Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza

WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO - 8km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 408 KUCZKOWSKI MIŁOSZ M 1 M 20-29 1 WIELKI KLINCZ KUKS REMUS KOŚCIERZYNA 8km 0:27:49
2 399 KRÓL BŁAŻEJ M 2 M 30-39 1 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 8km 0:28:36
3 616 STRUK ADAM M 3 M 20-29 2 SŁUCHOWO 8km 0:29:05
4 533 PRUSINOWSKI MICHAŁ M 4 M 20-29 3 BRANIEWO 8km 0:29:57
5 313 GWARDJAK SZYMON M 5 M 20-29 4 LIDZBARK WARMIŃSKI GEOBAN 8km 0:29:57
6 211 BAGROWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 2 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 8km 0:30:04
7 321 HEWELT MACIEJ M 7 M 20-29 5 GDYNIA ZACHÓD UKS AZYMUT 45 GDYNIA 8km 0:30:42
8 246 CHĘTNIK RAFAŁ M 8 M 40-49 1 SZTUM 8km 0:30:58
9 312 GUZOWSKI DARIUSZ M 9 M 50-59 1 TRZEBIELINO CARRY PETFOOD TRZEBIELINO/TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM 8km 0:31:06
10 249 CIESIELSKI MACIEJ M 10 M 20-29 6 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 8km 0:31:19
11 719 HARTUNA ZENON M 11 M 50-59 2 PIECE FLORIAN CHOJNICE 8km 0:31:28
12 608 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 12 M 30-39 3 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 8km 0:31:34
13 364 KLONOWSKI MARCIN M 13 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:31:58
14 562 RZĄDCA MARCIN M 14 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:32:05
15 620 SYNAK RAFAŁ M 15 M 40-49 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA I MORSUJE 8km 0:32:09
16 350 KAMIONKA MATEUSZ M 16 M 20-29 7 CHOJNICE HUSARIA RACE TEAM 8km 0:32:10
17 493 OLEJNIK AGATA K 1 K 20-29 1 GDYNIA OLEJ RUNNING TEAM 8km 0:32:34
18 301 GRĄŻAWSKI PIOTR M 17 M 50-59 3 GDYNIA GRĄ BIEGIEM ROWEREM 8km 0:32:35
19 235 BUCZKOWSKI DAMIAN M 18 M 30-39 5 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:32:54
20 582 SIOMA GRZEGORZ M 19 M 30-39 6 GDYNIA 8km 0:33:02
21 305 GRUSZECKI DAMIAN M 20 M 30-39 7 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:33:02
22 532 PRĘCIKOWSKI MATEUSZ M 21 M 20-29 8 GDAŃSK 8km 0:33:14
23 553 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW M 22 M 50-59 4 BORKOWO 8km 0:33:26
24 390 KOZA DAMIAN M 23 M 30-39 8 WŁADYSŁAWOWO 8km 0:33:54
25 316 HALMAN LESZEK M 24 M 40-49 4 BIELKÓWKO 8km 0:33:56
26 618 SUŁEK GRZEGORZ M 25 M 30-39 9 RZESZÓW 8km 0:33:57
27 369 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 26 M 30-39 10 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:34:05
28 650 TUWALSKA MAŁGORZATA K 2 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:34:16
29 548 ROKITA MARIUSZ M 27 M 40-49 5 GDYNIA ROCKYRUN 8km 0:34:24
30 409 KUHN PIOTR M 28 M 20-29 9 GDAŃSK 8km 0:34:32
31 291 GLEINERT SZYMON M 29 M 30-39 11 ŻUKOWO 8km 0:34:36
32 649 TUWALSKA ELŻBIETA K 3 K 40-49 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:34:44
33 269 DUDEK MARIUSZ M 30 M 50-59 5 WĄBRZEŹNO 8km 0:34:49
34 632 SZULWACH MACIEK M 31 M 40-49 6 GDYNIA OCR EVENTS 8km 0:35:01
35 256 ĆWIKOWSKI KAMIL M 32 M 20-29 10 AUGUSTÓW 8km 0:35:04
36 690 ZAWISZA DARIUSZ M 33 M 40-49 7 GDAŃSK BCT TEAM 8km 0:35:10
37 323 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 34 M 20-29 11 SIERAKOWICE 8km 0:35:11
38 247 CHMIELOWSKI MICHAŁ M 35 M 30-39 12 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 8km 0:35:16
39 371 KOCOŃ WOJCIECH M 36 M 40-49 8 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 8km 0:35:35
40 431 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 37 M 50-59 6 SOPOT 8km 0:35:40
41 292 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 4 K 20-29 2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 8km 0:35:42
42 363 KLIN ANNA K 5 K 20-29 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:35:43
43 407 KUCHNOWSKI KAROL M 38 M 30-39 13 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 8km 0:35:47
44 472 MODELSKI ADAM M 39 M 40-49 9 BANIOCHA 8km 0:35:48
45 266 DOROBCZYŃSKI MAREK M 40 M 30-39 14 CHAŁUPY CHAŁUPY 8km 0:35:49
46 554 RUCHLEWICZ NATALIA K 6 K 20-29 4 SZTUM 8km 0:35:59
47 525 PODOLSKI MAREK M 41 M 30-39 15 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:36:00
48 658 WASILEWSKI GRZEGORZ M 42 M 50-59 7 SOPOT DUDYCZ RUN 8km 0:36:04
49 414 KULIK GRZEGORZ M 43 M 30-39 16 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 8km 0:36:09
50 435 LISOWSKI TOMASZ M 44 M 30-39 17 GDAŃSK DYNATRACE 8km 0:36:10
51 355 KAWUCHA MIROSŁAW M 45 M 50-59 8 GDYNIA KRS FORMOZA 8km 0:36:10
52 219 BIAŁA BEATA K 7 K 50-59 1 GDAŃSK 8km 0:36:10
53 362 KLIMACH KONRAD M 46 M 20-29 12 GDAŃSK 8km 0:36:13
54 488 NOWOSZYŃSKI JAKUB M 47 M 0-19 1 GDAŃSK 8km 0:36:17
55 709 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 48 M 50-59 9 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 8km 0:36:18
56 512 PĘDZISZEWSKI PIOTR M 49 M 30-39 18 GDAŃSK VAI ALTO 8km 0:36:18
57 422 LAMPARSKI SŁAWEK M 50 M 30-39 19 SOPOT 8km 0:36:19
58 448 MAJKOWSKI TOMASZ M 51 M 30-39 20 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:36:20
59 339 JANKE PATRYK M 52 M 20-29 13 GDYNIA INVIMED GDYNIA 8km 0:36:20
60 315 HABAJ PIOTR M 53 M 30-39 21 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 8km 0:36:23
61 688 ZAKRZEWSKI JAKUB M 54 M 30-39 22 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM 8km 0:36:26
62 263 DOBOSZ MICHAL M 55 M 40-49 10 GDYNIA STALEXPORT TRIATHLON TEAM 8km 0:36:27
63 222 BISKUPSKI MARCIN M 56 M 40-49 11 BRANIEWO 8km 0:36:33
64 573 SELEWSKI MARCIN M 57 M 20-29 14 BANINO 8km 0:36:38
65 615 STROJNOWSKI SŁAWOMIR M 58 M 50-59 10 GDAŃSK 8km 0:36:41
66 293 GODLEWSKI PAWEŁ M 59 M 30-39 23 GDYNIA 8km 0:36:54
67 427 LEHMANN DAWID M 60 M 30-39 24 GDAŃSK 8km 0:36:56
68 335 JANCZAK SŁAWOMIR M 61 M 30-39 25 PSZCZÓŁKI DREAM TRI TEAM 8km 0:37:00
69 207 ANGEL PATRYCJA K 8 K 20-29 5 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:37:05
70 277 FELD MACIEJ M 62 M 60-69 1 BYDGOSZCZ SANTANDER RUNNERS TEAM 8km 0:37:09
71 672 WOJNAROWSKA WERONIKA K 9 K 30-39 1 GDYNIA 8km 0:37:10
72 665 WIATROWSKI KRZYSZTOF M 63 M 20-29 15 GDYNIA 8km 0:37:14
73 555 RUCZYŃSKI MACIEJ M 64 M 50-59 11 RUMIA 8km 0:37:15
74 534 PRYŚKO JĘDRZEJ M 65 M 20-29 16 SOPOT 8km 0:37:22
75 547 ROGOCZ MACIEJ M 66 M 40-49 12 GDYNIA 8km 0:37:26
76 203 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 10 K 40-49 3 SOPOT SOPOT TEAM 8km 0:37:30
77 518 PIOTROWICZ EWA K 11 K 30-39 2 SOPOT SPORTEVO 8km 0:37:32
78 330 HUZJAK UROS M 67 M 40-49 13 GDANSK 8km 0:37:34
79 393 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 68 M 30-39 26 STRASZYN 8km 0:37:34
80 468 MILLER JAN M 69 M 30-39 27 GDAŃSK ASE 8km 0:37:35
81 657 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 70 M 40-49 14 SOPOT 8km 0:37:35
82 419 KUŹNIAR WOJCIECH M 71 M 30-39 28 GDANSK 8km 0:37:36
83 500 OWCZAREK KATARZYNA K 12 K 40-49 4 KOSAKOWO 8km 0:37:38
84 319 HEJZNER ARKADIUSZ M 72 M 30-39 29 GDAŃSK 8km 0:37:40
85 467 MIKULSKI FELIKS M 73 M 50-59 12 PRZYWIDZ 8km 0:37:51
86 557 RUDŹKO WOJCIECH M 74 M 50-59 13 WEJHEROWO 8km 0:37:51
87 561 RZĄDCA GRZEGORZ M 75 M 30-39 30 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:38:02
88 574 SHARMA LILIANNA K 13 K 30-39 3 SOPOT BBL AWFIS GDAŃSK 8km 0:38:12
89 495 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 76 M 70-79 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:38:18
90 613 STOSIK ARTUR M 77 M 50-59 14 PĄCZEWO 8km 0:38:19
91 511 PEEK KRYSTIAN M 78 M 40-49 15 GDANSK BBL AWFIS GDAŃSK 8km 0:38:19
92 432 LIGENZA ZBIGNIEW M 79 M 40-49 16 PRUSZCZ GDAŃSKI DREAM TRI TEAM/ PRUSZCZ BIEGA 8km 0:38:22
93 311 GUMOWSKI MARCIN M 80 M 40-49 17 GDANSK GUMA TEAM 8km 0:38:25
94 328 HRYTSAI SVIATOSLAV M 81 M 40-49 18 GDYNIA 8km 0:38:28
95 358 KITOWSKI KRZYSZTOF M 82 M 30-39 31 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM 8km 0:38:30
96 685 ZAJĄC MACIEJ M 83 M 30-39 32 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:38:35
97 272 DZIOBA MICHAŁ M 84 M 40-49 19 SOPOT TRI DZIOBA TEAM 8km 0:38:35
98 581 SIŃCZUK PATRYCJA K 14 K 40-49 5 TCZEW XRUNNERS 8km 0:38:38
99 375 KONECKO IZABELA K 15 K 50-59 2 SOPOT SOPOT TEAM 8km 0:38:39
100 233 BUCHAJ ZBIGNIEW M 85 M 40-49 20 KRZEWINY 8km 0:38:40
101 386 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 16 K 40-49 6 BANINO 8km 0:38:44
102 610 STEFANIAK LESZEK M 86 M 40-49 21 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:38:44
103 516 PIETRZAK KAMIL M 87 M 30-39 33 GDYNIA BIEGOWA RODZINKA 8km 0:38:45
104 452 MARCHEWKA EMIL M 88 M 30-39 34 GDAŃSK 8km 0:38:46
105 623 SZCZUPAKOWSKA IZABELA K 17 K 40-49 7 GDAŃSK BIEGNĘ DLA HONI 8km 0:38:47
106 250 CIUNEL ŁUKASZ M 89 M 30-39 35 GDYNIA MAMY TO 8km 0:38:53
107 730 CHEDA KRZYSZTOF M 90 M 40-49 22 GDAŃSK 8km 0:38:57
108 483 NIEMIEC MAREK M 91 M 50-59 15 GDYNIA 8km 0:39:02
109 346 KACZMAREK KRZYSZTOF M 92 M 40-49 23 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 8km 0:39:06
110 673 WOJSA MARCIN M 93 M 30-39 36 GDAŃSK 8km 0:39:07
111 720 CICHOŃCZUK ANTONI M 94 M 70-79 2 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:39:07
112 576 SIEDLECKI JACEK M 95 M 30-39 37 LEŹNO KLUB MRUCZUSIA 8km 0:39:09
113 379 KOPEĆ IGOR M 96 M 40-49 24 GDYNIA 8km 0:39:11
114 245 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 97 M 30-39 38 GDAŃSK 8km 0:39:12
115 366 KŁOS PIOTR M 98 M 40-49 25 KRZAKI CZAPLINKOWSKIE 8km 0:39:16
116 678 WOŁUJEWICZ CZESŁAW M 99 M 60-69 2 POZNAŃ BIKEVITA TEAM 8km 0:39:17
117 560 RYCHTER KRZYSZTOF M 100 M 40-49 26 GDAŃSK AKTYWNY #GPNS 8km 0:39:23
118 711 PĘŚKO MICHAŁ M 101 M 40-49 27 GDAŃSK - 8km 0:39:33
119 433 LIS JAKUB M 102 M 20-29 17 BARWICE FOXENERGY 8km 0:39:34
120 359 KLEBAN PAWEŁ M 103 M 30-39 39 GDAŃSK SZYBKIE ZIOMKI 8km 0:39:36
121 509 PECZ IGOR M 104 M 30-39 40 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 8km 0:39:41
122 300 GRANICA KRZYSZTOF M 105 M 30-39 41 GRZYBNO 8km 0:39:44
123 442 LUNK KRZYSZTOF M 106 M 40-49 28 PUCK LIVESTRONG 8km 0:39:56
124 270 DUŃSKI BARTOSZ M 107 M 20-29 18 ELBLAG 8km 0:39:57
125 381 KORPECKI MATEUSZ M 108 M 30-39 42 SKARSZEWY 8km 0:40:00
126 478 NACZK WIKTORIA K 18 K 0-19 1 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 8km 0:40:00
127 667 WILIŃSKI ROBERT M 109 M 0-19 2 GDYNIA ZSCHIE GDYNIA 8km 0:40:01
128 630 SZULC KAMILA K 19 K 30-39 4 GDYNIA 8km 0:40:05
129 374 KONASZEWSKI SŁAWOMIR M 110 M 40-49 29 GDAŃSK FSO MOTORSPORT 8km 0:40:06
130 340 JARMOŁOWICZ BEATA K 20 K 40-49 8 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:40:08
131 568 SAWICKI BARTOSZ M 111 M 20-29 19 GDAŃSK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:40:08
132 707 BUKO PAWEŁ M 112 M 30-39 43 SOPOT - 8km 0:40:11
133 669 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 113 M 40-49 30 GDAŃSK ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 8km 0:40:13
134 609 STAŃCO MARIOLA K 21 K 30-39 5 RUMIA 8km 0:40:21
135 306 GRUSZECZKA MATEUSZ M 114 M 20-29 20 GDYNIA POLSKA GRUPA BIEGOWA 8km 0:40:21
136 252 CZECHOWSKI DAWID M 115 M 40-49 31 SUBKOWY 8km 0:40:22
137 537 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M 116 M 20-29 21 MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 8km 0:40:25
138 524 PODBIELSKI TOMASZ M 117 M 30-39 44 GDAŃSK 8km 0:40:25
139 580 SIMLAT KATARZYNA K 22 K 20-29 6 ZŁOCIENIEC FOXENERGY 8km 0:40:28
140 505 PASIEKA KAMIL M 118 M 20-29 22 RYTEL 8km 0:40:36
141 457 MATEJA BOŻENA K 23 K 60-69 1 GDAŃSK 8km 0:40:39
142 527 POPOWSKA MAGDALENA K 24 K 40-49 9 GDAŃSK BIEGA ZIE 8km 0:40:39
143 286 GĄSIOR PAWEŁ M 119 M 30-39 45 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 8km 0:40:41
144 691 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 25 K 30-39 6 GDAŃSK 8km 0:40:43
145 320 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 120 M 30-39 46 TORUŃ NB TEAM 8km 0:40:44
146 310 GRZYWACZ KAROL M 121 M 30-39 47 GDYNIA 8km 0:40:45
147 255 CZYRZNIEWSKI PAWEŁ M 122 M 20-29 23 GDAŃSK 8km 0:40:47
148 271 DZIELIŃSKI ADAM M 123 M 50-59 16 BRANIEWO SPARTANIE DZIECIOM 8km 0:40:51
149 214 BASSA ADRIAN M 124 M 20-29 24 CHOJNICE 8km 0:40:55
150 675 WOLFRAM DAWID M 125 M 30-39 48 GDYNIA 8km 0:40:58
151 441 LULIS ZBIGNIEW M 126 M 50-59 17 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 8km 0:41:01
152 428 LELIWA SYLWIA K 26 K 20-29 7 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 8km 0:41:19
153 590 SŁODKOWSKA MARTA K 27 K 20-29 8 MALBORK 8km 0:41:24
154 530 POTOMSKI DAWID M 127 M 20-29 25 GIŻYCKO 15GBZ 8km 0:41:25
155 636 ŚWIETLIŃSKA ŻANETA K 28 K 40-49 10 GDAŃSK 8km 0:41:35
156 629 SZRAMA MARIAN M 128 M 50-59 18 LĘBORK BAZA 44 8km 0:41:36
157 506 PASIERBSKA EWA K 29 K 20-29 9 GDAŃSK GUMED 8km 0:41:38
158 627 SZOPA TOMASZ M 129 M 20-29 26 SOPOT 8km 0:41:40
159 384 KOŚKA TOMASZ M 130 M 30-39 49 SOPOT KOLONIA PRABUTY 8km 0:41:52
160 570 SAZHNIEVA MARYNA K 30 K 20-29 10 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:41:54
161 718 DRAPELLA DARIUSZ M 131 M 60-69 3 GDAŃSK CTS 8km 0:41:54
162 724 CHARYTANOWICZ SZYMON M 132 M 0-19 3 MOSTY SKŻ SOPOT 8km 0:41:55
163 248 CHOLEWIŃSKI TOMASZ M 133 M 40-49 32 GDAŃSK GPNS 8km 0:41:56
164 704 FIERGELEWSKI PIOTR M 134 M 20-29 27 GDAŃSK 8km 0:42:01
165 705 KISIELEWSKI (PK) TOMASZ M 135 M 0-19 4 SOPOT SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI/SASP 8km 0:42:10
166 285 GAŁKA GRZEGORZ M 136 M 40-49 33 GDAŃSK 8km 0:42:11
167 461 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 137 M 40-49 34 GDAŃSK 8km 0:42:12
168 275 ENGELBERG ŁUKASZ M 138 M 30-39 50 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:42:13
169 577 KÜCHLER PAWEŁ M 139 M 20-29 28 GDYNIA 8km 0:42:15
170 338 JANIK MARZENA K 31 K 40-49 11 RUMIA 8km 0:42:18
171 625 SZCZYPKA ARKADIUSZ M 140 M 50-59 19 GDYNIA 8km 0:42:23
172 671 WITTMANN MARCIN M 141 M 40-49 35 GDYNIA 8km 0:42:26
173 563 RZEPKA ANDRZEJ M 142 M 20-29 29 GDAŃSK 8km 0:42:27
174 539 PUHAKKA JOHAN M 143 M 20-29 30 GDANSK GUMED 8km 0:42:31
175 302 GROMNICKA-ĆWIKŁO DOROTA K 32 K 20-29 11 GDAŃSK 8km 0:42:31
176 679 WOZBANOWICZ DAWID M 144 M 20-29 31 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:42:35
177 380 KOPEĆ KATARZYNA K 33 K 30-39 7 GDYNIA IN RUNNING SHOES 8km 0:42:35
178 714 KWIDZYŃSKI SZYMON M 145 M 0-19 5 GDYNIA SKŻ 8km 0:42:35
179 572 SELEMAN DARIUSZ M 146 M 50-59 20 GDYNIA DUDYCZ RUN 8km 0:42:37
180 680 WOZBANOWICZ JACEK M 147 M 40-49 36 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:42:39
181 513 PIASKOWSKI TOMASZ M 148 M 40-49 37 ELBLĄG 8km 0:42:41
182 251 CZECHOWSKA DOROTA K 34 K 40-49 12 SUBKOWY 8km 0:42:46
183 261 DEMSKI KRZYSZTOF M 149 M 50-59 21 SOPOT BIEGOWYSWIAT.PL 8km 0:42:57
184 225 BOIKE ARKADIUSZ M 150 M 30-39 51 KOLECZKOWO 8km 0:42:57
185 348 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 35 K 40-49 13 RUMIA DRUŻYNA SZPIKU 8km 0:43:02
186 579 SIKORSKI JANUSZ M 151 M 60-69 4 SOPOT 8km 0:43:03
187 283 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 36 K 30-39 8 GDAŃSK 8km 0:43:05
188 501 OZIMKOWSKI KRZYSZTOF M 152 M 40-49 38 GDAŃSK 8km 0:43:08
189 436 LISTWAN KRZYSZTOF M 153 M 40-49 39 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 8km 0:43:10
190 451 MAŁEK MARCIN M 154 M 30-39 52 GDANSK 8km 0:43:13
191 332 JACHIMOWICZ MAGDALENA K 37 K 20-29 12 GDAŃSK 8km 0:43:15
192 215 BEDNARSKI ŁUKASZ M 155 M 20-29 32 NYSA ATHLETICS NYSA 8km 0:43:17
193 370 KOCOŃ MONIKA K 38 K 30-39 9 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 8km 0:43:17
194 670 WITT GRAŻYNA K 39 K 60-69 2 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 8km 0:43:24
195 353 KASPRZYCKI RAFAŁ M 156 M 30-39 53 STRASZYN 8km 0:43:28
196 601 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 157 M 50-59 22 ŁEBA 8km 0:43:31
197 213 BARYŁA TOMASZ M 158 M 40-49 40 GDYNIA 8km 0:43:32
198 221 BISEWSKA WIKTORIA K 40 K 20-29 13 PUCK 8km 0:43:36
199 713 TOMYS RYSZARD M 159 M 70-79 3 SZEMUD 8km 0:43:36
200 605 SOWIŃSKA OLGA K 41 K 40-49 14 GDAŃSK BBL AWFIS/ GT 8km 0:43:36
201 486 NOWAKOWSKI TOMASZ M 160 M 40-49 41 KWIDZYN 8km 0:43:38
202 583 SITARCZUK MARIUSZ M 161 M 30-39 54 GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) 8km 0:43:38
203 489 OGONOWSKA AGNIESZKA K 42 K 40-49 15 BARTOSZYCE 8km 0:43:39
204 729 BOSAK WOJCIECH M 162 M 30-39 55 GDAŃSK 8km 0:43:39
205 388 KOWALSKA DAGNA K 43 K 30-39 10 GDYNIA 8km 0:43:40
206 415 KUNOWSKI KRZYSZOF M 163 M 30-39 56 GDAŃSK 8km 0:43:40
207 659 WASTOWSKI DAWID M 164 M 20-29 33 PIOTRKÓW KUJAWSKI 8km 0:43:41
208 295 GORZAŁKA KAMIL M 165 M 20-29 34 GDYNIA 8km 0:43:43
209 656 WAŁDOWSKA ANNA K 44 K 30-39 11 GDAŃSK XRUNNERS 8km 0:43:58
210 733 GORZAŁKA MATEUSZ M 166 M 30-39 57 CZĘSTOCHOWA - 8km 0:43:59
211 528 POSTUPALSKI MICHAŁ M 167 M 40-49 42 GDYNIA IHS MARKIT TEAM 8km 0:44:02
212 267 DRAGAN KAROL M 168 M 40-49 43 GDYNIA 8km 0:44:08
213 430 LENKIEWICZ RYSZARD M 169 M 60-69 5 GDAŃSK 8km 0:44:19
214 453 MARCZAK MAREK M 170 M 40-49 44 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:44:24
215 367 KNAPIK JAKUB M 171 M 30-39 58 GDAŃSK MAMY TO 8km 0:44:29
216 529 POSZEWIECKI MAREK M 172 M 40-49 45 GDAŃSK MRKS 8km 0:44:30
217 341 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA EWA K 45 K 40-49 16 GDAŃSK TRI MAMA 8km 0:44:31
218 544 REKOWSKI KACPER M 173 M 20-29 35 TORUŃ SPC 8km 0:44:33
219 336 JANICKI MATEUSZ M 174 M 30-39 59 MALBORK 8km 0:44:36
220 403 KRZYSZTOFIAK MAREK M 175 M 60-69 6 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 8km 0:44:41
221 218 BERNACKI JACEK M 176 M 50-59 23 POŁCHOWO KRS FORMOZA 8km 0:44:44
222 666 WIETESKA GRZESIEK M 177 M 40-49 46 RUMIA OCR EVENTS 8km 0:44:47
223 722 RYAN NELL K 46 K 0-19 2 SOPOT - 8km 0:44:48
224 644 TOMKOWICZ DAWID M 178 M 20-29 36 GDAŃSK PRUSZCZ BIEGA 8km 0:44:48
225 597 SOCHA DOROTA K 47 K 30-39 12 GDYNIA 8km 0:44:49
226 535 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA K 48 K 30-39 13 GDAŃSK 8km 0:44:50
227 241 CEGIELSKI RAFAŁ M 179 M 20-29 37 GDYNIA 8km 0:44:54
228 383 KOSZNIK MICHAŁ M 180 M 40-49 47 GDANSK BIEGOWI SZYDERCY 8km 0:44:56
229 226 BORCOWSKI JANUSZ M 181 M 50-59 24 GDYNIA WETERYNEK.PL/BIKE U UP 8km 0:44:58
230 279 FIAŁEK DANUTA K 49 K 20-29 14 GDAŃSK LPP TEAM 8km 0:44:59
231 274 EKMAN ZDZISŁAW M 182 M 40-49 48 GDYNIA 8km 0:45:00
232 268 DRANKA EWELINA K 50 K 30-39 14 GDAŃSK 8km 0:45:03
233 507 PAWLAK KRYSTYNA K 51 K 40-49 17 GDAŃSK 8km 0:45:07
234 697 ZMARZLY DAREK M 183 M 50-59 25 STAROGARD GD. 8km 0:45:07
235 663 WEILAND KARINA K 52 K 40-49 18 SOPOT 8km 0:45:07
236 523 POCHOPIEŃ MIRA K 53 K 30-39 15 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 8km 0:45:10
237 372 KOKŁOWSKA ANETA K 54 K 30-39 16 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM 8km 0:45:11
238 343 JASTRZĘBSKA JOWITA K 55 K 30-39 17 SOPOT SALTUS SPORT TEAM 8km 0:45:11
239 469 MISIEJKO ARTUR M 184 M 30-39 60 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM 8km 0:45:12
240 676 WOLNY MARCIN M 185 M 30-39 61 ROTMANKA 8km 0:45:30
241 490 OKAPIEC DAGMARA K 56 K 30-39 18 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 8km 0:45:36
242 476 MULLER KRZYSZTOF M 186 M 40-49 49 GDAŃSK COCO JUMBO I DO PRZODU 8km 0:45:36
243 551 ROMBALSKA JULIA K 57 K 20-29 15 SŁUPSK 8km 0:45:38
244 208 ARANOWSKA IRENA K 58 K 50-59 3 LĘBORK 8km 0:45:41
245 606 STACHNIK BARTŁOMIEJ M 187 M 40-49 50 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW 8km 0:45:44
246 298 GRABOWSKA MARZENA K 59 K 50-59 4 GDAŃSK 8km 0:45:45
247 480 NAUMCZYK KATARZYNA K 60 K 30-39 19 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 8km 0:45:47
248 541 REDZIMSKA ADAM M 188 M 50-59 26 GDYNIA GDYNIA 8km 0:45:50
249 492 OLEJARCZYK PIOTR M 189 M 50-59 27 ELBLĄG 8km 0:45:52
250 588 SKWARCZYŃSKA PATRYCJA K 61 K 20-29 16 MALBORK 8km 0:46:02
251 614 STRADOMSKI ROMAN M 190 M 40-49 51 GDAŃSK 8km 0:46:02
252 331 IEFYMENKO OLEKSANDR M 191 M 40-49 52 SOPOT 8km 0:46:05
253 723 RYAN DECLAN M 192 M 50-59 28 SOPOT - 8km 0:46:10
254 317 HANTZ TERESA K 62 K 30-39 20 GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:46:13
255 464 MEYER ŁUKASZ M 193 M 30-39 62 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 8km 0:46:18
256 344 JÓZEFOWSKA ALICJA K 63 K 30-39 21 GDAŃSK MAMY BIEGAMY 8km 0:46:19
257 479 NADOLSKI MARCIN M 194 M 30-39 63 GDAŃSK 8km 0:46:21
258 549 ROLBIECKA ALICJA K 64 K 30-39 22 REDA LUK-CONNECT RACING TEAM 8km 0:46:34
259 273 DZIUBAK MICHAŁ M 195 M 30-39 64 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:46:36
260 352 KASPRZAK DANIEL M 196 M 40-49 53 GDYNIA 8km 0:46:38
261 265 DOMIŃCZAK DARIUSZ M 197 M 40-49 54 GDYNIA 8km 0:46:38
262 392 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 198 M 50-59 29 WIŚLINKA FORUM 8km 0:46:51
263 517 PINDRAL EMILIA K 65 K 20-29 17 GDAŃSK 8km 0:46:52
264 494 OLESZCZUK PAWEŁ M 199 M 30-39 65 GDAŃSK 8km 0:46:56
265 504 PARANDYK ADAM M 200 M 40-49 55 JUSZKOWO 8km 0:47:01
266 417 KURAJK PAWEŁ M 201 M 30-39 66 MICHALIN KORONKI 8km 0:47:03
267 638 TARASIEWICZ RYSZARD M 202 M 60-69 7 BRANIEWO 8km 0:47:06
268 567 SAWCZUK JOANNA K 66 K 40-49 19 GDAŃSK BODY IN MOTION/TAKA RYBA 8km 0:47:09
269 421 KWIDZIŃSKI PAWEŁ M 203 M 30-39 67 KĘBŁOWO RUN FOR IT 8km 0:47:16
270 327 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K 67 K 40-49 20 GDYNIA 8km 0:47:19
271 382 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 68 K 60-69 3 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 8km 0:47:25
272 481 NAUMCZYK TOMASZ M 204 M 30-39 68 MALBORK NYBORG-MAWENT 8km 0:47:28
273 289 GIEDROJĆ KAMIL M 205 M 20-29 38 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:47:29
274 674 WOJTAL RADOSŁAW M 206 M 40-49 56 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:47:32
275 602 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 207 M 70-79 4 HEL HELSKI ZEFIREK 8km 0:47:34
276 639 TARASOW MARCIN M 208 M 40-49 57 GDAŃSK 8km 0:47:37
277 349 KAMINSKI KRZYSZTOF M 209 M 60-69 8 GDAŃSK 8km 0:47:40
278 288 GERTNER ANNA K 69 K 40-49 21 ŁEBA 8km 0:47:42
279 456 MARSZAŁEK RADOSŁAW M 210 M 20-29 39 STRASZYN 8km 0:47:45
280 354 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 70 K 30-39 23 RUMIA 8km 0:47:47
281 712 PALUSZAK TADEUSZ M 211 M 60-69 9 ELBLĄG 8km 0:47:49
282 376 KONIECZNA AGNIESZKA K 71 K 40-49 22 GDYNIA 8km 0:47:57
283 223 BLOK MARTA K 72 K 30-39 24 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU 8km 0:47:58
284 394 KOZŁOWSKA ALICJA K 73 K 30-39 25 GDAŃSK ST RUNNERS 8km 0:48:00
285 619 SUŁKOWSKA AGNIESZKA K 74 K 20-29 18 GDAŃSK 8km 0:48:03
286 434 LISIECKI JAKUB M 212 M 20-29 40 GDAŃSK WKURW_TEAM 8km 0:48:03
287 482 NIECHOĆKO AGATA K 75 K 40-49 23 GDAŃSK BIG YELLOW FOOOT ADVENTURE TEAM 8km 0:48:05
288 522 PLUCIŃSKI SYLWESTER M 213 M 40-49 58 GDAŃSK 8km 0:48:06
289 598 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 76 K 40-49 24 GDYNIA DALEKO JESZCZE 8km 0:48:08
290 564 RZEZAK ALEKSANDRA K 77 K 30-39 26 REDA 8km 0:48:08
291 444 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 78 K 40-49 25 GDAŃSK 8km 0:48:13
292 307 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 79 K 30-39 27 GDAŃSK 8km 0:48:13
293 309 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 80 K 40-49 26 DĘBOGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:48:19
294 299 GRABOWSKI DAMIAN M 214 M 30-39 69 MALBORK 8km 0:48:19
295 244 CHARKIEWICZ MONIKA K 81 K 30-39 28 STRASZYN EKIPA ZRYW 8km 0:48:25
296 651 TYMINSKI KRZYSZTOF M 215 M 70-79 5 GDAŃSK 8km 0:48:25
297 496 ORŁOWSKI PIOTR M 216 M 30-39 70 GDYNIA INTEL RUNNERS | SZWAGRY 8km 0:48:29
298 634 SZYPKOWSKA SYLWIA K 82 K 40-49 27 GDAŃSK 8km 0:48:31
299 280 FILIPOWICZ TOMASZ M 217 M 40-49 59 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKU 8km 0:48:31
300 575 SIDORKO-FILIPOWICZ JOANNA K 83 K 40-49 28 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA SOBIESZEWSKIE GWIAZDY 8km 0:48:31
301 484 NOWAK MONIKA ANNA K 84 K 40-49 29 GDAŃSK 8km 0:48:32
302 477 NABAKOWSKA BARBARA K 85 K 60-69 4 GDAŃSK MARTATONKA 8km 0:48:33
303 216 BELADZED VITA K 86 K 20-29 19 GDANSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:48:39
304 543 REGINIA OKSANA K 87 K 20-29 20 GDAŃSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:48:40
305 571 SCHROEDER JAROSŁAW M 218 M 30-39 71 GDAŃSK 8km 0:48:59
306 701 ŻEBROWSKI ARTUR M 219 M 30-39 72 GDAŃSK 8km 0:49:00
307 552 RORBACH AGNIESZKA K 88 K 40-49 30 GDAŃSK 8km 0:49:00
308 703 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 220 M 30-39 73 PUCK ZDROWIE NA BANK 8km 0:49:12
309 253 CZEREPANIAK EWA K 89 K 20-29 21 GDAŃSK 8km 0:49:15
310 646 TRZEBIATOWSKI ADAM M 221 M 30-39 74 SWARZEWO 8km 0:49:17
311 647 TURONE ELLEN K 90 K 40-49 31 SURREY 8km 0:49:19
312 429 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 222 M 60-69 10 BĄDKI 8km 0:49:20
313 508 PAWLICHA AGNIESZKA K 91 K 20-29 22 GDYNIA CROSSELITE 8km 0:49:24
314 640 TARKOWSKI DAWID M 223 M 30-39 75 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 8km 0:49:24
315 502 PAKURA KAROLINA K 92 K 40-49 32 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:49:24
316 686 ZAJK ALICJA K 93 K 40-49 33 GDYNIA 8km 0:49:24
317 633 SZYMANOWSKI RAFAŁ M 224 M 20-29 41 GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:49:24
318 303 GRONOWSKI BARTOSZ M 225 M 30-39 76 GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:49:25
319 687 ZAJK PIOTR M 226 M 40-49 60 GDYNIA 8km 0:49:25
320 569 SAWICKI BARTOSZ M 227 M 20-29 42 GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:49:26
321 397 KRAWIEC ŁUKASZ M 228 M 30-39 77 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km 0:49:31
322 531 PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKA K 94 K 20-29 23 GDAŃSK 8km 0:49:32
323 212 BARTOSZ MIRELA K 95 K 30-39 29 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:49:35
324 447 ŁUKOWICZ IRENEUSZ M 229 M 40-49 61 GDYNIA 8km 0:49:39
325 446 ŁUKOWICZ ELZBIETA K 96 K 40-49 34 GDYNIA 8km 0:49:39
326 660 WAWRZYNIAK ANNA K 97 K 30-39 30 STĘSZEW 3:33 TEAM 8km 0:49:39
327 391 KOZDEMBA EMILIA K 98 K 20-29 24 WIŚLINKA FORUM 8km 0:49:42
328 204 ADAMSKA JUSTYNA K 99 K 40-49 35 BANIO 8km 0:49:43
329 662 WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW M 230 M 50-59 30 STĘSZEW 3:33 TEAM 8km 0:49:50
330 545 RESZCZYŃSKA MONIKA K 100 K 40-49 36 GDAŃSK 8km 0:49:54
331 546 ROBAKOWSKA EWA K 101 K 60-69 5 SOPOT BIEGOWYSWIAT.PL 8km 0:49:58
332 727 KUKAWKA AGNIESZKA K 102 K 40-49 37 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 8km 0:50:02
333 360 KLEINA JOANNA K 103 K 40-49 38 ŁEBA 8km 0:50:05
334 229 BRONK LUCYNA K 104 K 30-39 31 GDANSK 8km 0:50:12
335 220 BIESZK JULIA K 105 K 0-19 3 RUMIA UKS TRI TEAM 8km 0:50:28
336 700 ŻEBROWSKA KINGA K 106 K 30-39 32 GDAŃSK 8km 0:50:51
337 463 MELZER ARKADIUSZ M 231 M 40-49 62 RUMIA 8km 0:51:00
338 202 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 107 K 20-29 25 TCZEW CROSSELITE 8km 0:51:01
339 449 MALEK LILIANNA K 108 K 30-39 33 SIERAKOWICE 8km 0:51:24
340 237 BULATOVA GALYNA K 109 K 30-39 34 GDAŃSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:51:25
341 661 WAWRZYNIAK JOLANTA K 110 K 30-39 35 GDAŃSK 8km 0:51:26
342 519 PIÓRKO EWA K 111 K 40-49 39 GDAŃSK 8km 0:51:36
343 595 SOBIECKA EDYTA K 112 K 40-49 40 GDYNIA 8km 0:51:37
344 243 CHAŁKO JULITA K 113 K 20-29 26 GDYNIA 8km 0:51:45
345 416 KURAJK MARIAN M 232 M 60-69 11 GDAŃSK 8km 0:51:54
346 324 HORDYŃSKI WOJCIECH M 233 M 40-49 63 GDAŃSK 8km 0:51:58
347 262 DIETRICH KRZYSZTOF M 234 M 30-39 78 GDYNIA 8km 0:51:58
348 514 PIECHOTA MACIEJ M 235 M 40-49 64 GDYNIA 8km 0:51:58
349 217 BERLIŃSKI PRZEMYSŁAW M 236 M 40-49 65 GDYNIA 8km 0:51:59
350 404 KUBICKA ALEKSANDRA K 114 K 30-39 36 GDAŃSK 8km 0:52:00
351 626 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 115 K 60-69 6 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 8km 0:52:15
352 284 GALANEK ALEKSANDRA K 116 K 20-29 27 GDYNIA 8km 0:52:15
353 628 SZPYRA EDWARD M 237 M 70-79 6 GDYNIA 8km 0:52:38
354 329 HUSZCZA-OSIŃSKA KATARZYNA K 117 K 20-29 28 GDAŃSK NIEDZIELNI BIEGACZE 8km 0:52:42
355 591 SMENTOCH KAROLINA K 118 K 20-29 29 GDAŃSK NIEDZIELNI BIEGACZE 8km 0:52:42
356 699 ŻBIKOWSKA MALGORZATA K 119 K 50-59 5 TORUŃ SPC 8km 0:52:44
357 276 FEDE-ZAJĄC ANITA K 120 K 30-39 37 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:52:46
358 692 ZDUŃCZYK GRZEGORZ M 238 M 30-39 79 RAWA MAZOWIECKA 8km 0:52:48
359 368 KNUT MAŁGORZATA K 121 K 30-39 38 GDANSK 8km 0:52:53
360 631 SZULC TOMASZ M 239 M 50-59 31 GDAŃSK TEDE RUN 8km 0:53:02
361 706 POPIEL RYSZARD M 240 M 30-39 80 GDAŃSK - 8km 0:53:05
362 510 PECZ PIOTR M 241 M 50-59 32 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 8km 0:53:07
363 425 LAZARSKI PIOTR M 242 M 40-49 66 TCZEW CALINECZKI 8km 0:53:15
364 396 KRAJDOCHA WERONIKA K 122 K 20-29 30 GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:53:17
365 622 SZCZĘSNY TADEUSZ M 243 M 60-69 12 GDAŃSK 8km 0:53:27
366 294 GOLASZ HALINA K 123 K 50-59 6 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 8km 0:53:48
367 231 BRZEZIŃSKA EWA K 124 K 50-59 7 GDYNIA 8km 0:53:55
368 377 KONIECZNY ANDRZEJ M 244 M 50-59 33 GDYNIA 8km 0:54:02
369 228 BRODECKA MAŁGORZATA K 125 K 30-39 39 GDYNIA 8km 0:54:10
370 637 ŚWIETLIŃSKI KRZYSZTOF M 245 M 40-49 67 GDAŃSK 8km 0:54:16
371 607 STANISZEWSKI JACEK M 246 M 50-59 34 GDYNIA 8km 0:54:36
372 205 AL QANBER HASSAN M 247 M 20-29 43 GDANSK GUMED 8km 0:54:42
373 337 JANICKI PRZEMYSŁAW M 248 M 20-29 44 GDAŃSK INVICTUS 3CITY 8km 0:54:43
374 684 WYTRWAŁ TOMASZ M 249 M 40-49 68 GDYNIA 8km 0:54:49
375 497 ORZOŁ ELŻBIETA K 126 K 50-59 8 GDYNIA 8km 0:54:53
376 683 WYTRWAŁ BARBARA K 127 K 40-49 41 GDYNIA 8km 0:54:54
377 318 HARASIM EMILA K 128 K 30-39 40 SŁUPSK 8km 0:54:58
378 445 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 129 K 40-49 42 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 8km 0:55:04
379 643 TOMASIŃSKA MONIKA K 130 K 40-49 43 BANINO O-SOWA BIEGA 8km 0:55:05
380 617 STRZELECKA ANNA K 131 K 30-39 41 ŻUKOWO 8km 0:55:12
381 715 FALKIEWICZ LINDA K 132 K 0-19 4 GDAŃSK SKŻ 8km 0:55:17
382 281 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 133 K 30-39 42 ROTMANKA 8km 0:55:21
383 594 SOBCZAK SLAWOMIR M 250 M 50-59 35 GDYNIA 8km 0:55:27
384 282 FLORYSZCZYK WIKTOR M 251 M 30-39 81 ROTMANKA 8km 0:55:28
385 361 KLEWER MICHAŁ M 252 M 40-49 69 GDYNIA 8km 0:55:28
386 503 PAPKE MAGDALENA K 134 K 20-29 31 GDYNIA 8km 0:55:29
387 556 RUDEK MAŁGORZATA K 135 K 40-49 44 RUMIA 8km 0:55:30
388 708 JOACHIMIAK EMILIA K 136 K 40-49 45 GDAŃSK - 8km 0:55:37
389 334 JAMRÓZ RENATA K 137 K 40-49 46 GDYNIA BIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM 8km 0:55:43
390 648 TURZYŃSKA BEATA K 138 K 40-49 47 GDYNIA 8km 0:55:43
391 227 BORUSZEWSKI MACIEJ M 253 M 40-49 70 WARSZAWA 8km 0:55:46
392 239 BYGOSZEWSKA SYLWIA K 139 K 30-39 43 GDYNIA FORMA NA SZCZYT 8km 0:55:54
393 536 PRZYBYSZ MONIKA K 140 K 30-39 44 GDAŃSK TRUSKAWKA RZĄDZI 8km 0:55:57
394 566 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 141 K 40-49 48 GDYNIA KONTENER FORMY 8km 0:56:02
395 587 SKWARCZYŃSKA MAŁGORZATA K 142 K 20-29 32 SOPOT 8km 0:56:14
396 345 JÓŹWIK AGNIESZKA K 143 K 30-39 45 STRASZYN 8km 0:56:32
397 677 WOLNY MAŁGORZATA K 144 K 30-39 46 ROTMANKA KLUB DZIADKA RYNIA 8km 0:56:32
398 465 MIECHÓWKA IRENA K 145 K 30-39 47 GDAŃSK 8km 0:56:35
399 259 DEBLITZ CHRISTINA K 146 K 20-29 33 GDANSK 8km 0:57:13
400 589 SKWIOT AGNIESZKA K 147 K 30-39 48 GDAŃSK 8km 0:57:21
401 542 REGAN-JASINSKI JM PIA K 148 K 60-69 7 GDANSK BIEGOWYSWIAT.PL 8km 0:57:22
402 411 KUKIEŁCZAK MONIKA K 149 K 40-49 49 STRASZYN 8km 0:57:24
403 410 KUJAT JOANNA K 150 K 30-39 49 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 8km 0:57:29
404 682 WRÓBEL MAŁGORZATA K 151 K 20-29 34 GDAŃSK JESZCZE CIEPLI 8km 0:57:38
405 681 WOŹNIAK JOANNA K 152 K 30-39 50 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:57:43
406 485 NOWAKOWSKI NORBERT M 254 M 40-49 71 GDYNIA 8km 0:57:54
407 405 KUBICKI LESZEK M 255 M 30-39 82 GDAŃSK 8km 0:58:00
408 593 SOBCZAK EDYTA K 153 K 30-39 51 GDYNIA 8km 0:58:08
409 240 BYKOWSKI PRZEMYSŁAW M 256 M 20-29 45 GDYNIA 8km 0:58:09
410 201 ABRAMIK MARIA K 154 K 40-49 50 GDAŃSK 8km 0:58:11
411 242 CHALECKA JOLA K 155 K 40-49 51 BRANIEWO EKIPA ZRYW 8km 0:58:19
412 254 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 156 K 40-49 52 GDAŃSK EKIPA ZRYW 8km 0:58:22
413 654 WALENTYNOWICZ MONIKA K 157 K 40-49 53 MALBORK CALINECZKI 8km 0:58:29
414 333 JAKUBOWSKA BASIA K 158 K 30-39 52 GDAŃSK GOYELLO POWER CLUB 8km 0:58:39
415 578 SIKORSKA JUSTYNA K 159 K 30-39 53 SUSZ 8km 0:58:40
416 296 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA K 160 K 40-49 54 GDYNIA 8km 0:58:51
417 716 MANOWIECKI KORNEL M 257 M 0-19 6 SOPOT SKŻ 8km 0:59:11
418 726 VAN DIJK ANNA K 161 K 40-49 55 UCIECHÓW - 8km 0:59:18
419 365 KŁODOWSKA EDYTA K 162 K 30-39 54 GDAŃSK 8km 0:59:27
420 342 JAROSZEWSKA MONIKA K 163 K 30-39 55 GDAŃSK 8km 0:59:42
421 234 BUCZEK SYLWIA K 164 K 40-49 56 GDANSK 8km 1:00:36
422 458 MATYJAS KAROLINA K 165 K 30-39 56 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 8km 1:00:38
423 347 KAFARSKA EDYTA K 166 K 40-49 57 CHOJNICE 8km 1:01:49
424 426 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 167 K 40-49 58 OTOMIN 8km 1:02:00
425 725 LABENZ AGNIESZKA K 168 K 40-49 59 GDANSK 8km 1:02:09
426 621 SZACHNIUK MARZENA K 169 K 60-69 8 ŁEBA 8km 1:02:20
427 540 PYTEL PRZEMYSŁAW M 258 M 40-49 72 HEL 8km 1:03:00
428 389 KOWALSKI ANDRZEJ M 259 M 70-79 7 SOPOT 8km 1:03:59
429 693 ZIELINSKI PAWEL M 260 M 30-39 83 GDANSK PWC FCU RUN TEAM 8km 1:04:04
430 439 LITWINSKI KRZYSZTOF M 261 M 60-69 13 WARSZAWA 8km 1:04:40
431 438 LITWINSKA AGNIESZKA K 170 K 40-49 60 SOPOT 8km 1:04:41
432 550 ROMBALSKA ANNA K 171 K 40-49 61 SŁUPSK 8km 1:06:02
433 668 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 172 K 30-39 57 MALBORK #BBKTS 8km 1:06:08
434 603 SOWA RENATA K 173 K 40-49 62 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 8km 1:06:53
435 604 SOWA SYLWESTER M 262 M 40-49 73 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 8km 1:06:53
436 460 MATYSIAK EWA K 174 K 20-29 35 GDAŃSK SRS SZANSA-START GDAŃSK 8km 1:10:37
437 54 KULCZYCKI JAN M 263 M 60-69 14 GDAŃSK 8km 1:15:04
438 721 PAŁASZ EDMUND M 264 M 70-79 8 RUMIA 8km 1:18:51
- 206 ALBECKA KAMILA K - K 0-19 - GDYNIA LO XV DLA NIEDOSŁYSZĄCYCH GDYNIA 8km 0:00:00
- 209 BABEROWSKI MAREK M - M 50-59 - GDAŃSK TREC TEAM 8km 0:00:00
- 210 BADUROWICZ JAGODA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 224 BOGUSZ MATEUSZ M - M 30-39 - KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:00:00
- 230 BROZYNIAK ELZBIETA K - K 40-49 - GDANSK 8km 0:00:00
- 232 BUBIAK AGATA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 236 BUDZYŃSKA ELŻBIETA K - K 50-59 - SŁUPSK 8km 0:00:00
- 238 BUTOWSKA KATARZYNA K - K 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:00:00
- 257 DANKOWSKI KRZYSZTOF M - M 0-19 - GDANK 8km 0:00:00
- 258 DANKOWSKI MAREK M - M 40-49 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 260 DEJEWSKI MICHAL M - M 30-39 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 264 DOBROWOLSKI ADRIAN M - M 20-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 278 FELSKI PAWEL M - M 20-29 - STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIV TEAM 8km 0:00:00
- 287 GDANIEC ANNA K - K 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:00:00
- 290 GITNER MARCIN M - M 40-49 - GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 8km 0:00:00
- 297 GRABAN EMILIA K - K 20-29 - GDAŃSK INTEL RUNNERS 8km 0:00:00
- 304 GRUPA FRANCISZEK M - M 30-39 - GDAŃSK PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 8km 0:00:00
- 308 GRZELAK MICHAŁ M - M 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 314 GWÓŹDŹ WIOLETTA K - K 40-49 - SOPOT 8km 0:00:00
- 322 HINC STANISŁAW M - M 30-39 - KOWALE SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA 8km 0:00:00
- 325 HOŚCIŁO ALEKSANDRA K - K 20-29 - GDANSK INTEL RUNNERS 8km 0:00:00
- 326 HOŚCIŁO TOMASZ M - M 20-29 - GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:00:00
- 351 KARPOWICZ PAWEŁ M - M 30-39 - GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:00:00
- 356 KIEDROWSKA DARIA K - K 30-39 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 357 KIEŁPIKOWSKI RAFAŁ M - M 30-39 - ŚWIEKATOWO 8km 0:00:00
- 373 KOMOROWSKA ANITA K - K 50-59 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 378 KONIECZYŃSKI RAFAŁ M - M 40-49 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 385 KOWALCZUK LESZEK M - M 40-49 - POGÓRZE 8km 0:00:00
- 387 KOWALKOWSKI MARCIN M - M 30-39 - TCZEW 8km 0:00:00
- 395 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K - K 30-39 - SŁUPSK 8km 0:00:00
- 398 KREFT EWA K - K 40-49 - GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:00:00
- 400 KRÓL MICHAŁ M - M 30-39 - SOPOT 8km 0:00:00
- 401 KRZEPKOWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK TRAVEL-EXPERTS.COM.PL 8km 0:00:00
- 402 KRZYSZKOWSKI MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 412 KULAS MARCIN M - M 30-39 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:00:00
- 413 KULGAJUK MICHAL M - M 30-39 - PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA, SUT 8km 0:00:00
- 418 KUŚ MARCIN TOMASZ M - M 40-49 - BYDGOSZCZ PASIBUS FORUM GDAŃSK 8km 0:00:00
- 420 KWIATKOWSKI KAJETAN M - M 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 423 LANDOWSKA IZABELA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 424 LATOSIŃSKA KAMILA K - K 30-39 - GDAŃSK #BIEGAMYDLAMARTYNKI 8km 0:00:00
- 437 LITWIN PIOTR M - M 40-49 - GDAŃSK OCEANIC S.A. 8km 0:00:00
- 440 LUBIŃSKI KAMIL M - M 20-29 - GDYNIA SP 40 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 443 ŁASZKIEWICZ JULIA K - K 40-49 - GDYNIA WATAHA 8km 0:00:00
- 450 MALISZEWSKA MALWINA K - K 30-39 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 454 MARCZAK RENATA K - K 40-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:00:00
- 455 MARCZEWSKA MAŁGORZATA K - K 40-49 - CZŁUCHÓW JW 3775 8km 0:00:00
- 459 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K - K 50-59 - GDAŃSK AMSTI 8km 0:00:00
- 462 MĄDRZAK ANNA K - K 20-29 - POZNAŃ 8km 0:00:00
- 466 MIELEWCZYK MATEUSZ M - M 20-29 - GDAŃSK ASE 8km 0:00:00
- 470 MISZEWSKI MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:00:00
- 471 MOCZULSKA URSZULA K - K 30-39 - BIELSKO-BIAŁA 8km 0:00:00
- 473 MODERHAK MARCELINA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 474 MODERHAK MATEUSZ M - M 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 475 MORAWEK ARKADIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 487 NOWOPOLSKI LESZEK M - M 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 491 OLCHOWY EWELINA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 498 OSIPIAK MAGDALENA K - K 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 499 OSSOWSKI WALDEMAR M - M 40-49 - ŻUKOWO 8km 0:00:00
- 515 PIEŃKOWSKI TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 8km 0:00:00
- 520 PLICHTA BOŻENA K - K 40-49 - REDA 8km 0:00:00
- 521 PLIETH JERZY M - M 70-79 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 526 POLAŃSKI MARCIN M - M 20-29 - SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA 8km 0:00:00
- 538 PRZYCHODNA ALEKSANDRA K - K 20-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 558 RYCHERT JAN M - M 30-39 - SOPOT 8km 0:00:00
- 559 RYCHERT OLIWIA K - K 30-39 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 565 SALAMON TOMASZ M - M 30-39 - KRAKÓW 8km 0:00:00
- 406 SIKORSKA AGNIESZKA K - K 30-39 - GDYNIA BEZ KLUBU 8km 0:00:00
- 584 SITEK MATEUSZ M - M 20-29 - GDAŃSK GEDANIA 1922 8km 0:00:00
- 585 SKOWROŃSKI DAWID M - M 20-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 586 SKRZYDLO SZYMON M - M 30-39 - GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:00:00
- 592 SMYK KAMIL M - M 30-39 - RUMIA 8km 0:00:00
- 596 SOBOCIŃSKA ALDONA K - K 30-39 - WEJHEROWO 8km 0:00:00
- 599 SOKOŁOWSKA ANIA K - K 30-39 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 600 SOLICH ALEKSANDRA K - K 30-39 - RACIBORZ 8km 0:00:00
- 611 STEFAŃSKI BORYS M - M 20-29 - ŻUKOWO 8km 0:00:00
- 612 STOLAREK DOROTA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:00:00
- 624 SZCZUROWSKI BOGUSŁAW M - M 40-49 - GDANSK 8km 0:00:00
- 641 TELEJKO ŁUKASZ M - M 20-29 - GDAŃSK PASIBUS FORUM GDAŃSK 8km 0:00:00
- 642 TOKARSKI BARTOSZ M - M 30-39 - GDYNIA SAILORS 8km 0:00:00
- 645 TRYBURA PIOTR M - M 30-39 - GDAŃSK PASIBUS FORUM GDAŃSK 8km 0:00:00
- 652 UFNAL ARTUR M - M 30-39 - WARSZAWA 8km 0:00:00
- 653 WADOWSKA ANNA K - K 40-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:00:00
- 655 WALKUSZ-MINKO EWELINA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00
- 664 WERBOWA MALWINA K - K 30-39 - KOWALE 8km 0:00:00
- 689 ZALEWSKA ELŻBIETA K - K 20-29 - GNIEWINO 8km 0:00:00
- 694 ZIELIŃSKA ILONA K - K 20-29 - PUŁTUSK 8km 0:00:00
- 695 ZIEMANN RYSZARD M - M 60-69 - GDYNIA 8km 0:00:00
- 696 ZIEŃCZUK PIOTR M - M 40-49 - GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 8km 0
- 698 ZMUDA MARTYNA K - K 30-39 - MOSTY LPP 8km 0
- 702 ŻEŻNIK CZESŁAW M - M 60-69 - PRZYWIDZ 8km 0

WYNIKI MARSZU NORDIC WALKING - 8km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub ŻÓŁTE KARTKI DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 136 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 0:49:20 9.73 [km/h]
2 717 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 2 M 40-49 2 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE 8km NW 0:49:27 9.71 [km/h]
3 38 KŁOS MACIEJ M 3 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 8km NW 0:50:32 9.50 [km/h]
4 77 NACZK LEONARD M 4 M 40-49 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:52:29 9.15 [km/h]
5 109 SAŁABON GRZEGORZ M 5 M 50-59 1 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:55:52 8.59 [km/h]
6 125 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 6 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 0:56:03 8.56 [km/h]
7 104 RĘBOWSKI TOMASZ M 7 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 0:56:20 8.52 [km/h]
8 70 MELZER HANNA K 1 K 50-59 1 RUMIA 8km NW 0:56:33 8.49 [km/h]
9 2 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 2 K 50-59 2 GDAŃSK CHODZEZKIJAMI.PL ELITE TEAM 8km NW 0:56:52 8.44 [km/h]
10 84 OLEJKO RADOSŁAW M 8 M 40-49 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 0:57:01 8.42 [km/h]
11 123 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 9 M 40-49 5 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 0:57:03 8.41 [km/h]
12 45 KONKOL ANDRZEJ M 10 M 60-69 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 8km NW 0:57:12 8.39 [km/h]
13 43 KONCEWICZ ANETA K 3 K 0-29 1 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:57:17 8.38 [km/h]
14 110 SANIUK EDWARD M 11 M 70+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM ŻÓŁTA 8km NW 0:57:19 8.37 [km/h]
15 9 BUJNICKI MARCIN M 12 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 0:57:30 8.35 [km/h]
16 44 KONCEWICZ MAREK M 13 M 50-59 3 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 8km NW 0:57:33 8.34 [km/h]
17 122 SZYMAŃSKI STEFAN BOLESŁAW M 14 M 70+ 2 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 8km NW 0:57:33 8.34 [km/h]
18 100 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 15 M 50-59 4 GDAŃSK 8km NW 0:57:34 8.34 [km/h]
19 78 NACZK WICKTORIA K 4 K 0-29 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:57:52 8.29 [km/h]
20 126 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 16 M 30-39 3 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km NW 0:57:53 8.29 [km/h]
21 51 KOWALCZUK ROBERT M 17 M 50-59 5 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 0:57:57 8.28 [km/h]
22 61 LIPKO ADRIANNA K 5 K 30-39 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km NW 0:58:03 8.27 [km/h]
23 121 SZYMANOWSKA ANNA K 6 K 50-59 3 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:58:08 8.26 [km/h]
24 52 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 7 K 40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA 8km NW 0:58:26 8.21 [km/h]
25 114 SORN ŁUKASZ M 18 M 30-39 4 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM/ELITE TEAM 8km NW 0:58:52 8.15 [km/h]
26 113 SMARSZCZ WIESŁAW M 19 M 60-69 2 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:58:58 8.14 [km/h]
27 728 CZOPEK JAROSLAW M 20 M 30-39 5 EŁK 8km NW 0:58:59 8.14 [km/h]
28 87 OWCZAREK JACEK M 21 M 40-49 7 KOSAKOWO 8km NW 0:59:00 8.14 [km/h]
29 22 GIBNEY MAGDA K 8 K 40-49 2 CIEPLEWO 8km NW 0:59:25 8.08 [km/h]
30 32 HINC IWONA K 9 K 40-49 3 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 0:59:36 8.05 [km/h]
31 69 MALINOWSKA MONIKA K 10 K 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km NW 1:00:03 7.99 [km/h]
32 128 TOPOREK ALEKSANDRA K 11 K 40-49 4 GDYNIA 8km NW 1:00:10 7.98 [km/h]
33 27 GÓRSKA IWONA K 12 K 40-49 5 LĘBORK FARM FRITES POLAND 8km NW 1:00:45 7.90 [km/h]
34 55 KUNCEWICZ MONIKA K 13 K 40-49 6 GDAŃSK 8km NW 1:00:48 7.89 [km/h]
35 66 MACIAK JOANNA K 14 K 30-39 3 SZYDŁOWO 8km NW 1:00:49 7.89 [km/h]
36 65 ŁĘCKI JAN M 22 M 30-39 6 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 1:01:03 7.86 [km/h]
37 18 FRYCZKE MACIEJ M 23 M 30-39 7 GDAŃSK T-MOBILE SPORT TEAM 8km NW 1:01:08 7.85 [km/h]
38 145 DALECKI PRZEMYSŁAW M 24 M 40-49 8 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 8km NW 1:01:14 7.84 [km/h]
39 36 KAZYAKA JÓZEF M 25 M 60-69 3 GDYNIA 8km NW 1:01:40 7.78 [km/h]
40 6 BŁASZCZYK KAROLINA K 15 K 40-49 7 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:02:00 7.74 [km/h]
41 115 STAŃCZAK GRAŻYNA K 16 K 60+ 1 GDAŃSK 8km NW 1:02:15 7.71 [km/h]
42 141 ŻBIKOWSKI RYSZARD M 26 M 60-69 4 TORUŃ 8km NW 1:02:17 7.71 [km/h]
43 116 STAŃCZAK RYSZARD M 27 M 70+ 3 GDAŃSK 8km NW 1:02:44 7.65 [km/h]
44 112 SMARSZCZ GRAŻYNA K 17 K 60+ 2 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:03:09 7.60 [km/h]
45 63 LITEWSKA JOANNA K 18 K 40-49 8 JUSZKOWO TEAM DEAF 8km NW 1:03:29 7.56 [km/h]
46 135 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 19 K 30-39 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 1:03:56 7.51 [km/h]
47 56 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 28 M 60-69 5 GDAŃSK 8km NW 1:04:23 7.46 [km/h]
48 37 KĄTNIK LESZEK M 29 M 60-69 6 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY 8km NW 1:04:31 7.44 [km/h]
49 129 TOWARNICKA IZABELA K 20 K 40-49 9 GDYNIA TEAM DEAF 8km NW 1:04:47 7.41 [km/h]
50 64 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 30 M 40-49 9 GDYNIA WATAHA 8km NW 1:04:56 7.39 [km/h]
51 20 GAŁGOWSKA KRYSTYNA K 21 K 60+ 3 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 8km NW 1:05:19 7.35 [km/h]
52 8 BUJNICKA MAGDALENA K 22 K 0-29 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:05:25 7.34 [km/h]
53 10 BURY LILIANA K 23 K 30-39 5 REDA ZMOTYWOWANI 8km NW 1:05:32 7.32 [km/h]
54 53 KUCHCZYŃSKA JOANNA K 24 K 40-49 10 SOPOT MOVEMENT 8km NW 1:05:39 7.31 [km/h]
55 80 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 25 K 40-49 11 GDYNIA 8km NW 1:05:39 7.31 [km/h]
56 34 HOFFMANN JACEK M 31 M 50-59 6 GDAŃSK 8km NW 1:05:41 7.31 [km/h]
57 1 BACA KATARZYNA K 26 K 50-59 4 GNIEWOWO 8km NW 1:05:52 7.29 [km/h]
58 73 MILEWCZYK AGNIESZKA K 27 K 30-39 6 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km NW 1:05:53 7.29 [km/h]
59 102 RESEMAN SYLWIA K 28 K 50-59 5 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:06:02 7.27 [km/h]
60 85 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 29 K 30-39 7 GDAŃSK 8km NW 1:06:17 7.24 [km/h]
61 140 ZWIERZ ANDRZEJ M 32 M 60-69 7 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 1:06:25 7.23 [km/h]
62 19 GAJCY EWA K 30 K 40-49 12 GDAŃSK 8km NW 1:06:29 7.22 [km/h]
63 92 PIŁAT KRYSTYNA K 31 K 50-59 6 GDAŃSK 8km NW 1:06:35 7.21 [km/h]
64 81 NITKA WACŁAW M 33 M 60-69 8 OTOMIN 8km NW 1:06:45 7.19 [km/h]
65 3 BARTOSIEWICZ MARTA K 32 K 40-49 13 JUSZKOWO 8km NW 1:06:47 7.19 [km/h]
66 67 MACIAZEK JOLANTA K 33 K 40-49 14 GDAŃSK 8km NW 1:06:53 7.18 [km/h]
67 88 PANEK ANETA K 34 K 40-49 15 GDYNIA 8km NW 1:07:21 7.13 [km/h]
68 57 KUTNIEWSKA MARIA K 35 K 60+ 4 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:07:27 7.12 [km/h]
69 5 BISKO KAROLINA K 36 K 30-39 8 GDYNIA DALEKO JESZCZE 8km NW 1:07:47 7.08 [km/h]
70 71 MIELEWCZYK JUSTYNA K 37 K 30-39 9 REDA ZMOTYWOWANI 8km NW 1:08:30 7.01 [km/h]
71 11 CIEMKA SŁAWOMIR M 34 M 30-39 8 GDYNIA 8km NW 1:08:32 7.00 [km/h]
72 138 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 35 M 40-49 10 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 8km NW 1:08:38 6.99 [km/h]
73 137 ZIELIŃSKI JACEK M 36 M 60-69 9 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:08:38 6.99 [km/h]
74 139 ZUBEK ANIA K 38 K 40-49 16 GDAŃSK 8km NW 1:08:54 6.97 [km/h]
75 117 STAWARZ-SZYMCZYK ANNA K 39 K 30-39 10 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 8km NW 1:08:56 6.96 [km/h]
76 89 PIEREGUT AGNIESZKA K 40 K 40-49 17 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:09:04 6.95 [km/h]
77 60 LAANE ELENA K 41 K 0-29 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 1:09:04 6.95 [km/h]
78 12 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 42 K 40-49 18 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:09:52 6.87 [km/h]
79 124 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 43 K 30-39 11 JUSZKOWO 8km NW 1:09:58 6.86 [km/h]
80 144 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 37 M 70+ 4 GDAŃSK 8km NW 1:10:05 6.85 [km/h]
81 79 NAMSOŁEK FELIKS M 38 M 70+ 5 GDYNIA 8km NW 1:10:12 6.84 [km/h]
82 132 TYMIŃSKA EWA K 44 K 60+ 5 GDAŃSK 8km NW 1:10:55 6.77 [km/h]
83 26 GÓRECZNY IRENEUSZ M 39 M 60-69 10 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW ŻÓŁTA 8km NW 1:11:12 6.74 [km/h]
84 94 POLIS MARZENA K 45 K 50-59 7 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:11:19 6.73 [km/h]
85 82 NOWAK BEATA K 46 K 40-49 19 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:11:21 6.73 [km/h]
86 23 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 47 K 40-49 20 GDYNIA 8km NW 1:11:21 6.73 [km/h]
87 24 GÓRA BEATA K 48 K 40-49 21 GDAŃSK 8km NW 1:11:21 6.73 [km/h]
88 68 MAKOWSKA IZABELA K 49 K 60+ 6 GDYNIA 8km NW 1:11:23 6.72 [km/h]
89 710 BARTOSIEWICZ JERZY M 40 M 60-69 11 GDAŃSK - 8km NW 1:11:28 6.72 [km/h]
90 31 HALMAN GABRIELA K 50 K 50-59 8 SULMIN 8km NW 1:11:38 6.70 [km/h]
91 74 MIŁKOWSKA JOLANTA K 51 K 50-59 9 GDYNIA DEAF TEAM 8km NW 1:11:51 6.68 [km/h]
92 131 TWARDOWSKA JUSTYNA K 52 K 40-49 22 GDANSK 8km NW 1:12:04 6.66 [km/h]
93 108 SADOWSKA DOROTA K 53 K 40-49 23 GDAŃSK 8km NW 1:12:05 6.66 [km/h]
94 47 KOPCZYŃSKA IRENA K 54 K 60+ 7 BORKOWO ELITE TEAM 8km NW 1:12:05 6.66 [km/h]
95 17 FRYCZKE EWA K 55 K 30-39 12 GDAŃSK 8km NW 1:12:11 6.65 [km/h]
96 50 KOSTENCKA AGA K 56 K 40-49 24 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 8km NW 1:12:11 6.65 [km/h]
97 91 PIEŚNIAK DOROTA K 57 K 40-49 25 GDAŃSK DE-MO-NY-S 8km NW 1:12:31 6.62 [km/h]
98 143 CHOJNICKA ZOFIA K 58 K 60+ 8 GDAŃSK AWFIS 8km NW 1:12:39 6.61 [km/h]
99 103 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 59 K 30-39 13 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 1:12:47 6.59 [km/h]
100 147 BOGDANOWICZ IZA K 60 K 40-49 26 GDYNIA 8km NW 1:13:05 6.57 [km/h]
101 13 DĄBROWSKA BEATA K 61 K 50-59 10 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 8km NW 1:13:28 6.53 [km/h]
102 111 SCHWANN MIROSŁAW M 41 M 50-59 7 WEJHEROWO 8km NW 1:13:44 6.51 [km/h]
103 25 GÓRECKA SYLWIA K 62 K 30-39 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km NW 1:13:49 6.50 [km/h]
104 118 SWAT MARZENA K 63 K 50-59 11 ŁĘGOWO 8km NW 1:13:53 6.50 [km/h]
105 14 DĄBROWSKA LIDIA K 64 K 40-49 27 GDAŃSK 8km NW 1:13:55 6.49 [km/h]
106 39 KŁOS MAGDALENA K 65 K 40-49 28 KRZAKI CZAPLINKOWSKIE 8km NW 1:14:00 6.49 [km/h]
107 148 NOWAK MATEUSZ M 42 M 0-29 1 WEJHEROWO SP 9 WEJHEROWO ŻÓŁTA 8km NW 1:14:08 6.47 [km/h]
108 101 RAULAND MAŁGORZATA K 66 K 40-49 29 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:14:53 6.41 [km/h]
109 97 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 67 K 40-49 30 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:14:54 6.41 [km/h]
110 54 KULCZYCKI JAN M 43 M 60-69 12 GDAŃSK 8km NW 1:15:04 6.39 [km/h]
111 35 KARPIŃSKA KATARZYNA K 68 K 0-29 5 GDYNIA 8km NW 1:15:24 6.37 [km/h]
112 41 KOCHAŃSKA JOANNA K 69 K 40-49 31 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 8km NW 1:15:40 6.34 [km/h]
113 133 WIELGUS BOŻENA K 70 K 40-49 32 TCZEW 8km NW 1:15:45 6.34 [km/h]
114 146 GOLIK KATARZYNA K 71 K 30-39 15 GDYNIA 8km NW 1:15:58 6.32 [km/h]
115 159 ŚLIWIŃSKA - WYKA IZA K 72 K 40-49 33 GDYNIA WATAHA 8km NW 1:16:00 6.32 [km/h]
116 127 TKACZYK MARTA K 73 K 30-39 16 GDAŃSK 8km NW 1:16:28 6.28 [km/h]
117 59 KWIATKOWSKA NATALIA K 74 K 30-39 17 GDAŃSK 8km NW 1:16:30 6.27 [km/h]
118 83 ODYA KATARZYNA K 75 K 0-29 6 GDAŃSK 8km NW 1:16:47 6.25 [km/h]
119 62 LISOWSKA JOANNA K 76 K 30-39 18 GDAŃSK 8km NW 1:17:30 6.19 [km/h]
120 76 MOSZCZYŃSKA ALEKSANTRA K 77 K 40-49 34 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:17:34 6.19 [km/h]
121 90 PIERZCHAŁA MARTA K 78 K 30-39 19 ELBLAG 8km NW 1:18:19 6.13 [km/h]
122 29 GUMOWSKA JUSTYNA K 79 K 30-39 20 BANINO INTEL RUNNERS 8km NW 1:20:29 5.96 [km/h]
123 30 GUMOWSKI MARIUSZ M 44 M 30-39 9 BANINO INTEL RUNNERS 8km NW 1:21:32 5.89 [km/h]
- 107 RYTLEWSKI PIOTR M - M 40-49 - GÓRA 8km NW DSQ - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ