64441898 ELEKTRONICZNEZAPISY

MAŁY STOLEM - TP12 - WYNIKI WSTĘPNE ŚREDNI STOLEM - TP25 - WYNIKI WSTĘPNE DUŻY STOLEM - TP50 - WYNIKI WSTĘPNE ROWEROWY STOLEM - TR50 - WYNIKI WSTĘPNE ROWEROWY STOLEM - TR100 - WYNIKI WSTĘPNE

MAŁY STOLEM - TP12 - WYNIKI WSTĘPNE

MSC IMIĘ NAZWISKO KLUB ROCZNIK K/M PK UWAGI CZAS
1 ZBIGNIEW NOWACKI GKS Luzino 1968 M 10 start bez dziecka 1:20:55
2 ANETA GÓRSKA-KOBYLSKA 1981 K 10 I miejsce (dorosły + dziecko) 2:06:48
2 LENA KOBYLSKA 2009 K 10 I miejsce (dorosły + dziecko) 2:06:48
2 MACIEJ KOBYLSKI 1976 K 10 I miejsce (dorosły + dziecko) 2:06:48
3 HENRYK OWSIUK 1967 M 10 II miejsce (dorosły + dziecko) 2:18:13
3 JULIA OWSIUK BD K 10 II miejsce (dorosły + dziecko) 2:18:13
4 ALEKSANDRA BERONI JARMUŁ 1996 K 10 III miejsce (dorosły + dziecko) 2:31:00
4 JOLANTA JARMUŁ 1978 K 10 III miejsce (dorosły + dziecko) 2:31:00
4 BARTEK JARMUŁ 1976 M 10 III miejsce (dorosły + dziecko) 2:31:00
4 MILKA JARMUŁ 1975 K 10 III miejsce (dorosły + dziecko) 2:31:00
4 PIOTREK JARMUŁ 2004 M 10 III miejsce (dorosły + dziecko) 2:31:00
4 MAJA JARMUŁ 2006 K 10 III miejsce (dorosły + dziecko) 2:31:00
5 TOMASZ LIPIŃSKI L-I-P-K-I 1975 M 10 2:52:02
5 ANTONI LIPIŃSKI L-I-P-K-I 2007 M 10 2:52:02
5 ANNA RYCHŁY-LIPIŃSKA L-I-P-K-I 1975 K 10 2:52:02
6 BARTOSZ NATONIEWSKI 2007 M 10 2:54:48
6 MARTA PRĄDZYŃSKA Prądzie 2006 K 10 2:54:48
6 ANNA PRĄDZYŃSKA Prądzie 2009 K 10 2:54:48
6 EWA PRĄDZYŃSKA Prądzie 1977 K 10 2:54:48
6 PIOTR PRĄDZYŃSKI Prądzie 2009 M 10 2:54:48
6 TOMASZ PRĄDZYŃSKI Prądzie 1968 M 10 2:54:48
6 KATARZYNA SWĘDROWSKA Prądzie 2006 K 10 2:54:48
6 RADEK SZYCKO 1975 M 10 2:54:48
6 OLIWIA SZYCKO 2006 K 10 2:54:48
7 GRZEGORZ HOŁOWIEJ 1965 M 10 2:56:38
7 ADAM HOŁOWIEJ 2010 M 10 2:56:38
8 BARBARA BURZYŃSKA STOPA Słupsk 2011 K 10 2:57:17
8 ALEKSANDER BURZYŃSKI STOPA Słupsk 1977 M 10 2:57:17
8 IWONA KOSICKA Stopa Słupsk 1979 K 10 2:57:17
8 ZOFIA KOSICKA AML Słupsk 2007 K 10 2:57:17
8 TOMASZ KOSICKI STOPA Słupsk 1979 M 10 2:57:17
8 KATARZYNA KOSICKA AML Słupsk 2013 K 10 2:57:17
9 BARTOSZ CAŁA Świat Płytek u Kryspina 1978 M 10 3:08:14
9 MAŁGORZATA CAŁA Świat Płytek u Kryspina 1979 K 10 3:08:14
9 DAWID CAŁA Świat Płytek u Kryspina 2007 M 10 3:08:14
9 LENA CAŁA Świat Płytek u Kryspina 2010 K 10 3:08:14
10 IWONA REKWIROWICZ Dresy na Stresy 1962 K 10 3:12:45
10 JAROSŁAW REKWIROWICZ Dresy na Stresy 1959 M 10 3:12:45
10 JAROSŁAW TULISZKA Dresy na Stresy 1963 M 10 3:12:45
11 KRZYSZTOF GRABASZEWSKI gRabaRz Team 2009 M 10 3:29:40
11 ANGELIKA WRONA gRabaRz Team 1981 K 10 3:29:40
12 MAGDALENA SZAFRAŃSKA daleko jeszcze ? 1975 K 10 3:29:45
12 PRZEMEK SZAFRAŃSKI daleko jeszcze ? 1975 M 10 3:29:45
12 ADAM SZAFRAŃSKI daleko jeszcze ? 2010 M 10 3:29:45
13 MIROSŁAW RATAJCZYK 1966 M 10 3:36:00
13 OLAF PAPROCKI 2014 M 10 3:36:00
13 FILIP PAPROCKI BD M 10 3:36:00
14 KACPER IWANICKI QQM 2003 M 10 3:56:10
14 KACPER KULA QQM 2002 M 10 3:56:10
14 ADRIANA LEWANDOWSKA QQM 2002 K 10 3:56:10
14 JOANNA LIPCZYŃSKA BD K 10 3:56:10
14 MICHAŁ LIPCZYŃSKI BD M 10 3:56:10
14 KAROLINA SIBINSKA qqm 2000 K 10 3:56:10
14 URSZULA ŻŁOBIŃSKA QQM 1966 K 10 3:56:10
15 MAGDALENA LEWANDOWSKA 1980 K 10 4:00:30
15 GABRIELA LEWANDOWSKA 2005 K 10 4:00:30
15 WOJCIECH PRĄDZYŃSKI Władcy lasów i kniei 2003 M 10 4:00:30
15 MACIEJ PRĄDZYŃSKI Władcy lasów i kniei 2003 M 10 4:00:30
15 GABRIELA HOŁOWIEJ Władcy lasów i kniei 2003 K 10 4:00:30
16 AGNIESZKA BEREŻAŃSKA 1978 K 10 5:04:25
16 MACIEJ CIARKA 1975 M 10 5:04:25
16 DARIA KŁAPKOWSKA 1978 K 10 5:04:25
16 ALEKSANDRA TARAŚKIEWICZ 1978 K 10 5:04:25


ŚREDNI STOLEM - TP25 - WYNIKI WSTĘPNE

MSC IMIĘ NAZWISKO KLUB D. UR. K/M NR UWAGI CZAS KOŃCOWY
1 JACEK WĄSICKI Stopa Słupsk 1973 M 12 3:28:50
2 DANIEL LEŚNIEWSKI STOPA Słupsk 1982 M 12 3:51:10
3 PAWEŁ SADOWSKI STOPA Słupsk 1979 M 12 3:51:58
4 ROMUALD MISZEWSKI Asconi Polska_ wINO 1954 M 12 Siwy Stolem (Najstarszy zawodnik) 3:53:05
5 MONIKA TYPAŃSKA Typki 1976 K 12 4:10:10
5 ROMAN TYPAŃSKI Typki 1971 M 12 4:10:10
6 JUSTYNA DOLNA Słomiane Bambusy 1982 K 12 4:31:00
6 BARTOSZ LEPKA Słomiane Bambusy 1982 M 12 4:31:00
7 KRZYSZTOF JAWORSKI 1985 M 12 4:56:00
8 PIOTR ARABAS WATAHA 1974 M 12 5:21:55
9 PRZEMYSŁAW ROGIŃSKI 1988 M 12 5:59:55
10 ADAM GOLA 1989 M 12 6:20:35
11 ALICJA MŁYNEK KoAlass 1988 K 12 6:20:35
12 ŁUKASZ TECŁAW Łasice MroQ 1987 M 12 6:20:35
13 MIRELLA TECŁAW Łasice MroQ 1987 K 12 6:20:35
14 MACIEJ ZIATYK KoAlass 1989 M 12 6:20:35
15 PAWEŁ CHUDZIŃSKI Łasice MroQ 1984 M 12 6:20:35
16 KAMILA LESZCZYŃSKA PINGWINY DŻEJDŻEJA 1990 K 12 6:34:15
17 PAWEŁ LESZCZYŃSKI PINGWINY DŻEJDŻEJA 1992 M 12 6:34:15
18 DAGMARA MILER PINGWINY DŻEJDŻEJA 1993 K 12 6:34:15
19 DARIA MILER PINGWINY DŻEJDŻEJA 1993 K 12 6:34:15
20 KINGA MILER PINGWINY DŻEJDŻEJA 2002 K 12 6:34:15
21 PAWEŁ ZNACZKO PINGWINY DŻEJDŻEJA 1992 M 12 6:34:15
22 WOJCIECH ZNACZKO PINGWINY DŻEJDŻEJA 1999 M 12 6:34:15
23 MARIUSZ ŻŁOBIŃSKI PINGWINY DŻEJDŻEJA 1991 M 12 6:34:15
24 ANGELIKA GRABOWSKA PINGWINY DŻEJDŻEJA 1992 K 12 6:34:15
25 DAWID SZEFLER BD M 12 6:39:50
26 MARCIN RATAJCZYK 1991 M 12 6:39:50
27 TOMASZ CHUMEK 1985 M 12 6:43:00
28 ANNA CHUMEK 1985 K 12 6:43:00
29 OLA MACUŁO 1984 K 12 6:43:00
30 PAWEŁ PIASECKI 1982 M 12 6:43:00
31 SEBASTIAN RATAJCZYK 1978 M 12 6:43:00
32 JAKUB FLORKOWSKI 1986 M 12 8:13:05
33 RAFAŁ JAROMINIAK 1981 M 12 8:13:05
34 SŁAWOMIR MICHALIK 1983 M 12 8:13:05
35 ARKADIUSZ SZADKOWSKI 1980 M 11 7:46:30
36 KATARZYNA SZADKOWSKA 1979 K 11 7:46:30
37 JAKUB BORUCKI Kasztany zoruchowo 2001 M 10 6:53:30
38 RYSZARD BORUCKI Kasztany zoruchowo 1992 M 10 6:53:30
39 BEATA SAWANIEWSKA 1973 M 8 8:18:30
40 KRYSTIAN SIBIŃSKI Metrem do nieba 1996 M 7 5:07:30
41 MATEUSZ MIELEWCZYK Metrem do nieba 1999 M 7 5:07:30


DUŻY STOLEM - TP50 - WYNIKI WSTĘPNE

MSC IMIĘ NAZWISKO KLUB ROCZNIK K/M PK UWAGI CZAS
1 MARCIN SONTOWSKI Morenka Team 1986 M 17 7:13:56
2 ROBERT KUJAWSKI Dzika Świnia 1988 M 17 7:22:00
3 MICHAŁ NIEMCZYK Dzika Świnia 1995 M 17 7:22:01
4 KAROL GOSTOMCZYK PLATINUM Ubezp 1972 M 17 7:35:55
5 WOJCIECH ZAJĄC 1981 M 17 10:03:50
6 ANDRZEJ WITKOWSKI Morenka Team 1981 M 17 10:18:45
7 PAWEŁ PRUSZKOWSKI 1978 M 17 11:06:40
8 MONIKA JAROSZEWSKA Tym razem się uda 1987 K 17 Stolem na Szpilkach 11:44:30
8 JĘDRZEJ WALCZAK Tym razem się uda 1987 M 17 11:44:30
9 PRZEMYSŁAW SZURGOT indywidualnie 1974 M 17 11:46:05
10 OLAF KACPRZYCKI Olo Solo 1968 M 17 12:01:50
11 RAFAŁ SAWANIEWSKI Karrrramba 1973 M 17 12:22:20
12 PAWEŁ ĆWIDAK SKPT Gdańsk 1988 M 16 7:10:20
13 JANUSZ STOCKI Taki Sobie 1960 M 15 11:44:55
14 KAMILA CHRZĄSTOWSKA 1989 K 14 11:40:15
15 ROBERT JANOWSKI 1965 M 14 11:44:50
16 RADOSŁAW KOWALEWSKI sport-turystyka.pl 1983 M 5 4:33:19


ROWEROWY STOLEM - TR50 - WYNIKI WSTĘPNE

MSC IMIĘ NAZWISKO KLUB ROCZNIK K/M PK UWAGI CZAS
1 KRZYSZTOF KROPIDŁOWSKI Olite zerorh+ Racing Team 1985 M 12 4:56:25
2 MACIEJ KUTA BD M 12 5:18:20
3 KAMIL OLSZEWSKI BD M 12 5:23:55
4 ŁUKASZ GRUSZCZYŃSKI BD M 12 5:25:15
5 JAROSŁAW KRAWIEC 1967 M 12 5:49:05
6 PIOTR WILKOWSKI 1981 M 12 5:49:05
7 MICHAŁ TELEGA 1984 M 12 5:49:05
8 SEBASTIAN MAZUREK 1974 M 4 3:37:25


ROWEROWY STOLEM - TR100 - WYNIKI WSTĘPNE

MSC IMIĘ NAZWISKO KLUB ROCZNIK K/M PK UWAGI CZAS KOŃCOWY
1 SŁAWOMIR ĆWIRKO 1972 M 19 6:21:30
2 STEFAN WESOŁOWSKI Kolo Brzegu 1989 M 19 7:24:20
3 LESZEK ORŁOWSKI Troll Team 1958 M 19 7:42:20
4 LESZEK PAPIS Troll Team 1958 M 19 7:42:21
5 KRZYSZTOF ŚWIETLIK Troll Team 1964 M 19 7:42:21
6 ZBIGNIEW KOWAL STOPA Słupsk 1977 M 19 7:43:30
7 MARTA PŁOWAŚ 1979 K 12 12:05:30

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ