Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
601 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
602 Melzer Hanna Rumia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
603 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) opłacono on-line
604 Zubek Ania Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
605 Kuchnowski Karol Werblinia Bieg przełajowy 8 km KROKOWA BIEGA opłacono on-line
606 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 8 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
607 Kłos Maciej Gdańsk Nordic Walking 8 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
608 Przybysz Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km TRUSKAWKA RZĄDZI opłacono on-line
609 Hościło Aleksandra gdansk Bieg przełajowy 8 km Intel Runners opłacono
610 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
611 Hościło Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Intel Runners opłacono
612 Osipiak Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
613 Krzepkowski Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Travel-Experts.com.pl opłacono on-line
614 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono on-line
615 Sorn Łukasz Gdynia Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono on-line
616 Kozuch Adam Tuchom Bieg przełajowy 8 km
617 Fryczke Maciej Gdańsk Nordic Walking 8 km T-Mobile Sport Team opłacono on-line
618 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
619 Zielińska Ilona Pułtusk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
620 Świetlińska Żaneta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
621 Świetliński Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
622 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg przełajowy 8 km Ekipa Zryw opłacono on-line
623 Orłowski Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Intel Runners | Szwagry opłacono on-line
624 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking 8 km Intel Runners opłacono
625 Gumowski Mariusz Banino Nordic Walking 8 km Intel Runners opłacono
626 Graban Emilia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Intel Runners opłacono
627 Miszewski Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km Intel Runners opłacono
628 Kuraś Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km xRunners
629 Świeca Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
630 Chmielowski Michał Juszkowo Bieg przełajowy 8 km Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
631 Okapiec Dagmara Juszkowo Bieg przełajowy 8 km Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
632 Olszewski Piotr Olszewski Leźno Nordic Walking 8 km
633 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 8 km ELITE TEAM opłacono on-line
634 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic Walking 8 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
635 Rokita Mariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km RockyRUN opłacono on-line
636 Ruczyński Maciej Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
637 Rzepka Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
638 Krzyszkowska Ewa Gdynia Bieg przełajowy 8 km
639 Krzyszkowski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
640 Cegielski Rafał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
641 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
642 Pindral Emilia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
643 Küchler Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
644 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic Walking 8 km
645 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Nordic Walking 8 km TRIMAMA TEAM opłacono on-line
646 Stolarek Dorota Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km Pruszcz Biega opłacono on-line
647 Weiland Karina Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
648 Baberowski Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Trec Team opłacono on-line
649 Parandyk Adam Juszkowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
650 Sobczak Slawomir Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
651 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 8 km deaf team opłacono on-line
652 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Bieg przełajowy 8 km #BBKTS opłacono on-line
653 Goś-Zdrojewska Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
654 Korzeń Grzegorz Słupsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
655 Sznabel Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
656 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 8 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
657 Kozłowska Alicja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km St Runners opłacono on-line
658 Kostencka Aga Banino Nordic Walking 8 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
659 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono
660 Pieńkowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
661 Kowalczuk Leszek Pogórze Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
662 Kazyaka Józef Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
663 Lehmann Dawid Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
664 Rogocz Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
665 Szarszunowicz Anna Pasłęk Nordic Walking 8 km KS METRACO POLKOWICE
666 Palaschke Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sportowy Majkel
667 Matysiak Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
668 Borówka Ryszard Gdynia Bieg przełajowy 8 km
669 Maciak Joanna Szydłowo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
670 Wiśniewski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Rozbiegani-Żychlin opłacono on-line
671 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
672 Komorowska-Fiszer IWONA KOMOROWSKA-FISZER Mikoszewo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
673 Grzeszczak Małgorzata Dębogórze Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
674 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic Walking 8 km Elite Team
675 Sokołowska Ania Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
676 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
677 Gering Mariusz Gdańsku Bieg przełajowy 8 km DCT drużyna biegowa
678 Dragan Karol Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
679 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
680 Nitka Wacław Otomin Nordic Walking 8 km opłacono on-line
681 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic Walking 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
682 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic Walking 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
683 Synak Rafał Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km Pruszcz biega i morsuje opłacono on-line
684 Konkol Magdalena Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
685 Kleban Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Szybkie Ziomki opłacono on-line
686 Polański Marcin Sztutowo Bieg przełajowy 8 km Generat ze Sztutowa opłacono on-line
687 WITTMANN Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
688 Tur Anita Gdansk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
689 Fiszer Justyna Mikoszewo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
690 ARANOWSKA IRENA Lębork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
691 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic Walking 8 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
692 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
693 Kopeć Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km In Running Shoes opłacono on-line
694 Krawiec Łukasz Sztum Bieg przełajowy 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
695 Nowak MONIKA ANNA Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
696 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
697 Kłodowska Edyta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
698 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
699 Socha Dorota Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
700 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic Walking 8 km opłacono on-line


Wyświetleń: 21332

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ