Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuhn Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
2 | Sikorska Justyna | Susz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
3 | Wastowski Dawid | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
4 | Janke Patryk | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
5 | Sobiecka Edyta | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
6 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
7 | Huzjak Uros | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
8 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
9 | DOMIŃCZAK DARIUSZ | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
10 | Marszałek Radosław | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
11 | Poluszyńska Dominika | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
12 | Leśniewski Tomasz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
13 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
14 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
15 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
16 | Moderhak Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
17 | Sobczak Edyta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
18 | muller krzysztof | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
19 | Kiedrowska Daria | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
20 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
21 | BARYŁA Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
22 | TALBIERZ HONORATA | REDA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
23 | ANDRZEJEWSKA Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
24 | Turone Ellen | Surrey | Kanada | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
25 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
26 | Boruszewski Maciej | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
27 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
28 | Kleina Joanna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
29 | Partyka Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
30 | Boike Arkadiusz | Koleczkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
31 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
32 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
33 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
34 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
35 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
36 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
37 | Komar-Iwańska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
38 | Zając Piotr | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
39 | Kafarska Edyta | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
40 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
41 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
42 | Hrytsai Sviatoslav | Gdynia | Ukraina | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
43 | Skwarczyńska Patrycja Skwarczyńska | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
44 | Grabowski Damian | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
45 | Smyk Kamil | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
46 | Pawlak Krystyna Pawlak | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
47 | Koza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
48 | Cheda Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
49 | Sułkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
50 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
51 | Okońska ZANETA | Grudziądz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
52 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
53 | Gbyl Klaudia | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
54 | Badurowicz Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
55 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
56 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
57 | Krawczuk Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
58 | Kuc Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
59 | Bugiel Roman | Tychy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
60 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
61 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
62 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
63 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
64 | Czyrzniewski Paweł Czyrzniewski | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
65 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
66 | Dranka Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
67 | Olejarczyk Piotr Olejarczyk | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
68 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
69 | Bieszke Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
70 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
71 | Kozdemba Emilia | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
72 | Karpińska Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
73 | Nowoszyński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
74 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
75 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
76 | Bassa Adrian | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
77 | Buchaj Zbigniew | Krzewiny | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
78 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
79 | Świątkowski Dariusz | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
80 | Wilkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
81 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
82 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
83 | Rzezak Aleksandra | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
84 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
85 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
86 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
87 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
88 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
89 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
90 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
91 | Stelmaski Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
92 | Grzeszak Danuta | Mogilno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
93 | Czajkowski Przemysław | Grabina | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
94 | GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
95 | Żebrowski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
96 | Żebrowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
97 | Maliszewska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
98 | Zalewska Elżbieta | Gniewino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
99 | Potyrała Bartosz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
100 | Kozłowski Mateusz | Toruń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21958