Maraton na Orientację JASZCZUR - ASTRONOMICZNE ODLEGŁOŚCI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Typańska Monika Elbląg TP 25km piesza (2 termin) opłacono
2 Talaga Dominik Kokotów TP 25km piesza (2 termin) opłacono
3 Talaga Gabriela Kokotów TP 25km piesza (2 termin) opłacono
4 Kaczmarczyk-Mróz Krzysztof Gdańsk TP 25km piesza (1 termin) opłacono
5 Węgierek Karolina Nowa Kościelnica TP 25km piesza (1 termin) opłacono
6 Drewniak Wiesław Bolków TP 25km piesza (1 termin-ze zniżką*) opłacono
7 Kraśniewski Krzysztof Braniewo TP 25km piesza (1 termin) opłacono
8 Hvozdetskyi Denys Starogard Gdański TP 25km piesza (1 termin-ze zniżką*) opłacono
9 Wrona Marek Pruszcz Gdański TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO opłacono
10 Żołnowski Edward Grudziądz TP 25km piesza (2 termin) opłacono
11 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
12 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
13 Orłowska Magdalena Niewiastowo TP 13km piesza (2 termin) opłacono
14 Orłowski Piotr Niewiastowo TP 13km piesza (2 termin) opłacono
15 Pomianowska Aleksandra Tczew TP 13km piesza (2 termin) opłacono
16 Ciesielska Bogumila Gdańsk TP 13km piesza (1 termin)
17 Pomianowski Arkadiusz Tczew TP 13km piesza (2 termin) opłacono
18 Balana Jacek Stare Babice TP 50km piesza (1 termin) LPRO
19 Trafas Joanna Kicin TNP 50km niepiesza (2 termin) LPRO opłacono
20 Paruszewski Marek Gdańsk TP 50km piesza (1 termin) LPRO opłacono
21 Pawlicka-Dybul Magdalena Poznań TNP 50km niepiesza (2 termin) LPRO opłacono
22 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP 50km piesza (1 termin) LPRO opłacono
23 Kowalczyk Bianka Nowa Wola TP 25km piesza (2 termin) B+J+R
24 Kowalczyk Jacek Nowa Wola TP 25km piesza (2 termin) B+J+R
25 Roman Roman ??? TP 25km piesza (2 termin) B+J+R
26 Porębski Marek Targowisko TP 50km piesza (1 termin) LPRO Dziewiąty opłacono
27 Banach Janina Elbląg TP 25km piesza (1 termin) EKO GRYF opłacono
28 Banach Krzysztof Elbląg TP 25km piesza (1 termin) EKO GRYF opłacono
29 Banach Piotr Elbląg TP 13km piesza (1 termin-za zniżką*/lub junior) EKO GRYF opłacono
30 Dawidowski Dawid Gdynia TP 25km piesza (2 termin) Gdyńskie Albatrosy opłacono
31 Paszkowski Tomasz Gdynia TP 25km piesza (2 termin) Gdyńskie Albatrosy opłacono
32 Matoga Wojciech Gdynia TP 25km piesza (2 termin) Gdyńskie Albatrosy opłacono
33 Magiera Karolina Gdynia TP 25km piesza (2 termin) Gdyńskie Albatrosy opłacono
34 Bochyński Krzysztof Gdańsk TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO KB+MGB
35 Guzek Bochyńska Magdalena Gdańsk TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO KB+MGB
36 Dolna Justyna Wejherowo TP 25km piesza (1 termin) księgowe na speedzie opłacono
37 Gniada Magdalena Kaliszkowice Kaliskie TP 25km piesza (1 termin) księgowe na speedzie opłacono
38 Kowalski Tomasz Bydgoszcz TP 50km piesza (1 termin-ze zniżką*) LPRO KTG "Trawers" opłacono
39 Grochowski Michał Gdańsk TP 50km piesza (1 termin) LPRO LPP Team opłacono
40 Oss Mateusz Kartuzy TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Osski opłacono
41 Witkowska Agnieszka Braniewo TP 13km piesza (1 termin) Papier Ścierny opłacono
42 Witkowski Stefan Braniewo TP 13km piesza (1 termin-za zniżką*/lub junior) Papier Ścierny opłacono
43 Witkowski Arkadiusz Braniewo TP 13km piesza (1 termin-za zniżką*/lub junior) Papier Ścierny opłacono
44 Zaleciło Dariusz Braniewo TP 13km piesza (1 termin-za zniżką*/lub junior) Papier Ścierny opłacono
45 Witkowski Szymon Gdańsk TP 13km piesza (1 termin) Pionierzy opłacono
46 Cioban Kinga Gdańsk TP 13km piesza (1 termin) Pionierzy opłacono
47 Kuchta Elżbieta Kraków TP 25km piesza (1 termin-ze zniżką*) Pork Team opłacono
48 Pela Mariusz Gdańsk TP 25km piesza (1 termin-ze zniżką*) Pork Team opłacono
49 Roztocki Przemysław Kraśnik TP 25km piesza (2 termin) PR+AR opłacono
50 Poleszak-Roztocka Anna Kraśnik TP 25km piesza (2 termin) PR+AR opłacono
51 Balsewicz Jan Gdynia TP 25km piesza (1 termin) Smutna Prawda Lubi Placki opłacono
52 Rzeźniczak Julia Gdynia TP 25km piesza (1 termin) Smutna Prawda Lubi Placki opłacono
53 Kaszuba Miotke Katarzyna Gdynia TP 25km piesza (1 termin) Smutna Prawda Lubi Placki opłacono
54 Miotke Michał Gdynia TP 25km piesza (1 termin) Smutna Prawda Lubi Placki opłacono
55 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP 50km piesza (1 termin) LPRO uks traper opłacono
56 Słojewska Dorota Bydgoszcz TP 25km piesza (1 termin) Wataha Bydgoszcz opłacono
57 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz TP 25km piesza (1 termin) WATAHA BYDGOSZCZ opłacono
58 Zech Izabela Bydgoszcz TP 25km piesza (1 termin) Wataha Bydgoszcz opłacono
59 Troć Anna Tczew TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
60 kamiński jarosław starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
61 kamińska anna starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) ZYGZAK opłacono


Wyświetleń: 7328

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ