Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem (TP 50) PLATINUM Ubezpieczenia opłacono on-line
2 Pruszkowski Paweł Świdwin Duży Stolem (TP 50) opłacono
3 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem (TP 50) opłacono
4 Ćwidak Paweł Gdańsk Duży Stolem (TP 50) SKPT Gdańsk opłacono
5 Sontowski Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team opłacono
6 Wojtczak Szymon Szczecin Duży Stolem (TP 50) infinIT codelab opłacono on-line
7 Stocki Janusz Białe Błota Duży Stolem (TP 50) Taki Sobie opłacono
8 Kacprzycki Olaf Warszawa Duży Stolem (TP 50) Olo Solo opłacono on-line
9 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
10 Niemczyk Michał Kolonia Kotków Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
11 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
12 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
13 Szurgot Przemysław Zgierz woj. łódzkie Duży Stolem (TP 50) indywidualnie opłacono on-line
14 KOWALCZYK Tomasz Lipnica Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
15 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem (TP 50) Karrrramba opłacono
16 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
17 Zając Wojciech Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
18 Kowalewski Radosław Siemianice Duży Stolem (TP 50) sport-turystyka.pl opłacono on-line
19 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Świat Płytek u Kryspina opłacono
20 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Świat Płytek u Kryspina opłacono
21 Górska-Kobylska Aneta Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
22 Kobylski Maciej Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
23 Kosicka Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Stopa Słupsk opłacono
24 Kosicki Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono
25 Jarmuł Jolanta Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
26 Jarmuł Bartek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
27 Jarmuł Milka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
28 Szycko Radek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
29 Tuliszka Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
30 Prądzyński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Prądzie opłacono
31 Prądzyńska Ewa Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Władcy lasów i kniei opłacono
32 Rekwirowicz Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
33 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
34 Lipiński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
35 Rychły-Lipińska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
36 Taraśkiewicz Aleksandra Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
37 Bereżańska Agnieszka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
38 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
39 Ciarka Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
40 Burzyński Aleksander Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono on-line
41 Lewandowska Magdalena Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
42 Cała Dawid Bytów Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Świat Płytek u Kryspina opłacono
43 Cała Lena Bytów Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Świat Płytek u Kryspina opłacono
44 Kobylska Lena Reda Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
45 Kosicka Zofia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
46 Kosicki Kajetan Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
47 Jarmuł Piotrek Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
48 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
49 Szycko Oliwia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
50 Prądzyńska Marta Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
51 Prądzyńska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
52 Prądzyński Piotr Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
53 Prądzyński Wojciech Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono
54 Prądzyński Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono
55 Lipiński Antoni Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) L-I-P-K-I opłacono
56 Lewandowska Gabriela Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
57 Burzyńska Barbara Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) STOPA Słupsk opłacono on-line
58 Holowiej Gabriela Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono on-line
59 Miler Dagmara Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
60 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
61 Miler Daria Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
62 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
63 Borucki Ryszard Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo opłacono
64 Borucki Jakub Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo opłacono
65 Michalik Sławomir Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
66 Suliga Aleksandra Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
67 Jarominiak Rafał Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
68 Wutke Bartłomiej Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
69 Florkowski Jakub Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
70 Szadkowska Katarzyna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
71 Szadkowski Arkadiusz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
72 Macuło Ola Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
73 Ratajczyk Sebastian Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
74 Chumek Tomasz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
75 Chumek Anna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
76 Znaczko Paweł Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
77 Leszczyński Paweł Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
78 Leszczyńska Kamila Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
79 Grabowska Angelika Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
80 Leszczyńska Maria Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
81 Kaźmierczak Adam Bytów Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
82 Piasecki Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
83 Chudziński Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
84 Smulczak Joanna SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
85 Tecław Łukasz SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
86 Tecław Mirella SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
87 Ziatyk Maciej Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
88 Młynek Alicja Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
89 Znaczko Wojciech Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
90 Patoka Inga Unichowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
91 Jaworski Krzysztof Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
92 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem (TP25) WATAHA opłacono on-line
93 Sadowski Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk opłacono
94 Typańska Monika Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
95 Typański Roman Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
96 Rogiński Przemysław Gdańsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
97 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
98 Lepka Bartosz Słupsk Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy opłacono on-line
99 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy opłacono on-line
100 Sawaniewska Beata Malbork Średni Stolem (TP25) opłacono


Wyświetleń: 8273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ