Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podolak Marius | Gliwice | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
2 | Pilśniak Piotr | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Polska | Start w Ultramaratonie | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | opłacono on-line |
3 | Kansy Lucyna | Katowice | Polska | Start w Ultramaratonie | ||
4 | Ryziński Jarek | Rybnik | Polska | Start w Ultramaratonie | Rybnicki Klub Nordic Walking | opłacono on-line |
5 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
6 | MIŚ LILIANNA | BYTOM | Polska | Start w Ultramaratonie | CSC ADVENTURE ACADEMY | opłacono on-line |
7 | Świtalski Robert | Przystajń | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
8 | ŚWITALSKA Beata | Przystajń | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
9 | Ligęza Janusz | Tychy | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
10 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Start w Ultramaratonie | SieChodzi | opłacono on-line |
11 | Kowalski Marek | Strzebiń | Polska | Start w Ultramaratonie | UNIA MIAST | opłacono on-line |
12 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
13 | Adamus Marian | Bytom | Polska | Start w Ultramaratonie | Silesia Nordic Team | opłacono on-line |
14 | Makowski Jan | Rybnik | Polska | Start w Ultramaratonie | Rybnicki Klub Nordic Walking | opłacono on-line |
15 | Wilczek Krzysztof | Zębowice | Polska | Start w Ultramaratonie | Team Ozimek | opłacono on-line |
16 | Czernia Jarosław | Ozimek | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono | |
17 | Drozd Maria | Kruszyna | Polska | Start w Ultramaratonie | Nordic Walking Kruszyna | opłacono on-line |
18 | Migas Anna | Kleszczów | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
19 | Piksa Kazimierz | Brzeg Wolności 24a \13 | Polska | Start w Ultramaratonie | SAMKAZ | opłacono |
20 | Szajnowska Agnieszka | Gliwice | Polska | Start w Ultramaratonie | ZDROWE KROKI ZPM 4 GLIWICE | opłacono on-line |
21 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Polska | Start w Ultramaratonie | CZP Tychy | opłacono on-line |
22 | Celiński Tomasz | Otwock | Polska | Start w Ultramaratonie | TUPTUś Otwock | |
23 | Wiśniewski Roman | Twardorzeczka gm. Lipowa | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono on-line | |
24 | rosiak krzysztof | kraków | Polska | Start w Ultramaratonie | ||
25 | Bem Małgorzata | Olsztyn | Polska | Start w Ultramaratonie | Pozytywni DobreMiasto | opłacono on-line |
26 | Giemza Tomasz | Żary | Polska | Start w Ultramaratonie | Saint Gobain Squad | |
27 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | Start w Ultramaratonie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
28 | CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF | SZCZEKOCINY | Polska | Start w Ultramaratonie | Olimpijczyk Szczekociny | opłacono on-line |
29 | Szczebak Jacek | Tarnów | Polska | Start w Ultramaratonie | UNIA MIAST | opłacono on-line |
30 | Kordowski Piotr | Kraków | Polska | Start w Ultramaratonie | opłacono | |
31 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | Start w Ultramaratonie | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono on-line |
32 | Stefanicki Marek | Świnoujście | Polska | Start w Ultramaratonie | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
33 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | Polska | Start w Ultramaratonie | ||
34 | DUSZA ANNA | SZCZECIN | Polska | Start w Ultramaratonie | Szczecinskie Centrum Treningu Personalnego | opłacono on-line |
35 | KORDZIŃSKI KAZIMIERZ | LUBLINIEC | Polska | Start w Ultramaratonie | Mafia Team Lubliniec | opłacono |
36 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | Polska | Start w Ultramaratonie | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
37 | Wolniewicz Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Start w Ultramaratonie | Unia Miast | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5316