Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Staszewski Cezary Barcice Start Biegu 5 km opłacono on-line
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Biegu 5 km opłacono on-line
3 Grzonka Szymon Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
4 Grzonka Kamila Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
5 Rychlewski Tomek Czernin Start Biegu 5 km zButa
6 Michalski Dominik Działdowo Start Biegu 5 km opłacono on-line
7 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
8 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
9 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
10 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
11 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
12 Podolska Joanna Elblag Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
13 Koziarska Ania Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
14 Szarko Maciej Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
15 Spustek Marcin Elbląg Start Biegu 5 km MKS"Truso"Elbląg/Kalenji Team Poland opłacono on-line
16 Podolski Damian Elbląg Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
17 Radzikowski Paweł Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
18 Liszewski Krzysztof Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
19 Jurago Karolina Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
20 Jurago Tomasz Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
21 Koliński Krzysztof Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
22 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
23 Grębowska Sylwia Gdakowo Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
24 Kosiński Sebastian Kosiński Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
25 Bogdański Mateusz Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
26 Dziedzic Andrzej Grabówko Start Biegu 5 km opłacono on-line
27 Szalkowski Jacek Kamionka Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
28 Wojtacki Kamil Krastudy Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
29 Moskal Paweł Kurzętnik Start Biegu 5 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
30 Hillar Jacek Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
31 Kiliszek Paulina Kiliszek Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
32 Lipiński Mariusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
33 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
34 Radomiński Kamil Kwidzyn Start Biegu 5 km traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
35 JANIK Roman KWIDZYN Start Biegu 5 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
36 Borkowska Justyna Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
37 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
38 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
39 Pawluk Jarosław Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
40 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
41 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start Biegu 5 km drużyna szpiku opłacono on-line
42 Sochacki Michał Kwidzyn Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
43 Dziedzic Rafał Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
44 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
45 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
46 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
47 Zielinska Magda Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
48 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
49 Balmas Piotr Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
50 Kozak Adrian Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
51 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Biegu 5 km opłacono on-line
52 Potoczek Andrzej Lichnowy Start Biegu 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
53 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Biegu 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
54 Rycąbel Bogdan licze Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
55 Kosianowska Monika Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
56 SOSNA BARBARA SOSNA MALBORK Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
57 Tur Marcin Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem opłacono on-line
58 Woron Aleksandra Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
59 Żukowska Diana MALBORK Start Biegu 5 km opłacono on-line
60 Matejuk Marcin Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
61 Kołkowski Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
62 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
63 Seńko Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
64 Czapla Natalia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
65 Stolarów Agnieszka Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork opłacono on-line
66 Stecki Andrzej Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
67 Komasara Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
68 Groszkowski Marcin Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
69 Barnaś Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
70 Walendziak Alicja Malbork Start Biegu 5 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
71 Kosecki Sławomir Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork
72 Chylewska Emilia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
73 Dziweńka Beata Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
74 Rojewska Angelika Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
75 Dorszewski Rafał Malbork Start Biegu 5 km Run4Fun opłacono on-line
76 Rojewska Iwona Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
77 Barnaś Agata Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
78 Kaszubowski Zenon Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork
79 Grzywińska Edyta Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
80 Grzywiński Grzegorz Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
81 Felski Robert Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
82 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) LKS Zantyr Sztum
83 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
84 Wojtacka Magdalena Mirowice Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
85 Szczygłowski Jacek Morąg Start Biegu 5 km Team Kopeć opłacono on-line
86 Świder Małgorzata Nowiec Start Biegu 5 km opłacono on-line
87 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
88 Jabłońska Marlena Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
89 Wysocka Alicja Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
90 Wysocki Mariusz Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
91 Żołnowska Marta Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
92 Zasowska Beata Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
93 Żołnowski Marcin Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
94 Demko Karolina Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
95 Demko Paweł Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
96 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
97 Koralewska Irena Sadlinki Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
98 Wojciechowska Daria Sadlinki Start Biegu 5 km opłacono on-line
99 murawski michał stare błonowo Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
100 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Start Biegu 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 5769

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ