Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
2 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
3 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
5 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
6 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
7 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
8 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
9 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
10 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start Biegu 5 km | PRO-CARS | opłacono on-line |
11 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
12 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | Start Biegu 5 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
13 | Puchowski Krzysztof | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
14 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
15 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
16 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
17 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
18 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
19 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
20 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
21 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
22 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
23 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
24 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
25 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
26 | Buber-Bubrowiecka Dagmara | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | zButa | |
27 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
28 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
29 | Karlak Hanna | Stare Pole | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
30 | murawski michał | stare błonowo | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
31 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Start Biegu 5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
32 | Wojciechowska Daria | Sadlinki | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
33 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
34 | Żołnowska Marta | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
35 | Zasowska Beata | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
36 | Żołnowski Marcin | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
37 | Demko Karolina | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
38 | Demko Paweł | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
39 | Jabłońska Marlena | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
40 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
41 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
42 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
43 | Świder Małgorzata | Nowiec | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
44 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | Start Biegu 5 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
45 | Wojtacka Magdalena | Mirowice | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
46 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | LKS Zantyr Sztum | |
47 | Felski Robert | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
48 | Grzywińska Edyta | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
49 | Grzywiński Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
50 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
51 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | opłacono on-line |
52 | Matejuk Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
53 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
54 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
55 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
56 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
57 | Seńko Piotr | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
58 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
59 | Żukowska Diana | MALBORK | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
60 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Active Malbork | opłacono on-line |
61 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
62 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
63 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
64 | Dorszewski Rafał | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Run4Fun | opłacono on-line |
65 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line |
66 | SOSNA BARBARA SOSNA | MALBORK | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
67 | Stecki Andrzej | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
68 | Kosecki Sławomir | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Beztlenowi Malbork | |
69 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
70 | Walendziak Alicja | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Runnersi S7 Banino | opłacono on-line |
71 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
72 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Active Malbork | |
73 | Chylewska Emilia | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
74 | Rojewska Iwona | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
75 | Rycąbel Bogdan | licze | Polska | Start Biegu 5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
76 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
77 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Start Biegu 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
78 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
79 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start Biegu 5 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
80 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
81 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
82 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
83 | Lipiński Mariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
84 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
85 | Borkowska Justyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
86 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
87 | Kiliszek Paulina Kiliszek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
88 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
89 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
90 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
91 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | drużyna szpiku | opłacono on-line |
92 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
93 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
94 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
95 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
96 | Pawluk Jarosław | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
97 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
98 | Kozak Adrian | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
99 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
100 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Start Biegu 5 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8664