Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Balmas Piotr Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
2 Barnaś Agata Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
3 Barnaś Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
4 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
5 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
6 Bogdański Mateusz Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
7 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
8 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
9 Borkowska Justyna Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
10 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
11 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
12 Buber-Bubrowiecka Dagmara Sztum Start Biegu 5 km zButa
13 Cebula Bogdan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
14 Chabowski Tomasz sztum Start Biegu 5 km Sztum Biega opłacono on-line
15 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
16 Chylewska Emilia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
17 Czapla Natalia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
18 Danielewska Magdalena Stary Targ Start Biegu 5 km opłacono on-line
19 Demko Karolina Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
20 Demko Paweł Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
21 Dorszewski Rafał Malbork Start Biegu 5 km Run4Fun opłacono on-line
22 Dziedzic Andrzej Grabówko Start Biegu 5 km opłacono on-line
23 Dziedzic Rafał Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
24 Dziweńka Beata Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
25 Felski Robert Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
26 Giembicki Jan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
27 Grębowska Sylwia Gdakowo Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
28 Groszkowski Marcin Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
29 Grzonka Kamila Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
30 Grzonka Szymon Bytonia Start Biegu 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
31 Grzywińska Edyta Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
32 Grzywiński Grzegorz Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
33 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) LKS Zantyr Sztum
34 Hapke Tomasz Wilkowo Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
35 Hillar Jacek Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
36 Jabłońska Marlena Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
37 JANIK Roman KWIDZYN Start Biegu 5 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
38 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
39 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
40 Jerzyk Michał Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
41 Jerzyk Paulina Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
42 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
43 Jurago Karolina Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
44 Jurago Tomasz Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
45 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Start Biegu 5 km opłacono on-line
46 Karlak Hanna Stare Pole Start Biegu 5 km opłacono on-line
47 Kaszubowski Zenon Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork
48 Kaźmierczak Szymon Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
49 Kiliszek Paulina Kiliszek Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
50 Klonowski Marcin Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
51 Koliński Krzysztof Gardeja Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
52 Komasara Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
53 Koralewska Irena Sadlinki Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
54 Kordecki Robert Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
55 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
56 Kosecki Sławomir Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork
57 Kosianowska Monika Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
58 Kosiński Sebastian Kosiński Gniew Start Biegu 5 km opłacono on-line
59 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
60 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
61 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start Biegu 5 km drużyna szpiku opłacono on-line
62 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Biegu 5 km opłacono on-line
63 Kozak Adrian Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
64 Koziarska Ania Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
65 Kołkowski Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
66 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Biegu 5 km opłacono on-line
67 Lipiński Mariusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
68 Liszewski Krzysztof Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
69 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 Machnikowski Adrian Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
71 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
72 Matejuk Marcin Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
73 Michalski Dominik Działdowo Start Biegu 5 km opłacono on-line
74 Moskal Paweł Kurzętnik Start Biegu 5 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
75 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
76 murawski michał stare błonowo Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
77 Nowosielski Piotr Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
78 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Biegu 5 km opłacono on-line
79 Pawluk Jarosław Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
80 Podolska Joanna Elblag Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
81 Podolski Damian Elbląg Start Biegu 5 km Podolscy Team opłacono on-line
82 Potoczek Andrzej Lichnowy Start Biegu 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
83 Puchowski Krzysztof Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
84 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
85 Radomiński Kamil Kwidzyn Start Biegu 5 km traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
86 Radzikowski Paweł Elbląg Start Biegu 5 km opłacono on-line
87 Rojewska Angelika Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
88 Rojewska Iwona Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
89 Rosiński Piotr Wejherowo Start Biegu 5 km PRO-CARS opłacono on-line
90 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
91 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
92 Rycąbel Bogdan licze Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
93 Rychlewski Tomek Czernin Start Biegu 5 km zButa
94 Seńko Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
95 Sochacki Michał Kwidzyn Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
96 SOSNA BARBARA SOSNA MALBORK Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
97 Spustek Marcin Elbląg Start Biegu 5 km MKS"Truso"Elbląg/Kalenji Team Poland opłacono on-line
98 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
99 Staszewski Cezary Barcice Start Biegu 5 km opłacono on-line
100 Stecki Andrzej Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 5767

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ