Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makarewicz Ewa | Czarna białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
2 | Dziewulski Andrzej | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
3 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
4 | Tomaszuk Mariusz | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
5 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
6 | Szuchnicka Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
7 | Stankiewicz Piotr. | Białystok | Polska | 1918 m | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
8 | Stankiewicz Adam | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
9 | Papiernik Lena | Białystok | Polska | 1918 m | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
10 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
11 | Milewska Małgorzata | Zaścianki | Polska | 1918 m | limit osiągnięty | |
12 | Milewska Katarzyna | Zaścianki | Polska | 1918 m | limit osiągnięty | |
13 | Milewski Szymon | Zaścianki | Polska | 1918 m | limit osiągnięty | |
14 | Kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
15 | WIELGUS MARCIN | NOWOGARD | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
16 | ostrowski pawel | czarna białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
17 | Szubzda Alina | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | 1918 m | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
18 | Chmielewska Weronika | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
19 | Kiwierowicz Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
20 | Wąsik Ula | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
21 | Mejsak Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
22 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
23 | Mejsak Beata | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
24 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
25 | wożniak sebastian | czarna bialostocka | Polska | 1918 m | farmer | opłacono on-line |
26 | Kurel Mikołaj | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
27 | Kurel Tymoteusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
28 | KUREL Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
29 | Micun Jarosław | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
30 | Abadi Jaya Paul | Melbourne | Australia | 1918 m | opłacono on-line | |
31 | Żynel Magdalena | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
32 | Sapieha Radosław | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
33 | Pietrowska Anna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
34 | Bogdanowicz Agnieszka | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
35 | Słowikowski Piotr | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
36 | Kiszycki Łukasz | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
37 | Boruciński Krzysztof | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
38 | Boruciński Jacek | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
39 | Borucińska Zuzanna | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
40 | Chmielewski Oskar | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
41 | Chmielewski mariusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
42 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | 1918 m | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
43 | WISZOWATY JACEK | Białystok | Polska | 1918 m | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
44 | WISZOWATA ZUZANNA | Białystok | Polska | 1918 m | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
45 | Herman Paulina | Zamczysk | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
46 | Ilkowski Lew | Zamczysk | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
47 | Ilkowski Karol | Zamczysk | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
48 | Hanusewicz Monika | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
49 | Hanusewicz Weronika | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
50 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
51 | Szydłowska Ewa | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
52 | Pakiet Organizatora | Białystok | Polska | 10 KM | limit osiągnięty | |
53 | Chmielewski Krzysztof | Stara Rozedranka | Polska | 10 KM | Outdoor Training | opłacono on-line |
54 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
55 | Gontarek Ewa | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
56 | wasilewski Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
57 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
58 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
59 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
60 | Lubowska Katarzyna | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
61 | Tekień Edyta | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
62 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
63 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
64 | Konecki Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
65 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | CROSSFIT Białystok | opłacono on-line |
66 | Bąbczyński Kamil | Białystok | Polska | 10 KM | Białostockie Pulpety | opłacono on-line |
67 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
68 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
69 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
70 | Sienkiewicz Justyna | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska grupa biegowa | opłacono on-line |
71 | Grochowska Joanna | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | BiegoStok | opłacono on-line |
72 | Pietrowska Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
73 | Pakiet Organizatora | Białystok | Polska | 10 KM | limit osiągnięty | |
74 | Kalinowski Marek | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
75 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team/Morsy Białystok | opłacono on-line |
76 | Krysztopik Przemysław | Lipsk | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
77 | Zajkowska Anna | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
78 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
79 | Zaprzałka Michał | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
80 | Sowa Iwona | Gołdap | Polska | 10 KM | wkurw_team Gołdap | opłacono on-line |
81 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | limit osiągnięty |
82 | Grabala Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM | 3T Runners | opłacono on-line |
83 | Sturgulewski Michał | Sztabin | Polska | 10 KM | limit osiągnięty | |
84 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Polska | 10 KM | Outdoor Training | limit osiągnięty |
85 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
86 | Papiernik Elżbieta | Białystok | Polska | 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
87 | Sidor Justyna | Goniądz | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
88 | Jabłońska Anna | Goniądz | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
89 | Sańczyk Katarzyna | Dąbrówki | Polska | 10 KM | :) | opłacono on-line |
90 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólski Klub Kolarski Sokół | opłacono on-line |
91 | Wasilewska Magdalena | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólski Klub Kolarski Sokół | opłacono on-line |
92 | Kowalczyk Kamil | Białystok | Polska | 10 KM | limit osiągnięty | |
93 | Milewski Konrad | Zaścianki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
94 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
95 | Mróz Tomasz | Barszczewo | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
96 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | limit osiągnięty |
97 | Moczydlowski Marek | Zascianki | Polska | 10 KM | Nadaktywni Białystok | opłacono on-line |
98 | Moczydłowska Wiktoria | Zaścianki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
99 | BAŁDAN TOMASZ | Kosmaty Borek | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono on-line |
100 | Bałdan Irena | KOSMATY BOREK | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9117