Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy
Nordic Walking 8 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hoffmann Jacek Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
2 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
3 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic Walking 8 km
4 Golik Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
5 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic Walking 8 km
6 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking 8 km
7 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 8 km Maratonka opłacono on-line
8 Sowa Wojtek Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
9 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
10 Swat Marzena Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
11 Kamiński Jacek Zakręt Nordic Walking 8 km Sonsiedzi Team
12 Pękacki Krzysztof Okuniew Nordic Walking 8 km SONSIEDZI TEAM
13 Bielawski Leszek Okuniew Nordic Walking 8 km Sonsiedzi Team
14 Zaycev Dmitriy Kaliningrad Nordic Walking 8 km Klub sportowy ded opłacono on-line
15 Fuszara Wojciech Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
16 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic Walking 8 km AWFiS
17 Lebiedź Jacek Mosty Nordic Walking 8 km Wiedźmin z Mostów opłacono on-line
18 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
19 Stawicka Karolina Wejherowo Nordic Walking 8 km 1 Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
20 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking 8 km Wataha opłacono on-line
21 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking 8 km Wataha opłacono on-line
22 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
23 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
24 Kretkowski Waldemar Wrzesnia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
25 Antczak-Kretkowska Maria Września Nordic Walking 8 km opłacono on-line
26 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
27 Piłat Krystyna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
28 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 8 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
29 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic Walking 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
30 Laane Elena Kaliningrad Nordic Walking 8 km Klub sportowy ded opłacono on-line
31 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
32 Pasińska - Skowron Sylwia Szczodrkowice Nordic Walking 8 km Pruszyński Sport Team
33 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking 8 km Spokey Team
34 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 8 km Team Deaf opłacono on-line
35 Buszman Maciej Gdynia Nordic Walking 8 km
36 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic Walking 8 km
37 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic Walking 8 km KS METRACO POLKOWICE
38 Namsołek Feliks Gdynia Nordic Walking 8 km
39 Miotke Katarzyna Gdansk Nordic Walking 8 km PTTK Trampy opłacono on-line
40 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 8 km opłacono on-line
41 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
42 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
43 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
44 Żurawska Ewa Kościerzyna Nordic Walking 8 km opłacono on-line
45 Fibich Dorota Kościerzyna Nordic Walking 8 km Ekipa Zryw opłacono on-line
46 Patan - Warlikowska Wioleta Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
47 WIJATYK NORBERT WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km
48 WIJATYK MAGDA WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km
49 Kozłowska Barbara Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland opłacono on-line
50 Fryczke Ewa Gdańsk Nordic Walking 8 km TRIMAMA TEAM opłacono on-line
51 Górska Iwona Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland opłacono on-line
52 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono on-line
53 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
54 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
55 Mikołajczyk Wioletta Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
56 Szymańska Lucyna Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity
57 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity opłacono on-line
58 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
59 Stawarz-Szymczyk Anna Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
60 Mazur Katarzyna Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland 27.00 PLN
61 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic Walking 8 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
62 Gilewicz Katarzyna Lublewo Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
63 Trykosko Agnieszka Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
64 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
65 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
66 Kutniewska Maria Żukowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
67 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team
68 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
69 Lisowska Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
70 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic Walking 8 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO opłacono on-line
71 Brzozowski Piotr Sławno Nordic Walking 8 km AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
72 Mielewczyk Justyna Reda Nordic Walking 8 km Zmotywowani opłacono on-line
73 Bury Liliana Reda Nordic Walking 8 km Zmotywowani opłacono on-line
74 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
75 Reseman Sylwia Żukowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
76 Modelska Hanna Sopot Nordic Walking 8 km opłacono on-line
77 Thielmann Justyna Gdańsk Nordic Walking 8 km
78 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
79 Makowska Izabela Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
80 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic Walking 8 km opłacono on-line
81 Ciesielski Jerzy Poznań Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts opłacono on-line
82 Gryss-Graban Małgorzata Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
83 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic Walking 8 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
84 Kolendowicz Ewa Gdansk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
85 Wachowska Magdalena Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
86 Kwiatkowska Natalia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
87 Tkaczyk Marta Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
88 Marjuszyc-Kajzer Emilia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
89 Moszczyńska Aleksantra Gdynia Nordic Walking 8 km GENETIX Team opłacono on-line
90 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km GENETIX Team opłacono on-line
91 Kordek Anna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
92 Lipko Adrianna Gdynia Nordic Walking 8 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
93 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic Walking 8 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
94 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
95 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
96 Ossowska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
97 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
98 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic Walking 8 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
99 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
100 Gągół Krzysztof Głogów Nordic Walking 8 km opłacono on-line


Wyświetleń: 18358

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ