Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Haupa Wojciech Ustka Bieg przełajowy 8 km
2 Plich Dariusz Przodkowo Bieg przełajowy 8 km VWolfGarage
3 Ciesielski Witold Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
4 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy 8 km
5 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic Walking 8 km
6 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic Walking 8 km
7 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking 8 km
8 Kamiński Jacek Zakręt Nordic Walking 8 km Sonsiedzi Team
9 Pękacki Krzysztof Okuniew Nordic Walking 8 km SONSIEDZI TEAM
10 Bielawski Leszek Okuniew Nordic Walking 8 km Sonsiedzi Team
11 Cheda Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
12 Garski Kryspin Bytów Bieg przełajowy 8 km Świat Płytek u Kryspina
13 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic Walking 8 km AWFiS
14 Wzorek Natalia Świecie Bieg przełajowy 8 km 27.00 PLN
15 Stawicka Karolina Wejherowo Nordic Walking 8 km 1 Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
16 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 8 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
17 Grabowski Dominik Sarbsk Bieg przełajowy 8 km 54.00 PLN
18 Pasińska - Skowron Sylwia Szczodrkowice Nordic Walking 8 km Pruszyński Sport Team
19 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking 8 km Spokey Team
20 Kalita Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km TriMama team
21 Wtulich Marzena Mława Bieg przełajowy 8 km Twister
22 Wtulich Anna Mława Bieg przełajowy 8 km Twister
23 Wtulich Konrad Mława Bieg przełajowy 8 km Twister
24 Wiśniewski Arkadiusz Kowale Bieg przełajowy 8 km
25 Szozda Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kabuncza
26 Buszman Maciej Gdynia Nordic Walking 8 km
27 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic Walking 8 km
28 Fede Joanna Gdansk Bieg przełajowy 8 km mama w trojmiescie
29 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic Walking 8 km KS METRACO POLKOWICE
30 Namsołek Feliks Gdynia Nordic Walking 8 km
31 Bochiński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
32 Wilkowska Wioletta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
33 Baranowski Daniel Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
34 Baranowska Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
35 WIJATYK NORBERT WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km
36 WIJATYK MAGDA WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km
37 Woron Aleksandra Malbork Bieg przełajowy 8 km Leier Polska
38 Żukowska Diana Malbork Bieg przełajowy 8 km Leier Polska
39 Krzysztofiak Anna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Kwidzyn Biega
40 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg przełajowy 8 km ETT Elbląg Triathlon Team
41 Labuda Marek Lębork Bieg przełajowy 8 km
42 Pałasz Edmund Rumia Bieg przełajowy 8 km
43 Nawrocka Bogumiła chojnice Bieg przełajowy 8 km
44 Kukawka Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team
45 Drzymalska Emilia Grudziadz Bieg przełajowy 8 km
46 Drzymalski Rafał Grudziądz Bieg przełajowy 8 km
47 Michałowska Kasia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Nordea
48 Szymańska Lucyna Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity
49 Mazur Katarzyna Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland 27.00 PLN
50 Markowski Szymon Tczew Bieg przełajowy 8 km Gemalto
51 Rychert Jan sopot Bieg przełajowy 8 km
52 Depczyńska Agnieszka Chwaszczyno Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA
53 Kusiak Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
54 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ Gdansk Bieg przełajowy 8 km RunForFun Gdansk 27.00 PLN
55 Szewczyk Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
56 Barański Radosław Włocławek Bieg przełajowy 8 km OCR TEAM WŁOCŁAWEK
57 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
58 Zinka Maciej Łubiana Bieg przełajowy 8 km
59 Lubińska Izabela Kościerzyna Bieg przełajowy 8 km Biegem ku marzeniom
60 Gliszczyński Łukasz Bytów Bieg przełajowy 8 km Świat Płytek u Kryspina
61 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km Gdynskie Dziewuchy
62 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team
63 Wiloch Radoslaw Wiloch Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thunder Runner -Team
64 Legieć Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
65 Dylewski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
66 Wencel Michał Reda Bieg przełajowy 8 km
67 Zaszczyryńska Lidia Gdynia Bieg przełajowy 8 km
68 Nowak Artur Gdynia Bieg przełajowy 8 km A&G CARP TEAM
69 Czaykowski Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wojto_Sport_Story
70 Brzezińska Sylwia Sztum Bieg przełajowy 8 km
71 Olbryś Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
72 Bohdan Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
73 Garstka Małgorzata Rusocin Bieg przełajowy 8 km
74 Bernatowicz Klaudia Gdynia Bieg przełajowy 8 km
75 Gołębiewski Krzysztof Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km
76 Thielmann Justyna Gdańsk Nordic Walking 8 km
77 Lipińska Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sklep Biegacza Gdańsk
78 Dunowska Magda Gdynia Bieg przełajowy 8 km
79 Panek- Kilanowska Natalia Banino Bieg przełajowy 8 km
80 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
81 Witt Henryk Sopot Bieg przełajowy 8 km Norbsoft.pl
82 Polak Mikołaj Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
83 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic Walking 8 km
84 Andryskowski Marek Lębork Bieg przełajowy 8 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork 27.00 PLN
85 Keslinke Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl
86 CIEPŁUCHA JAROSŁAW ELBLĄG Bieg przełajowy 8 km 27.00 PLN
87 Skonka Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Turbodoładowani
88 Popiel Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Turbodoładowani
89 Horowski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Bubu Team
90 Mienik Dawid Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
91 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg przełajowy 8 km
92 Grzonka Kamila Bytonia Bieg przełajowy 8 km KS Sokół Zblewo
93 Cichomska Marzena Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km Biegam bo muszę inaczej się uduszę
94 Kozuch Adam Tuchom Bieg przełajowy 8 km
95 Sowa Renata Elbląg Bieg przełajowy 8 km IKS ATAK ELBLĄG
96 Gitner Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km Piękni i Bestie
97 Lis Edyta GDAŃSK Nordic Walking 8 km TriMama Team/oklejanie-auta.pl
98 Kuraś Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km xRunners
99 Болтач Андрей Гданьск Bieg przełajowy 8 km
100 Świeca Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km


Wyświetleń: 18367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ