Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 WIETESKA Grzesiek Rumia Bieg przełajowy 8 km OCR Events opłacono on-line
2 Rychter Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Aktywny #GPnS opłacono on-line
3 Korpecki Mateusz Skarszewy Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
4 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
5 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński Bieg przełajowy 8 km Geoban opłacono on-line
6 Granica Krzysztof Grzybno Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
7 Demski Krzysztof Sopot Bieg przełajowy 8 km biegowyswiat.pl opłacono on-line
8 Łukowicz Elzbieta Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
9 Łukowicz Ireneusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
10 Tarasow Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
11 Labenz Agnieszka Labenz Gdansk Bieg przełajowy 8 km
12 Olejnik Agata Gdynia Bieg przełajowy 8 km Olej Running Team opłacono on-line
13 Wróbel Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jeszcze Ciepli opłacono on-line
14 Drapella Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km CTS
15 Szulwach Maciek Gdynia Bieg przełajowy 8 km OCR Events opłacono on-line
16 Lis Jakub Barwice Bieg przełajowy 8 km FoxEnergy opłacono on-line
17 Simlat Katarzyna Złocieniec Bieg przełajowy 8 km FoxEnergy opłacono on-line
18 Tymińska Ewa Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
19 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
20 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
21 Bisewska Wiktoria Puck Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
22 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic Walking 8 km
23 Regan-Jasinski JM Pia Gdansk Bieg przełajowy 8 km Biegowyswiat.pl opłacono on-line
24 Kubicka Aleksandra Kubicka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
25 Sikorski Janusz Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
26 Potomski Dawid Giżycko Bieg przełajowy 8 km 15GBZ opłacono on-line
27 Deblitz Christina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
28 Wiatrowski Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
29 Bronk Lucyna Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
30 Schroeder Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
31 Latosińska Kamila Gdańsk Bieg przełajowy 8 km #biegamydlamartynki opłacono on-line
32 Płonka Dorota Mszana Dolna Bieg przełajowy 8 km
33 Sharma Lilianna Sopot Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS Gdańsk opłacono on-line
34 Miechówka Irena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
35 Traczyk Przemek Traczyk Ciechanów Bieg przełajowy 8 km MazoviaProactiv
36 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono on-line
37 Wałdowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km xRunners opłacono on-line
38 Lamparski Sławek Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
39 Gąsior Paweł Susz Bieg przełajowy 8 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
40 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
41 Stankiewicz Radosław Lębork Bieg przełajowy 8 km LKB im Braci Petk opłacono on-line
42 Kuczkowski Miłosz Wielki Klincz Bieg przełajowy 8 km KUKS Remus Kościerzyna opłacono on-line
43 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
44 Pierzchała Marta Elblag Nordic Walking 8 km opłacono on-line
45 Huszcza-Osińska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km nieDZIELNI biegacze opłacono on-line
46 Borcowski Janusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km weterynek.pl/Bike U Up opłacono on-line
47 Smentoch Karolina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km nieDZIELNI biegacze opłacono on-line
48 Dąbrowska Beata Gdańsk Wyspa Sobieszewska Nordic Walking 8 km opłacono on-line
49 Sadowska Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
50 Twardowska Justyna Gdansk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
51 Żebrowska Kinga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
52 Filipowicz Tomasz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Urząd Miejski w Gdańsku opłacono on-line
53 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy opłacono on-line
54 Karpowicz Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
55 WOŁUJEWICZ CZESŁAW POZNAŃ Bieg przełajowy 8 km BIKEVITA TEAM opłacono on-line
56 Matyjas Karolina Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
57 Kocoń Monika Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
58 Buczek Sylwia Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
59 Kuźniar Wojciech Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
60 SZYPKOWSKA SYLWIA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
61 Pędziszewski Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Vai Alto opłacono on-line
62 Modelski Adam Baniocha Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
63 Bygoszewska Sylwia Gdynia Bieg przełajowy 8 km Forma na szczyt opłacono on-line
64 Strojnowski Sławomir Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
65 Kozłowska Małgorzata Kozłowska Słupsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
66 Harasim Emila Słupsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
67 Siedlecki Jacek Leźno Bieg przełajowy 8 km Klub Mruczusia opłacono on-line
68 Hantz Teresa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team opłacono on-line
69 Kłos Magdalena Krzaki Czaplinkowskie Nordic Walking 8 km opłacono on-line
70 Kłos Piotr Krzaki Czaplinkowskie Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
71 Bosak Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
72 Popiel Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
73 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg przełajowy 8 km Kocur team opłacono on-line
74 Bykowski Przemysław Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
75 Kurajk Marian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
76 Kurajk Paweł Michalin Koronki Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
77 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
78 wasilewski grzegorz sopot Bieg przełajowy 8 km DUDYCZ run opłacono on-line
79 Kujawa Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kurczak Team Crow
80 Skocka Anna Rumia Bieg przełajowy 8 km
81 Dietrich Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
82 Hordyński Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
83 Berliński Przemysław Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
84 Piechota Maciej Piechota Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
85 Nowakowski Norbert Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
86 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
87 Godlewski Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono
88 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
89 Ziemann Ryszard Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
90 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km
91 Kuźma Mateusz Kowale Bieg przełajowy 8 km
92 PODBIELSKI TOMASZ GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
93 Hartuna zenon Piece Bieg przełajowy 8 km Florian Chojnice pkp cargo Gdynia
94 Badurowicz Jagoda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
95 Sowa Sylwester Elbląg Bieg przełajowy 8 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
96 Wolny Małgorzata Rotmanka Bieg przełajowy 8 km Klub Dziadka Rynia opłacono on-line
97 Seleman Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km DUDYCZ run opłacono on-line
98 Piórko Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
99 Elżbieta Deik Przyjaźń Bieg przełajowy 8 km
100 Dziubak Michał Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line


Wyświetleń: 14741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ