Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niemczyk Michał Kolonia Kotków Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono dotpay
2 Szycko Oliwia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono dotpay
3 Szycko Radek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono dotpay
4 Telega Michał Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono dotpay
5 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono dotpay
6 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono dotpay
7 Klas Piotr REDA Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce HansSolo 15.00 PLN
8 Sadowski Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk 40.00 PLN
9 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem (TP25) WATAHA opłacono dotpay
10 Kacprzycki Olaf Warszawa Duży Stolem (TP 50) Olo Solo 40.00 PLN
11 Krawiec Małgorzta Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono dotpay
12 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono dotpay
13 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) STOPA Słupsk 40.00 PLN
14 Stocki Janusz Białe Błota Duży Stolem (TP 50) Taki Sobie 40.00 PLN
15 Wojtczak Szymon Szczecin Duży Stolem (TP 50) infinIT codelab opłacono dotpay
16 Jaworski Krzysztof Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono dotpay
17 Borucki Jakub Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo 15.00 PLN
18 Borucki Ryszard Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo 15.00 PLN
19 Patoka Inga Unichowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
20 Sibiński Krystian Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Metrem do nieba 15.00 PLN
21 Ćwirko Sławomir Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) 40.00 PLN
22 Znaczko Wojciech Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
23 Młynek Alicja Siemianice Średni Stolem (TP25) opłacono
24 Ziatyk Maciej Siemianice Średni Stolem (TP25) opłacono
25 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
26 Jarmuł Piotrek Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
27 Jarmuł Milka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
28 Jarmuł Bartek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
29 Jarmuł Jolanta Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
30 Tecław Mirella SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
31 Tecław Łukasz SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
32 Smulczak Joanna SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
33 Chudziński Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
34 Sontowski Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team opłacono
35 Ćwidak Paweł Gdańsk Duży Stolem (TP 50) SKPT Gdańsk opłacono
36 Piasecki Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
37 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem (TP 50) opłacono
38 Kaźmierczak Adam Bytów Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
39 Leszczyńska Maria Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
40 Grabowska Angelika Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
41 Leszczyńska Kamila Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
42 Leszczyński Paweł Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
43 Znaczko Paweł Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
44 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
45 Miler Daria Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
46 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
47 Miler Dagmara Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
48 Świetlik Krzysztof Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
49 Chumek Anna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
50 Chumek Tomasz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
51 Ratajczyk Sebastian Słupsk Średni Stolem (TP25) 40.00 PLN
52 Macuło Ola Słupsk Średni Stolem (TP25) 40.00 PLN
53 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
54 Szadkowski Arkadiusz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
55 Szadkowska Katarzyna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
56 Kosicki Kajetan Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
57 Kosicka Zofia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
58 Kosicki Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono
59 Kosicka Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Stopa Słupsk opłacono
60 Hann Grzegorz Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA SŁUPSK 40.00 PLN
61 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
62 Wiktorzak Tomasz Główczyce Duży Stolem (TP 50) 40.00 PLN
63 Pruszkowski Paweł Świdwin Duży Stolem (TP 50) opłacono
64 Woroncow Bartłomiej Słuspk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) 10.00 PLN
65 Woroncow Katarzyna Słuspk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) 10.00 PLN
66 Woroncow Joanna Słuspk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) 20.00 PLN
67 Woroncow Leonard Słupsk` Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) 20.00 PLN
68 Kobylska Lena Reda Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
69 Kobylski Maciej Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
70 Górska-Kobylska Aneta Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
71 Skorupski Robert Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) STOPA Słupsk opłacono
72 Cała Lena Bytów Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Świat Płytek u Kryspina opłacono
73 Cała Dawid Bytów Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Świat Płytek u Kryspina opłacono
74 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Świat Płytek u Kryspina opłacono
75 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Świat Płytek u Kryspina opłacono
76 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem (TP 50) PLATINUM Ubezpieczenia 40.00 PLN


Wyświetleń: 1521

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ