Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy

GRAND PRIX TRÓJMIASTA 2018/2019 - ETAP 1 - 8km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 208 BAGROWSKI TOMASZ M 1 M 30-39 1 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 8km 0:29:54
2 366 KLONOWSKI MARCIN M 2 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:30:24
3 251 CIESIELSKI MACIEJ M 3 M 0-29 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 8km 0:30:32
4 247 CHĘTNIK RAFAŁ M 4 M 40-49 1 SZTUM 8km 0:31:17
5 556 RZĄDCA MARCIN M 5 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:31:31
6 346 KAMIONKA MATEUSZ M 6 M 0-29 2 CHOJNICE HUSARIA RACE TEAM 8km 0:31:58
7 605 SYNAK RAFAŁ M 7 M 40-49 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA I MORSUJE 8km 0:32:10
8 252 CIEŚLAK BARTOSZ M 8 M 40-49 4 ŻELISTRZEWO 8km 0:32:32
9 238 BUCZKOWSKI DAMIAN M 9 M 30-39 3 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:32:43
10 603 SUŁEK GRZEGORZ M 10 M 30-39 4 RZESZÓW JEPPESEN POLAND 8km 0:32:47
11 309 GRZELAK MICHAŁ M 11 M 40-49 5 GDYNIA DOCHMURY.NET 8km 0:32:52
12 682 ZAWISZA DARIUSZ M 12 M 40-49 6 GDAŃSK BCT TEAM 8km 0:33:01
13 316 HALMAN LESZEK M 13 M 40-49 7 BIELKÓWKO 8km 0:33:02
14 529 PRĘCIKOWSKI MATEUSZ M 14 M 0-29 3 GDAŃSK 8km 0:33:04
15 570 SIOMA GRZEGORZ M 15 M 30-39 5 GDYNIA 8km 0:33:05
16 543 ROKITA MARIUSZ M 16 M 40-49 8 GDYNIA ROCKYRUN 8km 0:33:08
17 385 KORALEWSKI MARIUSZ M 17 M 30-39 6 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 8km 0:33:17
18 414 KUHN PIOTR M 18 M 0-29 4 GDAŃSK 8km 0:33:25
19 297 GOŁATA WOJCIECH M 19 M 30-39 7 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA WILCZA WATAHA 8km 0:33:25
20 440 LITWIN PIOTR M 20 M 40-49 9 GDAŃSK OCEANIC 8km 0:33:38
21 248 CHMIELOWSKI MICHAŁ M 21 M 30-39 8 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 8km 0:33:48
22 510 PECZ IGOR M 22 M 30-39 9 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 8km 0:33:56
23 710 DUDEK MARIUSZ M 23 M 50-59 1 WYBRZEŻNO 8km 0:34:02
24 433 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 24 M 50-59 2 SOPOT SOPOT TEAM 8km 0:34:13
25 294 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 K 0-29 1 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km 0:34:15
26 322 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 25 M 0-29 5 SIERAKOWICE 8km 0:34:28
27 565 SELEWSKI MARCIN M 26 M 0-29 6 BANINO AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:34:29
28 704 BABEROWSKI MAREK M 27 M 50-59 3 GDAŃSK 8km 0:34:41
29 315 HABAJ PIOTR M 28 M 30-39 10 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 8km 0:34:55
30 430 LEHMANN DAWID M 29 M 30-39 11 GDAŃSK 8km 0:34:59
31 449 MAJKOWSKI TOMASZ M 30 M 30-39 12 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:35:03
32 628 ŚWIĄDER MIROSŁAW M 31 M 40-49 10 KOLBUDY INTEL RUNNERS WWW.RUN-PASSION.PL 8km 0:35:07
33 271 DOROBCZYŃSKI MAREK M 32 M 30-39 13 CHAŁUPY 8km 0:35:11
34 267 DOBOSZ MICHAL M 33 M 40-49 11 GDYNIA COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM 8km 0:35:12
35 372 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 34 M 30-39 14 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:35:22
36 492 NOWOSZYŃSKI JAKUB M 35 M 0-29 7 GDAŃSK 8km 0:35:28
37 523 PODOLSKI MAREK M 36 M 30-39 15 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:35:34
38 401 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 37 M 30-39 16 STRASZYN 8km 0:35:35
39 379 KONECKO IZABELA K 2 K 50-59 1 SOPOT SOPOT TEAM 8km 0:35:44
40 413 KUCHNOWSKI KAROL M 38 M 30-39 17 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 8km 0:35:48
41 662 WOJNAROWSKA WERONIKA K 3 K 30-39 1 GDYNIA 8km 0:35:50
42 354 KAWUCHA MIROSŁAW M 39 M 50-59 4 GDYNIA KRS FORMOZA 8km 0:35:51
43 330 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M 40 M 40-49 12 GDAŃSK 8km 0:36:05
44 607 SZARKO MACIEJ M 41 M 40-49 13 ELBLĄG 8km 0:36:08
45 319 HEJZNER ARKADIUSZ M 42 M 30-39 18 GDAŃSK 8km 0:36:10
46 546 ROMASZKIEWICZ PIOTR M 43 M 40-49 14 MIŁOCIN 8km 0:36:11
47 442 LUBIŃSKI KAMIL M 44 M 0-29 8 GDYNIA SP 40 - GDYNIA 8km 0:36:12
48 335 JANKE PATRYK M 45 M 0-29 9 GDYNIA 8km 0:36:17
49 498 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 46 M 70+ 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:36:20
50 254 CYSEWSKI KRZYSZTOF M 47 M 0-29 10 BRUSY 8km 0:36:23
51 266 DEJEWSKI MICHAŁ M 48 M 30-39 19 GDYNIA 8km 0:36:25
52 700 ZAKRZEWSKI JAKUB M 49 M 30-39 20 STAROGARD GDAŃSKI EBROGYM 8km 0:36:29
53 365 KLIN ANNA K 4 K 0-29 2 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:36:33
54 518 PIETRZAK KAMIL M 50 M 30-39 21 GDYNIA BIEGOWA RODZINKA 8km 0:36:36
55 276 FELD MACIEJ M 51 M 60-69 1 BYDGOSZCZ 8km 0:36:38
56 540 REGLIŃSKI PAWEŁ M 52 M 40-49 15 JUSZKOWO 8km 0:36:39
57 383 KOPEĆ IGOR M 53 M 40-49 16 GDYNIA 8km 0:36:39
58 552 RUDYY OLEXANDR M 54 M 30-39 22 SOPOT 8km 0:36:41
59 555 RZĄDCA GRZEGORZ M 55 M 30-39 23 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:36:47
60 263 ĆWIKOWSKI KAMIL M 56 M 0-29 11 AUGUSTÓW 8km 0:36:48
61 470 MIKULSKI FELIKS M 57 M 50-59 5 PRZYWIDZ 8km 0:36:51
62 664 WOJSA MARCIN M 58 M 30-39 24 GDAŃSK 8km 0:36:56
63 439 LISOWSKI TOMASZ M 59 M 30-39 25 GDAŃSK DYNATRACE 8km 0:36:57
64 579 SŁOMKOWSKI MATEUSZ M 60 M 0-29 12 GDAŃSK 8km 0:36:59
65 332 JANCZAK SŁAWOMIR M 61 M 30-39 26 PSZCZÓŁKI DREAM TRI TEAM 8km 0:37:00
66 600 STRZELECKI PAWEŁ M 62 M 0-29 13 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 8km 0:37:01
67 502 OWCZAREK KATARZYNA K 5 K 40-49 1 KOSAKOWO 8km 0:37:02
68 542 ROGOCZ MACIEJ M 63 M 40-49 17 GDYNIA 8km 0:37:03
69 228 BOJAN PIOTR M 64 M 30-39 27 GDYNIA WITOMINO 8km 0:37:04
70 417 KULAS MARCIN M 65 M 30-39 28 SZTUM 8km 0:37:06
71 705 STOSIK ARTUR M 66 M 50-59 6 PĄCZEWO 8km 0:37:07
72 520 PIOTROWICZ EWA K 6 K 30-39 2 SOPOT SPORTEVO 8km 0:37:12
73 224 BISKUPSKI MARCIN M 67 M 40-49 18 BRANIEWO 8km 0:37:18
74 530 PRYŚKO JĘDRZEJ M 68 M 0-29 14 SOPOT 8km 0:37:24
75 557 RZEPKA ANDRZEJ M 69 M 0-29 15 GDAŃSK 8km 0:37:37
76 364 KLIMACH KONRAD M 70 M 0-29 16 GDAŃSK 8km 0:37:42
77 655 WILIŃSKI ROBERT M 71 M 0-29 17 GDYNIA ZSCHIE GDYNIA 8km 0:37:44
78 550 RUCZYŃSKI MACIEJ M 72 M 50-59 7 RUMIA 8km 0:37:48
79 418 KULGAJUK MICHAL M 73 M 30-39 29 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA, SUT 8km 0:37:51
80 307 GRUSZECZKA MATEUSZ M 74 M 0-29 18 GDYNIA POLSKA GRUPA BIEGOWA 8km 0:37:56
81 476 MODERHAK MARCELINA K 7 K 30-39 3 GDAŃSK 8km 0:38:00
82 669 WOZBANOWICZ JACEK M 75 M 40-49 19 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:38:05
83 419 KULIK GRZEGORZ M 76 M 30-39 30 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 8km 0:38:12
84 658 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 77 M 40-49 20 GDAŃSK ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 8km 0:38:18
85 392 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 8 K 40-49 2 BANINO 8km 0:38:19
86 609 SZCZUPAKOWSKA IZABELA K 9 K 40-49 3 GDAŃSK 8km 0:38:32
87 634 TEMPSKI SZYMON M 78 M 30-39 31 ŁEBCZ 4 FUN TEAM 8km 0:38:33
88 326 HRYTSAI SVIATOSLAV M 79 M 40-49 21 GDYNIA 8km 0:38:36
89 334 JANIK MARZENA K 10 K 40-49 4 RUMIA 8km 0:38:37
90 592 STAŃCO MARIOLA K 11 K 30-39 4 RUMIA 8km 0:38:39
91 391 KOWALCZUK LESZEK M 80 M 40-49 22 POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:38:40
92 312 GRZYWACZ KAROL M 81 M 30-39 32 GDYNIA 8km 0:38:41
93 526 POPOWSKA MAGDALENA K 12 K 40-49 5 GDAŃSK WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG 8km 0:38:43
94 304 GRUCHAŁA NATALIA K 13 K 30-39 5 GDAŃSK 8km 0:38:44
95 273 DZIELIŃSKI ADAM M 82 M 50-59 8 BRANIEWO SPARTANIE DZIECIOM 8km 0:38:56
96 648 WAŁDOWSKI DOMINIK M 83 M 30-39 33 GDAŃSK XRUNNERS 8km 0:38:58
97 487 NIEMIEC MAREK M 84 M 50-59 9 GDYNIA 8km 0:38:59
98 620 SZULC KAMILA K 14 K 30-39 6 GDYNIA 8km 0:39:04
99 602 STUDENT TOMASZ M 85 M 50-59 10 BOJANO BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA 8km 0:39:13
100 696 ŻYLIŃSKI GRACJAN M 86 M 0-29 19 BEZLEDY 8km 0:39:19
101 362 KLEBAN PAWEŁ M 87 M 30-39 34 GDAŃSK SZYBKIE ZIOMKI 8km 0:39:30
102 454 MARCHEWKA EMIL M 88 M 30-39 35 GDAŃSK 8km 0:39:34
103 257 CZECHOWSKI DAWID M 89 M 40-49 23 SUBKOWY 8km 0:39:35
104 313 GUMOWSKI MARCIN M 90 M 40-49 24 GDANSK GUMA TEAM 8km 0:39:48
105 324 HOŚCIŁO TOMASZ M 91 M 0-29 20 GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:39:51
106 320 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 92 M 30-39 36 TORUŃ NB TEAM 8km 0:40:03
107 463 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 93 M 40-49 25 GDAŃSK 8km 0:40:05
108 343 KACZMAREK KRZYSZTOF M 94 M 40-49 26 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 8km 0:40:06
109 373 KOCOŃ EUGENIUSZ M 95 M 60-69 2 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 8km 0:40:07
110 245 CHEDA WOJCIECH M 96 M 40-49 27 GDANSK 8km 0:40:09
111 272 DRAGAN KAROL M 97 M 40-49 28 GDYNIA 8km 0:40:15
112 571 SITARCZUK MARIUSZ M 98 M 30-39 37 GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) 8km 0:40:20
113 618 SZRAMA MARIAN M 99 M 50-59 11 LĘBORK BAZA 44 8km 0:40:21
114 240 BUTOWSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 7 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:40:21
115 262 CZYRZNIEWSKI PAWEŁ M 100 M 0-29 21 GDAŃSK 8km 0:40:25
116 666 WOLFRAM DAWID M 101 M 30-39 38 GDYNIA 8km 0:40:25
117 467 MIELCZAREK JUSTYNA K 16 K 40-49 6 SOPOT SOPOT 8km 0:40:28
118 486 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ M 102 M 40-49 29 GDYNIA 8km 0:40:34
119 707 WTULICH KONRAD M 103 M 40-49 30 MŁAWA TWISTER 8km 0:40:37
120 444 LUNK KRZYSZTOF M 104 M 40-49 31 PUCK LIVESTRONG 8km 0:40:38
121 564 SELEMAN DARIUSZ M 105 M 50-59 12 GDYNIA DUDYCZ RUN 8km 0:40:43
122 253 CIUNEL ŁUKASZ M 106 M 30-39 39 GDYNIA MAMY TO 8km 0:40:45
123 684 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 17 K 30-39 8 GDAŃSK 8km 0:40:45
124 559 SALAMON TOMASZ M 107 M 30-39 40 KRAKÓW 8km 0:40:48
125 453 MAŁEK MARCIN M 108 M 30-39 41 GDANSK 8km 0:40:50
126 512 PEEK KRYSTIAN M 109 M 40-49 32 GDANSK 8km 0:40:52
127 514 PIASKOWSKI TOMASZ M 110 M 40-49 33 ELBLĄG 8km 0:40:53
128 505 PASIEKA KAMIL M 111 M 0-29 22 RYTEL 8km 0:40:55
129 563 SAWICKI BARTOSZ M 112 M 0-29 23 GDAŃSK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:40:56
130 578 SŁODKOWSKA MARTA K 18 K 0-29 3 MALBORK 8km 0:41:05
131 649 WASTOWSKI DAWID M 113 M 0-29 24 PIOTRKÓW KUJAWSKI 8km 0:41:17
132 303 GRONOWSKI BARTOSZ M 114 M 30-39 42 GDAŃSK 8km 0:41:22
133 590 SOWIŃSKA OLGA K 19 K 40-49 7 GDAŃSK BBL AWFIS/ GT 8km 0:41:23
134 369 KNAPIK JAKUB M 115 M 30-39 43 GDAŃSK MAMY TO 8km 0:41:32
135 593 STASICA ANDRZEJ M 116 M 40-49 34 ŁĘGOWO 8km 0:41:34
136 205 ARANOWSKA IRENA K 20 K 50-59 2 LĘBORK 8km 0:41:36
137 318 HEBANOWSKI ŁUKASZ M 117 M 40-49 35 GDYNIA 8km 0:41:39
138 328 JACHOWICZ ADAM M 118 M 0-29 25 GDYNIA 8km 0:41:40
139 506 PASIERBSKA EWA K 21 K 0-29 4 GDAŃSK GUMED 8km 0:41:41
140 217 BEDNARSKI ŁUKASZ M 119 M 0-29 26 NYSA 8km 0:41:44
141 255 CZECHOWSKA DOROTA K 22 K 40-49 8 SUBKOWY 8km 0:41:50
142 301 GROCHOWIAK KAROL M 120 M 0-29 27 ODARGOWO 4 FUN TEAM 8km 0:41:51
143 359 KITOWSKI KRZYSZTOF M 121 M 30-39 44 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM 8km 0:41:53
144 598 STRADOMSKI ROMAN M 122 M 40-49 36 GDAŃSK 8km 0:41:55
145 619 SZTYBOR JOANNA K 23 K 40-49 9 GDAŃSK 8km 0:41:57
146 227 BOIKE ARKADIUSZ M 123 M 30-39 45 KOLECZKOWO OCEANIC S.A. 8km 0:42:00
147 246 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 124 M 30-39 46 GDAŃSK 8km 0:42:03
148 421 KUNOWSKI KRZYSZOF M 125 M 30-39 47 GDAŃSK 8km 0:42:09
149 659 WITT GRAŻYNA K 24 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 8km 0:42:10
150 215 BARYŁA TOMASZ M 126 M 40-49 37 GDYNIA 8km 0:42:10
151 482 NADOLSKI MARCIN M 127 M 30-39 48 GDAŃSK 8km 0:42:12
152 569 SIŃCZUK PATRYCJA K 25 K 40-49 10 TCZEW XRUNNERS 8km 0:42:15
153 507 PATOK MACIEJ M 128 M 0-29 28 WŁADYSŁAWOWO PRIMAVERA SPA JASTRZĘBIA GÓRA 8km 0:42:16
154 286 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 26 K 30-39 9 GDAŃSK 8km 0:42:17
155 490 NOWAKOWSKI TOMASZ M 129 M 40-49 38 KWIDZYN 8km 0:42:21
156 447 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 27 K 40-49 11 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 8km 0:42:28
157 275 ENGELBERG ŁUKASZ M 130 M 30-39 49 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:42:29
158 226 BOGUSZ MATEUSZ M 131 M 30-39 50 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:42:35
159 667 WOLNY MARCIN M 132 M 30-39 51 ROTMANKA 8km 0:42:36
160 230 BOZA BEATA K 28 K 40-49 12 GDYNIA GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:42:37
161 279 FIERGELEWSKI PIOTR M 133 M 0-29 29 GDAŃSK 8km 0:42:39
162 604 SUŁKOWSKA AGNIESZKA K 29 K 0-29 5 GDAŃSK 8km 0:42:40
163 437 LISEK MAŁGORZATA K 30 K 30-39 10 GDYNIA 8km 0:42:44
164 352 KASPRZYCKI RAFAŁ M 134 M 30-39 52 STRASZYN 8km 0:42:45
165 302 GROMNICKA-ĆWIKŁO DOROTA K 31 K 0-29 6 GDAŃSK 8km 0:42:46
166 327 JACHIMOWICZ MAGDALENA K 32 K 0-29 7 GDAŃSK 8km 0:42:51
167 216 BASSA ADRIAN M 135 M 0-29 30 CHOJNICE 8km 0:42:52
168 477 MORAWEK ARKADIUSZ M 136 M 40-49 39 GDAŃSK 8km 0:42:54
169 587 SOŁTYSIAK NATALIA K 33 K 30-39 11 GDAŃSK 8km 0:43:02
170 611 SZCZYPKA ARKADIUSZ M 137 M 50-59 13 GDYNIA 8km 0:43:02
171 660 WITTMANN MARCIN M 138 M 40-49 40 GDYNIA 8km 0:43:04
172 522 POCHOPIEŃ MIRA K 34 K 30-39 12 GDAŃSK 8km 0:43:04
173 285 FRYCZKE MACIEJ M 139 M 30-39 53 GDAŃSK T-MOBILE SPORT TEAM 8km 0:43:07
174 432 LENKIEWICZ RYSZARD M 140 M 60-69 3 GDAŃSK 8km 0:43:08
175 461 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K 35 K 50-59 3 GDAŃSK AMSTI 8km 0:43:09
176 394 KOWALSKA DAGNA K 36 K 30-39 13 GDYNIA 8km 0:43:11
177 625 SZYMANOWSKI RAFAŁ M 141 M 0-29 31 GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:43:13
178 371 KNUT MAGDALENA K 37 K 30-39 14 GDANSK 8km 0:43:17
179 678 ZAJK PIOTR M 142 M 40-49 41 GDYNIA 8km 0:43:20
180 538 REDZIMSKA ADAMP M 143 M 50-59 14 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 8km 0:43:20
181 504 PARANDYK ADAM M 144 M 40-49 42 JUSZKOWO 8km 0:43:23
182 290 GBYL KLAUDIA K 38 K 0-29 8 WŁADYSŁWOWO 8km 0:43:26
183 633 TARKOWSKI JACEK M 145 M 50-59 15 TCZEW CROSSELITE 8km 0:43:29
184 479 MULLER KRZYSZTOF M 146 M 40-49 43 GDAŃSK COCO JUMBO I DO PRZODU 8km 0:43:33
185 480 MURAVITSKAYA ALESIA K 39 K 0-29 9 SOPOT 8km 0:43:34
186 356 KĘTRZYŃSKI MICHAŁ M 147 M 30-39 54 BOJANO 8km 0:43:36
187 459 MARSZAŁEK RADOSŁAW M 148 M 0-29 32 STRASZYN 8km 0:43:38
188 494 OGONOWSKA AGNIESZKA K 40 K 40-49 13 BARTOSZYCE 8km 0:43:50
189 219 BERNACKI JACEK M 149 M 50-59 16 POŁCHOWO KRS FORMOZA 8km 0:43:52
190 241 CEGIELSKI RAFAŁ M 150 M 0-29 33 GDYNIA 8km 0:44:01
191 497 OLESZCZUK PAWEŁ M 151 M 30-39 55 GDAŃSK 8km 0:44:02
192 333 JANICKI MATEUSZ M 152 M 30-39 56 MALBORK 8km 0:44:03
193 289 GAŁKA GRZEGORZ M 153 M 40-49 44 GDAŃSK 8km 0:44:05
194 242 CHAŁKO JULITA K 41 K 0-29 10 GDYNIA 8km 0:44:06
195 621 SZULC TOMASZ M 154 M 50-59 17 GDAŃSK 8km 0:44:22
196 519 PINDRAL EMILIA K 42 K 0-29 11 GDAŃSK 8km 0:44:25
197 521 PLUCIŃSKI SYLWESTER M 155 M 40-49 45 GDAŃSK 8km 0:44:27
198 374 KOCOŃ MONIKA K 43 K 30-39 15 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 8km 0:44:31
199 677 ZAJK ALICJA K 44 K 40-49 14 GDYNIA 8km 0:44:31
200 548 ROMBALSKA JULIA K 45 K 0-29 12 SŁUPSK 8km 0:44:32
201 554 RYCHARSKA SYLWIA K 46 K 30-39 16 TORUŃ 8km 0:44:34
202 516 PIEPER AGNIESZKA K 47 K 0-29 13 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 8km 0:44:35
203 647 WAŁDOWSKA ANNA K 48 K 30-39 17 GDAŃSK XRUNNERS 8km 0:44:40
204 517 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 156 M 30-39 57 CELBOWO ZDROWIE NA BANK 8km 0:44:41
205 293 GIEDROJĆ KAMIL M 157 M 0-29 34 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:44:43
206 495 OKAPIEC DAGMARA K 49 K 30-39 18 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 8km 0:44:45
207 351 KASPRZAK DANIEL M 158 M 40-49 46 GDYNIA 8km 0:44:50
208 410 KRZYSZTOFIAK MAREK M 159 M 60-69 4 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 8km 0:44:55
209 345 KAMINSKI KRZYSZTOF M 160 M 60-69 5 GDAŃSK 8km 0:45:04
210 270 DOMIŃCZAK DARIUSZ M 161 M 40-49 47 GDYNIA 8km 0:45:05
211 665 WOJTAL RADOSŁAW M 162 M 40-49 48 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:45:05
212 708 KWIDZIŃSKI PAWEŁ M 163 M 30-39 58 KĘBŁOWO RUN FOR IT 8km 0:45:08
213 631 TARASIEWICZ RYSZARD M 164 M 60-69 6 BRANIEWO 8km 0:45:15
214 402 KOZŁOWSKA ALICJA K 50 K 30-39 19 GDAŃSK 8km 0:45:16
215 645 WAKS KRZYSZTOF M 165 M 40-49 49 GDAŃSK 8km 0:45:26
216 300 GRABOWSKA MARZENA K 51 K 50-59 4 GDAŃSK 8km 0:45:40
217 485 NAUMCZYK KATARZYNA K 52 K 30-39 20 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 8km 0:45:43
218 508 PAWLAK KRYSTYNA K 53 K 40-49 15 GDAŃSK 8km 0:45:48
219 397 KOZA DAMIAN M 166 M 30-39 59 GDAŃSK 8km 0:45:49
220 589 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 167 M 50-59 18 ŁEBA 8km 0:45:53
221 382 KONIECZYŃSKI RAFAŁ M 168 M 40-49 50 GDAŃSK 8km 0:45:58
222 291 GDANIEC ANNA K 54 K 40-49 16 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:45:59
223 384 KOPEĆ KATARZYNA K 55 K 30-39 21 GDYNIA IN RUNNING SHOES 8km 0:46:00
224 650 WASZCZUK IZABELA K 56 K 0-29 14 GDYNIA KONTENER FORMY 8km 0:46:02
225 278 FIERGELEWSKA ALEKSANDRA K 57 K 0-29 15 GDAŃSK 8km 0:46:04
226 680 ZALEWSKA ELŻBIETA K 58 K 0-29 16 GNIEWINO 8km 0:46:05
227 558 RZEZAK ALEKSANDRA K 59 K 30-39 22 REDA 8km 0:46:07
228 387 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 60 K 60+ 2 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 8km 0:46:08
229 308 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 61 K 30-39 23 GDAŃSK 8km 0:46:15
230 353 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 62 K 30-39 24 RUMIA 8km 0:46:17
231 465 MEYER ŁUKASZ M 169 M 30-39 60 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 8km 0:46:21
232 292 GERTNER ANNA K 63 K 40-49 17 ŁEBA 8km 0:46:23
233 269 DOLNA MONIKA K 64 K 0-29 17 BRUSY 8km 0:46:35
234 586 SOKOŁOWSKA ANIA K 65 K 30-39 25 GDYNIA 8km 0:46:37
235 583 SOCHA DOROTA K 66 K 30-39 26 GDYNIA 8km 0:46:39
236 576 SKWARCZYŃSKA PATRYCJA K 67 K 0-29 18 MALBORK 8km 0:46:41
237 699 GRABOWSKI DAMIAN M 170 M 30-39 61 MALBORK 8km 0:46:41
238 341 JÓZEFOWSKA ALICJA K 68 K 30-39 27 GDAŃSK MAMY BIEGAMY 8km 0:46:43
239 310 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 69 K 40-49 18 DĘBOGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:46:44
240 488 NOWAK ARKADIUSZ M 171 M 50-59 19 GDAŃSK 8km 0:46:44
241 376 KOKŁOWSKA ANETA K 70 K 30-39 28 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM 8km 0:46:45
242 338 JASTRZĘBSKA JOWITA K 71 K 30-39 29 SOPOT 8km 0:46:45
243 472 MISIEJKO ARTUR M 172 M 30-39 62 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM 8km 0:46:46
244 567 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 173 M 30-39 63 GDYNIA BEZ KLUBU 8km 0:46:46
245 388 KOSZEWSKI SŁAWOMIR M 174 M 40-49 51 GDAŃSK 8km 0:46:47
246 336 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA EWA K 72 K 40-49 19 GDAŃSK TRI MAMA 8km 0:46:52
247 527 POSZEWIECKI MAREK M 175 M 40-49 52 GDAŃSK MRKS 8km 0:46:54
248 688 ZMARZLY DAREK M 176 M 50-59 20 STAROGARD GD. 8km 0:46:55
249 539 REGINIA OKSANA K 73 K 0-29 19 GDANSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:46:59
250 478 MROZEK PATRYK M 177 M 0-29 35 ŁEBCZ 8km 0:47:00
251 693 ŻEBROWSKI ARTUR M 178 M 30-39 64 GDAŃSK 8km 0:47:05
252 380 KONIECZNA AGNIESZKA K 74 K 40-49 20 GDYNIA 8km 0:47:19
253 663 WOJNICZ JUSTYNA K 75 K 30-39 30 GDANSK 8km 0:47:24
254 455 MARCINKOWSKI MACIEJ M 179 M 30-39 65 GDAŃSK 8km 0:47:30
255 499 ORŁOWSKI PIOTR M 180 M 30-39 66 GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:47:37
256 400 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 181 M 50-59 21 WIŚLINKA FORUM 8km 0:47:44
257 654 WILDER MIKE M 182 M 50-59 22 WARSZAWA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:47:49
258 317 HANTZ TERESA K 76 K 30-39 31 GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:47:52
259 265 DE VIRION ALEKSANDRA K 77 K 40-49 21 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 8km 0:48:01
260 201 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 78 K 0-29 20 TCZEW CROSSELITE 8km 0:48:02
261 244 CHARKIEWICZ MONIKA K 79 K 30-39 32 STRASZYN EKIPA ZRYW 8km 0:48:05
262 446 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 80 K 40-49 22 GDAŃSK 8km 0:48:05
263 511 PECZ PIOTR M 183 M 50-59 23 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 8km 0:48:06
264 692 ŻEBROWSKA KINGA K 81 K 30-39 33 GDAŃSK 8km 0:48:07
265 481 NABAKOWSKA BARBARA K 82 K 60+ 3 GDAŃSK MARTATONKA 8km 0:48:12
266 398 KOZDEMBA EMILIA K 83 K 0-29 21 WIŚLINKA FORUM 8km 0:48:17
267 239 BULATOVA GALYNA K 84 K 30-39 34 GDAŃSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:48:23
268 258 CZEREPANIAK EWA K 85 K 0-29 22 GDAŃSK 8km 0:48:25
269 222 BIESZK JULIA K 86 K 0-29 23 RUMIA UKS TRI TEAM RUMIA 8km 0:48:27
270 404 KRAWIEC ŁUKASZ M 184 M 30-39 67 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km 0:48:32
271 641 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 87 K 40-49 23 STRASZYN 8km 0:48:33
272 549 RORBACH AGNIESZKA K 88 K 40-49 24 GDAŃSK 8km 0:48:39
273 249 CHOLEWIŃSKI TOMASZ M 185 M 40-49 53 GDAŃSK GPNS 8km 0:48:40
274 698 KORZENIOWSKI PRZEMYSŁAW M 186 M 40-49 54 SOBIESZEWO-GDAŃSK 8km 0:48:42
275 323 HOŚCIŁO ALEKSANDRA K 89 K 0-29 24 GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:48:43
276 422 KURCZEWSKA SYLWIA K 90 K 30-39 35 GDAŃSK 8km 0:48:45
277 469 MIENTKA JOANNA K 91 K 30-39 36 GDAŃSK RAKTEAM 8km 0:48:47
278 544 ROLBIECKA ALICJA K 92 K 30-39 37 REDA LUK-CONNECT RACING TEAM 8km 0:48:48
279 408 KRZYSZKOWSKA EWA K 93 K 40-49 25 GDYNIA 8km 0:48:48
280 409 KRZYSZKOWSKI MACIEJ M 187 M 40-49 55 GDYNIA 8km 0:48:49
281 528 PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKA K 94 K 0-29 25 GDAŃSK 8km 0:48:53
282 701 JACHOWICZ DARIUSZ M 188 M 50-59 24 GDYNIA 8km 0:48:55
283 431 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 189 M 60-69 7 BĄDKI 8km 0:48:56
284 218 BELADZED VITA K 95 K 0-29 26 GDANSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:49:00
285 574 SKRZYDLO SZYMON M 190 M 30-39 68 GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:49:02
286 594 STAWICKA SANDRA K 96 K 0-29 27 GDAŃSK 8km 0:49:08
287 610 SZCZUROWSKI BOGUSŁAW M 191 M 40-49 56 GDANSK 8km 0:49:16
288 296 GOŁATA AGNIESZKA K 97 K 30-39 38 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA WILCZA WATAHA 8km 0:49:17
289 405 KRÓL KAMILA K 98 K 30-39 39 GDAŃSK 8km 0:49:18
290 612 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 99 K 60+ 4 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 8km 0:49:20
291 426 LANDOWSKA IZABELA K 100 K 30-39 40 GDAŃSK 8km 0:49:21
292 582 SOBIECKA EDYTA K 101 K 40-49 26 GDYNIA 8km 0:49:22
293 525 POLUSZYŃSKA DOMINIKA K 102 K 0-29 28 GDYNIA 8km 0:49:25
294 305 GRUPA FRANCISZEK M 192 M 30-39 69 GDAŃSK PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 8km 0:49:31
295 420 KULIŃSKA AGNIESZKA K 103 K 40-49 27 WŁOCŁAWEK 8km 0:49:34
296 466 MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF M 193 M 40-49 57 GRUDZIĄDZA 8km 0:49:36
297 473 MISIEWICZ TOMASZ M 194 M 50-59 25 GDYNIA 8km 0:49:40
298 457 MARCZAK RENATA K 104 K 40-49 28 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:49:48
299 456 MARCZAK MAREK M 195 M 40-49 58 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:49:49
300 545 ROMANIUK OLGA K 105 K 0-29 29 GDAŃSK 8km 0:49:54
301 685 ZDUŃCZYK GRZEGORZ M 196 M 30-39 70 RAWA MAZOWIECKA 8km 0:49:58
302 642 TURONE ELLEN M 197 M 40-49 59 GDANSK 8km 0:50:06
303 214 BARTOSZ MIRELA K 106 K 30-39 41 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:50:06
304 234 BRODECKA MAŁGORZATA K 107 K 30-39 42 GDYNIA 17 LO GDYNIA 8km 0:50:09
305 484 NAUMCZYK TOMASZ M 198 M 30-39 71 MALBORK NYBORG-MAWENT 8km 0:50:27
306 635 TOMASIŃSKA MONIKA K 108 K 40-49 29 BANINO O-SOWA BIEGA 8km 0:50:35
307 674 WYTRWAŁ BARBARA K 109 K 40-49 30 GDYNIA 8km 0:50:56
308 675 WYTRWAŁ TOMASZ M 199 M 40-49 60 GDYNIA 8km 0:50:57
309 617 SZPYRA EDWARD M 200 M 70+ 2 GDYNIA 8km 0:51:01
310 259 CZERSKI KRZYSZTOF M 201 M 40-49 61 CHŁAPOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:51:07
311 632 TARKOWSKI DAWID M 202 M 30-39 72 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 8km 0:51:08
312 509 PAWLICHA AGNIESZKA K 110 K 0-29 30 GDYNIA CROSSELITE 8km 0:51:09
313 496 OLCHOWY EWELINA K 111 K 30-39 43 GDAŃSK 8km 0:51:15
314 425 KWIDZIŃSKI WOJCIECH M 203 M 50-59 26 GDAŃSK 8km 0:51:21
315 203 AL QANBER HASSAN M 204 M 0-29 36 GDANSK GUMED 8km 0:51:22
316 683 ZDOBYLAK KRZYSZTOF M 205 M 40-49 62 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 8km 0:51:23
317 709 BUCZKO EWELINA K 112 K 30-39 44 GDYNIA 8km 0:51:30
318 689 ZMUDA MARTYNA K 113 K 30-39 45 MOSTY LPP 8km 0:51:36
319 412 KÜCHLER PAWEŁ M 206 M 0-29 37 GDYNIA 8km 0:51:38
320 357 KIEDROWSKA DARIA K 114 K 30-39 46 GDYNIA 8km 0:51:39
321 283 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 115 K 30-39 47 ROTMANKA 8km 0:51:39
322 691 ŻBIKOWSKA MALGORZATA K 116 K 50-59 5 TORUŃ SPC 8km 0:51:41
323 686 ZIELIŃSKA ILONA K 117 K 0-29 31 PUŁTUSK 8km 0:51:45
324 337 JAROSZEWSKA MONIKA K 118 K 30-39 48 GDAŃSK 8km 0:51:48
325 284 FLORYSZCZYK WIKTOR M 207 M 30-39 73 ROTMANKA 8km 0:52:13
326 282 FIT CELINA K 119 K 30-39 49 GDAŃSK 8km 0:52:15
327 407 KRZEPKOWSKI MICHAŁ M 208 M 30-39 74 GDAŃSK TRAVEL-EXPERTS.COM.PL 8km 0:52:28
328 377 KOŁODYŃSKA DOMINIKA K 120 K 0-29 32 WARSZAWA 8km 0:52:32
329 415 KUJAT JOANNA K 121 K 30-39 50 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 8km 0:52:37
330 551 RUDEK MAŁGORZATA K 122 K 40-49 31 RUMIA 8km 0:52:39
331 416 KUKIEŁCZAK MONIKA K 123 K 40-49 32 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:52:42
332 381 KONIECZNY ANDRZEJ M 209 M 50-59 27 GDYNIA 8km 0:52:43
333 595 STELMACH AGATA K 124 K 0-29 33 GDAŃSK 8km 0:52:51
334 703 KNOT MARTYNA K 125 K 30-39 51 BORKOWO PIĘKNI I BESTIE 8km 0:52:51
335 423 KWIATKOWSKI KAJETAN M 210 M 30-39 75 GDAŃSK 8km 0:52:54
336 232 BREZA LESZEK M 211 M 0-29 38 GDAŃSK 8km 0:52:58
337 451 MALESA URSZULA K 126 K 0-29 34 GDAŃSK 8km 0:53:04
338 298 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA K 127 K 40-49 33 GDYNIA 8km 0:53:04
339 626 SZYPKOWSKA SYLWIA K 128 K 40-49 34 GDAŃSK 8km 0:53:13
340 640 TRZEBIATOWSKI ADAM M 212 M 30-39 76 SWARZEWO 8km 0:53:15
341 668 WOZBANOWICZ EWA K 129 K 40-49 35 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:53:20
342 501 OSIPIAK MAGDALENA K 130 K 40-49 36 GDYNIA 8km 0:53:22
343 672 WRÓBEL MAŁGORZATA K 131 K 0-29 35 GDAŃSK JESZCZE CIEPLI 8km 0:53:28
344 411 KUBICKI LESZEK M 213 M 30-39 77 GDAŃSK 8km 0:53:29
345 541 RICHTER JACEK M 214 M 40-49 63 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 8km 0:53:29
346 573 SKOREK-MASZOTA WERONIKA K 132 K 40-49 37 GDYNIA 8km 0:53:33
347 561 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 133 K 40-49 38 GDYNIA KONTENER FORMY 8km 0:53:36
348 399 KOZDEMBA KAMILA K 134 K 0-29 36 WIŚLINKA FORUM 8km 0:53:48
349 363 KLEWER MICHAŁ M 215 M 40-49 64 GDYNIA 8km 0:53:51
350 503 PAPKE MAGDALENA K 135 K 0-29 37 GDYNIA 8km 0:53:52
351 378 KOMOROWSKA ANITA K 136 K 50-59 6 GDYNIA 8km 0:53:53
352 566 SIDORKO-FILIPOWICZ JOANNA K 137 K 40-49 39 GDAŃSK SOBIESZEWSKIE GWIAZDY ;) 8km 0:53:59
353 562 SAWCZUK JOANNA K 138 K 40-49 40 GDAŃSK BODY IN MOTION/TAKA RYBA 8km 0:54:00
354 670 WOŹNIAK JOANNA K 139 K 30-39 52 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:54:03
355 331 JAKUBOWSKA BASIA K 140 K 30-39 53 GDAŃSK GOYELLO POWER CLUB 8km 0:54:05
356 202 ADAMSKA JUSTYNA K 141 K 40-49 41 BANINO 8km 0:54:07
357 280 FILIPOWICZ TOMASZ M 216 M 40-49 65 GDAŃSK STOWARZYSZENIE PRZTJACIÓŁ WYSPY SOBIESZEWSKIEJ 8km 0:54:18
358 643 TWARDOWSKA JUSTYNA K 142 K 40-49 42 GDANSK 8km 0:54:18
359 638 TORZYŃSKI JAKUB M 217 M 0-29 39 GDAŃSK PLAST-MIX WŁOCŁAWEK 8km 0:54:36
360 575 SKWARCZYŃSKA MAŁGORZATA K 143 K 0-29 38 SOPOT 8km 0:54:46
361 264 DĄBROWSKI BARTOSZ M 218 M 0-29 40 RUDA ŚLĄSKA 8km 0:54:59
362 651 WAWER MARTYNA K 144 K 0-29 39 ZABRZE 8km 0:55:00
363 581 SOBCZAK SLAWOMIR M 219 M 50-59 28 GDYNIA 8km 0:55:06
364 295 GOLASZ HALINA K 145 K 50-59 7 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 8km 0:55:07
365 585 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 146 K 40-49 43 GDYNIA DALEKO JESZCZE 8km 0:55:09
366 475 MOCZULSKA URSZULA K 147 K 30-39 54 BIELSKO-BIAŁA 8km 0:55:10
367 223 BISKO KAROLINA K 148 K 30-39 55 GDYNIA 8km 0:55:11
368 403 KRAJDOCHA WERONIKA K 149 K 0-29 40 GDAŃSK 8km 0:55:16
369 601 STUDENT BEATA K 150 K 40-49 44 BOJANO BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA 8km 0:55:21
370 568 SIKORSKA JUSTYNA K 151 K 30-39 56 SUSZ 8km 0:55:54
371 360 KLASA WIKTORIA K 152 K 0-29 41 MOSTY 8km 0:56:20
372 375 KOISZEWSKA MONIKA K 153 K 0-29 42 LĘBORK 8km 0:56:32
373 427 LAZARSKI PIOTR M 220 M 40-49 66 TCZEW CALINECZKI 8km 0:56:37
374 646 WALENTYNOWICZ MONIKA K 154 K 40-49 45 MALBORK CALINECZKI 8km 0:56:37
375 606 SZACHNIUK MARZENA K 155 K 60+ 5 ŁEBA 8km 0:56:40
376 204 ALBECKA KAMILA K 156 K 0-29 43 GDYNIA XV LO DLA NIEDOSŁYSZĄCYCH GDYNIA 8km 0:56:43
377 355 KĘTRZYŃSKA KATARZYNA K 157 K 30-39 57 BOJANO 8km 0:56:48
378 706 WTULICH MARZENA K 158 K 40-49 46 MŁAWA TWISTER 8km 0:56:49
379 580 SOBCZAK EDYTA K 159 K 30-39 58 GDYNIA 8km 0:56:59
380 577 SKWIOT AGNIESZKA K 160 K 30-39 59 GDAŃSK 8km 0:57:02
381 532 PRZYBYSZ MONIKA K 161 K 30-39 60 GDAŃSK 8km 0:57:24
382 329 JAGNIĄTKOWSKA DARIA K 162 K 30-39 61 GDAŃSK 8km 0:57:25
383 287 GAJCY EWA K 163 K 40-49 47 GDAŃSK 8km 0:57:26
384 535 PYTEL PRZEMYSŁAW M 221 M 40-49 67 HEL 8km 0:57:26
385 368 KŁODOWSKA EDYTA K 164 K 30-39 62 GDAŃSK 8km 0:57:40
386 599 STRZELECKA ANNA K 165 K 30-39 63 ŻUKOWO 8km 0:57:43
387 344 KAFARSKA EDYTA K 166 K 40-49 48 CHOJNICE 8km 0:58:58
388 458 MARCZEWSKA MALGORZATA K 167 K 40-49 49 CZŁUCHÓW JW 3775 8km 0:58:59
389 221 BIEŁOUS LUCYNA K 168 K 30-39 64 GDAŃSK 8km 0:59:45
390 299 GRABAN EMILIA K 169 K 0-29 44 GDAŃSK INTEL RUNNERS 8km 1:04:10
391 395 KOWALSKI ANDRZEJ M 222 M 70+ 3 SOPOT 8km 1:04:10
392 702 NIECHOĆKO AGATA K 170 K 40-49 50 GDAŃSK EKIPA ZRYW 8km 1:04:28
393 438 LISIECKI JAKUB M 223 M 0-29 41 GDAŃSK EKIPA ZRYW 8km 1:04:30
394 235 BROZYNIAK ELZBIETA K 171 K 40-49 51 GDANSK 8km 1:04:31
395 429 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 172 K 40-49 52 OTOMIN 8km 1:04:31
396 656 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 173 K 30-39 65 MALBORK #BBKTS 8km 1:05:08
397 687 ZIEŃCZUK PIOTR M 224 M 40-49 68 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 8km 1:05:21
398 213 BARTOSIEWICZ JERZY M 225 M 60-69 8 GDANSK 8km 1:07:14
399 547 ROMBALSKA ANNA K 174 K 40-49 53 SŁUPSK 8km 1:08:05
400 533 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M 226 M 0-29 42 MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 8km 1:09:21
401 636 TOMKOWICZ DAWID M 227 M 0-29 43 GDAŃSK PRUSZCZ BIEGA 8km 1:09:22
402 697 PAŁASZ EDMUND M 228 M 70+ 4 RUMIA 8km 1:20:02

GRAND PRIX TRÓJMIASTA 2018/2019 - ETAP 1 - 8km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub x DYSTANS Wynik
1 148 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 1 KALININGRAD 0 8km NW 0:48:55
2 46 KŁOS MACIEJ M 2 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 0 8km NW 0:49:29
3 118 RĘBOWSKI TOMASZ M 3 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 0 8km NW 0:52:25
4 60 KOWALCZUK ROBERT M 4 M 50-59 1 GDAŃSK ELITE TEAM 0 8km NW 0:53:28
5 122 SAŁABON GRZEGORZ M 5 M 50-59 2 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 0 8km NW 0:53:31
6 137 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 6 M 50-59 3 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0 8km NW 0:54:00
7 149 ZAYCEV DMITRIY M 7 M 40-49 2 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0 8km NW 0:54:33
8 15 CIESIELSKI JERZY M 8 M 0-29 1 POZNAŃ #1512WINGEDHEARTS 0 8km NW 0:54:57
9 86 MELZER HANNA K 1 K 50-59 1 RUMIA 0 8km NW 0:55:01
10 125 SMARSZCZ WIESŁAW M 9 M 60-69 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 0 8km NW 0:55:13
11 134 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 10 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 8km NW 0:55:19
12 52 KONCEWICZ ANETA K 2 K 0-29 1 GDYNIA ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 0 8km NW 0:55:20
13 25 GĄGÓŁ KRZYSZTOF M 11 M 40-49 4 GŁOGÓW 2x ŻÓŁTA 8km NW 0:55:31
14 138 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 12 M 30-39 3 GDAŃSK 0 8km NW 0:55:41
15 14 CIESIELSKI JAN M 13 M 40-49 5 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 0 8km NW 0:55:43
16 114 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 14 M 50-59 4 GDAŃSK 0 8km NW 0:55:44
17 57 KORZEŃ GRZEGORZ M 15 M 40-49 6 SŁUPSK 2x ŻÓŁTA 8km NW 0:55:50
18 63 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 3 K 40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA 0 8km NW 0:55:51
19 133 SZYMAŃSKI STEFAN BOLESŁAW M 16 M 70+ 1 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 0 8km NW 0:56:17
20 12 BUJNICKI MARCIN M 17 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 8km NW 0:56:36
21 2 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 4 K 50-59 2 GDAŃSK 0 8km NW 0:56:36
22 74 LIPKO ADRIANNA K 5 K 30-39 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 0 8km NW 0:56:37
23 47 KŁOS SŁAWOMIR M 18 M 50-59 5 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 0 8km NW 0:57:19
24 53 KONCEWICZ MAREK M 19 M 50-59 6 GDYNIA ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 0 8km NW 0:57:19
25 38 HINC IWONA K 6 K 40-49 2 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0 8km NW 0:57:34
26 50 KOŁPAK JAN M 20 M 70+ 2 SZTUM ZANTYR LKS 0 8km NW 0:57:45
27 126 SORN ŁUKASZ M 21 M 30-39 4 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM/ELITE TEAM 0 8km NW 0:57:52
28 102 OWCZAREK JACEK M 22 M 40-49 8 KOSAKOWO 0 8km NW 0:57:53
29 140 TOPOREK ALEKSANDRA K 7 K 40-49 3 GDYNIA 0 8km NW 0:58:09
30 23 FUSZARA WOJCIECH M 23 M 30-39 5 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0 8km NW 0:58:27
31 18 CZOPEK JAROSLAW M 24 M 30-39 6 EŁK MARATONKA 0 8km NW 0:58:38
32 111 POSIM DARIUSZ M 25 M 50-59 7 DUBIEL WATAHA 0 8km NW 0:58:39
33 83 MALINOWSKA MONIKA K 8 K 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 8km NW 0:58:41
34 65 KUNCEWICZ MONIKA K 9 K 40-49 4 GDAŃSK 0 8km NW 0:58:54
35 26 GIBNEY MAGDA K 10 K 40-49 5 CIEPLEWO 0 8km NW 0:59:01
36 45 KIERSNOWSKI HENRYK M 26 M 70+ 3 GDAŃSK 0 8km NW 0:59:51
37 8 BŁASZCZYK KAROLINA K 11 K 40-49 6 GDAŃSK ELITE TEAM 0 8km NW 0:59:56
38 80 MACIAK JOANNA K 12 K 30-39 3 SZYDŁOWO 0 8km NW 1:00:08
39 43 KAZYAKA JÓZEF M 27 M 60-69 2 GDYNIA 0 8km NW 1:00:12
40 151 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 28 M 40-49 9 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 0 8km NW 1:00:13
41 66 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 29 M 60-69 3 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 0 8km NW 1:00:15
42 95 NITKA WACŁAW M 30 M 60-69 4 OTOMIN 0 8km NW 1:00:27
43 159 ŁOCHIŃSKI BOGDAN M 31 M 40-49 10 GDYNIA ACTIV FAMILY PASŁĘK 0 8km NW 1:00:41
44 128 STAŃCZAK GRAŻYNA K 13 K 60+ 1 GDAŃSK 0 8km NW 1:00:49
45 32 GÓRSKA IWONA K 14 K 40-49 7 LĘBORK FARM FRITES POLAND 0 8km NW 1:00:54
46 124 SMARSZCZ GRAŻYNA K 15 K 60+ 2 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 0 8km NW 1:01:02
47 98 OLEJKO RADOSŁAW M 32 M 40-49 11 GDAŃSK 0 8km NW 1:01:03
48 119 RINC MAŁGORZATA K 16 K 30-39 4 GDYNIA 0 8km NW 1:01:14
49 153 ŻBIKOWSKI RYSZARD M 33 M 60-69 5 TORUŃ 0 8km NW 1:01:23
50 71 LEBIEDŹ JACEK M 34 M 40-49 12 MOSTY WIEDŹMIN Z MOSTÓW 0 8km NW 1:01:28
51 129 STAŃCZAK RYSZARD M 35 M 70+ 4 GDAŃSK 0 8km NW 1:01:29
52 116 RESEMAN SYLWIA K 17 K 50-59 3 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0 8km NW 1:01:48
53 81 MACIĄŻEK JOLANTA K 18 K 40-49 8 GDAŃSK 0 8km NW 1:01:50
54 68 KWAPISIEWICZ JOANNA K 19 K 40-49 9 MIKOSZEWO 0 8km NW 1:01:51
55 21 FISZER JUSTYNA K 20 K 30-39 5 MIKOSZEWO 0 8km NW 1:01:57
56 6 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 36 M 60-69 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0 8km NW 1:01:58
57 76 LITEWSKA JOANNA K 21 K 40-49 10 JUSZKOWO TEAM DEAF 0 8km NW 1:02:11
58 79 ŁĘCKI JAN M 37 M 30-39 7 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0 8km NW 1:02:38
59 44 KĄTNIK LESZEK M 38 M 60-69 7 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY ŻÓŁTA 8km NW 1:02:43
60 24 GAŁGOWSKA KRYSTYNA K 22 K 60+ 3 GDAŃSK ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 0 8km NW 1:03:05
61 7 BIAŁK ROMAN M 39 M 60-69 8 GDAŃSK 0 8km NW 1:03:35
62 141 TOWARNICKA IZABELA K 23 K 40-49 11 GDYNIA TEAM DEAF 0 8km NW 1:03:43
63 3 BADZIĄG WALDEMAR M 40 M 50-59 8 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 0 8km NW 1:03:46
64 87 MIELEWCZYK JUSTYNA K 24 K 30-39 6 REDA ZMOTYWOWANI 0 8km NW 1:03:53
65 13 BURY LILIANA K 25 K 30-39 7 REDA ZMOTYWOWANI 0 8km NW 1:04:06
66 147 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 26 K 30-39 8 KALININGRAD 0 8km NW 1:04:13
67 94 NAGÓRSKA ANNA MARIA K 27 K 30-39 9 GDAŃSK ALIOR RUNING TEAM 0 8km NW 1:04:44
68 89 MILEWCZYK AGNIESZKA K 28 K 30-39 10 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 0 8km NW 1:04:45
69 5 BARTOSIEWICZ MARTA K 29 K 40-49 12 JUSZKOWO 0 8km NW 1:04:50
70 11 BUJNICKA MAGDALENA K 30 K 0-29 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 8km NW 1:04:54
71 39 HIRSZ DOROTA K 31 K 40-49 13 GDAŃSK TEDE RUN 0 8km NW 1:05:02
72 62 KRETKOWSKI WALDEMAR M 41 M 60-69 9 WRZESNIA 0 8km NW 1:05:09
73 123 SEMMERLING ADAM M 42 M 40-49 13 RUMIA 0 8km NW 1:05:24
74 78 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 43 M 40-49 14 GDYNIA WATAHA 0 8km NW 1:05:34
75 55 KOPCZYŃSKA IRENA K 32 K 60+ 4 BORKOWO ELITE TEAM 0 8km NW 1:05:40
76 152 ZUBEK ANIA K 33 K 40-49 14 GDAŃSK 0 8km NW 1:05:52
77 70 LAANE ELENA K 34 K 0-29 3 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0 8km NW 1:06:04
78 103 PANEK ANETA K 35 K 40-49 15 GDYNIA 0 8km NW 1:06:26
79 67 KUTNIEWSKA MARIA K 36 K 60+ 5 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0 8km NW 1:06:27
80 136 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 37 K 30-39 11 JUSZKOWO 0 8km NW 1:06:55
81 82 MAKOWSKA IZABELA K 38 K 60+ 6 GDYNIA 0 8km NW 1:07:05
82 37 HALMAN GABRIELA K 39 K 50-59 4 SULMIN 0 8km NW 1:07:09
83 150 ZIELIŃSKI JACEK M 44 M 60-69 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0 8km NW 1:07:46
84 90 MIŁKOWSKA JOLANTA K 40 K 50-59 5 GDYNIA TEAM DEAF 0 8km NW 1:07:52
85 109 POLIS MARZENA K 41 K 50-59 6 GDAŃSK 0 8km NW 1:08:05
86 107 PIŁAT KRYSTYNA K 42 K 50-59 7 GDAŃSK 0 8km NW 1:08:17
87 144 WACHOWSKA MAGDALENA K 43 K 40-49 16 GDAŃSK 0 8km NW 1:08:17
88 100 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 44 K 30-39 12 GDAŃSK 0 8km NW 1:08:20
89 155 BOGDANOWICZ IZA K 45 K 40-49 17 GDYNIA 0 8km NW 1:08:20
90 96 NOWAK BEATA K 46 K 40-49 18 GDAŃSK 0 8km NW 1:08:32
91 30 GÓRA BEATA K 47 K 40-49 19 GDAŃSK 0 8km NW 1:08:34
92 29 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 48 K 40-49 20 GDYNIA 0 8km NW 1:08:48
93 135 ŚLĘZAK KONRAD M 45 M 30-39 8 GDAŃSK 0 8km NW 1:09:02
94 106 PIEŚNIAK DOROTA K 49 K 40-49 21 GDAŃSK 0 8km NW 1:09:04
95 40 HOFFMANN JACEK M 46 M 50-59 9 GDAŃSK 0 8km NW 1:09:19
96 130 STAWARZ-SZYMCZYK ANNA K 50 K 30-39 13 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 0 8km NW 1:09:19
97 36 GUMOWSKI MARIUSZ M 47 M 30-39 9 BANINO INTEL RUNNERS 0 8km NW 1:10:03
98 127 SOWA WOJTEK M 48 M 40-49 15 GDAŃSK 0 8km NW 1:10:22
99 157 CHOJNICKA ZOFIA K 51 K 60+ 7 GDAŃSK AWFIS ŻÓŁTA 8km NW 1:10:29
100 77 LUBOCKA ELŻBIETA K 52 K 50-59 8 GDAŃSK 0 8km NW 1:10:32
101 85 MARJUSZYC-KAJZER EMILIA K 53 K 30-39 14 GDAŃSK 0 8km NW 1:10:37
102 33 GRYSS-GRABAN MAŁGORZATA K 54 K 30-39 15 GDYNIA 0 8km NW 1:10:47
103 92 MODELSKA HANNA K 55 K 40-49 22 SOPOT 0 8km NW 1:11:16
104 19 DĄBROWSKA LIDIA K 56 K 40-49 23 GDAŃSK 0 8km NW 1:11:51
105 17 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 57 K 40-49 24 GDYNIA GENETIX TEAM 0 8km NW 1:11:56
106 31 GÓRECKA SYLWIA K 58 K 30-39 16 PRUSZCZ GDAŃSKI 0 8km NW 1:11:59
107 69 KWIATKOWSKA NATALIA K 59 K 30-39 17 GDAŃSK 0 8km NW 1:11:59
108 131 SWAT MARZENA K 60 K 50-59 9 ŁĘGOWO ŻÓŁTA 8km NW 1:12:20
109 139 TKACZYK MARTA K 61 K 30-39 18 GDAŃSK 0 8km NW 1:12:54
110 91 MIOTKE KATARZYNA K 62 K 50-59 10 GDANSK PTTK TRAMPY 0 8km NW 1:13:17
111 28 GOLIK KATARZYNA K 63 K 30-39 19 GDYNIA 0 8km NW 1:13:32
112 156 JENDRUSZEWSKA-WARACKA BEATA K 64 K 40-49 25 GDYNIA 0 8km NW 1:13:32
113 158 ŚLIWIŃSKA - WYKA IZA K 65 K 40-49 26 GDYNIA WATAHA 0 8km NW 1:13:35
114 48 KOCHAŃSKA JOANNA K 66 K 40-49 27 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 0 8km NW 1:13:39
115 160 BIAŁECKA ZOFIA K 67 K 60+ 8 GDAŃSK 0 8km NW 1:14:41
116 117 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 68 K 30-39 20 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 0 8km NW 1:14:45
117 73 LIPIŃSKA GRAŻYNA K 69 K 50-59 11 SKORZEWO 0 8km NW 1:15:00
118 104 PATAN - WARLIKOWSKA WIOLETA K 70 K 40-49 28 GDAŃSK 0 8km NW 1:15:06
119 132 SYREWICZ MAŁGORZATA K 71 K 40-49 29 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 0 8km NW 1:15:08
120 56 KORDEK ANNA K 72 K 30-39 21 GDAŃSK 0 8km NW 1:15:10
121 35 GUMOWSKA JUSTYNA K 73 K 30-39 22 BANINO INTEL RUNNERS 0 8km NW 1:15:40
122 58 KOSTENCKA AGA K 74 K 40-49 30 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 0 8km NW 1:15:43
123 22 FRYCZKE EWA K 75 K 30-39 23 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 0 8km NW 1:15:52
124 115 RAULAND MAŁGORZATA K 76 K 40-49 31 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0 8km NW 1:15:55
125 97 ODYA KATARZYNA K 77 K 0-29 4 GDAŃSK 0 8km NW 1:17:35
126 64 KULCZYCKI JAN M 49 M 60-69 11 GDAŃSK 0 8km NW 1:17:53
127 112 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 78 K 40-49 32 GDYNIA GENETIX TEAM 0 8km NW 1:18:07
128 93 MOSZCZYŃSKA ALEKSANTRA K 79 K 40-49 33 GDYNIA GENETIX TEAM 0 8km NW 1:18:08
129 75 LISOWSKA JOANNA K 80 K 30-39 24 GDAŃSK 0 8km NW 1:24:44
130 20 FIBICH DOROTA K 81 K 30-39 25 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 0 8km NW 1:26:59
131 154 ŻURAWSKA EWA K 82 K 30-39 26 KOŚCIERZYNA 0 8km NW 1:27:00
132 161 BUSZMAN MACIEJ M 50 M 16-29 4 GDYNIA 8km NW 1:27:15

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ