Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg - 5 km opłacono on-line
2 Płaza Łukasz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
3 Krukowska Anna Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
4 mieczkowski tomasz pasłęk Bieg - 5 km opłacono on-line
5 Wzorek Karolina Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
6 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg - 5 km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
7 Wzorek Katarzyna Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
8 Wzorek Natalia Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
9 Wzorek Pawel Swiecie Bieg - 5 km opłacono on-line
10 Bianga Krystian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
11 Pobłocki Henryk Sopot Bieg - 5 km opłacono on-line
12 Mazur Paweł LĘBORK Bieg - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
13 Jankowska Alicja Zwartowo Bieg - 5 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
14 Dzióbek Lech Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
15 Początek Mikołaj Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
16 Czerwonka Karolina Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
17 BACH RAFAŁ KROKOWA Bieg - 5 km KROKOWA BIEGA
18 Jamróz Dawid Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
19 Spychalski Zdzisław Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
20 Przygoda Marianna Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
21 Olszewska Ewa Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
22 Olszewski Jakub PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
23 Olszewska Zuzanna Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
24 Rostankowska Joanna Kębłowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
25 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Bieg - 5 km Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
26 Glembin Aleksander Mrzezino Bieg - 5 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
27 Jagmin Jarosław Mosty Bieg - 5 km
28 Lewiński Michał Przetoczyno Bieg - 5 km opłacono on-line
29 Żylicz Paweł Słupsk Bieg - 5 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono on-line
30 Kreft Daniel Reda Bieg - 5 km Team Kreft opłacono on-line
31 Kreft Łukasz Reda Bieg - 5 km Team Kreft /Runeda opłacono on-line
32 Styba Grzegorz Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
33 Styba Lidia Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
34 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg - 5 km opłacono on-line
35 Dolecki Andrzej Reda Bieg - 5 km
36 KLEIN Piotr Wejherowo Bieg - 5 km Wejherowo biega opłacono on-line
37 Szmuda Jolanta Luzino Bieg - 5 km opłacono on-line
38 Bladowska Katarzyna Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
39 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
40 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
41 Sikora Patrycja Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
42 Kwiatkowski Michał wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
43 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg - 5 km
44 Czerski Krzysztof Chłapowo Bieg - 5 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
45 Boza Beata Gdynia Bieg - 5 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
46 Licau Mirosław Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
47 Licau Wojciech Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
48 jamróz renata gdynia Bieg - 5 km Big YelowFoot Adventure Team opłacono on-line
49 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
50 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
51 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
52 Oseńko Adam Wejherowo Bieg - 5 km BUSPRESTIGE opłacono on-line
53 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
54 Dąbek Arek Bojano Bieg - 5 km opłacono on-line
55 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
56 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono on-line
57 Stankiewicz Dawid Reda Bieg - 5 km ZSP nr 2Elektryk Wejherowo opłacono on-line
58 Banach Jakub Wejherowo Bieg - 5 km ZSP 4 Wejherowo opłacono on-line
59 Mickiewicz Ilona Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
60 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 5 km Elite Team Gdynia opłacono on-line
61 Łochiński Bogdan PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
62 Piotrowska Mirka Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
63 Sobiecka Danuta Wejherowo Bieg - 5 km Rodzina Sobieckich opłacono on-line
64 Sobiecki Sebastian Wejherowo Bieg - 5 km Rodzina Sobieckich opłacono on-line
65 Niespodziana Anna Rogoźno Bieg - 5 km Rogoziński Klub Biegacza opłacono on-line
66 Grabiński Waldemar Rogoźno Bieg - 5 km opłacono on-line
67 Konkol Katarzyna Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
68 Szwertfeger Roman Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
70 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
71 Pluta Tom Gdynia Bieg - 5 km
72 Pluta Karolina Gdynia Bieg - 5 km
73 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking - 5 km Team Deaf opłacono on-line
74 Perzanowski Alan Pogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
75 Jaksina Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
76 Lebiedź Jacek Mosty Nordic walking - 5 km Wiedźmin z Mostów opłacono on-line
77 Garus Wiktor Wejherowo Bieg - 5 km
78 Nastały Krystian Gniewino Bieg - 5 km opłacono on-line
79 Dragan Dorota GDYNIA Bieg - 5 km
80 Wojciechowski Łukasz Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
81 Dzienisz Martyna Luzino Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
82 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg - 5 km opłacono on-line
83 Kaczmarek Julia Witków Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
84 Borawski Kajetan Reda Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
85 Maliszewska Agata Gościcino Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
86 Domarus Kamila Lisewo Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
87 Domaradzki Brajan strzebielino Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
88 Konkol Zofia Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
89 Cirocka Małgorzta Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
90 Małek Aleksandra Kąpino Bieg - 5 km Run babys opłacono on-line
91 Czecholiński Michał Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
92 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
93 Dopke Dominika Krokowa Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
94 Lehman Adam Gniewowo Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
95 Maj-Roksz Maria Wejherowo Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
96 Mikołajczak Mateusz Gniewowo Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
97 Stencel Angelika Reda Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
98 Myszk Julia Kostkowo Bieg - 5 km Samochodówka opłacono on-line
99 Piekarski Michał Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
100 Nastały Mateusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 12949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ