Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stocki Janusz Białe Błota Duży Stolem (TP 50) Taki Sobie opłacono
2 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) GKS Luzino
3 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
4 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Świat Płytek u Kryspina opłacono
5 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Świat Płytek u Kryspina opłacono
6 Cała Dawid Bytów Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Świat Płytek u Kryspina opłacono
7 Cała Lena Bytów Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Świat Płytek u Kryspina opłacono
8 Kaźmierczak Adam Bytów Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
9 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
10 Włodarska Anna Damnica Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) świat przedszkolaka
11 Włodarski MiESZKO Damnica Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) świat przedszkolaka
12 Żochowski Filip Damnica Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) świat przedszkolaka
13 Włodarski Julian Damnica Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) świat przedszkolaka
14 Typańska Monika Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
15 Typański Roman Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki opłacono
16 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
17 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda opłacono on-line
18 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 100 (TR100)
19 Rogiński Przemysław Gdańsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
20 Ćwidak Paweł Gdańsk Duży Stolem (TP 50) SKPT Gdańsk opłacono
21 Sontowski Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team opłacono
22 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
23 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce Olite zerorh+ Racing Team opłacono on-line
24 Florkowski Jakub Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
25 Michalik Sławomir Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
26 Sibinski Karolina Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce qqm
27 Lewandowska Magdalena Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
28 Lewandowska Gabriela Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
29 Mielewczyk Mateusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Metrem do nieba
30 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce QQM
31 Lewandowska Adriana Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce QQM
32 Sibiński Krystian Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Metrem do nieba
33 Miler Dagmara Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
34 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
35 Miler Daria Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
36 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
37 Iwanicki Kacper Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) QQM
38 Ozga Bartłomiej Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce QQM
39 Suliga Aleksandra Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
40 Jarominiak Rafał Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
41 Wutke Bartłomiej Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
42 Wiktorzak Tomasz Główczyce Duży Stolem (TP 50)
43 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) QQM
44 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem (TP25) WATAHA opłacono on-line
45 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Trasa Rowerowa 100 (TR100) Kolo Brzegu opłacono
46 Niemczyk Michał Kolonia Kotków Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia opłacono on-line
47 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
48 Telega Michał Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
49 KOWALCZYK Tomasz Lipnica Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
50 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem (TP 50) Karrrramba opłacono
51 Sawaniewska Beata Malbork Średni Stolem (TP25) opłacono
52 Znaczko Paweł Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
53 Znaczko Wojciech Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
54 Leszczyńska Kamila Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
55 Grabowska Angelika Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
56 Leszczyński Paweł Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
57 Leszczyńska Maria Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
58 Górska-Kobylska Aneta Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
59 Klas Piotr REDA Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce HansSolo
60 Kobylski Maciej Reda Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono
61 Kobylska Lena Reda Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono
62 Miszewski Romuald Rumia Średni Stolem (TP25) Asconi Polska_ wINO opłacono on-line
63 Kowalewski Radosław Siemianice Duży Stolem (TP 50) sport-turystyka.pl opłacono on-line
64 Ziatyk Maciej Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
65 Młynek Alicja Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass opłacono
66 Hann Grzegorz Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA SŁUPSK
67 Ćwirko Sławomir Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) opłacono
68 Jaworski Krzysztof Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono on-line
69 Kosicka Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Stopa Słupsk opłacono
70 Kosicki Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono
71 Kosicka Zofia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
72 Kosicki Kajetan Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) AML Słupsk opłacono
73 Szadkowska Katarzyna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
74 Szadkowski Arkadiusz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
75 Lipiński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
76 Rychły-Lipińska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I opłacono
77 Lipiński Antoni Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) L-I-P-K-I opłacono
78 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
79 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
80 Rekwirowicz Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
81 Macuło Ola Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
82 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy opłacono on-line
83 Ratajczyk Sebastian Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
84 Chumek Tomasz Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
85 Chumek Anna Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
86 Burzyński Aleksander Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk opłacono on-line
87 Burzyńska Barbara Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) STOPA Słupsk opłacono on-line
88 Świetlik Krzysztof Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team opłacono
89 Szycko Radek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) opłacono on-line
90 Szycko Oliwia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) opłacono on-line
91 Piasecki Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) opłacono
92 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) STOPA Słupsk opłacono
93 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
94 Skorupski Robert Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) STOPA Słupsk opłacono
95 Krawiec Małgorzta Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) opłacono on-line
96 Sadowski Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk opłacono
97 Chudziński Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono
98 Prądzyńska Marta Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie opłacono
99 Lesniewski Daniel Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk
100 Smulczak Joanna SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ opłacono


Wyświetleń: 8208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ