Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kępiński Paweł Hel Bieg - 5 km opłacono on-line
2 Werra Patrycja Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
3 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
4 Schmidt Agnieszka Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
5 Miarowska Joanna Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
6 Jagmin Izabela Mosty Bieg - 5 km opłacono on-line
7 Cierocka Dorota Nawcz Bieg - 5 km opłacono on-line
8 Czecholiński Michał Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
9 Bianga Krystian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
10 Szymański Paweł Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
11 Szarko Maciej Elbląg Bieg - 5 km opłacono on-line
12 Kujda Dorota Osielsko Bieg - 5 km opłacono on-line
13 Cygan Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
14 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
15 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg - 5 km
16 Nowińska Katarzyna Kowale Bieg - 5 km opłacono on-line
17 Wawrzeła Łukasz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
18 Górski Antoni Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
19 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg - 5 km opłacono on-line
20 Ossowska Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
21 janczyk marta gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
22 Jarmułowicz Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
23 Grzywacz Karol Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
24 Kuciapski Adrian Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
25 Zasada Waldemar Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
26 Chełmiński Mateusz Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
27 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
28 Hubert Jakub Pogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
29 Majcherek Maja Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
30 Ożga Agnieszka Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
31 Olczak Aneta Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
32 Wenta Paweł Bolszewo Bieg - 5 km
33 GAJEWSKA DANUTA Łeba Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 Burchart Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono
35 Góra Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
36 Grabiński Waldemar Rogoźno Bieg - 5 km opłacono on-line
37 Styba Lidia Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
38 Wróblewski Marek Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
39 Bareła Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
40 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
41 Cemerys Karol Siemirowice Bieg - 5 km opłacono on-line
42 Pawłowska Maria Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
43 Styba Grzegorz Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
44 Wzorek Pawel Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
45 pawłowski andrzej gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
46 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
47 Wzorek Natalia Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
48 Dydymska Monika Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
49 Wzorek Katarzyna Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
50 Szwertfeger Lucyna Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
51 Dettlaff Włodek Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
52 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
53 Dettlaff Krysia Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
54 dmochowska julita rybno Bieg - 5 km opłacono on-line
55 mirocha beata gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
56 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
57 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
58 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking - 5 km opłacono on-line
59 Miadzielec Piotr Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
60 Mrowicka Małgorzata RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
61 Wzorek Karolina Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
62 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
63 Gniewosz Mateusz Głogów Bieg - 5 km opłacono on-line
64 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
66 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
67 Dąbek Arek Bojano Bieg - 5 km opłacono on-line
68 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Jastrzębska Emilia Gniewino Bieg - 5 km opłacono on-line
70 TEOFILAK Jacek RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
71 Krztoń Monika Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
72 Skiba Magdalena Ruda śląska Bieg - 5 km opłacono on-line
73 Zajk Michał Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
74 Sznajder Łukasz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
75 Baran Józef Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
76 Zelewska Weronika Gościcino Bieg - 5 km opłacono on-line
77 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg - 5 km opłacono on-line
78 Roniarski Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
79 Maciszka Weronika Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
80 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
81 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
82 Bujak Janusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
83 Stańco Mariola RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
84 Buze Bea Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
85 Czerwonka Karolina Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
86 Knut Zbigniew wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
87 Żebrowski Piotr Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
88 Stencel Hanna Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
89 Początek Mikołaj Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
90 Cybula Paweł Kazimierz Bieg - 5 km opłacono on-line
91 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
92 Műller Jarosław Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
93 Kochanek Agata Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
94 Hejka Wladyslaw Kartuzy Bieg - 5 km opłacono on-line
95 Miarowski Alex Reda Bieg - 5 km
96 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
97 Zajk Radosław Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
98 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
99 Rzeszutek Marzena Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
100 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 12948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ