V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie - 5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 131 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 GRUDZIĄDZ ZANTYR 5km 0:16:16 18.44 [km/h] 12:15 [min/km] 0:05:13 0:10:45 0:16:16
2 137 MAZERSKI BARTOSZ M 2 M 40-49 SZTUM ZANTYR 5km 0:16:21 18.35 [km/h] 12:16 [min/km] 0:05:13 0:10:46 0:16:21
3 73 MOSKAL PAWEŁ M 3 M 20-29 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:16:27 18.24 [km/h] 12:17 [min/km] 0:05:20 0:10:58 0:16:27
4 11 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 4 M 20-29 1 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:16:54 17.75 [km/h] 12:23 [min/km] 0:05:22 0:11:03 0:16:54
5 132 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 5 M 40-49 1 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:17:28 17.18 [km/h] 12:30 [min/km] 0:05:35 0:11:26 0:17:28
6 96 SPUSTEK MARCIN M 6 M 20-29 2 ELBLĄG MKS"TRUSO"ELBLĄG/KALENJI TEAM POLAND 5km 0:17:52 16.79 [km/h] 12:34 [min/km] 0:05:32 0:11:42 0:17:52
7 5 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 7 M 20-29 3 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:17:55 16.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:05:50 0:11:55 0:17:55
8 58 KOTOWICZ BARTOSZ M 8 M 30-39 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:17:56 16.73 [km/h] 12:35 [min/km] 0:05:42 0:11:52 0:17:56
9 108 TUR MARCIN M 9 M 30-39 2 MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM 5km 0:18:20 16.36 [km/h] 12:40 [min/km] 0:05:53 0:12:06 0:18:20
10 117 WRÓBEL MICHAŁ M 10 M 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:22 16.33 [km/h] 12:40 [min/km] 0:05:50 0:12:06 0:18:22
11 48 KLONOWSKI MARCIN M 11 M 20-29 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:23 16.32 [km/h] 12:41 [min/km] 0:06:11 0:12:20 0:18:23
12 33 HAPKE TOMASZ M 12 M 40-49 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:18:24 16.30 [km/h] 12:41 [min/km] 0:05:59 0:12:08 0:18:24
13 25 GIEMBICKI JAN M 13 M 30-39 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:30 16.22 [km/h] 12:42 [min/km] 0:06:12 0:12:25 0:18:30
14 81 POTOCZEK ANDRZEJ M 14 M 30-39 4 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:18:36 16.13 [km/h] 12:43 [min/km] 0:05:55 0:12:11 0:18:36
15 114 WOJTACKI KAMIL M 15 M 0-19 2 KRASTUDY 5km 0:18:54 15.87 [km/h] 12:47 [min/km] 0:05:51 0:12:15 0:18:54
16 46 KAŹMIERCZAK SZYMON M 16 M 20-29 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:10 15.65 [km/h] 12:50 [min/km] 0:06:10 0:12:44 0:19:10
17 12 CEBULA BOGDAN M 17 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:21 15.50 [km/h] 12:52 [min/km] 0:06:19 0:12:51 0:19:21
18 64 LIPIŃSKI MARIUSZ M 18 M 20-29 6 KWIDZYN 5km 0:19:32 15.36 [km/h] 12:54 [min/km] 0:06:04 0:12:45 0:19:32
19 134 PAWŁOWSKA KAMILA K 1 K 0-19 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 5km 0:19:35 15.32 [km/h] 12:55 [min/km] 0:06:14 0:12:52 0:19:35
20 1 BALMAS PIOTR M 19 M 30-39 5 KWIDZYN 5km 0:19:58 15.03 [km/h] 12:00 [min/km] 0:06:34 0:13:12 0:19:58
21 133 PAWŁOWSKA DOROTA K 2 K 30-39 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 5km 0:20:01 14.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:06:19 0:13:02 0:20:01
22 128 BIELUNKIEWICZ PAWEŁ M 20 M 40-49 3 MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:20:23 14.72 [km/h] 12:05 [min/km] 0:07:03 0:13:58 0:20:23
23 28 GRZONKA KAMILA K 3 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:20:26 14.68 [km/h] 12:05 [min/km] 0:06:31 0:13:27 0:20:26
24 13 CHABOWSKI TOMASZ M 21 M 50-59 2 SZTUM SZTUM BIEGA 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 12:06 [min/km] 0:06:47 0:13:39 0:20:30
25 89 RUCHLEWICZ NATALIA K 4 K 20-29 1 SZTUM 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 12:06 [min/km] 0:06:45 0:13:38 0:20:30
26 66 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 22 M 40-49 4 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:31 14.62 [km/h] 12:06 [min/km] 0:06:44 0:13:42 0:20:31
27 78 PAWLUK JAROSŁAW M 23 M 40-49 5 KWIDZYN 5km 0:20:33 14.60 [km/h] 12:07 [min/km] 0:06:49 0:13:41 0:20:33
28 68 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 24 M 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:40 14.52 [km/h] 12:08 [min/km] 0:06:50 0:13:48 0:20:40
29 72 MICHALSKI DOMINIK M 25 M 20-29 7 DZIAŁDOWO 5km 0:20:45 14.46 [km/h] 12:09 [min/km] 0:06:42 0:13:44 0:20:45
30 111 WNUK STANISŁAW M 26 M 50-59 4 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:06:48 0:13:47 0:20:52
31 88 ROSIŃSKI PIOTR M 27 M 50-59 5 WEJHEROWO PRO-CARS 5km 0:20:56 14.33 [km/h] 12:11 [min/km] 0:06:54 0:13:55 0:20:56
32 3 BARNAŚ KRZYSZTOF M 28 M 30-39 6 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:21:00 14.29 [km/h] 12:12 [min/km] 0:07:09 0:14:12 0:21:00
33 101 SZARKO MACIEJ M 29 M 40-49 6 ELBLĄG 5km 0:21:04 14.24 [km/h] 12:13 [min/km] 0:06:46 0:13:55 0:21:04
34 100 SZALKOWSKI JACEK M 30 M 40-49 7 KAMIONKA KWIDZYN BIEGA 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 12:13 [min/km] 0:07:04 0:14:11 0:21:07
35 76 NOWOSIELSKI PIOTR M 31 M 40-49 8 SZTUM 5km 0:21:11 14.16 [km/h] 12:14 [min/km] 0:06:54 0:14:04 0:21:11
36 10 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 32 M 20-29 8 KWIDZYN 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 12:15 [min/km] 0:07:11 0:14:19 0:21:14
37 138 SALIŃSKI MICHAŁ M 33 M 30-39 7 KWIDZYN TRAKTOR TEAM 5km 0:21:15 14.12 [km/h] 12:15 [min/km] 0:06:51 0:14:01 0:21:15
38 83 PYDYN CEZARY M 34 M 20-29 9 MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:21:15 14.12 [km/h] 12:15 [min/km] 0:06:44 0:13:57 0:21:15
39 21 DZIEDZIC ANDRZEJ M 35 M 20-29 10 GRABÓWKO 5km 0:21:16 14.11 [km/h] 12:15 [min/km] 0:07:11 0:14:17 0:21:16
40 122 ŻEMETRO RYSZARD M 36 M 50-59 6 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:17 14.10 [km/h] 12:15 [min/km] 0:07:04 0:14:11 0:21:17
41 41 JERZYK PAWEŁ M 37 M 30-39 8 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 12:19 [min/km] 0:07:19 0:14:29 0:21:36
42 94 SOCHACKI MICHAŁ M 38 M 30-39 9 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 12:20 [min/km] 0:07:09 0:14:24 0:21:40
43 50 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 39 M 30-39 10 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 12:22 [min/km] 0:07:15 0:14:35 0:21:52
44 8 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 40 M 30-39 11 DZIERZGOŃ 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 12:22 [min/km] 0:07:06 0:14:28 0:21:52
45 53 KORDECKI ROBERT M 41 M 20-29 11 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:22:05 13.58 [km/h] 12:25 [min/km] 0:06:58 0:14:39 0:22:05
46 84 RADOMIŃSKI KAMIL M 42 M 20-29 12 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:22:06 13.57 [km/h] 12:25 [min/km] 0:07:02 0:14:22 0:22:06
47 74 MROCZKOWSKI TOMASZ M 43 M 30-39 12 MALBORK 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 12:26 [min/km] 0:07:28 0:14:45 0:22:08
48 2 BARNAŚ AGATA K 5 K 30-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 12:27 [min/km] 0:07:00 0:14:35 0:22:17
49 39 JERZYK MICHAŁ M 44 M 30-39 13 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:22:27 13.36 [km/h] 12:29 [min/km] 0:07:21 0:14:54 0:22:27
50 54 KORDECKI WIESŁAW M 45 M 50-59 7 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 12:31 [min/km] 0:07:23 0:15:03 0:22:34
51 4 BARTOSIAK RYSZARD M 46 M 50-59 8 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:22:43 13.21 [km/h] 12:33 [min/km] 0:07:31 0:15:03 0:22:43
52 61 KOZAK ADRIAN M 47 M 20-29 13 KWIDZYN 5km 0:22:50 13.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:07:27 0:15:18 0:22:50
53 22 DZIEDZIC RAFAŁ M 48 M 30-39 14 KWIDZYN 5km 0:22:50 13.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:07:29 0:14:59 0:22:50
54 44 KAMINSKI JANUSZ M 49 M 50-59 9 STARE POLE 5km 0:22:58 13.06 [km/h] 12:36 [min/km] 0:07:37 0:15:22 0:22:58
55 38 JARZĘBSKI IRENEUSZ M 50 M 50-59 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:22:58 13.06 [km/h] 12:36 [min/km] 0:07:39 0:15:19 0:22:58
56 85 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 51 M 30-39 15 ELBLĄG 5km 0:23:01 13.03 [km/h] 12:36 [min/km] 0:07:22 0:15:12 0:23:01
57 56 KOSIŃSKI SEBASTIAN M 52 M 20-29 14 GNIEW 5km 0:23:02 13.02 [km/h] 12:36 [min/km] 0:07:47 0:15:25 0:23:02
58 109 WALENDZIAK ALICJA K 6 K 40-49 1 MALBORK RUNNERSI S7 BANINO 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 12:37 [min/km] 0:07:37 0:15:25 0:23:05
59 69 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 53 M 30-39 16 SZTUM 5km 0:23:06 12.99 [km/h] 12:37 [min/km] 0:07:41 0:15:24 0:23:06
60 99 STOLARÓW AGNIESZKA K 7 K 40-49 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 12:38 [min/km] 0:07:37 0:15:25 0:23:10
61 7 BOGUSZ MATEUSZ M 54 M 20-29 15 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 12:39 [min/km] 0:07:34 0:15:17 0:23:15
62 34 HILLAR JACEK M 55 M 40-49 9 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:23:24 12.82 [km/h] 12:41 [min/km] 0:07:35 0:15:36 0:23:24
63 124 ŻOŁNOWSKI MARCIN M 56 M 30-39 17 PRABUTY 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 12:41 [min/km] 0:07:31 0:15:24 0:23:27
64 113 WOJTACKA MAGDALENA K 8 K 20-29 2 MIROWICE 5km 0:23:37 12.70 [km/h] 12:43 [min/km] 0:08:20 0:16:00 0:23:37
65 17 DANIELEWSKA MAGDALENA K 9 K 40-49 3 STARY TARG 5km 0:23:38 12.69 [km/h] 12:44 [min/km] 0:07:25 0:15:24 0:23:38
66 115 WOLSKI JAROSŁAW M 57 M 30-39 18 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:53 12.56 [km/h] 12:47 [min/km] 0:07:40 0:15:50 0:23:53
67 75 MURAWSKI MICHAŁ M 58 M 30-39 19 STARE BŁONOWO GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 12:48 [min/km] 0:07:37 0:15:54 0:23:58
68 107 TUMIŁOWICZ JERZY M 59 M 60+ 1 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:07:40 0:15:51 0:23:59
69 80 PODOLSKI DAMIAN M 60 M 30-39 20 ELBLĄG PODOLSCY TEAM 5km 0:24:08 12.43 [km/h] 12:50 [min/km] 0:08:12 0:16:05 0:24:08
70 119 WYSOCKI MARIUSZ M 61 M 50-59 11 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 5km 0:24:15 12.37 [km/h] 12:51 [min/km] 0:08:15 0:16:21 0:24:15
71 130 MATLEWSKA MARZENA K 10 K 40-49 4 ELBLĄG 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km] 0:07:58 0:16:09 0:24:18
72 20 DORSZEWSKI RAFAŁ M 62 M 40-49 10 MALBORK RUN4FUN 5km 0:24:23 12.30 [km/h] 12:53 [min/km] 0:08:16 0:16:32 0:24:23
73 49 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M 63 M 20-29 16 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:24:31 12.24 [km/h] 12:54 [min/km] 0:07:51 0:16:11 0:24:31
74 36 JANIK ROMAN M 64 M 60+ 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:24:35 12.20 [km/h] 12:55 [min/km] 0:08:10 0:16:24 0:24:35
75 71 MATEJUK MARCIN M 65 M 30-39 21 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5km 0:24:36 12.20 [km/h] 12:55 [min/km] 0:08:02 0:16:19 0:24:36
76 51 KOMASARA PIOTR M 66 M 20-29 17 MALBORK 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:08:31 0:16:50 0:24:42
77 37 JAROSIŃSKA KATARZYNA K 11 K 20-29 3 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 12:57 [min/km] 0:07:42 0:16:21 0:24:46
78 91 RYCĄBEL BOGDAN M 67 M 50-59 12 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 12:57 [min/km] 0:08:56 0:16:45 0:24:46
79 118 WYSOCKA ALICJA K 12 K 40-49 5 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:08:14 0:16:31 0:24:51
80 79 PODOLSKA JOANNA K 13 K 30-39 2 ELBLAG PODOLSCY TEAM 5km 0:24:55 12.04 [km/h] 12:59 [min/km] 0:08:04 0:16:33 0:24:55
81 135 BARTOSIAK ŁUKASZ M 68 M 30-39 22 GARDEJA 5km 0:25:01 11.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:08:35 0:16:35 0:25:01
82 82 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 69 M 20-29 18 SZTUM 5km 0:25:07 11.94 [km/h] 12:01 [min/km] 0:08:25 0:16:49 0:25:07
83 139 GRZYLIŃSKI PIOTR M 70 M 30-39 23 MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:07:59 0:16:32 0:25:19
84 31 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ M 71 M 40-49 11 MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 12:06 [min/km] 0:08:04 0:16:39 0:25:29
85 121 ZIELINSKA MAGDA K 14 K 20-29 4 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 12:06 [min/km] 0:07:58 0:16:42 0:25:29
86 35 JABŁOŃSKA MARLENA K 15 K 30-39 3 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 12:07 [min/km] 0:07:51 0:16:43 0:25:36
87 60 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 72 M 40-49 12 LASOWICE WIELKIE 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 12:08 [min/km] 0:08:45 0:17:21 0:25:41
88 14 CHODUKIEWICZ MONIKA K 16 K 0-19 1 KWIDZYN 5km 0:25:43 11.67 [km/h] 12:09 [min/km] 0:08:25 0:17:08 0:25:43
89 26 GRĘBOWSKA SYLWIA K 17 K 0-19 2 GDAKOWO 5km 0:25:54 11.58 [km/h] 12:11 [min/km] 0:07:50 0:16:48 0:25:54
90 136 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 73 M 40-49 13 MALBORK ZZBLT 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 12:14 [min/km] 0:08:23 0:17:27 0:26:09
91 95 SOSNA BARBARA K 18 K 30-39 4 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:26:19 11.40 [km/h] 12:16 [min/km] 0:08:32 0:17:28 0:26:19
92 6 BOGDAŃSKI MATEUSZ M 74 M 20-29 19 GNIEW 5km 0:26:25 11.36 [km/h] 12:17 [min/km] 0:08:34 0:17:33 0:26:25
93 98 STECKI ANDRZEJ M 75 M 50-59 13 MALBORK 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 12:18 [min/km] 0:08:33 0:17:26 0:26:28
94 86 ROJEWSKA ANGELIKA K 19 K 20-29 5 MALBORK 5km 0:26:32 11.31 [km/h] 12:18 [min/km] 0:08:19 0:17:24 0:26:32
95 27 GROSZKOWSKI MARCIN M 76 M 30-39 24 MALBORK 5km 0:26:32 11.31 [km/h] 12:18 [min/km] 0:08:34 0:17:30 0:26:32
96 16 CZAPLA NATALIA K 20 K 20-29 6 MALBORK 5km 0:26:35 11.29 [km/h] 12:19 [min/km] 0:08:23 0:17:25 0:26:35
97 126 MARSZAŁEK-CHRZAN ANNA K 21 K 30-39 5 MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 12:21 [min/km] 0:09:18 0:18:20 0:26:45
98 103 SZEWCZUN JOLANTA K 22 K 50+ 1 DZIERZGOŃ 5km 0:26:58 11.12 [km/h] 12:24 [min/km] 0:08:35 0:17:57 0:26:58
99 9 BORKOWSKA JUSTYNA K 23 K 20-29 7 KWIDZYN 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 12:27 [min/km] 0:09:26 0:18:23 0:27:14
100 106 ŚWIDER MAŁGORZATA K 24 K 30-39 6 NOWIEC 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 12:28 [min/km] 0:09:29 0:18:28 0:27:22
101 129 TRYBA ZDZISŁAW M 77 M 60+ 3 SZTUM ZANTYR 5km 0:27:28 10.92 [km/h] 12:30 [min/km] 0:08:43 0:18:09 0:27:28
102 40 JERZYK PAULINA K 25 K 30-39 7 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:28:00 10.71 [km/h] 12:36 [min/km] 0:08:57 0:18:21 0:28:00
103 125 ŻUKOWSKA DIANA K 26 K 30-39 8 MALBORK 5km 0:28:04 10.69 [km/h] 12:37 [min/km] 0:09:31 0:18:58 0:28:04
104 116 WORON ALEKSANDRA K 27 K 50+ 2 MALBORK 5km 0:28:16 10.61 [km/h] 12:39 [min/km] 0:09:29 0:18:56 0:28:16
105 63 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 78 M 60+ 4 BĄDKI 5km 0:28:21 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:08:44 0:18:37 0:28:21
106 127 STARZYŃSKI JAROSŁAW M 79 M 30-39 25 TORUŃ 5km 0:28:27 10.54 [km/h] 12:41 [min/km] 0:09:24 0:19:00 0:28:27
107 29 GRZONKA SZYMON M 80 M 30-39 26 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 12:42 [min/km] 0:09:25 0:19:24 0:28:32
108 104 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 28 K 40-49 6 DZIERZGOŃ 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 12:44 [min/km] 0:09:18 0:19:07 0:28:39
109 47 KILISZEK PAULINA K 29 K 20-29 8 KWIDZYN 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 12:46 [min/km] 0:09:27 0:18:58 0:28:48
110 19 DEMKO PAWEŁ M 81 M 30-39 27 PRABUTY 5km 0:29:08 10.30 [km/h] 12:50 [min/km] 0:09:22 0:19:33 0:29:08
111 23 DZIWEŃKA BEATA K 30 K 30-39 9 MALBORK 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 12:52 [min/km] 0:09:32 0:19:29 0:29:22
112 87 ROJEWSKA IWONA K 31 K 40-49 7 MALBORK 5km 0:30:06 9.97 [km/h] 12:01 [min/km] 0:09:33 0:19:45 0:30:06
113 112 WOJCIECHOWSKA DARIA K 32 K 20-29 9 SADLINKI 5km 0:30:19 9.90 [km/h] 12:04 [min/km] 0:09:42 0:19:53 0:30:19
114 67 ŁOŚ TADEUSZ M 82 M 60+ 5 KWIDZYN 5km 0:30:43 9.77 [km/h] 12:09 [min/km] 0:09:44 0:20:21 0:30:43
115 90 RUCHLEWICZ URSZULA K 33 K 40-49 8 SZTUM 5km 0:31:10 9.63 [km/h] 12:14 [min/km] 0:09:55 0:20:27 0:31:10
116 30 GRZYWIŃSKA EDYTA K 34 K 30-39 10 MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:31:48 9.43 [km/h] 12:22 [min/km] 0:09:41 0:20:58 0:31:48
117 45 KARLAK HANNA K 35 K 20-29 10 STARE POLE 5km 0:31:53 9.41 [km/h] 12:23 [min/km] 0:09:35 0:21:39 0:31:53
118 18 DEMKO KAROLINA K 36 K 30-39 11 PRABUTY 5km 0:32:27 9.24 [km/h] 12:29 [min/km] 0:10:26 0:21:17 0:32:27
119 123 ŻOŁNOWSKA MARTA K 37 K 30-39 12 PRABUTY 5km 0:32:28 9.24 [km/h] 12:30 [min/km] 0:10:33 0:21:17 0:32:28
120 57 KOTŁOWSKA MARLENA K 38 K 40-49 9 KWIDZYN 5km 0:32:28 9.24 [km/h] 12:30 [min/km] 0:10:25 0:21:16 0:32:28
121 65 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 83 M 50-59 14 ELBLĄG 5km 0:32:41 9.18 [km/h] 12:32 [min/km] 0:10:12 0:21:09 0:32:41
122 59 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 39 K 50+ 3 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:34:07 8.79 [km/h] 12:49 [min/km] 0:10:45 0:22:06 0:34:07
123 52 KORALEWSKA IRENA K 40 K 50+ 4 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:36:01 8.33 [km/h] 12:12 [min/km] 0:11:08 0:23:30 0:36:01
124 120 ZASOWSKA BEATA K 41 K 20-29 11 PRABUTY 5km 0:45:15 6.63 [km/h] 12:03 [min/km] 0:13:05 0:29:23 0:00:00
- 15 CHYLEWSKA EMILIA K - K 30-39 - MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:10:54 0:22:35 0:00:00
- 24 FELSKI ROBERT M - M 30-39 - MIKOŁAJKI POMORSKIE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 32 GRZYWIŃSKI WOJCIECH M - M 20-29 - MIKOŁAJKI POMORSKIE LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 42 JURAGO KAROLINA K - K 30-39 - ELBLĄG 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 43 JURAGO TOMASZ M - M 40-49 - ELBLĄG 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 55 KOSIANOWSKA MONIKA K - K 40-49 - MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 62 KOZIARSKA ANIA K - K 30-39 - ELBLĄG 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 70 MAJEWSKI RADOSŁAW M - M 30-39 - DZIERZGOŃ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 77 OŁOWSKI KAMIL M - M 30-39 - DZIERZGOŃ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 92 SEŃKO PIOTR M - M 30-39 - MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 93 SŁAWSKA GABRIELA K - K 40-49 - KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 97 STASZEWSKI CEZARY M - M 0-19 - BARCICE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 102 SZCZYGŁOWSKI JACEK M - M 40-49 - MORĄG TEAM KOPEĆ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 105 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M - M 20-29 - SZTUM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 110 WIERNICKA PAULINA K - K 20-29 - KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie - 5kmNW.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 202 STĘPIEŃ ANDRZEJ M 1 M OPEN 1 KOŁOZĄB ZANTYR 5kmNW 0:34:16 8.75 [km/h] 12:51 [min/km] 0:10:54 0:11:39 0:11:43
2 212 KOŁPAK JAN M 2 M OPEN 2 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:35:38 8.42 [km/h] 12:08 [min/km] 0:11:36 0:11:57 0:12:05
3 201 LANGMESSER KINGA K 1 K OPEN 1 KOŁOZĄB ZANTYR 5kmNW 0:37:04 8.09 [km/h] 12:25 [min/km] 0:12:01 0:12:32 0:12:31
4 207 MALINOWSKA MONIKA K 2 K OPEN 2 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:37:05 8.09 [km/h] 12:25 [min/km] 0:11:58 0:12:33 0:12:34
5 214 KOSIANOWSKA MONIKA K 3 K OPEN 3 MALBORK GRUPA MALBORK 5kmNW 0:37:27 8.01 [km/h] 12:29 [min/km] 0:11:52 0:12:40 0:12:55
6 205 SZALECKA GRAŻYNA K 4 K OPEN 4 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:39:07 7.67 [km/h] 12:49 [min/km] 0:12:59 0:13:02 0:13:06
7 200 LANGMESSER REGINA K 5 K OPEN 5 KOŁOZĄB ZANTYR 5kmNW 0:39:13 7.65 [km/h] 12:51 [min/km] 0:12:58 0:13:09 0:13:06
8 213 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 6 K OPEN 6 KWIDZYN 5kmNW 0:41:43 7.19 [km/h] 12:21 [min/km] 0:13:23 0:13:44 0:14:36
9 206 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 7 K OPEN 7 CZERNIN ZANTYR 5kmNW 0:43:57 6.83 [km/h] 12:47 [min/km] 0:14:10 0:14:38 0:15:09
10 204 SADKOS HELENA K 8 K OPEN 8 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:44:12 6.79 [km/h] 12:50 [min/km] 0:14:37 0:14:51 0:14:44
11 208 MALINOWSKA GRAŻYNA K 9 K OPEN 9 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:46:26 6.46 [km/h] 12:17 [min/km] 0:14:36 0:14:51 0:16:59
12 209 MACZKOWSKA ZOFIA K 10 K OPEN 10 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:46:27 6.46 [km/h] 12:17 [min/km] 0:11:50 0:12:42 0:21:55
13 203 POTOCZEN GENOWEFA K 11 K OPEN 11 LICHWOUT 5kmNW 0:46:31 6.45 [km/h] 12:18 [min/km] 0:15:29 0:15:31 0:15:31
14 210 MAZERSKA MARIA K 12 K OPEN 12 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:48:34 6.18 [km/h] 12:43 [min/km] 0:15:49 0:16:04 0:16:41
15 211 GROCHOWSKA DANUTA K 13 K OPEN 13 SZTUM ZANTYR 5kmNW 0:48:34 6.18 [km/h] 12:43 [min/km] 0:15:48 0:16:05 0:16:41

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ