Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arabas Piotr | Jankowo Gdańskie | Polska | Średni Stolem (TP25) | WATAHA | opłacono on-line |
2 | Bereżańska Agnieszka | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
3 | Białogłowy Wojciech | Gdynia | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
4 | Borucki Jakub | Zoruchowo | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | Kasztany zoruchowo | opłacono |
5 | Borucki Ryszard | Zoruchowo | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | Kasztany zoruchowo | opłacono |
6 | Burzyńska Barbara | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
7 | Burzyński Aleksander | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
8 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
9 | Cała Dawid | Bytów | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
10 | Cała Lena | Bytów | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
11 | Cała Małgorzata | Bytów | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
12 | Chrząstowska Kamila | Bydgoszcz | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono on-line | |
13 | Chudziński Paweł | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | Łasice MroQ | opłacono |
14 | Chumek Anna | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
15 | Chumek Tomasz | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
16 | Ciarka Maciej | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
17 | Ćwidak Paweł | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | SKPT Gdańsk | opłacono |
18 | Ćwirko Sławomir | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | opłacono | |
19 | Dolna Justyna | Wejherowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | Słomiane Bambusy | opłacono on-line |
20 | Florkowski Jakub | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
21 | Gola Adam | Żelkowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
22 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
23 | Gostomczyk Karol | Studzienice | Polska | Duży Stolem (TP 50) | PLATINUM Ubezpieczenia | opłacono on-line |
24 | Grabowska Angelika | Niezabyszewo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
25 | Holowiej Gabriela | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Władcy lasów i kniei | opłacono on-line |
26 | Janowski Robert | Szczecin | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono | |
27 | Jarmuł Bartek | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
28 | Jarmuł Jolanta | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
29 | Jarmuł Maja | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono | |
30 | Jarmuł Milka | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
31 | Jarmuł Piotrek | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono | |
32 | Jarominiak Rafał | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
33 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Tym razem się uda | opłacono on-line |
34 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
35 | Kacprzycki Olaf | Warszawa | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Olo Solo | opłacono on-line |
36 | Kaźmierczak Adam | Bytów | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
37 | Kobylska Lena | Reda | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono | |
38 | Kobylski Maciej | Reda | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
39 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Stopa Słupsk | opłacono |
40 | Kosicka Zofia | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | AML Słupsk | opłacono |
41 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | AML Słupsk | opłacono |
42 | Kosicki Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | STOPA Słupsk | opłacono |
43 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | STOPA Słupsk | opłacono |
44 | KOWALCZYK Tomasz | Lipnica | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono on-line | |
45 | Kowalewski Radosław | Siemianice | Polska | Duży Stolem (TP 50) | sport-turystyka.pl | opłacono on-line |
46 | Krawiec Jarosław | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | opłacono on-line | |
47 | Krawiec Małgorzta | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | opłacono on-line | |
48 | Kropidłowski Krzysztof | Główczyce | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce | Olite zerorh+ Racing Team | opłacono on-line |
49 | Kujawski Robert | Człuchów | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Dzika Świnia | opłacono on-line |
50 | Kłapkowska Daria | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
51 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | Słomiane Bambusy | opłacono on-line |
52 | Leszczyńska Kamila | Niezabyszewo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
53 | Leszczyńska Maria | Ostrowite | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
54 | Leszczyński Paweł | Ostrowite | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
55 | Lewandowska Gabriela | Główczyce | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono on-line | |
56 | Lewandowska Magdalena | Główczyce | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
57 | Lipiński Antoni | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | L-I-P-K-I | opłacono |
58 | Lipiński Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | L-I-P-K-I | opłacono |
59 | Macuło Ola | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
60 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono | |
61 | Michalik Sławomir | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
62 | Miler Dagmara | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
63 | Miler Daria | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
64 | Miler Kinga | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
65 | Miszewski Romuald | Rumia | Polska | Średni Stolem (TP25) | Asconi Polska_ wINO | opłacono on-line |
66 | Młynek Alicja | Siemianice | Polska | Średni Stolem (TP25) | KoAlass | opłacono |
67 | Niemczyk Michał | Kolonia Kotków | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Dzika Świnia | opłacono on-line |
68 | Orłowski Leszek | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Troll Team | opłacono |
69 | Papis Leszek | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Troll Team | opłacono |
70 | Patoka Inga | Unichowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
71 | Piasecki Paweł | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
72 | Prądzyńska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Prądzie | opłacono |
73 | Prądzyńska Ewa | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Władcy lasów i kniei | opłacono |
74 | Prądzyńska Marta | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Prądzie | opłacono |
75 | Prądzyński Maciej | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Władcy lasów i kniei | opłacono |
76 | Prądzyński Piotr | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Prądzie | opłacono |
77 | Prądzyński Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Prądzie | opłacono |
78 | Prądzyński Wojciech | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Władcy lasów i kniei | opłacono |
79 | Pruszkowski Paweł | Świdwin | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono | |
80 | Ratajczyk Sebastian | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
81 | Rekwirowicz Iwona | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
82 | Rekwirowicz Jarosław | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
83 | Rogiński Przemysław | Gdańsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
84 | Rychły-Lipińska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | L-I-P-K-I | opłacono |
85 | Sadowski Paweł | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | STOPA Słupsk | opłacono |
86 | Sawaniewska Beata | Malbork | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
87 | Sawaniewski Rafał | Malbork | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Karrrramba | opłacono |
88 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | STOPA Słupsk | opłacono |
89 | Smulczak Joanna | SŁUPSK | Polska | Średni Stolem (TP25) | Łasice MroQ | opłacono |
90 | Sontowski Marcin | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Morenka Team | opłacono |
91 | Stocki Janusz | Białe Błota | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Taki Sobie | opłacono |
92 | Suliga Aleksandra | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
93 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Troll Team | opłacono |
94 | Szadkowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
95 | Szadkowski Arkadiusz | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
96 | Szurgot Przemysław | Zgierz woj. łódzkie | Polska | Duży Stolem (TP 50) | indywidualnie | opłacono on-line |
97 | Szycko Oliwia | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono on-line | |
98 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
99 | Taraśkiewicz Aleksandra | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
100 | Tecław Łukasz | SŁUPSK | Polska | Średni Stolem (TP25) | Łasice MroQ | opłacono |
Wyświetleń: 14642