Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rychlewski Tomek | Czernin | Polska | Start Biegu 5 km | zButa | |
2 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Active Malbork | |
3 | Kosecki Sławomir | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Beztlenowi Malbork | |
4 | Buber-Bubrowiecka Dagmara | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | zButa | |
5 | Staszewski Cezary | Barcice | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
6 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
7 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | KALENJI TEAM POLAND/ TRUSO ELBLĄG | minął termin płatności |
8 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | minął termin płatności |
9 | Mrozek Anna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
10 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | minął termin płatności |
11 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | minął termin płatności |
12 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
13 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
14 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | minął termin płatności |
15 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Start Biegu 5 km | AMATOR | minął termin płatności |
16 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | minął termin płatności |
17 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
18 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | minął termin płatności |
19 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | minął termin płatności |
20 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | minął termin płatności |
21 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
22 | Czarnecki Wojciech | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
23 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | minął termin płatności |
24 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Start Biegu 5 km | Rozbiegany Susz | minął termin płatności |
25 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | Sztum Biega | minął termin płatności |
26 | Treć Leon | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | minął termin płatności |
27 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | minął termin płatności |
28 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności |
Wyświetleń: 8666