Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | Sobiecka Edyta | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
502 | Wojtal Radosław | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Straszyn Biega | opłacono on-line |
503 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
504 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line |
505 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SOPOT team | opłacono on-line |
506 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
507 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
508 | Leśniewski Tomasz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
509 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Bez klubu | opłacono on-line |
510 | Żebrowski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
511 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
512 | Moczulska Urszula | Bielsko-Biała | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
513 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Nie marnuj tlenu GAiT | opłacono on-line |
514 | Werbowa Malwina | kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
515 | Skwarczyńska Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
516 | Pryśko Jędrzej | sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
517 | Pryśko-Grobelna Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
518 | Tomkowicz Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
519 | DOMIŃCZAK DARIUSZ | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
520 | Kasprzak Daniel | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
521 | Pluciński Sylwester | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
522 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
523 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
524 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
525 | Kuhn Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
526 | Sikorska Justyna | Susz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
527 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
528 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
529 | Sawczuk Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Body in Motion/Taka RYBA | opłacono on-line |
530 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TeDe RUN | opłacono on-line |
531 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GUMA TEAM | opłacono on-line |
532 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
533 | Wastowski Dawid | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
534 | Janke Patryk | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Invimed Gdynia | opłacono on-line |
535 | Jakubowska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Goyello Power Club | opłacono on-line |
536 | Nowopolski Leszek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
537 | Czyrzniewski Paweł Czyrzniewski | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
538 | Bieszk Julia | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Uks Tri Team | opłacono on-line |
539 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
540 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Straszyn Biega | opłacono on-line |
541 | Wozbanowicz Dawid | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Straszyn Biega | opłacono on-line |
542 | Huzjak Uros | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
543 | Sułkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
544 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
545 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
546 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
547 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
548 | Nowoszyński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
549 | Marszałek Radosław | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
550 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
551 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Zdrowie na bank | |
552 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
553 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
554 | Rolbiecka Alicja | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
555 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
556 | Pawlak Krystyna Pawlak | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
557 | Koza Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
558 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | U-LONG Team | opłacono on-line |
559 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
560 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
561 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
562 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Radość Biegania | opłacono on-line |
563 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
564 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
565 | Lazarski Piotr | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Calineczki | opłacono on-line |
566 | Walentynowicz Monika | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Calineczki | opłacono on-line |
567 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
568 | Cholewiński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GPnS | opłacono on-line |
569 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
570 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
571 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
572 | Ślęzak-Lewandowska Kinga | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
573 | Gryss-Graban Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
574 | Modelska Hanna | Sopot | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
575 | Makowska Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
576 | Mazur Katarzyna | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | |
577 | Stawarz-Szymczyk Anna | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
578 | Mikołajczyk Wioletta | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
579 | Górska Iwona | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Farm Frites Poland | opłacono on-line |
580 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking 8 km | Ekipa Zryw | opłacono on-line |
581 | Żurawska Ewa | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
582 | Żbikowski Ryszard | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
583 | Górecka Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
584 | Buszman Maciej | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
585 | Rakoczy Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line |
586 | Pieśniak Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line |
587 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Team Deaf | opłacono on-line |
588 | Gajcy Ewa | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
589 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic Walking 8 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
590 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | Nordic Walking 8 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
591 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
592 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
593 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic Walking 8 km | Wataha | opłacono on-line |
594 | Posim Bogumiła | Dubiel | Polska | Nordic Walking 8 km | Wataha | opłacono on-line |
595 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
596 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
597 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
598 | Gągół Krzysztof | Głogów | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
599 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
600 | Maciazek Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28819