Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
2 Znaczko Wojciech Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
3 Znaczko Paweł Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
4 Ziatyk Maciej Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
5 Zając Wojciech Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
6 Wutke Bartłomiej Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
7 Wojtczak Szymon Szczecin Duży Stolem (TP 50) infinIT codelab opłacono on-line
8 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
9 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Trasa Rowerowa 100 (TR100) Kolo Brzegu opłacono
10 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Stopa Słupsk opłacono on-line
11 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
12 Typański Roman Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
13 Typańska Monika Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
14 Tuliszka Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
15 Telega Michał Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
16 Tecław Mirella SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
17 Tecław Łukasz SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
18 Taraśkiewicz Aleksandra Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
19 Świetlik Krzysztof Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
20 Szycko Radek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
21 Szycko Oliwia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
22 Szurgot Przemysław Zgierz woj. łódzkie Duży Stolem (TP 50) indywidualnie opłacono on-line
23 Szadkowski Arkadiusz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
24 Szadkowska Katarzyna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
25 Suliga Aleksandra Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
26 Stocki Janusz Białe Błota Duży Stolem (TP 50) Taki Sobie opłacono
27 Sontowski Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team opłacono
28 Smulczak Joanna SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
29 Skorupski Robert Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) STOPA Słupsk opłacono
30 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem (TP 50) Karrrramba opłacono
31 Sawaniewska Beata Malbork Średni Stolem (TP25) opłacono
32 Sadowski Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk opłacono
33 Rychły-Lipińska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
34 Rogiński Przemysław Gdańsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
35 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
36 Rekwirowicz Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
37 Ratajczyk Sebastian Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
38 Pruszkowski Paweł Świdwin Duży Stolem (TP 50) opłacono
39 Prądzyński Wojciech Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono
40 Prądzyński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Prądzie opłacono
41 Prądzyński Piotr Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
42 Prądzyński Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono
43 Prądzyńska Marta Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
44 Prądzyńska Ewa Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Władcy lasów i kniei opłacono
45 Prądzyńska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
46 Piasecki Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
47 Patoka Inga Unichowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
48 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
49 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
50 Niemczyk Michał Kolonia Kotków Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
51 Młynek Alicja Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
52 Miszewski Romuald Rumia Średni Stolem (TP25) Asconi Polska_ wINO opłacono on-line
53 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
54 Miler Daria Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
55 Miler Dagmara Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
56 Michalik Sławomir Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
57 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
58 Macuło Ola Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
59 Lipiński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
60 Lipiński Antoni Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) L-I-P-K-I opłacono
61 Lewandowska Magdalena Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
62 Lewandowska Gabriela Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
63 Leszczyński Paweł Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
64 Leszczyńska Maria Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
65 Leszczyńska Kamila Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
66 Lepka Bartosz Słupsk Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy opłacono on-line
67 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
68 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce Olite zerorh+ Racing Team opłacono on-line
69 Krawiec Małgorzta Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
70 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
71 Kowalewski Radosław Siemianice Duży Stolem (TP 50) sport-turystyka.pl opłacono on-line
72 KOWALCZYK Tomasz Lipnica Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
73 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) STOPA Słupsk opłacono
74 Kosicki Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono
75 Kosicki Kajetan Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
76 Kosicka Zofia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
77 Kosicka Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Stopa Słupsk opłacono
78 Kobylski Maciej Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
79 Kobylska Lena Reda Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
80 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
81 Kaźmierczak Adam Bytów Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
82 Kacprzycki Olaf Warszawa Duży Stolem (TP 50) Olo Solo opłacono on-line
83 Jaworski Krzysztof Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
84 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
85 Jarominiak Rafał Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
86 Jarmuł Piotrek Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
87 Jarmuł Milka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
88 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
89 Jarmuł Jolanta Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
90 Jarmuł Bartek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
91 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem (TP 50) opłacono
92 Holowiej Gabriela Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei opłacono on-line
93 Grabowska Angelika Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
94 Górska-Kobylska Aneta Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
95 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem (TP 50) PLATINUM Ubezpieczenia opłacono on-line
96 Gola Adam Żelkowo Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
97 Florkowski Jakub Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
98 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy opłacono on-line
99 Ćwirko Sławomir Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) opłacono
100 Ćwidak Paweł Gdańsk Duży Stolem (TP 50) SKPT Gdańsk opłacono


Wyświetleń: 8927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ