Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żłobiński Mariusz | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
2 | Znaczko Wojciech | Morowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
3 | Znaczko Paweł | Morowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
4 | Ziatyk Maciej | Siemianice | Polska | Średni Stolem (TP25) | KoAlass | opłacono |
5 | Zając Wojciech | Warszawa | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono on-line | |
6 | Wutke Bartłomiej | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
7 | Wojtczak Szymon | Szczecin | Polska | Duży Stolem (TP 50) | infinIT codelab | opłacono on-line |
8 | Wilkowski Piotr | Koszalin | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | opłacono on-line | |
9 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Kolo Brzegu | opłacono |
10 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Polska | Średni Stolem (TP25) | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
11 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Tym razem się uda | opłacono on-line |
12 | Typański Roman | Elbląg | Polska | Średni Stolem (TP25) | Typki | opłacono |
13 | Typańska Monika | Elbląg | Polska | Średni Stolem (TP25) | Typki | opłacono |
14 | Tuliszka Jarosław | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
15 | Telega Michał | Koszalin | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | opłacono on-line | |
16 | Tecław Mirella | SŁUPSK | Polska | Średni Stolem (TP25) | Łasice MroQ | opłacono |
17 | Tecław Łukasz | SŁUPSK | Polska | Średni Stolem (TP25) | Łasice MroQ | opłacono |
18 | Taraśkiewicz Aleksandra | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
19 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Troll Team | opłacono |
20 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
21 | Szycko Oliwia | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono on-line | |
22 | Szurgot Przemysław | Zgierz woj. łódzkie | Polska | Duży Stolem (TP 50) | indywidualnie | opłacono on-line |
23 | Szadkowski Arkadiusz | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
24 | Szadkowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
25 | Suliga Aleksandra | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
26 | Stocki Janusz | Białe Błota | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Taki Sobie | opłacono |
27 | Sontowski Marcin | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Morenka Team | opłacono |
28 | Smulczak Joanna | SŁUPSK | Polska | Średni Stolem (TP25) | Łasice MroQ | opłacono |
29 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | STOPA Słupsk | opłacono |
30 | Sawaniewski Rafał | Malbork | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Karrrramba | opłacono |
31 | Sawaniewska Beata | Malbork | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
32 | Sadowski Paweł | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | STOPA Słupsk | opłacono |
33 | Rychły-Lipińska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | L-I-P-K-I | opłacono |
34 | Rogiński Przemysław | Gdańsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
35 | Rekwirowicz Jarosław | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
36 | Rekwirowicz Iwona | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Dresy na Stresy | opłacono on-line |
37 | Ratajczyk Sebastian | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
38 | Pruszkowski Paweł | Świdwin | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono | |
39 | Prądzyński Wojciech | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Władcy lasów i kniei | opłacono |
40 | Prądzyński Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Prądzie | opłacono |
41 | Prądzyński Piotr | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Prądzie | opłacono |
42 | Prądzyński Maciej | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Władcy lasów i kniei | opłacono |
43 | Prądzyńska Marta | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Prądzie | opłacono |
44 | Prądzyńska Ewa | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Władcy lasów i kniei | opłacono |
45 | Prądzyńska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Prądzie | opłacono |
46 | Piasecki Paweł | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
47 | Patoka Inga | Unichowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
48 | Papis Leszek | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Troll Team | opłacono |
49 | Orłowski Leszek | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | Troll Team | opłacono |
50 | Niemczyk Michał | Kolonia Kotków | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Dzika Świnia | opłacono on-line |
51 | Młynek Alicja | Siemianice | Polska | Średni Stolem (TP25) | KoAlass | opłacono |
52 | Miszewski Romuald | Rumia | Polska | Średni Stolem (TP25) | Asconi Polska_ wINO | opłacono on-line |
53 | Miler Kinga | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
54 | Miler Daria | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
55 | Miler Dagmara | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
56 | Michalik Sławomir | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
57 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono | |
58 | Macuło Ola | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono | |
59 | Lipiński Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | L-I-P-K-I | opłacono |
60 | Lipiński Antoni | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | L-I-P-K-I | opłacono |
61 | Lewandowska Magdalena | Główczyce | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
62 | Lewandowska Gabriela | Główczyce | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono on-line | |
63 | Leszczyński Paweł | Ostrowite | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
64 | Leszczyńska Maria | Ostrowite | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
65 | Leszczyńska Kamila | Niezabyszewo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
66 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | Słomiane Bambusy | opłacono on-line |
67 | Kujawski Robert | Człuchów | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Dzika Świnia | opłacono on-line |
68 | Kropidłowski Krzysztof | Główczyce | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce | Olite zerorh+ Racing Team | opłacono on-line |
69 | Krawiec Małgorzta | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | opłacono on-line | |
70 | Krawiec Jarosław | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 50 (TR50) | opłacono on-line | |
71 | Kowalewski Radosław | Siemianice | Polska | Duży Stolem (TP 50) | sport-turystyka.pl | opłacono on-line |
72 | KOWALCZYK Tomasz | Lipnica | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono on-line | |
73 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | STOPA Słupsk | opłacono |
74 | Kosicki Tomasz | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | STOPA Słupsk | opłacono |
75 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | AML Słupsk | opłacono |
76 | Kosicka Zofia | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | AML Słupsk | opłacono |
77 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | Stopa Słupsk | opłacono |
78 | Kobylski Maciej | Reda | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
79 | Kobylska Lena | Reda | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono | |
80 | Kłapkowska Daria | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono on-line | |
81 | Kaźmierczak Adam | Bytów | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
82 | Kacprzycki Olaf | Warszawa | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Olo Solo | opłacono on-line |
83 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
84 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | Tym razem się uda | opłacono on-line |
85 | Jarominiak Rafał | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
86 | Jarmuł Piotrek | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono | |
87 | Jarmuł Milka | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
88 | Jarmuł Maja | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | opłacono | |
89 | Jarmuł Jolanta | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
90 | Jarmuł Bartek | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
91 | Janowski Robert | Szczecin | Polska | Duży Stolem (TP 50) | opłacono | |
92 | Holowiej Gabriela | Słupsk | Polska | Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) | Władcy lasów i kniei | opłacono on-line |
93 | Grabowska Angelika | Niezabyszewo | Polska | Średni Stolem (TP25) | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono |
94 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) | opłacono | |
95 | Gostomczyk Karol | Studzienice | Polska | Duży Stolem (TP 50) | PLATINUM Ubezpieczenia | opłacono on-line |
96 | Gola Adam | Żelkowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | opłacono on-line | |
97 | Florkowski Jakub | Główczyce | Polska | Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce | opłacono on-line | |
98 | Dolna Justyna | Wejherowo | Polska | Średni Stolem (TP25) | Słomiane Bambusy | opłacono on-line |
99 | Ćwirko Sławomir | Słupsk | Polska | Trasa Rowerowa 100 (TR100) | opłacono | |
100 | Ćwidak Paweł | Gdańsk | Polska | Duży Stolem (TP 50) | SKPT Gdańsk | opłacono |
Wyświetleń: 14699