CYKLO Gdynia XC 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zakrzewski Robert Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych I am speed opłacono on-line
2 Hoppe Mateusz Gdansk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC SKŻ Sopot opłacono on-line
3 Heleniak Adam Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych
4 STYN MATEUSZ SŁAWOSZYNKO wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC opłacono on-line
5 Pakuła Piotr Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych GOOD RIDE opłacono on-line
6 Mrozowski Sławomir Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Górny Bronx opłacono on-line
7 Cejmer Łukasz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
8 OŻGA MICHAŁ gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
9 Buczyński Arkadiusz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych VO2max MTB Team opłacono on-line
10 Wiszecki Adam Suchy Dwór Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
11 Pawelak Piotr Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC opłacono on-line
12 Wesołowski Artur Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
13 Jagoda Maciej Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC DOMAX Racing Team opłacono on-line
14 Krefta Martyna Kamienicki Młyn wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC MLKS Baszta Bytów
15 Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Rowerowy Lidzbark opłacono on-line
16 Moskalewicz Mikołaj Rumia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC opłacono on-line
17 Przestrzelski Piotr Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST-Banach Spot Team
18 Mejka Michał Trąbki Małe Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono
19 Marciniuk Adam Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych RADMOR Team opłacono
20 Machowska Justyna Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych VO2max MTB Team opłacono
21 Łukasik Artur Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
22 Mejka Bartłomiej Pruszcz Gdański Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
23 Galiński Patryk Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST opłacono on-line
24 Belt Kacper Świecie wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC MTB Eldar Świecie opłacono on-line
25 Bogdziewicz Michał Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Apteka Gemini opłacono
26 Lewandowski Paweł Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych TVL MTB opłacono on-line
27 Miłosz Krzysztof Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Bike Tour Sławno opłacono on-line
28 Mrozowicz Cezary Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych NEXUS Team opłacono
29 Marzejon Mikołaj Chłapowo wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
30 Zielonka Maciej Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC ASE Trek Gdynia
31 Potrykus Filip Chłapowo wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC KLIF MTB Team Chłapowo opłacono
32 Kulesza Jacek Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
33 Skawiński Tomasz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych NEXUS Team opłacono
34 Siedlecki Maciej Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Velomania.cc
35 Lelukiewicz Rafał Słupsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
36 Łucki Michał Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Active Team opłacono on-line
37 Lipski Marcin Jastrzębia Góra Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych MTB KLIF CHŁAPOWO opłacono on-line
38 Sykuła Marcin Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST opłacono
39 Grenda Michał Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
40 Stankiewicz Wiktor Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Team Verge Polska opłacono on-line
41 Gorazdowski Filip Kłanino wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC KLIF Team opłacono on-line
42 Woźniak Mateusz Rybno wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Norda Active Team
43 BIELOWICZ MAREK Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST-Banach Spot Team opłacono on-line
44 KACZYŃSKA ASTRIDA LINIA Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych
45 Jokiel Radosław Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Team Verge Polska opłacono on-line
46 Solarski Jakub Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Banach Sport team opłacono on-line
47 Michalak Dominika Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC TRigar.pl MTb team opłacono on-line
48 Różański Michal Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC TRigar.pl MTb team opłacono on-line
49 wyrwicki rafał gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Wyrwicki
50 Gołębicki Paweł Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Torus Team opłacono on-line
51 Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono
52 Żebrowski Paweł Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC PTR Dojlidy Białystok opłacono on-line
53 Hermaszewski Radosław Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
54 Lipińska Magdalena Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych
55 Sędecki Piotr Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BAUMAR BROTHERS RACING TEAM
56 Zastawny Krzysztof Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC opłacono
57 Wydrowska Elżbieta Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC DiverseExtremeTeam opłacono
58 Tomashevsky Eduard Kaliningrad wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC
59 Grzesik Stanisław Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Aktiv Team opłacono on-line
60 Gurba Krystian Elbląg Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Unipro-bud Elbląg opłacono
61 Ciba Damian Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych TA KO TEAM opłacono on-line
62 Kamiński Radosław Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
63 Świeczkowski Łukasz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
64 Cierliński Bartosz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Active Team opłacono on-line
65 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
66 Gortat Bogumił Dobrzęcino Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Olite Zeror+ Racing Team
67 Banach Robert Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Apteka Gemini Banach Sport Team opłacono
68 Szymański Przemysław Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
69 Koniuszewski Bartosz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych WINAAR.COM opłacono on-line
70 Piekarski Michał Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
71 Wolanin Jakub Malbork Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
72 Janowski Wojciech Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC opłacono on-line
73 Machowski Dawid Gdansk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych VO2max MTB Team opłacono on-line
74 Krzywy Krzysztof Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC NEXUS Team opłacono
75 Czernialis Rimas Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Active Team opłacono on-line
76 Hościło Tomasz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
77 Grajczak Adrian Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono
78 Zienkiewicz Łukasz Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych opłacono on-line
79 Leszczyński Mariusz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Vo2maxMTB Team opłacono on-line
80 Goliński Mariusz Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC ASE Trek Gdynia opłacono on-line
81 Jamruszka Paweł Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Frirajd Mobilny Serwis Rowerowy opłacono on-line


Wyświetleń: 1620

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ