Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Dąbrowska Beata | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
302 | Sidorko-Filipowicz Joanna | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy | opłacono on-line |
303 | Matyjas Karolina | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
304 | Kocoń Monika | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
305 | Kocoń Wojciech | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
306 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kocur team | opłacono on-line |
307 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DCT drużyna biegowa | |
308 | Toporek ALEKSANDRA | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
309 | Orzoł Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
310 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | GENETIX Team | opłacono on-line |
311 | CIUNEL Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Mamy To | opłacono on-line |
312 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | WATAHA | opłacono on-line |
313 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | WATAHA | opłacono on-line |
314 | Śliwińska - Wyka Iza | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | WATAHA | opłacono on-line |
315 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
316 | Socha Dorota | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
317 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | In Running Shoes | opłacono on-line |
318 | WITTMANN Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
319 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
320 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
321 | Sokołowska Ania | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
322 | Borówka Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
323 | Rogocz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
324 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
325 | SZCZYPKA Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
326 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
327 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | deaf team | opłacono on-line |
328 | Sobczak Slawomir | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
329 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
330 | Cegielski Rafał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
331 | Krzyszkowski Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
332 | Krzyszkowska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
333 | Rokita Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RockyRUN | opłacono on-line |
334 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking 8 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
335 | Miszewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Intel Runners | opłacono |
336 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Intel Runners | Szwagry | opłacono on-line |
337 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line |
338 | Osipiak Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
339 | Hościło Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Intel Runners | opłacono |
340 | Wytrwał Barbara | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
341 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
342 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
343 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
344 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
345 | Galanek Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
346 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
347 | Bryk Dawid | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PitbullCity Sports Team | |
348 | Kopeć Igor | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
349 | Dobosz Michal | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Stalexport Triathlon TEAM | opłacono on-line |
350 | Przyradska-Trzebiatowska Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | GENETIX Team | opłacono on-line |
351 | Moszczyńska Aleksantra | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | GENETIX Team | opłacono on-line |
352 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
353 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
354 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
355 | Redzimska Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gdynia | opłacono on-line |
356 | Komorowska Anita | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
357 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wojto_Sport_Story | |
358 | Zaszczyryńska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
359 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
360 | Gryss-Graban Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
361 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
362 | Szulwach Maciek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | OCR Events | opłacono on-line |
363 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
364 | Olejnik Agata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Olej Running Team | opłacono on-line |
365 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
366 | Łukowicz Ireneusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
367 | Łukowicz Elzbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
368 | Ziemann Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
369 | Dietrich Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
370 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
371 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kurczak Team Crow | |
372 | Berliński Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
373 | Piechota Maciej Piechota | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
374 | Bykowski Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
375 | Borcowski Janusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | weterynek.pl/Bike U Up | opłacono on-line |
376 | Karpowicz Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line |
377 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
378 | Bygoszewska Sylwia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Forma na szczyt | opłacono on-line |
379 | Godlewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
380 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gdynskie Dziewuchy | |
381 | Kowalska Dagna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
382 | Dejewski Michal | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
383 | Makowska Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
384 | Kusiak Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
385 | Konieczny Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
386 | Konieczna Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
387 | Wolfram Dawid | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
388 | Kukawka Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | |
389 | BARYŁA Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
390 | Papke Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
391 | Klewer Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
392 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SP 40 - GDYNIA | opłacono on-line |
393 | Chałko Julita Chałko | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
394 | Wiliński Robert | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ZSCHiE Gdynia | opłacono on-line |
395 | Albecka Kamila | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LO XV dla niedosłyszących Gdynia | opłacono on-line |
396 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Polska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
397 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
398 | Buszman Maciej | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
399 | Grzelak Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
400 | Hrytsai Sviatoslav | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28818