Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | TARKOWSKI Jacek | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
202 | Klimach Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
203 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | U-LONG Team | opłacono on-line |
204 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
205 | Dzieliński Adam | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
206 | Sawczuk Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Body in Motion/Taka RYBA | opłacono on-line |
207 | Pawlicha Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
208 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
209 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
210 | Podolski Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
211 | Biskupski Marcin | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
212 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
213 | Szydło Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
214 | Szydło Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
215 | Jakubowska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Goyello Power Club | opłacono on-line |
216 | Barański Radosław | Włocławek | Polska | Bieg przełajowy 8 km | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | |
217 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
218 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
219 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
220 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
221 | Lubińska Izabela | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegem ku marzeniom | |
222 | Floryszczyk Wiktor | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
223 | Floryszczyk Krystyna | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
224 | Kukiełczak Monika | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Straszyn Biega | opłacono on-line |
225 | Waszczuk Izabela | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
226 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Mama w Trójmieście | opłacono on-line |
227 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
228 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | korona biega | opłacono on-line |
229 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Korona Biega | opłacono on-line |
230 | Cich Patrycja | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
231 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
232 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gdynskie Dziewuchy | |
233 | Cysewski Krzysztof | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
234 | Dolna Monika | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
235 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
236 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
237 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
238 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
239 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
240 | Słomkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
241 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
242 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeppesen Poland | opłacono on-line |
243 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thunder Runner -Team | |
244 | Legieć Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
245 | Dylewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
246 | Król Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
247 | Marczewska Malgorzata | Człuchów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | JW 3775 | opłacono on-line |
248 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
249 | Tomkowicz Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
250 | Landowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
251 | Sikorska Justyna | Susz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
252 | Wencel Michał | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
253 | Kafarska Edyta | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
254 | Lisowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dynatrace | opłacono on-line |
255 | Kowalkowski Marcin | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
256 | Rolbiecka Alicja | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
257 | Zaszczyryńska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
258 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
259 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Guma Team | opłacono on-line |
260 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
261 | Waks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
262 | Konieczyński Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
263 | Trzcianowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
264 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RBM Team | opłacono on-line |
265 | Malinowska Monika | Gdańsk - Nowy Port | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RBM Team | opłacono on-line |
266 | Nowak Artur | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | A&G CARP TEAM | |
267 | Boruszewski Maciej | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
268 | Brozyniak Elzbieta | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
269 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wojto_Sport_Story | |
270 | Komorowska Anita | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
271 | Brzezińska Sylwia | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
272 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream tri team | opłacono on-line |
273 | Olbryś Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
274 | Bohdan Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
275 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 666 | opłacono on-line |
276 | Kowalewska Małgorzata | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
277 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
278 | Janke Patryk | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
279 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
280 | LECHOWSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
281 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono on-line |
282 | Szuster Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
283 | Redzimska Adamp | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gdynia Północ | opłacono on-line |
284 | Sobiecka Edyta | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
285 | Pluciński Sylwester | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
286 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
287 | Grochowiak Karol | Odargowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
288 | Poszewiecki MAREK | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MRKS | opłacono on-line |
289 | Hiller Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
290 | Pasieka Kamil | Rytel | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
291 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | O-Sowa Biega | opłacono on-line |
292 | Bernatowicz Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
293 | Gwiazda Artur | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
294 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono on-line |
295 | Gołębiewski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
296 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
297 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
298 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
299 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
300 | Skoczke Andrzej | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29070