Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
2 | Selewski Marcin | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
3 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
4 | Szmytke Ewelina | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Tancia Team/Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca | opłacono on-line |
5 | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
6 | Panek- Kilanowska Natalia | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
7 | Kowalewska Małgorzata | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
8 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
9 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
10 | Żyliński Gracjan | Bezledy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
11 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
12 | Moczulska Urszula | Bielsko-Biała | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
13 | Kowsz Gabriela | Biskupiec | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
14 | Kętrzyńska Katarzyna | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
15 | Kętrzyński Michał | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
16 | Student Tomasz | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | opłacono on-line |
17 | Student Beata | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | opłacono on-line |
18 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
19 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
20 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
21 | Biskupski Marcin | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
22 | Dzieliński Adam | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
23 | Dolna Monika | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
24 | Cysewski Krzysztof | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
25 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
26 | Gołębiewski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
27 | Gwiazda Artur | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
28 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KS Sokół Zblewo | |
29 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
30 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
31 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Zdrowie na bank | opłacono on-line |
32 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
33 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
34 | Kafarska Edyta | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
35 | Nawrocka Bogumiła | chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
36 | Kamionka Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Husaria Race Team | opłacono on-line |
37 | Bassa Adrian | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
38 | Depczyńska Agnieszka | Chwaszczyno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | O-SOWA BIEGA | |
39 | Marczewska Malgorzata | Człuchów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | JW 3775 | opłacono on-line |
40 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
41 | Gołata Agnieszka | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
42 | Grzeszczak Małgorzata | Dębogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
43 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
44 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
45 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
46 | CIEPŁUCHA JAROSŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
47 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
48 | Spychalska Joanna | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
49 | Bartosiewicz Jerzy | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
50 | Beladzed Vita | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | opłacono on-line |
51 | Reginia Oksana | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | opłacono on-line |
52 | Fede Joanna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | mama w trojmiescie | |
53 | Cheda Wojciech | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
54 | Turone Ellen | Gdansk | Kanada | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
55 | Matlak Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
56 | Knut Magdalena | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
57 | szczurowski bogusław szczurowski | gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
58 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 666 | opłacono on-line |
59 | Brozyniak Elzbieta | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
60 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Guma Team | opłacono on-line |
61 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thunder Runner -Team | |
62 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
63 | Piask Przemek | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
64 | GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RunForFun Gdansk | |
65 | Twardowska Justyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
66 | Lorenc Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
67 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
68 | Wojnicz Justyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
69 | Peek Krystian Peek | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
70 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono on-line |
71 | Bajerski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Tułacze | opłacono on-line |
72 | Al Qanber Hassan | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GUMed | opłacono on-line |
73 | Nowak MONIKA ANNA | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
74 | Wojsa Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
75 | Wiśniewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Rozbiegani-Żychlin | opłacono on-line |
76 | Kłodowska Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
77 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
78 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | AMSTI | opłacono on-line |
79 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
80 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
81 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
82 | Moderhak Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
83 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Ekipa zryw | opłacono on-line |
84 | Szczupakowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
85 | Giedrojć Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
86 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GUMed | opłacono on-line |
87 | Dobrowolski Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
88 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Ekipa zryw | opłacono on-line |
89 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Ekipa zryw | opłacono on-line |
90 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
91 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
92 | Kleban Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Szybkie Ziomki | opłacono on-line |
93 | Korpal Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line |
94 | Poszewiecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
95 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono on-line |
96 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
97 | Kozłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
98 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sportowy Majkel | |
99 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
100 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29012