Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Labenz Agnieszka Labenz Gdansk Bieg przełajowy 8 km
2 Drapella Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km CTS
3 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic Walking 8 km
4 Płonka Dorota Mszana Dolna Bieg przełajowy 8 km
5 Traczyk Przemek Traczyk Ciechanów Bieg przełajowy 8 km MazoviaProactiv
6 Bosak Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
7 Popiel Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
8 Kujawa Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kurczak Team Crow
9 Skocka Anna Rumia Bieg przełajowy 8 km
10 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km
11 Kuźma Mateusz Kowale Bieg przełajowy 8 km
12 Hartuna zenon Piece Bieg przełajowy 8 km Florian Chojnice pkp cargo Gdynia
13 Elżbieta Deik Przyjaźń Bieg przełajowy 8 km
14 Zieliński Marcel Elbląg Bieg przełajowy 8 km
15 Zielińska Małgorzata Elbląg Bieg przełajowy 8 km
16 Sikorra Janina Lędziechowo Nordic Walking 8 km ;Orły Wicko" Błękitne Morsy Łebskie
17 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg przełajowy 8 km Straszyn biega Pruszcz biega
18 Własów Olga Sopot Bieg przełajowy 8 km
19 Golik Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
20 Hebanowski Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
21 skorek- maszota weronika GDYNIA Bieg przełajowy 8 km
22 Ryllman Robert Sopot Bieg przełajowy 8 km
23 Guzowska Daria Cetyń Bieg przełajowy 8 km Oddział Zandarmerii Wojskowej Bemowo Piskie
24 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg przełajowy 8 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
25 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking 8 km
26 Cheda Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
27 Świętochowski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
28 Tomys Ryszard Szemud Bieg przełajowy 8 km
29 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 8 km
30 Pałasz Edmund Rumia Bieg przełajowy 8 km
31 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg przełajowy 8 km
32 Paluszak Tadeusz Elbląg Bieg przełajowy 8 km
33 Brol Marcin Katowice Bieg przełajowy 8 km
34 Bandurski Jacek SOPOT Nordic Walking 8 km SOPOT
35 Kulikowski Tadeusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
36 Rafalska Sabina Gdynia Bieg przełajowy 8 km
37 Zgirska Aneta Gdańsk Nordic Walking 8 km
38 Wdowicz Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
39 liban zygfryd tczew Bieg przełajowy 8 km Biegający Tczew
40 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg przełajowy 8 km
41 Ossowski Leszek Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km
42 Gojlik Kazimierz g Bieg przełajowy 8 km
43 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic Walking 8 km AWFiS
44 Pietruszkiewicz Krzysztof Puck Bieg przełajowy 8 km Zdrowie na bank
45 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team
46 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic Walking 8 km
47 Fiergelewski Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
48 ROPPEL Adrian EPINAY SUR SEINE Bieg przełajowy 8 km
49 ROPPEL Bogumiła EPINAY SUR SEINE Bieg przełajowy 8 km
50 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Bieg przełajowy 8 km
51 Buszman Maciej Gdynia Nordic Walking 8 km
52 Garstka Małgorzata Rusocin Bieg przełajowy 8 km
53 Jankowski Przemysław Rębiechowo Bieg przełajowy 8 km
54 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3!
55 Richter Jacek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3!
56 Pałasz Edmund Rumia Bieg przełajowy 8 km
57 Kukawka Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team
58 Mazur Katarzyna Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland
59 Kusiak Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
60 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ Gdansk Bieg przełajowy 8 km RunForFun Gdansk
61 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km Gdynskie Dziewuchy
62 Legieć Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
63 Dylewski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
64 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km
65 Wencel Michał Reda Bieg przełajowy 8 km
66 Zaszczyryńska Lidia Gdynia Bieg przełajowy 8 km
67 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic Walking 8 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO
68 Czaykowski Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wojto_Sport_Story
69 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic Walking 8 km
70 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km
71 Lipińska Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sklep Biegacza Gdańsk
72 Mielczarek Justyna Sopot Bieg przełajowy 8 km sopot
73 Bryk Dawid Gdynia Bieg przełajowy 8 km PitbullCity Sports Team
74 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
75 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic Walking 8 km
76 Mienik Dawid Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
77 Kozuch Adam Tuchom Bieg przełajowy 8 km
78 Kuraś Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km xRunners
79 Świeca Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
80 Olszewski Piotr Olszewski Leźno Nordic Walking 8 km
81 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic Walking 8 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
82 Krzyszkowska Ewa Gdynia Bieg przełajowy 8 km
83 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic Walking 8 km
84 Sznabel Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
85 Szarszunowicz Anna Pasłęk Nordic Walking 8 km KS METRACO POLKOWICE
86 Palaschke Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sportowy Majkel
87 Borówka Ryszard Gdynia Bieg przełajowy 8 km
88 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic Walking 8 km Elite Team
89 Gering Mariusz Gdańsku Bieg przełajowy 8 km DCT drużyna biegowa
90 Szarko Maciej Elbląg Bieg przełajowy 8 km


Wyświetleń: 21330

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ