28 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 10km 0:59:53 10.02 [km/h] 07:59 [min/km] 0:29:21
154 272 CHRZANOWSKA CECYLIA K 29 LISEWO AKTYWNE LISEWO 10km 0:59:54 10.02 [km/h] 07:59 [min/km] 0:28:01
155 288 DOMEL KATARZYNA K 30 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 1:00:06 9.98 [km/h] 07:01 [min/km] 0:28:33
156 259 BIELIK MARIUSZ M 126 PRUSZCZ GDAŃSKI MANIEK BIEGA 10km 1:00:09 9.98 [km/h] 07:01 [min/km] 0:27:29
157 136 PACHOCKI MICHAŁ M 127 GDAŃSK ST RUNNERS 10km 1:00:23 9.94 [km/h] 07:02 [min/km] 0:28:27
158 119 OMERNIK ELŻBIETA K 31 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 07:03 [min/km] 0:29:18
159 299 GRUBA GRZEGORZ M 128 TCZEW ST RUNNERS 10km 1:00:30 9.92 [km/h] 07:03 [min/km] 0:28:28
160 165 SALUK MARCIN M 129 BANINO 10km 1:00:36 9.90 [km/h] 07:04 [min/km] 0:28:15
161 207 WĘGIEL ALEKSANDRA WĘGIEL M 130 SŁUPSK 10km 1:00:43 9.88 [km/h] 07:04 [min/km] 0:28:08
162 125 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 32 ROTMANKA 10km 1:00:57 9.84 [km/h] 07:06 [min/km] 0:28:53
163 201 TUCHOLSKI PIOTR M 131 TCZEW 10km 1:01:02 9.83 [km/h] 07:06 [min/km] 0:29:28
164 228 ZAŁĘSKA AGATA K 33 TCZEW 10km 1:01:02 9.83 [km/h] 07:06 [min/km] 0:29:30
165 294 GIBAS LUCYNA K 34 TCZEW 10km 1:01:07 9.82 [km/h] 07:07 [min/km] 0:29:24
166 242 SIKORA PIOTR M 132 LĘBORK 42,2 LĘBORK 10km 1:01:16 9.79 [km/h] 07:08 [min/km] 0:28:55
167 233 ZIMNA ANNA K 35 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 1:01:37 9.74 [km/h] 07:10 [min/km] 0:29:33
168 141 PIERZCHAŁA MAŁGORZATA K 36 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:01:57 9.69 [km/h] 07:12 [min/km] 0:29:31
169 212 WITEK SYLWIA K 37 MALBORK 10km 1:02:09 9.65 [km/h] 07:13 [min/km] 0:29:13
170 86 KOSTUCH ADAM M 133 GDAŃSK 10km 1:02:13 9.64 [km/h] 07:13 [min/km] 0:29:19
171 62 JANKOWSKA MAGDALENA K 38 GDAŃSK 10km 1:02:29 9.60 [km/h] 07:15 [min/km] 0:28:44
172 75 KĘDZIA EDYTA K 39 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 1:02:36 9.58 [km/h] 07:16 [min/km] 0:29:30
173 203 WAŁDOWSKA ANNA K 40 GDAŃSK XRUNNERS 10km 1:02:37 9.58 [km/h] 07:16 [min/km] 0:29:21
174 164 SALUK DARIUSZ M 134 JUSZKOWO 10km 1:02:54 9.54 [km/h] 07:17 [min/km] 0:28:15
175 216 WOJCIECHOWSKI TOMASZ M 135 RUMIA AKADEMIA MORSKA 10km 1:03:03 9.52 [km/h] 07:18 [min/km] 0:30:18
176 64 JERZYK PAULINA K 41 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:03:25 9.46 [km/h] 07:21 [min/km] 0:29:46
177 65 JERZYK PAWEŁ M 136 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:03:25 9.46 [km/h] 07:21 [min/km] 0:29:46
178 286 DOLATA AGNIESZKA K 42 TCZEW 10km 1:03:36 9.43 [km/h] 07:22 [min/km] 0:29:26
179 249 STRUMIŁŁO DANIEL M 137 GDAŃSK 0 10km 1:03:41 9.42 [km/h] 07:22 [min/km] 0:29:51
180 255 BALICKI ZBIGNIEW M 138 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:03:55 9.39 [km/h] 07:24 [min/km] 0:29:44
181 126 MIKOŁAJCZYK ANNA K 43 ROTMANKA 10km 1:03:56 9.38 [km/h] 07:24 [min/km] 0:28:13
182 120 MARDZIŃSKA SYLWIA K 44 BOLSZEWO ELITE TEAM 10km 1:04:06 9.36 [km/h] 07:25 [min/km] 0:31:08
183 71 KAMROWSKA KATARZYNA K 45 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:04:14 9.34 [km/h] 07:25 [min/km] 0:30:14
184 213 WITTKAMP KAROLINA K 46 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:04:43 9.27 [km/h] 07:28 [min/km] 0:30:00
185 182 STENZEL ŁUKASZ M 139 GDAŃSK ST RUNNERS 10km 1:04:44 9.27 [km/h] 07:28 [min/km] 0:30:10
186 270 CHMIELECKI KRZYSZTOF CHMIELECKI M 140 GDAŃSK ST RUNNERS 10km 1:04:44 9.27 [km/h] 07:28 [min/km] 0:30:10
187 156 REKOWSKI KAZIMIERZ M 141 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 1:05:01 9.23 [km/h] 07:30 [min/km] 0:30:31
188 246 ZAJĄC EDYTA K 47 PRUSZCZ GD. 0 10km 1:05:12 9.20 [km/h] 07:31 [min/km] 0:30:03
189 256 BALIŃSKA MARTYNA K 48 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 1:05:26 9.17 [km/h] 07:33 [min/km] 0:30:15
190 96 KURAŚ BEATA K 49 GDAŃSK XRUNNERS 10km 1:05:37 9.14 [km/h] 07:34 [min/km] 0:31:31
191 116 MAJNA KAZIMIERZ M 142 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:05:45 9.13 [km/h] 07:35 [min/km] 0:31:58
192 181 STAWICKA EWELINA K 50 CHRUSTY AKTYWNE LISEWO 10km 1:05:45 9.13 [km/h] 07:35 [min/km] 0:30:57
193 293 GADOMSKA EWA K 51 GDAŃSK 10km 1:06:07 9.07 [km/h] 07:37 [min/km] 0:30:33
194 238 JODŁOWSKI MICHAŁ M 143 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 1:06:20 9.05 [km/h] 07:38 [min/km] 0:31:12
195 53 GUMIENNY MACIEJ M 144 BYDGOSZCZ 10km 1:06:25 9.03 [km/h] 07:39 [min/km] 0:32:05
196 57 HEBANOWSKI ŁUKASZ M 145 GDYNIA 10km 1:07:44 8.86 [km/h] 07:46 [min/km] 0:33:47
197 269 CHARKIEWICZ MONIKA K 52 STRASZYN RBM TEAM 10km 1:07:54 8.84 [km/h] 07:47 [min/km] 0:32:55
198 268 CHALECKA JOLA K 53 BRANIEWO 10km 1:08:30 8.76 [km/h] 07:51 [min/km] 0:34:35
199 243 TYMINSKI KRZYSZTOF M 146 GDAŃSK MARKA 10km 1:10:12 8.55 [km/h] 07:01 [min/km] 0:34:35
200 174 SKOREK-MASZOTA WERONIKA K 54 GDYNIA 10km 1:10:41 8.49 [km/h] 07:04 [min/km] 0:33:46
201 85 KONKEL ANDRZEJ M 147 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10km 1:11:04 8.44 [km/h] 07:06 [min/km] 0:35:11
202 260 BOBRYK ANNA BOBRYK M 148 GDANSK 10km 1:11:31 8.39 [km/h] 07:09 [min/km] 0:32:52
203 267 BUJAK ALEKSANDRA K 55 BOLSZEWO WKS FLOTA GDYNIA 10km 1:11:32 8.39 [km/h] 07:09 [min/km] 0:32:51
204 80 KLIŚ KLAUDIA K 56 GDAŃSK 10km 1:12:21 8.29 [km/h] 07:14 [min/km] 0:34:22
205 121 MARKOWSKA EWA K 57 GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA/ A CO MI TAM, POBIEGNĘ :) 10km 1:12:47 8.24 [km/h] 07:17 [min/km] 0:35:18
206 163 S. TOM M 149 PRUSZCZ GDANSKI FTW 10km 1:22:25 7.28 [km/h] 07:15 [min/km] 0:38:39
- 54 GUT PIOTR GUT M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 66 JODŁOWSKA WIOLETTA K - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 69 KACZYŃSKI DARIUSZ M - PRUSZCZ GDANSKI DOMO TEAM 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:26:05 0:00:00
- 70 KAŁAS MAGDALENA K - GDAŃSK TRIPAK - KOBIECY TRIATHLON 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 73 KARWOWSKI PAWEŁ M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 77 KIELO KRZYSZTOF M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 82 KMIEĆ TOMASZ M - GDAŃSK GR3MIASTO 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 83 KOCOŃ MONIKA K - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 98 KWIATKOWSKA ALICJA K - GDAŃSK MAŁE LWY 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 99 KWIATKOWSKI KAJETAN M - GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 100 KWIDZIŃSKI TADEUSZ M - PĘPOWO PĘPOWO 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 131 NIERZWICKA MONIKA K - TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 146 PISZCZATOWSKA JOANNA K - ŁĘGOWO 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 149 PÓŁROLA ROBERT M - BANINO 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:23:01 0:00:00
- 155 RADULSKI RADOSŁAW M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:20:25 0:00:00
- 168 SIEDLECKA ALEKSANDRA K - GDYNIA ST RUNNERS 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 180 SPERBER KRZYSZTOF M - PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA/PRUSZCZ GDAŃSKI PLUTON OBSŁUGI LOTNISKA 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 189 SZKLARSKA ALICJA K - ELBLĄG 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:43:05 0:00:00
- 191 SZRAMKE MARCIN M - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 194 SZYMAŃSKI RADEK M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 196 ŚCIRKO IWONA K - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 206 WEREDYCKA MONIKA K - ELBLĄG 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:43:06 0:00:00
- 210 WIELIŃSKI JACEK M - POZNAŃ BZ WBK RUNNERS 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 211 WIŚNIEWSKA BARBARA K - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:43:20 0:00:00
- 224 WYSOCKI DARIUSZ M - GDAŃSK WOJSKO POLSKIE 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 227 ZALEWSKA KAMILA K - PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 231 ZIEŃCZUK PIOTR M - GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:39:20 0:00:00
- 232 ZIĘBA NATALIA K - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 251 ARCHACKA KATARZYNA K - GRABINY ZAMECZEK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 271 CHRUŚCIŃSKI BARTŁOMIEJ M - STRASZYN #FITCHRUSTU 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 273 CHYŁA MATEUSZ M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 277 CYRAN TOMASZ M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:24:12 0:00:00
- 278 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K - GDAŃSK EKIPA ZRYW 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 279 CZERWIŃSKI MARCIN M - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 282 DĄBEK DANIEL M - GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA/PRUSZCZ GDAŃSKI/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKA 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 285 DERLAGA KAMIL M - SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 289 DUSIŃSKI KRZYSZTOF M - REDA TRIREM 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 297 GÓRCZYŃSKI MARCIN M - BORKOWO 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 298 GRABOWSKA DAGMARA K - JUSZKOWO STRASZYN BIEGA 10km 0:00:00 - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ