GRY I ZABAWY NA ORIENTACJĘ DLA DZIECI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamrowska Agata Pruszcz Gdański x SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim opłacono on-line
2 Jędrasik Izabela Gdańsk Wrzeszcz x opłacono on-line
3 SKOPOWSKI Michał Bydgoszcz x opłacono on-line
4 SKOPOWSKI Filip Bydgoszcz x opłacono on-line
5 Pestka Bartosz Juszkowo x Szkoła podstawowa w Rotmance limit osiągnięty
6 Kotwicka Natalia Gdańsk x opłacono on-line
7 Zblewska Dagmara Starogard Gdański x opłacono on-line
8 Loranty Inga Pruszcz Gdański x opłacono on-line
9 Loranty Lena Pruszcz Gdański x opłacono on-line
10 BOJAŃSKI DAMIAN GDAŃSK x SP 15 GDAŃSK opłacono on-line
11 Smulska Nina Pasłęk x SP 1 Pasłęk opłacono on-line
12 Smulska Ewa Pasłęk x SP 1 Pasłęk opłacono on-line
13 Minakowski Robert Gdańsk x opłacono on-line
14 Bachusz Adrian Ełganowo x limit osiągnięty
15 Czerwińska Maja Juszkowo x opłacono on-line
16 Czerwińska Izabela Juszkowo x opłacono on-line
17 Wojciszke Artur Gdańsk x opłacono on-line
18 Wojciszke Kaja Gdańsk x opłacono on-line
19 Żyła Dariusz Pruszcz Gdański x SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim opłacono on-line
20 Białk Pryliński Igor Rumia x opłacono on-line
21 Chojnacki Gabriel BANINO x SP Banino opłacono on-line
22 Mikołajczyk Pola Rotmanka x Sp Rotmanka opłacono on-line
23 Mikołajczyk Jakub Rotmanka x Sp Rotmanka opłacono on-line
24 Mikołajczyk Lena Rotmanka x Sp Rotmanka opłacono on-line
25 Mikołajczyk Kacper Rotmanka x Sp Rotmanka opłacono on-line
26 Wysiecki Marcel Pruszcz gdański x opłacono on-line
27 Filańska Nadia Skowarcz x Uczeń opłacono on-line
28 Podskok Amelia Pruszcz Gdański x Pani opłacono on-line
29 Dzwoniarska Zuzanna Rokitnica x Przedszkole nr 35 w gdańsku opłacono on-line
30 wichnowski Antoś REDA x przedszkole przy parku reda opłacono on-line
31 wichnowski Ignaś REDA x przedszkole przy parku reda opłacono on-line
32 Ptach Weronika Pruszcz Gdański x SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim opłacono on-line
33 Jusiel Bruno Pruszcz Gdański x opłacono on-line
34 KOWALIK OLIWIA Pruszcz Gdański x SzP nr 4 opłacono on-line
35 Chrząszcz Igor Pruszcz Gdański x opłacono on-line
36 Chrząszcz Maria Pruszcz Gdański x opłacono on-line
37 Załęska Aleksandra Pruszcz Gdański x opłacono on-line
38 Dziedzic Michał gdańsk x opłacono on-line
39 Kierel Kacper Gdańsk x opłacono on-line
40 Krugiołka Natalia Cieplewo x opłacono on-line
41 Lendzion Alexander Gdańsk x Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk opłacono on-line
42 Zalewska Milena Gdańsk x opłacono on-line
43 Zalewski Aleksander Gdańsk x opłacono on-line
44 Bryła Jakub Pruszcz Gdański x SzP nr 3 opłacono on-line
45 Kępka Małgorzata Pruszcz Gdański x opłacono on-line
46 Kępka Alicja Pruszcz Gdański x opłacono on-line
47 FLOREK Jakub Grupa x Run team Florasy opłacono on-line
48 FLOREK Filip Grupa x Run team Florasy opłacono on-line
49 Szwedowska Martyna Kulice x ZKiW Kulice opłacono on-line
50 Szwedowska Laura Kulice x ZKiW Kulice opłacono on-line
51 Szwedowski Kacper Kulice x ZKiW Kulice opłacono on-line
52 Szramke Mateusz Pruszcz Gdański x opłacono on-line
53 Wojciszke Artur Gdańsk x limit osiągnięty
54 Wojciszke Kaja Gdańsk x limit osiągnięty
55 Wojciszke Marlena Gdańsk x limit osiągnięty


Wyświetleń: 617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ