Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordicowe Lęborskie Lwy | opłacono |
502 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
503 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKB im Braci Petk | opłacono on-line |
504 | naczk leonard | lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
505 | Naczk Wicktoria | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
506 | Górska Iwona | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Farm Frites Poland | opłacono on-line |
507 | SZRAMA Marian | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BAZA 44 | opłacono on-line |
508 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Nordic Walking 8 km | ;Orły Wicko" Błękitne Morsy Łebskie | |
509 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Geoban | opłacono on-line |
510 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
511 | Mazur Katarzyna | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | |
512 | Stawarz-Szymczyk Anna | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
513 | Mikołajczyk Wioletta | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
514 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
515 | Kleina Joanna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
516 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
517 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
518 | Swat Marzena | Łęgowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
519 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
520 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line |
521 | Skwarczyńska Patrycja Skwarczyńska | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
522 | Grabowski Damian | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
523 | Janicki Mateusz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
524 | Słodkowska Marta | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
525 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
526 | Walentynowicz Monika | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Calineczki | opłacono on-line |
527 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #BBKTS | opłacono on-line |
528 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
529 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
530 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
531 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
532 | Komorowska-Fiszer IWONA KOMOROWSKA-FISZER | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
533 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line |
534 | Zmuda Martyna | Mosty | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LPP | opłacono on-line |
535 | Płonka Dorota | Mszana Dolna | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
536 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
537 | Bednarski Łukasz | Nysa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Athletics Nysa | opłacono on-line |
538 | Nitka Wacław | Otomin | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
539 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
540 | Wiśniewski Arkadiusz | Otwock | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
541 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
542 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
543 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
544 | Rębowski Tomasz | PASŁĘK | Polska | Nordic Walking 8 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
545 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | KS METRACO POLKOWICE | |
546 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
547 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Florian Chojnice pkp cargo Gdynia | |
548 | Wastowski Dawid | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
549 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
550 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
551 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
552 | Mądrzak Anna | Poznań | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
553 | WOŁUJEWICZ CZESŁAW | POZNAŃ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BIKEVITA TEAM | opłacono on-line |
554 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega, SUT | opłacono on-line |
555 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
556 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
557 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
558 | Górecka Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
559 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | U-LONG Team | opłacono on-line |
560 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
561 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
562 | Sazhnieva Maryna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
563 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | opłacono on-line |
564 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | opłacono on-line |
565 | Synak Rafał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz biega i morsuje | opłacono on-line |
566 | Stolarek Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
567 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
568 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
569 | Marczak Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
570 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
571 | Elżbieta Deik | Przyjaźń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
572 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
573 | Żeżnik Czesław | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
574 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
575 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Zdrowie na bank | |
576 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
577 | Bisewska Wiktoria | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
578 | Zielińska Ilona | Pułtusk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
579 | solich Aleksandra | raciborz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
580 | Zduńczyk Grzegorz | Rawa Mazowiecka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
581 | Bury Liliana | Reda | Polska | Nordic Walking 8 km | Zmotywowani | opłacono on-line |
582 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | Nordic Walking 8 km | Zmotywowani | opłacono on-line |
583 | Wencel Michał | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
584 | Rolbiecka Alicja | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
585 | Plichta Bożena | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
586 | Rzezak Aleksandra | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
587 | Jankowski Przemysław | Rębiechowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
588 | Floryszczyk Krystyna | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
589 | Floryszczyk Wiktor | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
590 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
591 | Wolny Małgorzata | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Klub Dziadka Rynia | opłacono on-line |
592 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
593 | Smyk Kamil | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
594 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
595 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
596 | Bieszk Julia | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Uks Tri Team | opłacono on-line |
597 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
598 | Melzer Hanna | Rumia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
599 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
600 | Janik Marzena | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28849