Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Dzieliński Adam | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
102 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Tri Dzioba Team | opłacono on-line |
103 | Dziubak Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
104 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
105 | Elżbieta Deik | Przyjaźń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
106 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
107 | Fede-Zając Anita | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
108 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Santander Runners Team | opłacono on-line |
109 | Felski Pawel Felski | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dovista Activ team | opłacono on-line |
110 | Fiałek Danuta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LPP Team | opłacono on-line |
111 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking 8 km | Ekipa Zryw | opłacono on-line |
112 | Fiergelewski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
113 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Urząd Miejski w Gdańsku | opłacono on-line |
114 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
115 | Floryszczyk Krystyna | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
116 | Floryszczyk Wiktor | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
117 | Fryczke Ewa | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
118 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono on-line |
119 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
120 | Gągół Krzysztof | Głogów | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
121 | Gajcy Ewa | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
122 | Galanek Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
123 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
124 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
125 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
126 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
127 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
128 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DCT drużyna biegowa | |
129 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
130 | gibney magda | cieplewo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
131 | Giedrojć Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
132 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
133 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
134 | Godlewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
135 | Gojlik Kazimierz | g | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
136 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono on-line |
137 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gdynskie Dziewuchy | |
138 | Golik Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
139 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
140 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
141 | Górecka Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
142 | Góreczny Ireneusz | Sopot | Polska | Nordic Walking 8 km | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
143 | Górska Iwona | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Farm Frites Poland | opłacono on-line |
144 | Gorzałka Kamil | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
145 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
146 | Graban Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Intel Runners | opłacono |
147 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
148 | Grabowski Damian | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
149 | Granica Krzysztof | Grzybno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
150 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Grą Biegiem Rowerem | opłacono on-line |
151 | Gromnicka-Ćwikło Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
152 | Gronowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line |
153 | Grupa Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Przez Góry do Marzeń | opłacono on-line |
154 | Gruszecki Damian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
155 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Polska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
156 | Gryss-Graban Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
157 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 8 km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC | |
158 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
159 | Grzelak Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
160 | Grzeszczak Małgorzata | Dębogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
161 | GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RunForFun Gdansk | |
162 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
163 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | Nordic Walking 8 km | Intel Runners | opłacono |
164 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GUMA TEAM | opłacono on-line |
165 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | Nordic Walking 8 km | Intel Runners | opłacono |
166 | Guzowska Daria | Cetyń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Oddział Zandarmerii Wojskowej Bemowo Piskie | |
167 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | opłacono on-line |
168 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Geoban | opłacono on-line |
169 | Gwóźdź Wioletta | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
170 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
171 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
172 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
173 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
174 | Hantz Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
175 | Harasim Emila | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
176 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Florian Chojnice pkp cargo Gdynia | |
177 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
178 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
179 | Herzberg Przemysław | Toruń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | NB Team | opłacono on-line |
180 | Hewelt Maciej | Gdynia Zachód | Polska | Bieg przełajowy 8 km | UKS Azymut 45 Gdynia | opłacono on-line |
181 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Bahamy | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
182 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
183 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | TeDe RUN | opłacono on-line |
184 | Hoffmann Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
185 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
186 | Hordyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
187 | Hościło Aleksandra | gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Intel Runners | opłacono |
188 | Hościło Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Intel Runners | opłacono |
189 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
190 | Hrytsai Sviatoslav | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
191 | Huszcza-Osińska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | nieDZIELNI biegacze | opłacono on-line |
192 | Huzjak Uros | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
193 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
194 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
195 | Jakubowska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Goyello Power Club | opłacono on-line |
196 | jamróz renata | gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Big Yelow Food Adventure Team | opłacono on-line |
197 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
198 | Janicki Mateusz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
199 | Janicki Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Invictus 3City | opłacono on-line |
200 | Janik Marzena | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28848