Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szafrański Adam Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) daleko jeszcze ?
2 Szafrański Przemek Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) daleko jeszcze ?
3 Szafrańska Magda Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) daleko jeszcze ?
4 Holowiej Gabriela Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono on-line
5 Sibinski Karolina Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce qqm
6 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) QQM
7 Ozga Bartłomiej Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce QQM
8 Iwanicki Kacper Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) QQM
9 Lewandowska Adriana Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce QQM
10 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce QQM
11 Burzyńska Barbara Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) STOPA Słupsk opłacono on-line
12 Burzyński Aleksander Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono on-line
13 Lewandowska Gabriela Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
14 Lewandowska Magdalena Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
15 Florkowski Jakub Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
16 Ciarka Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
17 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
18 Bereżańska Agnieszka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
19 Taraśkiewicz Aleksandra Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
20 Kowalewski Radosław Siemianice Duży Stolem (TP 50) sport-turystyka.pl opłacono on-line
21 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Trasa Rowerowa 100 (TR100) Kolo Brzegu opłacono
22 Gola Adam Żelkowo Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
23 Miszewski Romuald Rumia Średni Stolem (TP25) Asconi Polska_ wINO opłacono on-line
24 Lesniewski Daniel Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk
25 Wutke Bartłomiej Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
26 Jarominiak Rafał Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
27 Suliga Aleksandra Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
28 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Stopa Słupsk opłacono on-line
29 Zając Wojciech Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
30 Michalik Sławomir Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
31 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
32 Sawaniewska Beata Malbork Średni Stolem (TP25) opłacono
33 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem (TP 50) Karrrramba opłacono
34 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy opłacono on-line
35 Lepka Bartosz Słupsk Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy opłacono on-line
36 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 100 (TR100)
37 Lipiński Antoni Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) L-I-P-K-I opłacono
38 Rychły-Lipińska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
39 Lipiński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
40 KOWALCZYK Tomasz Lipnica Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
41 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) GKS Luzino
42 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
43 Mielewczyk Mateusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Metrem do nieba
44 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
45 Rekwirowicz Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
46 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
47 Szurgot Przemysław Zgierz woj. łódzkie Duży Stolem (TP 50) indywidualnie opłacono on-line
48 Rogiński Przemysław Gdańsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
49 Typański Roman Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
50 Typańska Monika Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
51 Żochowski Filip Damnica Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) świat przedszkolaka
52 Włodarski MiESZKO Damnica Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) świat przedszkolaka
53 Włodarska Anna Damnica Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) świat przedszkolaka
54 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce Olite zerorh+ Racing Team opłacono on-line
55 Włodarski Julian Damnica Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) świat przedszkolaka
56 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
57 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
58 Prądzyński Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono
59 Prądzyński Wojciech Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono
60 Prądzyńska Ewa Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Władcy lasów i kniei opłacono
61 Prądzyński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Prądzie opłacono
62 Prądzyński Piotr Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
63 Prądzyńska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
64 Prądzyńska Marta Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
65 Tuliszka Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
66 Niemczyk Michał Kolonia Kotków Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
67 Szycko Oliwia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
68 Szycko Radek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
69 Telega Michał Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
70 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
71 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
72 Klas Piotr REDA Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce HansSolo
73 Sadowski Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk opłacono
74 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem (TP25) WATAHA opłacono on-line
75 Kacprzycki Olaf Warszawa Duży Stolem (TP 50) Olo Solo opłacono on-line
76 Krawiec Małgorzta Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
77 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
78 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) STOPA Słupsk opłacono
79 Stocki Janusz Białe Błota Duży Stolem (TP 50) Taki Sobie opłacono
80 Wojtczak Szymon Szczecin Duży Stolem (TP 50) infinIT codelab opłacono on-line
81 Jaworski Krzysztof Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
82 Borucki Jakub Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo opłacono
83 Borucki Ryszard Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo opłacono
84 Patoka Inga Unichowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
85 Sibiński Krystian Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Metrem do nieba
86 Ćwirko Sławomir Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) opłacono
87 Znaczko Wojciech Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
88 Młynek Alicja Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
89 Ziatyk Maciej Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
90 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
91 Jarmuł Piotrek Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
92 Jarmuł Milka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
93 Jarmuł Bartek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
94 Jarmuł Jolanta Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
95 Tecław Mirella SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
96 Tecław Łukasz SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
97 Smulczak Joanna SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
98 Chudziński Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
99 Sontowski Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team opłacono
100 Ćwidak Paweł Gdańsk Duży Stolem (TP 50) SKPT Gdańsk opłacono


Wyświetleń: 4319

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ