Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cwalina Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
2 | Jachowicz Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
3 | Szumowska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
4 | AGUILAR CRISTINA | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
5 | GOLAB ALEXANDRA | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
6 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
7 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
8 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
9 | Nowopolski Leszek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
10 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
11 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeszcze Ciepli | opłacono on-line |
12 | Landowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
13 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
14 | Gil Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
15 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
16 | Lassmann Julia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
17 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BBL AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
18 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
19 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BCT TEAM | opłacono on-line |
20 | Misiejko Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SALTUS SPORT TEAM | opłacono on-line |
21 | Jastrzębska Jowita | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
22 | Telejko Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pasibus Forum Gdańsk | opłacono |
23 | Kowalewska Małgorzata | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
24 | Mileński Michał | Ostrołęka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
25 | Kocoń Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
26 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
27 | Kozłowski Mateusz | Toruń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
28 | KOKŁOWSKA ANETA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SALTUS SPORT TEAM | opłacono on-line |
29 | Potyrała Bartosz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
30 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Padł na Ryj Team | |
31 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Lębork Biegacze | |
32 | Zalewska Elżbieta | Gniewino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
33 | Konopka Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kaszubska Poniewierka | |
34 | Maliszewska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
35 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUN FOR IT | opłacono on-line |
36 | Żebrowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
37 | Żebrowski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
38 | GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
39 | Czajkowski Przemysław | Grabina | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
40 | Grzeszak Danuta | Mogilno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
41 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
42 | Gruchała Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
43 | Stelmaski Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
44 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
45 | Babińska Joanna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
46 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line |
47 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
48 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Witomino | opłacono on-line |
49 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
50 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
51 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
52 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
53 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
54 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
55 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Korona Biega | opłacono on-line |
56 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | korona biega | opłacono on-line |
57 | Koltonowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kolti Team | |
58 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CzemuNie Gdynia | |
59 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
60 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
61 | Rzezak Aleksandra | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
62 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
63 | Karpowicz Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
64 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
65 | Seleman Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DUDYCZ run | opłacono on-line |
66 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | opłacono on-line |
67 | Wilkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
68 | Świątkowski Dariusz | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
69 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
70 | Buchaj Zbigniew | Krzewiny | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
71 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
72 | Bassa Adrian | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
73 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
74 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
75 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
76 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
77 | Nowoszyński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
78 | Karpińska Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
79 | Kozdemba Emilia | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
80 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
81 | Bieszke Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
82 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono on-line |
83 | Kamionka Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Husaria Race Team | opłacono on-line |
84 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
85 | Olejarczyk Piotr Olejarczyk | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
86 | Dranka Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
87 | Cholewiński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #GPnS | opłacono on-line |
88 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
89 | Czyrzniewski Paweł Czyrzniewski | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
90 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
91 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
92 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
93 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
94 | Bugiel Roman | Tychy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
95 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line |
96 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
97 | Kuc Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
98 | Krawczuk Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
99 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Mama w Trójmieście | opłacono on-line |
100 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22009