Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
2 Grębowska Sylwia Gdakowo Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
3 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
4 Kozak Adrian Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
5 Rojewska Iwona Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
6 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
7 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
8 Chylewska Emilia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
9 Rosiński Piotr Wejherowo Start Biegu 5 km PRO-CARS opłacono on-line
10 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
11 Kordecki Robert Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
12 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
13 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
14 Jurago Tomasz Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
15 Jurago Karolina Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
16 Michalski Dominik Działdowo Start Biegu 5 km opłacono on-line
17 Pawluk Jarosław Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
18 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
19 Machnikowski Adrian Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
20 Moskal Paweł Kurzętnik Start Biegu 5 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
21 Barnaś Agata Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
22 Bogdański Mateusz Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
23 Walendziak Alicja Malbork Start Biegu 5 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
24 Świder Małgorzata Nowiec Start Biegu 5 km opłacono on-line
25 Groszkowski Marcin Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
26 Potoczek Andrzej Lichnowy Start Biegu 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
27 Sochacki Michał Kwidzyn Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
28 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
29 Stecki Andrzej Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
30 Wróbel Michał Sztum Start Biegu 5 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
31 Wolski Jarosław Tczew Start Biegu 5 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
32 Giembicki Jan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
33 Szczygłowski Jacek Morąg Start Biegu 5 km Team Kopeć opłacono on-line
34 Kaźmierczak Szymon Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
35 Szalkowski Jacek Kamionka Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
36 SOSNA BARBARA SOSNA MALBORK Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
37 Kosiński Sebastian Kosiński Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
38 Hillar Jacek Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
39 Grzonka Szymon Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
40 Karlak Hanna Stare Pole Start Biegu 5 km opłacono on-line
41 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
42 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
43 Wysocki Mariusz Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
44 Wysocka Alicja Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
45 Jabłońska Marlena Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
46 Spustek Marcin Elbląg Start Biegu 5 km MKS"Truso"Elbląg/Kalenji Team Poland opłacono on-line
47 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Biegu 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
48 Kosianowska Monika Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
49 Dorszewski Rafał Malbork Start Biegu 5 km Run4Fun opłacono on-line
50 Rojewska Angelika Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
51 Wojciechowska Daria Sadlinki Start Biegu 5 km opłacono on-line
52 Koralewska Irena Sadlinki Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
53 Barnaś Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
54 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start Biegu 5 km drużyna szpiku opłacono on-line
55 Komasara Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
56 Stolarów Agnieszka Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork opłacono on-line
57 Chabowski Tomasz sztum Start Biegu 5 km Sztum Biega opłacono on-line
58 Żukowska Diana MALBORK Start Biegu 5 km opłacono on-line
59 Woron Aleksandra Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
60 Nowosielski Piotr Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
61 Koliński Krzysztof Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
62 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Start Biegu 5 km opłacono on-line
63 Liszewski Krzysztof Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
64 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
65 Podolska Joanna Elblag Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
66 Podolski Damian Elbląg Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
67 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
68 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
69 Łukomski Andrzej sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 Radzikowski Paweł Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
71 Seńko Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
72 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
73 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
74 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
75 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
76 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
77 Jerzyk Paulina Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
78 Balmas Piotr Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
79 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
80 Cebula Bogdan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
81 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
82 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
83 Dziweńka Beata Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
84 Klonowski Marcin Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
85 Koziarska Ania Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
86 Kołkowski Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
87 Wojtacki Kamil Krastudy Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
88 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Biegu 5 km opłacono on-line
89 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
90 Danielewska Magdalena Stary Targ Start Biegu 5 km opłacono on-line
91 Czapla Natalia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
92 Wojtacka Magdalena Mirowice Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
93 Matejuk Marcin Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
94 Grzywiński Grzegorz Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
95 Grzywińska Edyta Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
96 Grzonka Kamila Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
97 Staszewski Cezary Barcice Start Biegu 5 km opłacono on-line
98 Kiliszek Paulina Kiliszek Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
99 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
100 Borkowska Justyna Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6257

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ