Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Wiśniewski Arkadiusz Kowale Bieg przełajowy 8 km
102 Misiewicz Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
103 SZRAMA Marian Lębork Bieg przełajowy 8 km BAZA 44 opłacono on-line
104 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
105 Szozda Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kabuncza
106 Buszman Maciej Gdynia Nordic Walking 8 km
107 Cheda Wojciech Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
108 Gruszecki Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
109 Bielski Sebastian Nowogard Bieg przełajowy 8 km Team Iskierka opłacono on-line
110 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic Walking 8 km
111 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
112 Hantz Teresa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
113 Kaminski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
114 Wróbel Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jeszcze Ciepli opłacono on-line
115 Rycharska Sylwia Toruń Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
116 Kętrzyński Michał Bojano Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
117 Kętrzyńska Katarzyna Bojano Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
118 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
119 Rataj Jola Tczew Bieg przełajowy 8 km Gemalto Team opłacono on-line
120 Sułkowska Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
121 Fede Joanna Gdansk Bieg przełajowy 8 km mama w trojmiescie
122 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic Walking 8 km KS METRACO POLKOWICE
123 Grzeszczyk Sylwia Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
124 Namsołek Feliks Gdynia Nordic Walking 8 km
125 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
126 Halman Leszek Bielkówko Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
127 Rutkowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km VO2max MTB Team opłacono on-line
128 Miotke Katarzyna Gdansk Nordic Walking 8 km PTTK Trampy opłacono on-line
129 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
130 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 8 km opłacono on-line
131 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
132 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Safe Sport Team opłacono on-line
133 lunk krzysztof puck Bieg przełajowy 8 km LIVESTRONG opłacono on-line
134 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg przełajowy 8 km Bez klubu opłacono on-line
135 Czerepaniak Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
136 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
137 Skrzydlo Szymon Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
138 Walentynowicz Monika Malbork Bieg przełajowy 8 km Calineczki opłacono on-line
139 Lazarski Piotr Tczew Bieg przełajowy 8 km Calineczki opłacono on-line
140 Malesa Urszula Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
141 Grupa Franciszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Przez Góry do Marzeń opłacono on-line
142 Reginia Oksana Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
143 Beladzed Vita Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
144 SZYPKOWSKA SYLWIA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
145 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
146 Seleman Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km DUDYCZ run opłacono on-line
147 Bojan Piotr Gdynia Witomino Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
148 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
149 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
150 Wawer Martyna Zabrze Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
151 Dąbrowski Bartosz Ruda Śląska Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
152 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
153 Karwowski Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
154 Żurawska Ewa Kościerzyna Nordic Walking 8 km opłacono on-line
155 Boike Arkadiusz Koleczkowo Bieg przełajowy 8 km OCEANIC S.A. opłacono on-line
156 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
157 Kokłowska Aneta GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM opłacono on-line
158 Richter Jacek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3! opłacono on-line
159 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3! opłacono on-line
160 Sowińska Olga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS/ GT opłacono on-line
161 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
162 Fibich Dorota Kościerzyna Nordic Walking 8 km Ekipa Zryw opłacono on-line
163 Kozdemba Kamila Wiślinka Bieg przełajowy 8 km Forum opłacono on-line
164 Kozdemba Emilia Wiślinka Bieg przełajowy 8 km Forum opłacono on-line
165 Jastrzębska Jowita Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
166 Misiejko Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Saltus Sport Team opłacono on-line
167 Lubiński Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km SP 40 - GDYNIA opłacono on-line
168 Chałko Julita Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
169 Klewer Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
170 Papke Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
171 Spychalska Joanna Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
172 Kowsz Gabriela Biskupiec Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
173 Bochiński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
174 Wilkowska Wioletta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
175 Baranowski Daniel Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
176 Baranowska Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
177 Kieturakis Maximilian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
178 Bartosiewicz Jerzy Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
179 Olchowy Ewelina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
180 Jagniątkowska Daria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
181 Gajcy Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
182 Patan - Warlikowska Wioleta Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
183 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
184 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Radość Biegania opłacono on-line
185 Albecka Kamila Gdynia Bieg przełajowy 8 km XV LO dla niedosłyszących Gdynia opłacono on-line
186 Jeszka Anna Jeszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
187 Wiliński Robert Gdynia Bieg przełajowy 8 km ZSCHiE Gdynia opłacono on-line
188 WIJATYK NORBERT WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km
189 Czechowska Maria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
190 WIJATYK MAGDA WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km
191 Fiergelewska Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
192 Kozłowska Barbara Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland opłacono on-line
193 Pieper Agnieszka Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
194 Strzelecki Paweł Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
195 Woron Aleksandra Malbork Bieg przełajowy 8 km Leier Polska
196 Żukowska Diana Malbork Bieg przełajowy 8 km Leier Polska
197 Oczos Anna Oczos Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
198 Zmarzly Darek Starogard Gd. Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
199 Hrytsai Sviatoslav Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
200 Krzysztofiak Anna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Kwidzyn Biega


Wyświetleń: 18360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ