Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
2 Rychlewski Tomek Czernin Start Biegu 5 km zButa
3 Buber-Bubrowiecka Dagmara Sztum Start Biegu 5 km zButa
4 Grębowska Sylwia Gdakowo Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
5 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
6 Kozak Adrian Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
7 Rojewska Iwona Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
8 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
9 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
10 Chylewska Emilia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
11 Rosiński Piotr Wejherowo Start Biegu 5 km PRO-CARS opłacono on-line
12 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
13 Kordecki Robert Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
14 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
15 Kaszubowski Zenon Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork
16 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
17 Jurago Tomasz Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
18 Jurago Karolina Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
19 Michalski Dominik Działdowo Start Biegu 5 km opłacono on-line
20 Pawluk Jarosław Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
21 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
22 Machnikowski Adrian Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
23 Moskal Paweł Kurzętnik Start Biegu 5 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
24 Barnaś Agata Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
25 Bogdański Mateusz Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
26 Walendziak Alicja Malbork Start Biegu 5 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
27 Świder Małgorzata Nowiec Start Biegu 5 km opłacono on-line
28 Groszkowski Marcin Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
29 Potoczek Andrzej Lichnowy Start Biegu 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
30 Kosecki Sławomir Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork
31 Sochacki Michał Kwidzyn Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
32 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
33 Stecki Andrzej Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
34 Wróbel Michał Sztum Start Biegu 5 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
35 Wolski Jarosław Tczew Start Biegu 5 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
36 Giembicki Jan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
37 Szczygłowski Jacek Morąg Start Biegu 5 km Team Kopeć opłacono on-line
38 Kaźmierczak Szymon Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
39 Szalkowski Jacek Kamionka Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
40 SOSNA BARBARA SOSNA MALBORK Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
41 Kosiński Sebastian Kosiński Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
42 Hillar Jacek Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
43 Grzonka Szymon Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
44 Karlak Hanna Stare Pole Start Biegu 5 km opłacono on-line
45 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
46 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
47 Wysocki Mariusz Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
48 Wysocka Alicja Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
49 Jabłońska Marlena Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
50 Spustek Marcin Elbląg Start Biegu 5 km MKS"Truso"Elbląg/Kalenji Team Poland opłacono on-line
51 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Biegu 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
52 Kosianowska Monika Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
53 Dorszewski Rafał Malbork Start Biegu 5 km Run4Fun opłacono on-line
54 Rojewska Angelika Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
55 Wojciechowska Daria Sadlinki Start Biegu 5 km opłacono on-line
56 Koralewska Irena Sadlinki Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
57 Barnaś Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
58 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start Biegu 5 km drużyna szpiku opłacono on-line
59 Komasara Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
60 Stolarów Agnieszka Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork opłacono on-line
61 Chabowski Tomasz sztum Start Biegu 5 km Sztum Biega opłacono on-line
62 Żukowska Diana MALBORK Start Biegu 5 km opłacono on-line
63 Woron Aleksandra Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
64 Nowosielski Piotr Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
65 Koliński Krzysztof Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
66 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Start Biegu 5 km opłacono on-line
67 Liszewski Krzysztof Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
68 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
69 Podolska Joanna Elblag Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
70 Podolski Damian Elbląg Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
71 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
72 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
73 Łukomski Andrzej sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
74 Radzikowski Paweł Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
75 Seńko Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
76 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
77 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
78 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
79 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
80 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
81 Jerzyk Paulina Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
82 Balmas Piotr Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
83 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
84 Cebula Bogdan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
85 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
86 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
87 Dziweńka Beata Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
88 Klonowski Marcin Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
89 Koziarska Ania Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
90 Kołkowski Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
91 Wojtacki Kamil Krastudy Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
92 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Biegu 5 km opłacono on-line
93 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
94 Danielewska Magdalena Stary Targ Start Biegu 5 km opłacono on-line
95 Czapla Natalia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
96 Wojtacka Magdalena Mirowice Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
97 Matejuk Marcin Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
98 Grzywiński Grzegorz Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
99 Grzywińska Edyta Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
100 Grzonka Kamila Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line


Wyświetleń: 5673

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ