Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Karlak Hanna | Stare Pole | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
102 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
103 | Puchowski Krzysztof | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
104 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
105 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
106 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
107 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
108 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
109 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
110 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
111 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
112 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
113 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
114 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
115 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
116 | Buber-Bubrowiecka Dagmara | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | zButa | |
117 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | Start Biegu 5 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
118 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
119 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start Biegu 5 km | PRO-CARS | opłacono on-line |
120 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
121 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
122 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
123 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
124 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
125 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
126 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
127 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
128 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
129 | Staszewski Cezary | Barcice | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
130 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
131 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | KALENJI TEAM POLAND/ TRUSO ELBLĄG | minął termin płatności |
132 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | minął termin płatności |
133 | Mrozek Anna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
134 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | minął termin płatności |
135 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
136 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | minął termin płatności |
137 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | minął termin płatności |
138 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Start Biegu 5 km | AMATOR | minął termin płatności |
139 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
140 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | minął termin płatności |
141 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | minął termin płatności |
142 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | minął termin płatności |
143 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
144 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
145 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | minął termin płatności |
146 | Czarnecki Wojciech | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
147 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | minął termin płatności |
148 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Start Biegu 5 km | Rozbiegany Susz | minął termin płatności |
149 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | minął termin płatności | |
150 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | minął termin płatności |
151 | Treć Leon | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | minął termin płatności |
152 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | Sztum Biega | minął termin płatności |
Wyświetleń: 8653