Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jachowicz Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
2 | Nowoszyński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
3 | Haupa Wojciech | Ustka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
4 | Plich Dariusz | Przodkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | VWolfGarage | |
5 | Koszewski Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
6 | MIENTKA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RakTeam | opłacono on-line |
7 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BCT TEAM | opłacono on-line |
8 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
9 | Szymanowski Rafał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line |
10 | Kasprzycki Rafał | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
11 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
12 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
13 | Skwarczyńska Patrycja Skwarczyńska | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
14 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
15 | Gromnicka-Ćwikło Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
16 | Zdobylak Krzysztof | IŁAWA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | OrkaMasters Iława | opłacono on-line |
17 | Wilder Mike | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line |
18 | Krajdocha Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
19 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
20 | Sanecki Przemysław | Nowe Kusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
21 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
22 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
23 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line |
24 | Cheda Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
25 | Kulas Marcin | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
26 | Kołodyńska Dominika | WARSZAWA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
27 | Pryśko Jędrzej | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
28 | Skwarczyńska Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
29 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
30 | Matlak Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
31 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
32 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
33 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
34 | Bassa Adrian | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
35 | Klasa Wiktoria | Mosty | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
36 | Koiszewska Monika | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
37 | Kamionka Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Husaria Race Team | opłacono on-line |
38 | Wzorek Natalia | Świecie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
39 | Cholewiński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GPnS | opłacono on-line |
40 | Sobczak Edyta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
41 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
42 | Kurczewska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
43 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
44 | Babińska Joanna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
45 | Marcinkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
46 | Kuhn Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
47 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
48 | Turone Ellen | Gdansk | Kanada | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
49 | Grabowski Dominik | Sarbsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
50 | Rudyy Olexandr | Sopot | Ukraina | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
51 | Muravitskaya Alesia | Sopot | Białoruś | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
52 | Grzelak Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | dochmury.net | opłacono on-line |
53 | Lisek Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
54 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
55 | Romaniuk Olga | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
56 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MartatonKa | opłacono on-line |
57 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
58 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUN FOR IT | opłacono on-line |
59 | Gronowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
60 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Forum | opłacono on-line |
61 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
62 | Kalita Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TriMama team | |
63 | Fiszer Rafał | Mikoszewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
64 | Wtulich Marzena | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Twister | |
65 | Wtulich Anna | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Twister | |
66 | Wtulich Konrad | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Twister | |
67 | Wiśniewski Arkadiusz | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
68 | Misiewicz Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
69 | SZRAMA Marian | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BAZA 44 | opłacono on-line |
70 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
71 | Szozda Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kabuncza | |
72 | Cheda Wojciech | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
73 | Gruszecki Damian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
74 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Team Iskierka | opłacono on-line |
75 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
76 | Hantz Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line |
77 | Kaminski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
78 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeszcze Ciepli | opłacono on-line |
79 | Rycharska Sylwia | Toruń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
80 | Kętrzyński Michał | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
81 | Kętrzyńska Katarzyna | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
82 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
83 | Rataj Jola | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gemalto Team | opłacono on-line |
84 | Sułkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
85 | Fede Joanna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | mama w trojmiescie | |
86 | Grzeszczyk Sylwia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
87 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
88 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
89 | Rutkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
90 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
91 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Safe Sport Team | opłacono on-line |
92 | lunk krzysztof | puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
93 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Bez klubu | opłacono on-line |
94 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
95 | Pietrzak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
96 | Skrzydlo Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line |
97 | Walentynowicz Monika | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Calineczki | opłacono on-line |
98 | Lazarski Piotr | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Calineczki | opłacono on-line |
99 | Malesa Urszula | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
100 | Grupa Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Przez Góry do Marzeń | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29011