Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3

KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA 3 Uliczny Bieg Mikołajkowy - 5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 643 ZAJK RADOSŁAW M 1 M 30-39 1 REDA 5kmBieg 0:18:18
2 617 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 2 M 30-39 2 RUMIA AGATA TEAM 5kmBieg 0:18:27
3 532 PIEKARSKI MICHAŁ M 3 M 30-39 3 WEJHEROWO 5kmBieg 0:18:52
4 642 ZAJK MICHAŁ M 4 M 0-29 1 REDA 5kmBieg 0:20:02
5 626 WIECZERZAK DANIEL M 5 M 30-39 4 REDA TEAM KREFT 5kmBieg 0:20:05
6 404 KEPKA GRZEGORZ M 6 M 0-29 2 WEJHEROWO MAJA TEAM 5kmBieg 0:20:06
7 291 CYBULA PAWEŁ M 7 M 0-29 3 KAZIMIERZ 5kmBieg 0:20:08
8 522 PAJURA ROBERT M 8 M 30-39 5 GDYNIA DESMART 5kmBieg 0:20:09
9 436 KREFT ŁUKASZ M 9 M 30-39 6 REDA TEAM KREFT /RUNEDA 5kmBieg 0:20:10
10 515 OSEŃKO ADAM M 10 M 30-39 7 WEJHEROWO BUSPRESTIGE 5kmBieg 0:20:13
11 271 BORAWSKI KAJETAN M 11 M 0-29 4 REDA SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:20:21
12 388 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 12 M 0-29 5 PUCK 5kmBieg 0:20:22
13 460 LEMANSKI PIOTR M 13 M 30-39 8 POŁCHOWO KORONA BIEGA 5kmBieg 0:20:28
14 510 OBERZIG TOMASZ M 14 M 30-39 9 REDA ST RUNNERS 5kmBieg 0:20:30
15 480 MAZUR PAWEŁ M 15 M 30-39 10 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmBieg 0:20:30
16 656 ŻEBROWSKI PIOTR M 16 M 50-59 1 WEJHEROWO 5kmBieg 0:20:34
17 426 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 17 M 50-59 2 GDYNIA COM-DKM 5kmBieg 0:20:40
18 366 HATŁAS ADAM M 18 M 40-49 1 GDYNIA 5kmBieg 0:20:42
19 668 HENDRICH RAFAŁ M 19 M 30-39 11 SIERAKOWICE 5kmBieg 0:20:49
20 289 CIEŚLAK BARTOSZ M 20 M 40-49 2 ŻELISTRZEWO 5kmBieg 0:20:54
21 499 MROZOWSKI DARIUSZ M 21 M 40-49 3 RUMIA PARKRUN RUMIA 5kmBieg 0:21:04
22 419 KONIECZKI DARIUSZ M 22 M 40-49 4 WEJHEROWO 5kmBieg 0:21:09
23 605 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 23 M 30-39 12 DOMATÓWKO 5kmBieg 0:21:18
24 453 KUROPATWA ŁUKASZ M 24 M 30-39 13 RUMIA BAŻANT TEAM 5kmBieg 0:21:18
25 326 DZIÓBEK LECH M 25 M 30-39 14 GDAŃSK 5kmBieg 0:21:24
26 312 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 26 M 30-39 15 GDYNIA XRUNNERS 5kmBieg 0:21:26
27 581 STANKIEWICZ DAWID M 27 M 0-29 6 REDA ZSP NR 2ELEKTRYK WEJHEROWO 5kmBieg 0:21:28
28 496 MOSKA DAWID M 28 M 30-39 16 WEJHEROWO 5kmBieg 0:21:29
29 446 KUCHNOWSKI KAROL M 29 M 30-39 17 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 5kmBieg 0:21:32
30 371 HINZ RAFAŁ M 30 M 40-49 5 RUMIA HINZ TEAM 5kmBieg 0:21:38
31 322 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 31 M 40-49 6 RUMIA 5kmBieg 0:21:38
32 268 BIESZKE SŁAWOMIR M 32 M 30-39 18 REDA 5kmBieg 0:21:38
33 658 ŻYLICZ PAWEŁ M 33 M 0-29 7 SŁUPSK STOPA SŁUPSK / USB USTKA 5kmBieg 0:21:47
34 397 KANKOWSKI PAWEŁ M 34 M 30-39 19 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:21:48
35 556 ROBAKOWSKI BARTOSZ M 35 M 30-39 20 KOLECZKOWO 5kmBieg 0:21:49
36 319 DOROBCZYŃSKI MAREK M 36 M 30-39 21 CHAŁUPY CHAŁUPY 5kmBieg 0:21:53
37 448 KUJDA ARKADIUSZ M 37 M 30-39 22 OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 5kmBieg 0:22:04
38 444 KUC MICHAŁ M 38 M 0-29 8 GDYNIA 5kmBieg 0:22:15
39 676 NIKEL MARTYNA K 1 K 0-29 1 RUMIA KONTENER FORMY 5kmBieg 0:22:23
40 253 ANDRZEJCZYK RADOSŁAW M 39 M 0-29 9 RUMIA 5kmBieg 0:22:28
41 487 MIECZKOWSKI TOMASZ M 40 M 40-49 7 PASŁĘK 5kmBieg 0:22:31
42 294 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 41 M 30-39 23 REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL 5kmBieg 0:22:35
43 543 POTRYKUS RADOSŁAW M 42 M 30-39 24 GNIEWINO 5kmBieg 0:22:43
44 508 NOWAK MIROSŁAW M 43 M 50-59 3 REDA 5kmBieg 0:22:43
45 633 WRÓBLEWSKI MAREK M 44 M 30-39 25 LĘBORK 5kmBieg 0:22:46
46 632 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 45 M 30-39 26 LĘBORK 5kmBieg 0:22:48
47 557 ROMPCA DARIUSZ M 46 M 50-59 4 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:22:50
48 514 ORNAL MIROSŁAW M 47 M 50-59 5 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:22:51
49 471 MAJ-PŁOTKA EWA K 2 K 30-39 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5kmBieg 0:22:51
50 667 GRUSZECZKA JACEK M 48 M 30-39 27 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5kmBieg 0:22:55
51 593 SZARKO MACIEJ M 49 M 40-49 8 ELBLĄG 5kmBieg 0:22:58
52 293 CZAJA ANDRZEJ M 50 M 50-59 6 ŁĘCZYCE 5kmBieg 0:23:01
53 363 GRUSZECZKA MATEUSZ M 51 M 0-29 10 GDYNIA POLSKA GRUPA BIEGOWA 5kmBieg 0:23:09
54 383 JANTOWSKI ZBIGNIEW M 52 M 50-59 7 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:23:09
55 365 HALMANN MIREK M 53 M 30-39 28 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 5kmBieg 0:23:10
56 561 RUCZYŃSKI MACIEJ M 54 M 50-59 8 RUMIA 5kmBieg 0:23:13
57 553 RESZKE FILIP M 55 M 0-29 11 WEJHEROWO BIURO OCHRONY MUSTANG 5kmBieg 0:23:15
58 630 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ M 56 M 30-39 29 REDA 5kmBieg 0:23:20
59 257 BANACH JAKUB M 57 M 30-39 30 WEJHEROWO ZSP 4 WEJHEROWO 5kmBieg 0:23:26
60 506 NASTAŁY MATEUSZ M 58 M 0-29 12 WEJHEROWO 5kmBieg 0:23:30
61 481 MAZUREK WIESŁAW M 59 M 50-59 9 GDYNIA 5kmBieg 0:23:31
62 577 SOBIECKI SEBASTIAN M 60 M 30-39 31 WEJHEROWO RODZINA SOBIECKICH 5kmBieg 0:23:36
63 513 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 61 M 60-69 1 KOLECZKOWO BIEGAMYRAZEM.PL 5kmBieg 0:23:36
64 504 NACZK MARCIN M 62 M 40-49 9 RUMIA PARKRUN RUMIA 5kmBieg 0:23:40
65 530 PĄCZKOWSKI PIOTR M 63 M 30-39 32 RUMIA SALEZJANIE BIEGAJĄ 5kmBieg 0:23:43
66 346 GAWLIKOWSKI ROBERT M 64 M 40-49 10 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:23:45
67 479 MATUK DAWID M 65 M 0-29 13 KAZIMIERZ 5kmBieg 0:23:45
68 520 OWCZAREK KATARZYNA K 3 K 40-49 1 KOSAKOWO 5kmBieg 0:23:45
69 266 BIELECKI TADEUSZ M 66 M 40-49 11 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5kmBieg 0:23:47
70 454 KUŹNIAR WOJCIECH M 67 M 30-39 33 GDANSK 5kmBieg 0:23:47
71 618 VOSS MARCIN M 68 M 30-39 34 REDA 5kmBieg 0:23:51
72 461 LEWIŃSKI MICHAŁ M 69 M 30-39 35 PRZETOCZYNO 5kmBieg 0:23:56
73 265 BIANGA KRYSTIAN M 70 M 30-39 36 RUMIA 5kmBieg 0:24:01
74 620 WAWRZEŁA ŁUKASZ M 71 M 30-39 37 GDYNIA 5kmBieg 0:24:02
75 306 DETTLAFF SŁAWOMIR M 72 M 40-49 12 GOWINO 5kmBieg 0:24:17
76 358 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 4 K 30-39 2 RUMIA BOJANO BIEGA 5kmBieg 0:24:21
77 558 RONIARSKI ADAM M 73 M 40-49 13 WEJHEROWO 5kmBieg 0:24:25
78 519 OSTOJSKI DAWID M 74 M 0-29 14 REDA ZSP NR 2ELEKTRYK WEJHEROWO 5kmBieg 0:24:28
79 505 NASTAŁY KRYSTIAN M 75 M 0-29 15 GNIEWINO 5kmBieg 0:24:28
80 583 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 76 M 30-39 38 REDYSTOWO 5kmBieg 0:24:30
81 270 BOJAN ANNA K 5 K 30-39 3 GDYNIA 5kmBieg 0:24:33
82 353 GLEMBIN ALEKSANDER M 77 M 0-29 16 MRZEZINO DRUŻYNA SZPIKU 5kmBieg 0:24:35
83 432 KREFT BOGUMIŁ M 78 M 40-49 14 RUMIA TEAM KREFT 5kmBieg 0:24:39
84 582 STAŃCO MARIOLA K 6 K 30-39 4 RUMIA 5kmBieg 0:24:41
85 611 ŚPIEWAK DAMIAN M 79 M 30-39 39 RUMIA MAMYANIMACJE RUN 5kmBieg 0:24:47
86 596 SZCZYPIOR ARTUR M 80 M 30-39 40 WYSZECINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:24:49
87 259 BAREŁA RAFAŁ M 81 M 40-49 15 RUMIA 5kmBieg 0:24:49
88 364 GRZYWACZ KAROL M 82 M 30-39 41 GDYNIA 5kmBieg 0:24:54
89 392 KACZYKOWSKI KAROL M 83 M 40-49 16 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 5kmBieg 0:25:00
90 659 BRAK DANYCH M 84 M 30-39 42 BRAK DANYCH 5kmBieg 0:25:02
91 559 RORAF MAGDALENA K 7 K 0-29 2 CELBOWO TEAM KREFT 5kmBieg 0:25:05
92 500 MŰLLER JAROSŁAW M 85 M 50-59 10 RUMIA 5kmBieg 0:25:05
93 395 KANKOWSKA DOMINIKA K 8 K 0-29 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:25:08
94 380 JANIK MARZENA K 9 K 40-49 2 RUMIA 5kmBieg 0:25:08
95 429 KRAUSE STANISŁAW M 86 M 60-69 2 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 5kmBieg 0:25:12
96 409 KŁONICA JOLANTA K 10 K 40-49 3 REDA 5kmBieg 0:25:22
97 441 KRZTOŃ MONIKA K 11 K 30-39 5 RUMIA 5kmBieg 0:25:24
98 313 DOMARADZKI BRAJAN M 87 M 0-29 17 STRZEBIELINO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:25:24
99 299 ĆWIKOWSKI KAMIL M 88 M 0-29 18 AUGUSTÓW 5kmBieg 0:25:28
100 573 SKOWROŃSKA MONIKA K 12 K 0-29 4 SUCHACZ 5kmBieg 0:25:29
101 678 STĘPIŃSKA KORNELIA K 13 K 0-29 5 REDA SP4 REDA 5kmBieg 0:25:30
102 399 KANTECKI TOMASZ M 89 M 40-49 17 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:25:35
103 255 BAGIŃSKI DAMIAN M 90 M 0-29 19 RUMIA 5kmBieg 0:25:36
104 512 OLSZEWSKI KAROL M 91 M 30-39 43 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 5kmBieg 0:25:37
105 495 MOLENDA NATALIA K 14 K 0-29 6 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:25:43
106 669 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 92 M 50-59 11 WEJHEROWO 5kmBieg 0:25:49
107 295 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 93 M 30-39 44 GDYNIA 5kmBieg 0:25:49
108 256 BAGIŃSKI KRZYSZTOF M 94 M 0-29 20 RUMIA 5kmBieg 0:25:55
109 405 KĘPIŃSKI PAWEŁ M 95 M 30-39 45 HEL 5kmBieg 0:25:57
110 503 MYSZK JULIA K 15 K 0-29 7 KOSTKOWO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:25:58
111 612 TEOFILAK JACEK M 96 M 30-39 46 RUMIA 5kmBieg 0:26:00
112 434 KREFT DAWID M 97 M 30-39 47 RUMIA 5kmBieg 0:26:02
113 501 MUSIAŁ MICHAŁ M 98 M 30-39 48 RUMIA KOMANDO FLAKI 5kmBieg 0:26:03
114 655 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 16 K 40-49 4 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:26:03
115 408 KLEIN PIOTR M 99 M 40-49 18 WEJHEROWO WEJHEROWO BIEGA 5kmBieg 0:26:05
116 610 ŚLIWIŃSKI JAN M 100 M 0-29 21 GDYNIA 5kmBieg 0:26:05
117 459 LEHMAN ADAM M 101 M 0-29 22 GNIEWOWO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:26:07
118 604 SZYMAŃSKI ADAM M 102 M 40-49 19 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 5kmBieg 0:26:08
119 287 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 103 M 40-49 20 KĄPINO 5kmBieg 0:26:11
120 351 GDANIETZ SZYMON M 104 M 0-29 23 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:26:12
121 539 POBŁOCKI HENRYK M 105 M 50-59 12 SOPOT 5kmBieg 0:26:13
122 400 KAROLEWSKA ANNA K 17 K 30-39 6 WEJHEROWO 5kmBieg 0:26:14
123 679 SPYCHALSKI ZDZISŁAW M 106 M 40-49 21 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmBieg 0:26:16
124 491 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 107 M 0-29 24 GNIEWOWO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:26:16
125 410 KŁONICA PIOTR M 108 M 40-49 22 REDA 5kmBieg 0:26:17
126 261 BECZEK DARIUSZ M 109 M 50-59 13 RUMIA 5kmBieg 0:26:18
127 347 GAWRYLCZYK MACIEJ M 110 M 50-59 14 WEJHEROWO 5kmBieg 0:26:24
128 302 DĄBEK AREK M 111 M 40-49 23 BOJANO 5kmBieg 0:26:24
129 664 MACISZKA MARTA K 18 K 0-29 8 PUCK NORD CAPITAL 5kmBieg 0:26:29
130 251 ADRIANOWICZ BOŻENA K 19 K 50-59 1 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 5kmBieg 0:26:34
131 474 MALISZEWSKA AGATA K 20 K 0-29 9 GOŚCICINO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:26:37
132 272 BOZA BEATA K 21 K 40-49 5 GDYNIA GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:26:42
133 314 DOMARUS KAMILA K 22 K 0-29 10 LISEWO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:26:44
134 317 DOPKE DOMINIKA K 23 K 0-29 11 KROKOWA SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:26:44
135 472 MAJ-ROKSZ MARIA K 24 K 30-39 7 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:26:47
136 303 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 25 K 40-49 6 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:26:50
137 511 OLCZAK ANETA K 26 K 30-39 8 LĘBORK 5kmBieg 0:26:52
138 542 POTRYKUS MARTA K 27 K 0-29 12 GNIEWINO 5kmBieg 0:26:52
139 445 KUCHARSKI DANIEL M 112 M 30-39 49 REDA 5kmBieg 0:26:54
140 387 JASTRZĘBSKA EMILIA K 28 K 30-39 9 GNIEWINO 5kmBieg 0:26:55
141 262 BEHREND JULIA K 29 K 0-29 13 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:26:56
142 486 MICKIEWICZ ILONA K 30 K 30-39 10 WEJHEROWO 5kmBieg 0:26:57
143 389 JEŻYK DOROTA K 31 K 30-39 11 GDYNIA 5kmBieg 0:26:57
144 654 ŻABIEŁOWICZ ADAM M 113 M 40-49 24 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:26:58
145 657 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 32 K 30-39 12 RUMIA 5kmBieg 0:27:00
146 327 EKMAN ZDZISŁAW M 114 M 40-49 25 GDYNIA 5kmBieg 0:27:01
147 641 ZACHARY MARIUSZ M 115 M 30-39 50 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:27:02
148 396 KANKOWSKA JUSTYNA K 33 K 30-39 13 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:27:03
149 427 KOZIESTAŃSKI KAMIL M 116 M 30-39 51 GDYNIA WSP KPW GDYNIA 5kmBieg 0:27:03
150 332 FANSLAU MAGDALENA K 34 K 0-29 14 STAROGARD GDAŃSKI KOCIAKI 5kmBieg 0:27:04
151 354 GŁODEK SŁAWOMIR M 117 M 30-39 52 GDYNIA WSP KPW GDYNIA 5kmBieg 0:27:05
152 321 DYDYMSKA MONIKA K 35 K 40-49 7 RUMIA 5kmBieg 0:27:07
153 335 GŁÓWCZEWSKI PATRYK M 118 M 0-29 25 KOŚCIERZYNA KOCIAKI 5kmBieg 0:27:07
154 375 JAFFKE JAROSŁAW M 119 M 40-49 26 ŁEBCZ 5kmBieg 0:27:11
155 340 FURTAK LESZEK M 120 M 50-59 15 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 5kmBieg 0:27:12
156 369 HINCKA MARZENA K 36 K 30-39 14 GNIEŻDŻEWO 5kmBieg 0:27:12
157 359 GÓRKOWSKI MARCIN M 121 M 30-39 53 RUMIA 5kmBieg 0:27:13
158 284 CEPIŃSKA ANNA K 37 K 40-49 8 GNIEWOWO AC&AC 5kmBieg 0:27:19
159 545 PRENA SŁAWOMIR M 122 M 30-39 54 GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI / PRENCY NA TRASIE 5kmBieg 0:27:20
160 338 FRYMARK MARCIN M 123 M 30-39 55 REDA NORDA ACTIVE TEAM 5kmBieg 0:27:22
161 455 KWIATKOWSKA JOANNA K 38 K 30-39 15 WEJHEROWO ZSP 4 WEJHEROWO 5kmBieg 0:27:24
162 315 DOMINIK ALEKSANDRA K 39 K 0-29 15 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:27:24
163 538 PŁOCKI ADAM M 124 M 30-39 56 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:27:25
164 300 DALECKI BARTŁOMIEJ M 125 M 40-49 27 RUMIA 5kmBieg 0:27:28
165 463 LICAU WOJCIECH M 126 M 0-29 26 GDYNIA 5kmBieg 0:27:29
166 412 KNUT ZBIGNIEW M 127 M 40-49 28 WEJHEROWO 5kmBieg 0:27:30
167 462 LICAU MIROSŁAW M 128 M 40-49 29 GDYNIA 5kmBieg 0:27:30
168 438 KROK TOMASZ M 129 M 30-39 57 GDAŃSK 5kmBieg 0:27:31
169 546 PULCZYŃSKA ANNA K 40 K 40-49 9 STARZYNO 5kmBieg 0:27:31
170 609 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 41 K 40-49 10 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 5kmBieg 0:27:31
171 590 STYBA LIDIA K 42 K 30-39 16 RUMIA 5kmBieg 0:27:35
172 275 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ TELIMENA K 43 K 0-29 16 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:27:41
173 323 DYLAK JAKUB M 130 M 0-29 27 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:27:42
174 285 CEPIŃSKI ANDRZEJ M 131 M 50-59 16 GNIEWOWO 5kmBieg 0:27:42
175 576 SOBIECKA DANUTA K 44 K 30-39 17 WEJHEROWO RODZINA SOBIECKICH 5kmBieg 0:27:44
176 304 DETTLAFF ANNA K 45 K 30-39 18 BRZYNO RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:27:45
177 468 MACISZKA WERONIKA K 46 K 0-29 17 WEJHEROWO 5kmBieg 0:27:45
178 607 SZYMEROWSKA JOANNA K 47 K 30-39 19 REKOWO GÓRNE DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmBieg 0:27:46
179 414 KOCHANEK PAWEŁ M 132 M 0-29 28 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:27:49
180 413 KOCHANEK AGATA K 48 K 0-29 18 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:27:50
181 430 KRAUZA GRAŻYNA K 49 K 50-59 2 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:27:53
182 586 STENKA KAROL M 133 M 30-39 58 SIERAKOWICE WSP KPW GDYNIA 5kmBieg 0:27:55
183 330 FABISIAK KAMIL M 134 M 0-29 29 SŁUPSK 5kmBieg 0:27:58
184 616 TOŁODZIECKI MARCIN M 135 M 40-49 30 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5kmBieg 0:27:59
185 333 FELCHNER AGNIESZKA K 50 K 0-29 19 WEJHEROWO 5kmBieg 0:27:59
186 615 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 51 K 40-49 11 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5kmBieg 0:28:00
187 549 REDZIMSKA ADAM M 136 M 50-59 17 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 5kmBieg 0:28:02
188 550 REDZIMSKA ANNA K 52 K 40-49 12 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 5kmBieg 0:28:02
189 551 REITER PIOTR M 137 M 40-49 31 BOLSZEWO 5kmBieg 0:28:03
190 352 GLAZIK MARIUSZ M 138 M 30-39 59 REDA 5kmBieg 0:28:04
191 625 WERRA ZIEMOWIT M 139 M 0-29 30 RUMIA 5kmBieg 0:28:12
192 540 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 140 M 30-39 60 RUMIA 5kmBieg 0:28:12
193 386 JASTRZEBSKI RAFAŁ M 141 M 30-39 61 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:28:27
194 373 HUBERT JAKUB M 142 M 30-39 62 POGÓRZE 5kmBieg 0:28:33
195 517 OSTAPIAK MICHAŁ M 143 M 30-39 63 RUMIA 5kmBieg 0:28:37
196 613 TOCZEK DARIUSZ M 144 M 40-49 32 GDYNIA RKS HUWDU 5kmBieg 0:28:39
197 574 SMÓŁKOWSKA IWONA K 53 K 30-39 20 RUMIA RUMIA RUNNER 5kmBieg 0:28:41
198 614 TOCZEK DOMINIKA K 54 K 0-29 20 GDYNIA UKS GROMIK GDYNIA 5kmBieg 0:28:44
199 647 ZATORSKI ŁUKASZ M 145 M 30-39 64 GDYNIA WSP KPW GDYNIA 5kmBieg 0:28:48
200 627 WILK ŁUKASZ M 146 M 30-39 65 GDYNIA WSP KPW GDYNIA 5kmBieg 0:28:49
201 398 KANTECKA RENATA K 55 K 30-39 21 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:28:50
202 466 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA K 56 K 30-39 22 RUMIA 5kmBieg 0:28:51
203 631 WOJTAL RADOSŁAW M 147 M 30-39 66 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5kmBieg 0:28:54
204 309 DMITRUCZUK EDYTA K 57 K 50-59 3 WEJHEROWO 5kmBieg 0:28:58
205 449 KUJDA DOROTA K 58 K 30-39 23 OSIELSKO 5kmBieg 0:29:00
206 666 GRUSZECZKA PATRYK M 148 M 30-39 67 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5kmBieg 0:29:04
207 273 BRADTKE ROMUALDA K 59 K 30-39 24 LUBKOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:29:09
208 279 BUJAK JANUSZ M 149 M 40-49 33 GDYNIA 5kmBieg 0:29:17
209 554 RICHTER WIKTOR M 150 M 0-29 31 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:29:19
210 320 DYBOWSKI MATEUSZ M 151 M 0-29 32 RUMIA 5kmBieg 0:29:26
211 489 MIELCAREK IZABELA K 60 K 30-39 25 REDA TOSIACZKOWO TEAM/ RUNEDA 5kmBieg 0:29:27
212 571 SIUDA MIŁOSZ M 152 M 40-49 34 KĄPINO 5kmBieg 0:29:30
213 423 KONKOL PIOTR M 153 M 30-39 68 KĄPINO 5kmBieg 0:29:34
214 531 PERZANOWSKI ALAN M 154 M 0-29 33 POGÓRZE 5kmBieg 0:29:43
215 567 RZESZUTEK MARZENA K 61 K 30-39 26 BOLSZEWO 5kmBieg 0:29:47
216 254 AUGUSTYNIAK ANNA K 62 K 30-39 27 REDA 5kmBieg 0:29:47
217 565 RYCIUK WŁADYSŁAW M 155 M 50-59 18 RUMIA 5kmBieg 0:29:48
218 619 WANAGO NATALIA K 63 K 0-29 21 GDYNIA 5kmBieg 0:29:50
219 328 ELLWART ANNA K 64 K 30-39 28 RUMIA 5kmBieg 0:29:52
220 403 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 65 K 30-39 29 RUMIA 5kmBieg 0:29:53
221 360 GÓRSKI ANTONI M 156 M 70+ 1 LĘBORK 5kmBieg 0:29:53
222 316 DOŃCZYK KAROLINA K 66 K 0-29 22 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:30:01
223 677 MOLENDA PAULINA K 67 K 0-29 23 REDA 5 5kmBieg 0:30:03
224 310 DMOCHOWSKA JULITA K 68 K 50-59 4 RYBNO 5kmBieg 0:30:07
225 470 MAJNA KAZIMIERZ M 157 M 60-69 3 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5kmBieg 0:30:08
226 276 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ CYPRIAN M 158 M 0-29 34 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:30:10
227 601 SZTYGIEL MACIEJ M 159 M 40-49 35 WEJHEROWO DEKORADO 5kmBieg 0:30:15
228 600 SZTYGIEL JOANNA K 69 K 30-39 30 WEJHEROWO DEKORADO 5kmBieg 0:30:15
229 525 PAWELEC ANNA K 70 K 30-39 31 KĘBŁOWO 5kmBieg 0:30:15
230 490 MIELEWCZYK JUSTYNA K 71 K 30-39 32 REDA ZMOTYWOWANI 5kmBieg 0:30:16
231 562 RUDEK MAŁGORZATA K 72 K 40-49 13 RUMIA 5kmBieg 0:30:18
232 646 ZASADA WALDEMAR M 160 M 40-49 36 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:30:19
233 458 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA K 73 K 40-49 14 RUMIA 5kmBieg 0:30:22
234 552 REMLINGER IWONA K 74 K 0-29 24 REDA 5kmBieg 0:30:26
235 372 HOCHSCHULZ ANNA K 75 K 0-29 25 WLADYSLAWOWO 5kmBieg 0:30:26
236 518 OSTĘP KATARZYNA K 76 K 0-29 26 GDANSK 5kmBieg 0:30:27
237 589 STYBA GRZEGORZ M 161 M 30-39 69 RUMIA 5kmBieg 0:30:27
238 374 JADCZAK AGNIESZKA K 77 K 30-39 33 PRUSZCZ GDAŃSKI 5kmBieg 0:30:29
239 524 PATEK SYLWIA K 78 K 30-39 34 ZBYCHOWO 5kmBieg 0:30:29
240 465 ŁAGA DOROTA K 79 K 30-39 35 LUZINO ZMOTYWOWANI 5kmBieg 0:30:29
241 424 KOPCYCH ANNA K 80 K 30-39 36 BORKOWO APAJO 5kmBieg 0:30:31
242 376 JAGMIN IZABELA K 81 K 30-39 37 MOSTY 5kmBieg 0:30:32
243 350 GDANIETZ DOMINIK M 162 M 0-29 35 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:30:38
244 502 MUTTKA KAROLINA K 82 K 30-39 38 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:30:38
245 476 MARDZIŃSKA SYLWIA K 83 K 40-49 15 BOLSZEWO ELITE TEAM MOTYWATORNIA 5kmBieg 0:30:43
246 415 KOFLUK KASIA K 84 K 30-39 39 REDA 5kmBieg 0:30:45
247 670 KREFT JUSTYNA K 85 K 30-39 40 RUMIA TEAM KREFT 5kmBieg 0:30:45
248 533 PIETRZYCKA RENATA K 86 K 40-49 16 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:30:48
249 534 PIETRZYCKI SŁAWEK M 163 M 40-49 37 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:30:48
250 433 KREFT DANIEL M 164 M 30-39 70 REDA TEAM KREFT 5kmBieg 0:30:49
251 671 GRĄDZKA JUSTYNA K 87 K 0-29 27 REDA DECATHLON RUMIA 5kmBieg 0:30:52
252 672 KAŃTOCH WERONIKA K 88 K 30-39 41 REDA DECATHLON RUMIA 5kmBieg 0:30:53
253 674 KASPRZYK KATARZYNA K 89 K 0-29 28 RUMIA DECATHLON RUMIA 5kmBieg 0:30:53
254 521 OŻGA AGNIESZKA K 90 K 30-39 42 WEJHEROWO 5kmBieg 0:30:53
255 673 ROGOLINSKI RONALD M 165 M 0-29 36 REDA DECATHLON RUMIA 5kmBieg 0:30:56
256 437 KREFT KRZYSZTOF M 166 M 40-49 38 REDA TEAM KREFT 5kmBieg 0:31:02
257 675 PEŁECH JULIA K 91 K 0-29 29 REDA SP4 REDA 5kmBieg 0:31:03
258 628 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 92 K 30-39 43 GDYNIA 5kmBieg 0:31:04
259 324 DZIENISZ JUSTYNA K 93 K 40-49 17 ROBAKOWO 5kmBieg 0:31:07
260 473 MALEK LILIANNA K 94 K 30-39 44 SIERAKOWICE 5kmBieg 0:31:10
261 457 LADEMANN GABRIELA K 95 K 40-49 18 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:31:10
262 555 RICHTER ZUZANNA K 96 K 0-29 30 REDA UKS JEDYNKA REDA 5kmBieg 0:31:11
263 274 BRODECKA MAŁGORZATA K 97 K 30-39 45 GDYNIA 17 LO GDYNIA 5kmBieg 0:31:12
264 345 GAWLIKOWSKA MARZENA K 98 K 40-49 19 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:31:13
265 484 MIADZIELEC PIOTR M 167 M 50-59 19 WEJHEROWO 5kmBieg 0:31:14
266 566 RZEPPA ALEKSANDRA K 99 K 40-49 20 LUZINO BIEGI RODZINNE 5kmBieg 0:31:22
267 578 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 100 K 30-39 46 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:31:28
268 252 ANDRZEJCZYK MAGDALENA K 101 K 0-29 31 RUMIA 5kmBieg 0:31:33
269 638 WZOREK NATALIA K 102 K 0-29 32 SWIECIE 5kmBieg 0:31:35
270 665 BARAN BOGUMIŁA K 103 K 40-49 21 REDA 5kmBieg 0:31:38
271 258 BARAN JÓZEF M 168 M 40-49 39 REDA 5kmBieg 0:31:40
272 382 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 104 K 40-49 22 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:31:40
273 653 ZWATYKANICZ MARTYNA K 105 K 30-39 47 GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM 5kmBieg 0:31:42
274 544 PRENA PIOTR M 169 M 30-39 71 RUMIA PRENCY NA TRASIE 5kmBieg 0:31:43
275 343 GALUSZYNSKA KATARZYNA K 106 K 30-39 48 GDYNIA ACTIVEFLOW TEAM 5kmBieg 0:31:43
276 337 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 107 K 30-39 49 ROTMANKA 5kmBieg 0:31:43
277 599 SZPYRA EDWARD M 170 M 70+ 2 GDYNIA 5kmBieg 0:31:45
278 431 KRAWCZUK AGNIESZKA K 108 K 0-29 33 GDYNIA 5kmBieg 0:31:48
279 301 DAMBIEC KATARZYNA K 109 K 30-39 50 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5kmBieg 0:31:50
280 569 SIKORA PATRYCJA K 110 K 0-29 34 GDYNIA 5kmBieg 0:31:59
281 336 FLEMING IWONA K 111 K 40-49 23 STARZYNO 5kmBieg 0:32:01
282 282 CEGŁOWSKI FILIP M 171 M 30-39 72 RUMIA 5kmBieg 0:32:01
283 296 CZE-GA SYLWIA K 112 K 40-49 24 DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI 5kmBieg 0:32:05
284 450 KUKIEŁCZAK MONIKA K 113 K 40-49 25 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5kmBieg 0:32:09
285 509 NOWIŃSKA KATARZYNA K 114 K 0-29 35 KOWALE 5kmBieg 0:32:11
286 622 WERBOWA MALWINA K 115 K 30-39 51 KOWALE 5kmBieg 0:32:12
287 377 JAKUBINA WOJCIECH M 172 M 30-39 73 REDA 5kmBieg 0:32:14
288 452 KULTYS ILONA K 116 K 0-29 36 POGÓRZE 5kmBieg 0:32:14
289 420 KONIECZNA MONIKA K 117 K 40-49 26 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:32:17
290 421 KONKEL ANDRZEJ M 173 M 40-49 40 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:20
291 297 CZERSKI KRZYSZTOF M 174 M 40-49 41 CHŁAPOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:20
292 278 BUDZISZ RAFAŁ M 175 M 30-39 74 CHAŁUPY 5kmBieg 0:32:21
293 548 RAWSKA ALEKSANDRA K 118 K 40-49 27 RUMIA WYMIATACZE 5kmBieg 0:32:25
294 367 HEJKA WLADYSLAW M 176 M 40-49 42 KARTUZY 5kmBieg 0:32:28
295 592 SUSKO ANNA K 119 K 30-39 52 GDYNIA 5kmBieg 0:32:33
296 602 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 120 K 40-49 28 SOPOT 5kmBieg 0:32:37
297 416 KOHNKE JOANNA K 121 K 30-39 53 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:32:39
298 595 SZCZERBA DOMINIKA K 122 K 30-39 54 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:32:39
299 594 SZCZEPANIAK EWA K 123 K 30-39 55 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:39
300 435 KREFT IWONA K 124 K 30-39 56 REDA 5kmBieg 0:32:42
301 292 CYGAN KATARZYNA K 125 K 0-29 37 GDYNIA 5kmBieg 0:32:42
302 305 DETTLAFF KRYSIA K 126 K 30-39 57 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:43
303 308 DETTLAFF WŁODEK M 177 M 30-39 75 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:43
304 649 ZELGERT DOROTA K 127 K 30-39 58 KĄPINO ECO-KĄPINO 5kmBieg 0:32:55
305 368 HENNIG WALDEMAR M 178 M 30-39 76 KĄPINO STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO 5kmBieg 0:32:55
306 422 KONKOL JOANNA K 128 K 30-39 59 KĄPINO 5kmBieg 0:32:55
307 439 KRÓLCZYK ARLETA K 129 K 30-39 60 KĄPINO 5kmBieg 0:32:56
308 339 FRYMARK SYLWIA K 130 K 30-39 61 REDA 5kmBieg 0:32:56
309 290 CIOLEK MONIKA K 131 K 30-39 62 WEJHEROWO 5kmBieg 0:32:58
310 492 MIROCHA BEATA K 132 K 40-49 29 GDYNIA 5kmBieg 0:33:04
311 640 ZACHARY ALEKSANDRA K 133 K 30-39 63 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:33:11
312 623 WERRA MACIEJ M 179 M 40-49 43 RUMIA 5kmBieg 0:33:15
313 624 WERRA PATRYCJA K 134 K 30-39 64 RUMIA 5kmBieg 0:33:15
314 570 SIUDA JOLANTA K 135 K 40-49 30 KĄPINO 5kmBieg 0:33:21
315 568 SCHMIDT AGNIESZKA K 136 K 30-39 65 PUCK 5kmBieg 0:33:26
316 283 CEMERYS KAROL M 180 M 30-39 77 SIEMIROWICE 5kmBieg 0:33:28
317 575 SOBCZAK SLAWOMIR M 181 M 50-59 20 GDYNIA 5kmBieg 0:33:29
318 516 OSSOWSKI WALDEMAR M 182 M 40-49 44 ŻUKOWO 5kmBieg 0:33:34
319 440 KRUKOWSKA ANNA K 137 K 40-49 31 PUCK 5kmBieg 0:33:34
320 349 GĄSIOROWSKA AGNIESZKA K 138 K 30-39 66 WEJHEROWO 5kmBieg 0:33:54
321 264 BIANGA DOROTA K 139 K 40-49 32 CHOCZEWO 5kmBieg 0:33:57
322 344 GARSKA SYLWIA K 140 K 30-39 67 CHOCZEWO 5kmBieg 0:33:57
323 307 DETTLAFF SYLWIA K 141 K 40-49 33 GOWINO 5kmBieg 0:34:10
324 493 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 142 K 40-49 34 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:34:21
325 579 SPIGARSKI ADAM M 183 M 40-49 45 WEJCHEROWO 5kmBieg 0:34:26
326 597 SZMUDA JOLANTA K 143 K 40-49 35 LUZINO 5kmBieg 0:34:27
327 269 BLADOWSKA KATARZYNA K 144 K 40-49 36 REDA 5kmBieg 0:34:27
328 585 STENCEL HANNA K 145 K 40-49 37 WEJHEROWO 5kmBieg 0:34:29
329 348 GAZARKIEWICZ DOROTA K 146 K 30-39 68 RUMIA 5kmBieg 0:34:45
330 267 BIESZK KAROLINA K 147 K 30-39 69 REDA DECATHLON RUMIA 5kmBieg 0:34:47
331 636 WZOREK KAROLINA K 148 K 0-29 38 SWIECIE 5kmBieg 0:34:51
332 637 WZOREK KATARZYNA K 149 K 0-29 39 SWIECIE 5kmBieg 0:34:51
333 418 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA K 150 K 40-49 38 GDYNIA 5kmBieg 0:34:54
334 334 FENGLER-KASPEROWICZ DOROTA K 151 K 40-49 39 RUMIA / GDYNIA 5kmBieg 0:35:06
335 402 KASPEROWICZ KRZYSZTOF M 184 M 40-49 46 RUMIA / LUBSKO 5kmBieg 0:35:07
336 639 WZOREK PAWEL M 185 M 50-59 21 SWIECIE 5kmBieg 0:35:26
337 497 MOSKA MONIKA K 152 K 0-29 40 WEJHEROWO 5kmBieg 0:35:43
338 536 PIOTROWSKA MIRKA K 153 K 30-39 70 GDAŃSK 5kmBieg 0:35:44
339 587 STOKARSKA BEATA K 154 K 50-59 5 GDYNIA BIEGOWI WARIACI 5kmBieg 0:35:47
340 485 MIAROWSKA JOANNA K 155 K 40-49 40 REDA 5kmBieg 0:35:48
341 528 PAWŁOWSKA MARIA K 156 K 50-59 6 GDYNIA 5kmBieg 0:36:01
342 488 MIEDZIŃSKA IWONA K 157 K 40-49 41 RUMIA 5kmBieg 0:36:01
343 541 POPOWICZ-PRENA SYLWIA K 158 K 0-29 41 RUMIA PRENCY NA TRASIE 5kmBieg 0:36:15
344 537 PŁAZA ŁUKASZ M 186 M 30-39 78 GDYNIA 5kmBieg 0:36:15
345 482 MĄCZKOWSKA WIOLETTA K 159 K 40-49 42 REDA JATRENUJE 5kmBieg 0:36:40
346 401 KARPIUSZ EDYTA K 160 K 40-49 43 GDYNIA 5kmBieg 0:36:40
347 588 STOPA NATALIA K 161 K 0-29 42 GDAŃSK 5kmBieg 0:36:43
348 572 SKIBA MAGDALENA K 162 K 0-29 43 RUDA ŚLĄSKA 5kmBieg 0:36:44
349 356 GNIEWOSZ MATEUSZ M 187 M 0-29 37 GŁOGÓW 5kmBieg 0:36:44
350 425 KORTH TOMASZ M 188 M 30-39 79 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:36:48
351 381 JANKOWSKA ALICJA K 163 K 0-29 44 ZWARTOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:36:49
352 298 CZERWONKA KAROLINA K 164 K 30-39 71 RUMIA 5kmBieg 0:36:50
353 329 FABISIAK JOANNA K 165 K 30-39 72 WEJHEROWO 5kmBieg 0:36:50
354 507 NIESPODZIANA ANNA K 166 K 30-39 73 ROGOŹNO ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5kmBieg 0:37:30
355 362 GRABIŃSKI WALDEMAR M 189 M 40-49 47 ROGOŹNO 5kmBieg 0:37:30
356 560 ROSENGARTEN KAROLINA K 167 K 30-39 74 BŁĄDZIKOWO 5kmBieg 0:37:38
357 394 KANDZORA WERONIKA K 168 K 30-39 75 GDYNIA 5kmBieg 0:37:42
358 393 KANDZORA ANNA K 169 K 30-39 76 GDYNIA 5kmBieg 0:37:50
359 634 WYSIADŁOWSKA NATALIA K 170 K 0-29 45 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 RUMIA 5kmBieg 0:38:00
360 635 WYSIADŁOWSKI DAMIAN M 190 M 30-39 80 RUMIA RUMIA 5kmBieg 0:38:00
361 608 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 171 K 40-49 44 KOSAKOWO TEAM DEAF 5kmBieg 0:38:06
362 652 ZIMOŃ DARIUSZ M 191 M 30-39 81 REDA 5kmBieg 0:38:28
363 263 BIAŁAS RAFAŁ M 192 M 40-49 48 REDA 5kmBieg 0:38:30
364 547 RACHAU MAŁGORZATA K 172 K 30-39 77 JASTARNIA 5kmBieg 0:38:47
365 535 PIOTROWICZ TOMASZ M 193 M 30-39 82 REDA 5kmBieg 0:38:57
366 606 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 194 M 30-39 83 GDYNIA 5kmBieg 0:39:03
367 467 ŁUSZCZ DOMINIKA K 173 K 30-39 78 GDYNIA 5kmBieg 0:39:03
368 529 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 195 M 60-69 4 GDYNIA 5kmBieg 0:39:20
369 651 ZIMOŃ MAGDALENA K 174 K 30-39 79 REDA MORSY 5kmBieg 0:39:23
370 331 FABISIAK PAWEŁ M 196 M 40-49 49 WEJHEROWO 5kmBieg 0:40:19
371 663 SIKORA TOMASZ M 197 M 0-29 38 WEJHEROWO 5kmBieg 0:40:29
372 648 ZELEWSKA WERONIKA K 175 K 0-29 46 GOŚCICINO 5kmBieg 0:40:41
373 660 DEIK ELŻBIETA K 176 K 60+ 1 PRZYJAŹŃ 5kmBieg 0:43:03
374 523 PAŁASZ EDMUND M 198 M 70+ 3 RUMIA 5kmBieg 0:43:04

KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA 3 Uliczny Bieg Mikołajkowy - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 145 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:31:19
2 11 BRZOZOWSKI PIOTR M 2 M 30-39 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5kmNW 0:31:37
3 26 DAWIDOWSKI ROMAN M 3 M 50-59 1 PUCK 5kmNW 0:31:40
4 55 KŁOS MACIEJ M 4 M 30-39 2 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 5kmNW 0:33:24
5 42 GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM M 5 M 0-29 1 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC 5kmNW 0:33:39
6 119 RĘBOWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:34:37
7 53 JAWORSKI ROBERT M 7 M 40-49 2 PIESZCZ 5kmNW 0:34:37
8 62 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 8 M 50-59 2 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:34:38
9 66 KOWALCZUK ROBERT M 9 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:35:12
10 64 KORZEŃ GRZEGORZ M 10 M 40-49 3 SŁUPSK 5kmNW 0:35:13
11 142 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 11 M 40-49 4 GDAŃSK 5kmNW 0:35:14
12 162 WITKOWSKI PIOTR M 12 M 30-39 4 RUMIA OPEC GDYNIA 5kmNW 0:35:16
13 135 STEMPNIK DARIUSZ M 13 M 50-59 4 GDYNIA DAR OGRODU 5kmNW 0:35:34
14 4 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK 5kmNW 0:35:41
15 132 SMARSZCZ WIESŁAW M 14 M 60-69 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:35:46
16 59 KONKOL ANDRZEJ M 15 M 60-69 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:35:47
17 57 KONCEWICZ ANETA K 2 K 0-29 1 GDYNIA CHODZEZKIJAMI.PL ELITE TEAM 5kmNW 0:35:51
18 68 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 3 K 40-49 2 KRĘPA KASZUBSKA 5kmNW 0:35:56
19 152 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR M 16 M 40-49 5 GDAŃSK 5kmNW 0:35:57
20 136 SZPILMAN KATARZYNA K 4 K 50-59 1 GDYNIA 5kmNW 0:36:01
21 21 CIROCKA MAŁGORZTA K 5 K 0-29 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:36:04
22 154 WITKOWSKI MAREK M 17 M 40-49 6 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL 5kmNW 0:36:12
23 140 SZYMANOWSKA ANNA K 6 K 50-59 2 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:36:40
24 106 PIĄTEK DAREK M 18 M 40-49 7 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:36:51
25 101 PANEK ANETA K 7 K 40-49 3 GDYNIA 5kmNW 0:36:59
26 16 BUJNICKI MARCIN M 19 M 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:37:07
27 141 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 20 M 60-69 3 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:37:18
28 6 BANASIAK DAMIAN M 21 M 30-39 5 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:37:19
29 150 WIĘCKOWSKI JANUSZ M 22 M 40-49 9 SUŁOCIN TOWARZYSTWO TKKF KUBUŚ SIERPC 5kmNW 0:37:22
30 100 OWCZAREK JACEK M 23 M 40-49 10 KOSAKOWO 5kmNW 0:37:28
31 46 HINC IWONA K 8 K 40-49 4 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:37:35
32 34 GAJEWSKA DANUTA K 9 K 40-49 5 ŁEBA 5kmNW 0:37:44
33 111 PRZYGODA MARIUSZ M 24 M 30-39 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:37:47
34 122 ROGULSKI TOMASZ M 25 M 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:37:48
35 58 KONCEWICZ MAREK M 26 M 50-59 5 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 5kmNW 0:37:49
36 151 WIŚNIEWSKA MARLENA K 10 K 30-39 1 WRZESCIENKO 5kmNW 0:37:53
37 70 KUNCEWICZ MONIKA K 11 K 40-49 6 GDAŃSK 5kmNW 0:38:39
38 72 LABUDDA ELZBIETA K 12 K 40-49 7 STARZYNO 5kmNW 0:38:48
39 60 KONKOL KATARZYNA K 13 K 0-29 3 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:38:53
40 92 OBERZIG-ZASADA MAGDALENA K 14 K 40-49 8 WŁADYSŁAWOWO 5kmNW 0:39:01
41 80 MACIAK JOANNA K 15 K 30-39 2 SZYDŁOWO 5kmNW 0:39:05
42 47 HIRSCH KRYSTYNA K 16 K 50-59 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5kmNW 0:39:11
43 153 WITKOWSKA MONIKA K 17 K 40-49 9 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL 5kmNW 0:39:14
44 157 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 27 M 40-49 12 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:39:14
45 77 ŁOCHIŃSKI BOGDAN M 28 M 40-49 13 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:39:19
46 118 RĘBOWSKI MATEUSZ M 29 M 0-29 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:39:20
47 158 ZWIERZ ANDRZEJ M 30 M 60-69 4 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:39:24
48 131 SMARSZCZ GRAŻYNA K 18 K 60+ 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:39:27
49 73 LEBIEDŹ JACEK M 31 M 40-49 14 MOSTY WIEDŹMIN Z MOSTÓW 5kmNW 0:39:48
50 28 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 32 M 40-49 15 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:39:51
51 18 BURY LILIANA K 19 K 30-39 3 REDA ZMOTYWOWANI 5kmNW 0:40:01
52 89 NITKA WACŁAW M 33 M 60-69 5 OTOMIN 5kmNW 0:40:04
53 37 GÓRSKA IWONA K 20 K 40-49 10 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA 5kmNW 0:40:25
54 15 BUJNICKA MAGDALENA K 21 K 0-29 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:40:45
55 123 ROKOSZ ROBERT M 34 M 40-49 16 GDYNIA 5kmNW 0:40:46
56 88 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 22 K 40-49 11 GDYNIA 5kmNW 0:40:56
57 71 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 35 M 60-69 6 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:41:03
58 8 BIAŁK ROMAN M 36 M 60-69 7 GDAŃSK 5kmNW 0:41:07
59 75 LITEWSKA JOANNA K 23 K 40-49 12 JUSZKOWO TEAM DEAF 5kmNW 0:41:08
60 146 TOWARNICKI ARKADIUSZ M 37 M 40-49 17 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:41:20
61 3 BACA KATARZYNA K 24 K 50-59 4 GNIEWOWO 5kmNW 0:41:26
62 113 RADOMSKA JOANNA K 25 K 40-49 13 GDAŃSK 5kmNW 0:41:29
63 78 ŁUCZAK ROMAN M 38 M 50-59 6 RUMIA SAMA RAMA RUMIA, NOGA W NOGĘ RUMIA 5kmNW 0:41:30
64 61 KONKOL ZOFIA K 26 K 0-29 5 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:41:39
65 143 ŚLIWKA WIESŁAW M 39 M 60-69 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:41:45
66 108 POLIS MARZENA K 27 K 40-49 14 GDAŃSK 5kmNW 0:41:48
67 36 GÓRA BEATA K 28 K 40-49 15 GDAŃSK 5kmNW 0:41:48
68 5 BADZIĄG WALDEMAR M 40 M 50-59 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5kmNW 0:41:52
69 40 GRUBBA DAWID M 41 M 0-29 3 ŁĘŻYCE 5kmNW 0:42:06
70 125 ROSA JAKUB M 42 M 0-29 4 WEJHEROWO 5kmNW 0:42:09
71 120 RINC MAŁGORZATA K 29 K 30-39 4 GDYNIA 5kmNW 0:42:19
72 20 CHOJNICKA JOANNA K 30 K 40-49 16 PASŁĘK 5kmNW 0:42:30
73 93 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 31 K 50-59 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:42:30
74 17 BURCHART MONIKA K 32 K 40-49 17 WEJHEROWO 5kmNW 0:42:40
75 130 SIKORRA JANINA K 33 K 60+ 2 LĘDZIECHOWO "ORŁY WICKO"BŁEKITNE MORSY ŁEBSKIE 5kmNW 0:42:52
76 126 ROSTANKOWSKA JOANNA K 34 K 30-39 5 KĘBŁOWO 5kmNW 0:42:53
77 84 MIŁKOWSKA JOLANTA K 35 K 40-49 18 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:42:54
78 124 ROSA BOGUMIŁA K 36 K 60+ 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5kmNW 0:42:57
79 103 PANKIEWICZ BARTOSZ M 43 M 0-29 5 GOWINO 5kmNW 0:43:09
80 65 KOSTENCKA AGA K 37 K 40-49 19 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:43:11
81 121 ROGULSKA ANNA K 38 K 40-49 20 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:43:34
82 56 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 39 K 40-49 21 POGÓRZE 5kmNW 0:43:42
83 107 PIEŚNIAK DOROTA K 40 K 40-49 22 GDAŃSK 5kmNW 0:43:45
84 144 THIELMANN JUSTYNA K 41 K 30-39 6 GDAŃSK 5kmNW 0:43:47
85 90 NOWAK BEATA K 42 K 40-49 23 GDAŃSK 5kmNW 0:43:47
86 117 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 44 M 0-29 6 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:43:49
87 32 FORMELA ANDRZEJ M 45 M 50-59 8 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:43:50
88 161 HATŁAS ANITA K 43 K 40-49 24 GDYNIA 5kmNW 0:43:51
89 41 GRUBBA WIOLETTA K 44 K 40-49 25 ŁĘŻYCE 5kmNW 0:43:55
90 63 KOPCZYŃSKA IRENA K 45 K 60+ 4 BORKOWO ELITE TEAM 5kmNW 0:44:05
91 109 PRZYGODA AGNIESZKA K 46 K 40-49 26 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:44:05
92 82 MAZUR KATARZYNA K 47 K 50-59 6 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:44:26
93 134 STAWARZ-SZYMCZYK ANNA K 48 K 30-39 7 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:44:26
94 22 CYRA GRAŻYNA K 49 K 60+ 5 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:44:41
95 81 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 50 K 50-59 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:44:47
96 27 DĄBROWSKA LIDIA K 51 K 40-49 27 GDAŃSK 5kmNW 0:45:10
97 38 GRACZYK-BIJAK AGNIESZKA K 52 K 30-39 8 REDA 5kmNW 0:45:16
98 24 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 53 K 40-49 28 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:45:35
99 163 PIEREGUT AGNIESZKA K 54 K 40-49 29 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:45:35
100 2 ABRAMOWICZ ALEKSANDRA K 55 K 40-49 30 KĄPINO 5kmNW 0:45:51
101 14 BUDZISZ JOANNA K 56 K 40-49 31 KUŹNICA 5kmNW 0:46:03
102 9 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 57 K 60+ 6 PUCK 5kmNW 0:46:37
103 35 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 58 K 40-49 32 GDYNIA 5kmNW 0:46:38
104 116 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 59 K 30-39 9 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:46:38
105 44 GUMOWSKI MARIUSZ M 46 M 30-39 7 BANINO GUMISIE 5kmNW 0:46:48
106 49 JANCZYK MARTA K 60 K 40-49 33 GDYNIA 5kmNW 0:46:59
107 7 BAZICHOWSKA AURELIA K 61 K 50-59 8 GDAŃSK GUMISIE 5kmNW 0:47:01
108 48 JAKSINA KATARZYNA K 62 K 40-49 34 GDYNIA 5kmNW 0:47:02
109 147 VOSS PAULINA K 63 K 0-29 6 REDA 5kmNW 0:47:16
110 51 JAROSZEWICZ JUSTYNA K 64 K 30-39 10 REDA 5kmNW 0:47:16
111 104 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 65 K 60+ 7 GOWINO 5kmNW 0:47:24
112 159 ŻURAWSKA KATARZYNA K 66 K 30-39 11 GDYNIA ZAKUPOHOLICZKI 5kmNW 0:47:32
113 54 KARŁOWSKA IWONA K 67 K 40-49 35 RUMIA ZAKUPOHOLICZKI 5kmNW 0:47:33
114 76 ŁAWRUKAJTIS BEATA K 68 K 40-49 36 GDYNIA ZAKUPOHOLICZKI 5kmNW 0:47:40
115 12 BRZUCHALSKA DANUTA K 69 K 60+ 8 RUMIA 5kmNW 0:47:44
116 128 SAPA STEFANIA K 70 K 50-59 9 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 5kmNW 0:48:26
117 85 MIOTK JOANNA K 71 K 40-49 37 WEJHEROWO 5kmNW 0:48:34
118 86 MIOTK-GÓRSKA ALICJA K 72 K 30-39 12 KĄPINO 5kmNW 0:48:34
119 30 DYBOWSKA HENRYKA K 73 K 50-59 10 RUMIA 5kmNW 0:48:39
120 148 WALKOWICZ KAROLINA K 74 K 30-39 13 GDYNIA 5kmNW 0:48:52
121 137 SZREDER MAGDALENA K 75 K 40-49 38 BOLSZEWO 5kmNW 0:48:52
122 50 JARMUŁOWICZ MAŁGORZATA K 76 K 30-39 14 GDYNIA 5kmNW 0:48:52
123 138 SZWERTFEGER LUCYNA K 77 K 50-59 11 GDYNIA 5kmNW 0:48:54
124 127 SAPA DARIUSZ M 47 M 50-59 9 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 5kmNW 0:48:56
125 105 PIASKOWSKA MAŁGORZATA K 78 K 30-39 15 SUCHY DWÓR 5kmNW 0:48:57
126 129 SCHWARZ IZABELA K 79 K 40-49 39 POGÓRZE 5kmNW 0:48:57
127 67 KRÓLCZYK MARIUSZ M 48 M 40-49 18 KĄPINO 5kmNW 0:49:03
128 156 ZELGERT MACIEJ M 49 M 30-39 8 KĄPINO ECO-KĄPINO 5kmNW 0:49:04
129 139 SZWERTFEGER ROMAN M 50 M 50-59 10 GDYNIA 5kmNW 0:49:20
130 13 BRZUCHALSKI KAZIMIERZ M 51 M 50-59 11 RUMIA 5kmNW 0:49:20
131 74 LIPIŃSKA GRAŻYNA K 80 K 50-59 12 SKORZEWO 5kmNW 0:49:31
132 112 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 81 K 40-49 40 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:49:52
133 87 MOSZCZYŃSKA ALEKSANTRA K 82 K 40-49 41 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:49:53
134 31 DYLEWSKA EWA K 83 K 40-49 42 GDYNIA 5kmNW 0:50:55
135 69 KULCZYCKI JAN M 52 M 60-69 9 GDAŃSK 5kmNW 0:51:10
136 23 CYRA ZBIGNIEW M 53 M 60-69 10 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:51:29
137 29 DOMINIUK PAULINA K 84 K 30-39 16 RUMIA 5kmNW 0:51:29
138 19 BUZE BEA K 85 K 30-39 17 GDYNIA 5kmNW 0:51:32
139 110 PRZYGODA MARIANNA K 86 K 60+ 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:51:47
140 102 PANKIEWICZ ANNA K 87 K 30-39 18 GOWINO 5kmNW 0:53:08
141 114 RAKOCZY MONIKA K 88 K 30-39 19 GDAŃSK DE-MO-NY-S 5kmNW 0:53:21
142 1 ABRAMOWICZ IWONA K 89 K 60+ 10 REDA 5kmNW 0:54:17
143 160 GOMÓŁKA MARIA K 90 K 60+ 11 GDYNIA 5kmNW 0:58:48
144 95 OLSZEWSKA ZUZANNA K 91 K 0-29 7 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 1:15:43
145 96 OLSZEWSKI JAKUB M 54 M 0-29 7 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 1:16:13
146 94 OLSZEWSKA EWA K 92 K 30-39 20 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 1:16:14

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ