Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy

GRAND PRIX TRÓJMIASTA 2018-2019 - ETAP 3 - 8km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 210 BAGROWSKI TOMASZ M 1 M 30-39 1 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 8km 0:25:59 18.47 [km/h] 0:00:02
2 233 CIESIELSKI MACIEJ M 2 M 0-29 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 8km 0:27:01 17.77 [km/h] 0:00:03
3 425 OSSOWSKI MATEUSZ M 3 M 0-29 2 GDYNIA 8km 0:27:22 17.54 [km/h] 0:00:03
4 230 CHĘTNIK RAFAŁ M 4 M 40-49 1 SZTUM 8km 0:27:42 17.33 [km/h] 0:00:01
5 465 RZĄDCA MARCIN M 5 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN I 8km 0:27:42 17.33 [km/h] 0:00:02
6 322 KLONOWSKI MARCIN M 6 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:27:43 17.32 [km/h] 0:00:02
7 523 TRZEBIATOWSKI JERZY M 7 M 40-49 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:27:45 17.30 [km/h] 0:00:03
8 500 SYNAK RAFAŁ M 8 M 40-49 4 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA I MORSUJE 8km 0:28:17 16.97 [km/h] 0:00:02
9 280 GRUSZECKI DAMIAN M 9 M 30-39 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 8km 0:28:35 16.79 [km/h] 0:00:03
10 312 KAMIONKA MATEUSZ M 10 M 0-29 3 CHOJNICE HUSARIA RACE TEAM 8km 0:28:53 16.62 [km/h] 0:00:03
11 250 DUDEK MARIUSZ M 11 M 50-59 1 WĄBRZEŹNO 8km 0:28:56 16.59 [km/h] 0:00:03
12 498 SUŁEK GRZEGORZ M 12 M 30-39 4 RZESZÓW JEPPESEN POLAND 8km 0:29:02 16.53 [km/h] 0:00:03
13 356 KUHN PIOTR M 13 M 0-29 4 GDAŃSK 8km 0:29:06 16.49 [km/h] 0:00:02
14 430 PARTYKA TOMASZ M 14 M 40-49 5 GDYNIA 8km 0:29:25 16.32 [km/h] 0:00:07
15 224 BUCZKOWSKI DAMIAN M 15 M 30-39 5 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:29:26 16.31 [km/h] 0:00:02
16 286 HALMAN LESZEK M 16 M 40-49 6 BIELKÓWKO 8km 0:29:28 16.29 [km/h] 0:00:03
17 554 ZAWISZA DARIUSZ M 17 M 40-49 7 GDAŃSK BCT TEAM 8km 0:29:32 16.25 [km/h] 0:00:02
18 326 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 18 M 30-39 6 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:29:48 16.11 [km/h] 0:00:01
19 478 SIOMA GRZEGORZ M 19 M 30-39 7 GDYNIA WITOMINO 8km 0:30:04 15.96 [km/h] 0:00:04
20 450 PRĘCIKOWSKI MATEUSZ M 20 M 0-29 5 GDAŃSK 8km 0:30:33 15.71 [km/h] 0:00:04
21 351 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 21 M 40-49 8 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 8km 0:30:43 15.63 [km/h] 0:00:02
22 207 BABEROWSKI MAREK M 22 M 50-59 2 GDAŃSK TREC TEAM 8km 0:30:46 15.60 [km/h] 0:00:02
23 566 KOLTONOWSKI KRZYSZTOF M 23 M 40-49 9 GDYNIA KOLTI TEAM 8km 0:30:53 15.54 [km/h] 0:00:03
24 433 PECZ IGOR M 24 M 30-39 8 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 8km 0:30:53 15.54 [km/h] 0:01:10
25 270 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 K 0-29 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 8km 0:30:58 15.50 [km/h] 0:00:02
26 518 TELEJKO ŁUKASZ M 25 M 0-29 6 GDAŃSK PASIBUS FORUM GDAŃSK 8km 0:31:09 15.41 [km/h] 0:00:08
27 343 KOZA DAMIAN M 26 M 30-39 9 GDAŃSK 8km 0:31:10 15.40 [km/h] 0:01:11
28 537 WITTMANN MARCIN M 27 M 40-49 10 GDYNIA 8km 0:31:21 15.31 [km/h] 0:03:41
29 457 ROKITA MARIUSZ M 28 M 40-49 11 GDYNIA ROCKYRUN 8km 0:31:23 15.29 [km/h] 0:01:12
30 242 ĆWIKOWSKI KAMIL M 29 M 0-29 7 AUGUSTÓW 8km 0:31:52 15.06 [km/h] 0:00:05
31 327 KOCOŃ WOJCIECH M 30 M 40-49 12 GDAŃSK 8km 0:31:56 15.03 [km/h] 0:00:07
32 572 ŻYLICZ PAWEŁ M 31 M 0-29 8 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 8km 0:31:58 15.02 [km/h] 0:00:08
33 371 LEHMANN DAWID M 32 M 30-39 10 GDAŃSK 8km 0:32:07 14.95 [km/h] 0:00:04
34 244 DOBOSZ MICHAL M 33 M 40-49 13 GDYNIA COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM 8km 0:32:13 14.90 [km/h] 0:00:05
35 355 KUCHNOWSKI KAROL M 34 M 30-39 11 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 8km 0:32:13 14.90 [km/h] 0:01:11
36 444 PODOLSKI MAREK M 35 M 30-39 12 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:32:18 14.86 [km/h] 0:00:03
37 321 KLIN ANNA K 2 K 0-29 2 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:32:19 14.85 [km/h] 0:00:04
38 384 MAJKOWSKI TOMASZ M 36 M 30-39 13 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:32:19 14.85 [km/h] 0:01:11
39 316 KAWUCHA MIROSŁAW M 37 M 50-59 3 GDYNIA KRS FORMOZA 8km 0:32:27 14.79 [km/h] 0:00:03
40 438 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 38 M 30-39 14 PUCK ZDROWIE NA BANK 8km 0:32:32 14.75 [km/h] 0:01:13
41 254 FELD MACIEJ M 39 M 60-69 1 BYDGOSZCZ SANTANDER RUNNERS TEAM 8km 0:32:38 14.71 [km/h] 0:00:07
42 448 POTYRAŁA BARTOSZ M 40 M 30-39 15 SOPOT 8km 0:32:39 14.70 [km/h] 0:01:15
43 218 BISKUPSKI MARCIN M 41 M 40-49 14 BRANIEWO 8km 0:32:43 14.67 [km/h] 0:01:16
44 464 RZĄDCA GRZEGORZ M 42 M 30-39 16 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:32:48 14.63 [km/h] 0:00:05
45 473 SELEWSKI MARCIN M 43 M 0-29 9 BANINO 8km 0:32:50 14.62 [km/h] 0:01:14
46 388 MARCHEWKA EMIL M 44 M 30-39 17 GDAŃSK 8km 0:32:53 14.60 [km/h] 0:01:14
47 289 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 45 M 0-29 10 SIERAKOWICE 8km 0:32:56 14.57 [km/h] 0:00:05
48 217 BIESZKE MICHAŁ M 46 M 30-39 18 GDYNIA 8km 0:32:58 14.56 [km/h] 0:02:15
49 247 DOROBCZYŃSKI MAREK M 47 M 30-39 19 CHAŁUPY KORONA BIEGA 8km 0:32:59 14.55 [km/h] 0:01:13
50 538 WOJNAROWSKA WERONIKA K 3 K 30-39 1 GDYNIA 8km 0:33:13 14.45 [km/h] 0:00:06
51 441 PIOTROWICZ EWA K 4 K 30-39 2 SOPOT SPORTEVO 8km 0:33:16 14.43 [km/h] 0:00:07
52 375 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 48 M 50-59 4 SOPOT 8km 0:33:21 14.39 [km/h] 0:00:06
53 304 JANKE PATRYK M 49 M 0-29 11 GDYNIA 8km 0:33:25 14.36 [km/h] 0:01:17
54 426 OWCZAREK KATARZYNA K 5 K 40-49 1 KOSAKOWO 8km 0:33:33 14.31 [km/h] 0:00:03
55 415 NOWOSZYŃSKI JAKUB M 50 M 0-29 12 GDAŃSK 8km 0:33:35 14.29 [km/h] 0:00:05
56 493 STAŃCO MARIOLA K 6 K 30-39 3 RUMIA 8km 0:33:35 14.29 [km/h] 0:00:03
57 294 HUZJAK UROS M 51 M 40-49 15 GDANSK 8km 0:33:40 14.26 [km/h] 0:00:00
58 439 PIETRZAK KAMIL M 52 M 30-39 20 GDYNIA BIEGOWA RODZINKA 8km 0:33:41 14.25 [km/h] 0:00:04
59 287 HEJZNER ARKADIUSZ M 53 M 30-39 21 GDAŃSK 8km 0:33:50 14.19 [km/h] 0:01:14
60 456 ROGOCZ MACIEJ M 54 M 40-49 16 GDYNIA 8km 0:33:57 14.14 [km/h] 0:00:06
61 285 HABAJ PIOTR M 55 M 30-39 22 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 8km 0:33:59 14.12 [km/h] 0:00:08
62 236 CZAJKOWSKI PRZEMYSŁAW M 56 M 40-49 17 GRABINA 8km 0:34:09 14.06 [km/h] 0:01:14
63 331 KONECKO IZABELA K 7 K 50-59 1 SOPOT SOPOT TEAM 8km 0:34:09 14.06 [km/h] 0:00:07
64 340 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 8 K 40-49 2 BANINO 8km 0:34:20 13.98 [km/h] 0:00:05
65 251 DZIELIŃSKI ADAM M 57 M 50-59 5 BRANIEWO SPARTANIE DZIECIOM 8km 0:34:23 13.96 [km/h] 0:01:16
66 284 GRZYWACZ KAROL M 58 M 30-39 23 GDYNIA 8km 0:34:24 13.95 [km/h] 0:02:10
67 535 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 59 M 40-49 18 GDAŃSK ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 8km 0:34:25 13.95 [km/h] 0:00:05
68 552 ZAKRZEWSKI JAKUB M 60 M 30-39 24 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM 8km 0:34:27 13.93 [km/h] 0:01:10
69 569 CHEDA KRZYSZTOF M 61 M 40-49 19 GDAŃSK 8km 0:34:29 13.92 [km/h] 0:00:04
70 345 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 62 M 30-39 25 STRASZYN 8km 0:34:29 13.92 [km/h] 0:00:06
71 474 SHARMA LILIANNA K 9 K 30-39 4 SOPOT BBL AWFIS GDAŃSK 8km 0:34:29 13.92 [km/h] 0:01:16
72 411 NIEMIEC MAREK M 63 M 50-59 6 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 8km 0:34:33 13.89 [km/h] 0:01:15
73 462 RUCZYŃSKI MACIEJ M 64 M 50-59 7 RUMIA 8km 0:34:38 13.86 [km/h] 0:01:11
74 422 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 65 M 70+ 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:34:46 13.81 [km/h] 0:00:08
75 396 MIKULSKI FELIKS M 66 M 50-59 8 PRZYWIDZ 8km 0:34:47 13.80 [km/h] 0:01:13
76 574 WESTRYCH JULIA K 10 K 30-39 5 GDYNIA - 8km 0:34:57 13.73 [km/h] 0:00:02
77 541 WOLFRAM DAWID M 67 M 30-39 26 GDYNIA 8km 0:35:10 13.65 [km/h] 0:02:10
78 291 HOŚCIŁO TOMASZ M 68 M 0-29 13 GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:35:14 13.62 [km/h] 0:00:07
79 335 KOPEĆ IGOR M 69 M 40-49 20 GDYNIA 8km 0:35:21 13.58 [km/h] 0:01:15
80 234 CIUNEL ŁUKASZ M 70 M 30-39 27 GDYNIA MAMY TO 8km 0:35:26 13.55 [km/h] 0:00:05
81 293 HRYTSAI SVIATOSLAV M 71 M 40-49 21 GDYNIA 8km 0:35:30 13.52 [km/h] 0:00:07
82 365 KWIATEK MACIEK M 72 M 0-29 14 MIŁAKOWO 8km 0:35:34 13.50 [km/h] 0:01:11
83 398 MILEWSKA WERONIKA K 11 K 0-29 3 SĄPOLNO 8km 0:35:35 13.49 [km/h] 0:01:10
84 339 KOWALCZUK LESZEK M 73 M 40-49 22 POGÓRZE 8km 0:35:35 13.49 [km/h] 0:02:10
85 380 LUNK KRZYSZTOF M 74 M 40-49 23 PUCK LIVESTRONG 8km 0:35:41 13.45 [km/h] 0:01:12
86 544 WOZBANOWICZ JACEK M 75 M 40-49 24 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:35:41 13.45 [km/h] 0:01:10
87 243 DELEWSKI PIOTR M 76 M 40-49 25 ROŻENTAL 8km 0:35:54 13.37 [km/h] 0:02:11
88 379 LULIS ZBIGNIEW M 77 M 50-59 9 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 8km 0:35:54 13.37 [km/h] 0:00:08
89 267 GIL MATEUSZ M 78 M 0-29 15 GDYNIA 8km 0:35:55 13.36 [km/h] 0:02:14
90 507 SZRAMA MARIAN M 79 M 50-59 10 LĘBORK BAZA 44 8km 0:36:04 13.31 [km/h] 0:01:13
91 361 KULIK GRZEGORZ M 80 M 30-39 28 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 8km 0:36:15 13.24 [km/h] 0:00:04
92 482 SŁODKOWSKA MARTA K 12 K 0-29 4 MALBORK 8km 0:36:17 13.23 [km/h] 0:00:02
93 571 PĘŚKO MICHAŁ M 81 M 40-49 26 GDAŃSK - 8km 0:36:18 13.22 [km/h] 0:00:06
94 303 JANIK MARZENA K 13 K 40-49 3 RUMIA 8km 0:36:21 13.20 [km/h] 0:01:11
95 472 SELEMAN DARIUSZ M 82 M 50-59 11 GDYNIA DUDYCZ RUN 8km 0:36:22 13.20 [km/h] 0:00:05
96 253 ENGELBERG ŁUKASZ M 83 M 30-39 29 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:36:26 13.17 [km/h] 0:02:16
97 317 KITOWSKI KRZYSZTOF M 84 M 30-39 30 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM 8km 0:36:28 13.16 [km/h] 0:01:16
98 533 WILIŃSKI ROBERT M 85 M 0-29 16 GDYNIA ZSCHIE GDYNIA 8km 0:36:34 13.13 [km/h] 0:02:16
99 539 WOJSA MARCIN M 86 M 30-39 31 GDAŃSK 8km 0:36:36 13.11 [km/h] 0:00:00
100 372 LELIWA SYLWIA K 14 K 0-29 5 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 8km 0:36:37 13.11 [km/h] 0:02:14
101 502 SZCZUPAKOWSKA IZABELA K 15 K 40-49 4 GDAŃSK BIEGNĘ DLA HONI 8km 0:36:38 13.10 [km/h] 0:00:02
102 353 KUC MICHAŁ M 87 M 0-29 17 GDYNIA 8km 0:36:40 13.09 [km/h] 0:00:08
103 479 SITARCZUK MARIUSZ M 88 M 30-39 32 GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) 8km 0:36:48 13.04 [km/h] 0:01:13
104 261 GAŁKA GRZEGORZ M 89 M 40-49 27 GDAŃSK 8km 0:36:54 13.01 [km/h] 0:00:03
105 213 BASSA ADRIAN M 90 M 0-29 18 CHOJNICE 8km 0:37:08 12.93 [km/h] 0:00:06
106 565 BUTOWSKA KATARZYNA K 16 K 30-39 6 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:37:10 12.91 [km/h] 0:01:10
107 241 CZYRZNIEWSKI PAWEŁ M 91 M 0-29 19 GDAŃSK 8km 0:37:11 12.91 [km/h] 0:00:05
108 555 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 17 K 30-39 7 GDAŃSK 8km 0:37:11 12.91 [km/h] 0:02:16
109 338 KORPECKI MATEUSZ M 92 M 30-39 33 SKARSZEWY 8km 0:37:11 12.91 [km/h] 0:01:14
110 495 STOSIK ARTUR M 93 M 50-59 12 PĄCZEWO 8km 0:37:15 12.89 [km/h] 0:00:05
111 302 JANICKI MATEUSZ M 94 M 30-39 34 MALBORK 8km 0:37:19 12.86 [km/h] 0:00:03
112 295 IEFYMENKO OLEKSANDR M 95 M 40-49 28 SOPOT 8km 0:37:20 12.86 [km/h] 0:03:09
113 310 KACZMAREK KRZYSZTOF M 96 M 40-49 29 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 8km 0:37:27 12.82 [km/h] 0:02:16
114 220 BOIKE ARKADIUSZ M 97 M 30-39 35 KOLECZKOWO 8km 0:37:33 12.78 [km/h] 0:00:08
115 446 POPOWSKA MAGDALENA K 18 K 40-49 5 GDAŃSK BIEGA ZIE 8km 0:37:35 12.77 [km/h] 0:03:11
116 431 PASIEKA KAMIL M 98 M 0-29 20 RYTEL 8km 0:37:41 12.74 [km/h] 0:01:11
117 393 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 99 M 40-49 30 GDAŃSK 8km 0:37:45 12.72 [km/h] 0:02:17
118 288 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 100 M 30-39 36 TORUŃ NB TEAM 8km 0:37:49 12.69 [km/h] 0:02:11
119 397 MILEŃSKI MICHAŁ M 101 M 0-29 21 OSTROŁĘKA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:37:50 12.69 [km/h] 0:01:14
120 248 DRAGAN KAROL M 102 M 40-49 31 GDYNIA 8km 0:38:01 12.63 [km/h] 0:00:08
121 460 ROMBALSKA JULIA K 19 K 0-29 6 SŁUPSK 8km 0:38:02 12.62 [km/h] 0:00:08
122 276 GRABOWSKI DAMIAN M 103 M 30-39 37 MALBORK 8km 0:38:12 12.57 [km/h] 0:03:10
123 519 TEMPSKI SZYMON M 104 M 30-39 38 ŁEBCZ 4 FUN TEAM 8km 0:38:15 12.55 [km/h] 0:01:12
124 216 BERNACKI JACEK M 105 M 50-59 13 POŁCHOWO KRS FORMOZA 8km 0:38:17 12.54 [km/h] 0:00:04
125 515 ŚWIETLIŃSKA ŻANETA K 20 K 40-49 6 GDAŃSK 8km 0:38:30 12.47 [km/h] 0:03:10
126 454 REDZIMSKI ADAM M 106 M 50-59 14 GDYNIA GDYNIA 8km 0:38:36 12.44 [km/h] 0:01:14
127 205 ARANOWSKA IRENA K 21 K 50-59 2 LĘBORK 8km 0:38:38 12.42 [km/h] 0:00:04
128 386 MALISZEWSKA MALWINA K 22 K 30-39 8 GDYNIA 8km 0:38:39 12.42 [km/h] 0:01:14
129 503 SZCZYPKA ARKADIUSZ M 107 M 50-59 15 GDYNIA 8km 0:38:45 12.39 [km/h] 0:01:13
130 402 MORAWEK ARKADIUSZ M 108 M 40-49 32 GDAŃSK 8km 0:38:49 12.37 [km/h] 0:00:09
131 542 WOLNY MARCIN M 109 M 30-39 39 ROTMANKA 8km 0:39:03 12.29 [km/h] 0:01:11
132 212 BARYŁA TOMASZ M 110 M 40-49 33 GDYNIA 8km 0:39:05 12.28 [km/h] 0:03:12
133 256 FIERGELEWSKI PIOTR M 111 M 0-29 22 GDAŃSK 8km 0:39:06 12.28 [km/h] 0:02:10
134 543 WOZBANOWICZ DAWID M 112 M 0-29 23 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:39:09 12.26 [km/h] 0:01:10
135 266 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 23 K 40-49 7 GDAŃSK 8km 0:39:09 12.26 [km/h] 0:03:12
136 564 TOMYS RYSZARD M 113 M 70+ 2 SZEMUD 8km 0:39:09 12.26 [km/h] 0:01:10
137 324 KNAPIK JAKUB M 114 M 30-39 40 GDAŃSK MAMY TO 8km 0:39:12 12.24 [km/h] 0:00:09
138 549 WYTRWAŁ TOMASZ M 115 M 40-49 34 GDYNIA 8km 0:39:13 12.24 [km/h] 0:02:17
139 536 WITT GRAŻYNA K 24 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 8km 0:39:18 12.21 [km/h] 0:00:04
140 458 ROLBIECKA ALICJA K 25 K 30-39 9 REDA LUK CONNECT RACING TEAM 8km 0:39:20 12.20 [km/h] 0:01:16
141 275 GRABOWSKA MARZENA K 26 K 50-59 3 GDAŃSK 8km 0:39:21 12.20 [km/h] 0:02:10
142 389 MARCZAK MAREK M 116 M 40-49 35 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:39:21 12.20 [km/h] 0:02:10
143 360 KULGAJUK MICHAL M 117 M 30-39 41 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA, SUT 8km 0:39:23 12.19 [km/h] 0:02:10
144 232 CHOLEWIŃSKI TOMASZ M 118 M 40-49 36 GDAŃSK #GPNS 8km 0:39:25 12.18 [km/h] 0:03:12
145 561 ŻEBROWSKA KINGA K 27 K 30-39 10 GDAŃSK 8km 0:39:25 12.18 [km/h] 0:03:11
146 315 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 28 K 30-39 11 RUMIA 8km 0:39:29 12.16 [km/h] 0:00:04
147 443 POCHOPIEŃ MIRA K 29 K 30-39 12 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 8km 0:39:29 12.16 [km/h] 0:00:08
148 305 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA EWA K 30 K 40-49 8 GDAŃSK TRI MAMA 8km 0:39:31 12.15 [km/h] 0:01:13
149 447 POSZEWIECKI MAREK M 119 M 40-49 37 GDAŃSK MRKS 8km 0:39:31 12.15 [km/h] 0:01:13
150 419 OKOŃSKI PIOTR M 120 M 30-39 42 GRUDZIADZ 8km 0:39:40 12.10 [km/h] 0:01:13
151 262 GBYL KLAUDIA K 31 K 0-29 7 WŁADYSŁAWOWO 8km 0:39:41 12.10 [km/h] 0:02:12
152 227 CEGIELSKI RAFAŁ M 121 M 0-29 24 GDYNIA 8km 0:39:49 12.06 [km/h] 0:01:15
153 374 LENKIEWICZ RYSZARD M 122 M 60-69 2 GDAŃSK 8km 0:39:49 12.06 [km/h] 0:00:05
154 413 NOWAKOWSKI TOMASZ M 123 M 40-49 38 KWIDZYN 8km 0:39:56 12.02 [km/h] 0:01:11
155 487 SOCHA DOROTA K 32 K 30-39 13 GDYNIA 8km 0:40:03 11.99 [km/h] 0:03:09
156 470 SAWCZUK JOANNA K 33 K 40-49 9 GDAŃSK BODY IN MOTION/TAKA RYBA 8km 0:40:06 11.97 [km/h] 0:01:15
157 436 PEŁKOWSKI KAROL M 124 M 30-39 43 GDYNIA DESPERADOS 8km 0:40:15 11.93 [km/h] 0:00:06
158 514 ŚWIĄTKOWSKI DARIUSZ M 125 M 40-49 39 BOJANO 8km 0:40:18 11.91 [km/h] 0:02:16
159 263 GDANIEC ANNA K 34 K 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:40:30 11.85 [km/h] 0:00:07
160 246 DOMIŃCZAK DARIUSZ M 126 M 40-49 40 GDYNIA 8km 0:40:38 11.81 [km/h] 0:01:17
161 403 MULLER KRZYSZTOF M 127 M 40-49 41 GDAŃSK 8km 0:40:45 11.78 [km/h] 0:03:11
162 421 OLESZCZUK PAWEŁ M 128 M 30-39 44 GDAŃSK 8km 0:40:47 11.77 [km/h] 0:02:11
163 336 KOPEĆ KATARZYNA K 35 K 30-39 14 GDYNIA IN RUNNING SHOES 8km 0:40:48 11.76 [km/h] 0:02:14
164 308 JÓZEFOWSKA ALICJA K 36 K 30-39 15 GDAŃSK MAMY BIEGAMY 8km 0:40:56 11.73 [km/h] 0:02:10
165 297 JACHOWICZ ADAM M 129 M 0-29 25 GDYNIA 8km 0:40:58 11.72 [km/h] 0:00:07
166 407 NAUMCZYK TOMASZ M 130 M 30-39 45 MALBORK NYBORG-MAWENT 8km 0:40:58 11.72 [km/h] 0:02:14
167 420 OLEJARCZYK PIOTR M 131 M 50-59 16 ELBLĄG 8km 0:40:59 11.71 [km/h] 0:02:13
168 532 WEILAND KARINA K 37 K 40-49 11 SOPOT 8km 0:40:59 11.71 [km/h] 0:00:07
169 491 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 132 M 50-59 17 ŁEBA 8km 0:41:00 11.71 [km/h] 0:01:12
170 531 WASTOWSKI DAWID M 133 M 0-29 26 PIOTRKÓW KUJAWSKI 8km 0:41:02 11.70 [km/h] 0:03:11
171 206 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 38 K 40-49 12 GDYNIA 8km 0:41:02 11.70 [km/h] 0:00:07
172 406 NAUMCZYK KATARZYNA K 39 K 30-39 16 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 8km 0:41:02 11.70 [km/h] 0:02:12
173 314 KASPRZAK DANIEL M 134 M 40-49 42 GDYNIA 8km 0:41:04 11.69 [km/h] 0:01:17
174 204 ANDRZEJEWSKA DOROTA K 40 K 30-39 17 GDAŃSK 8km 0:41:06 11.68 [km/h] 0:01:13
175 432 PAWLAK KRYSTYNA K 41 K 40-49 13 GDAŃSK 8km 0:41:06 11.68 [km/h] 0:01:12
176 492 SOWIŃSKA OLGA K 42 K 40-49 14 GDAŃSK BBL AWFIS/ GT 8km 0:41:09 11.66 [km/h] 0:02:10
177 437 PIASKOWSKI TOMASZ M 135 M 40-49 43 ELBLĄG 8km 0:41:11 11.66 [km/h] 0:01:14
178 553 ZALEWSKA ELŻBIETA K 43 K 0-29 8 GNIEWINO 8km 0:41:12 11.65 [km/h] 0:02:12
179 399 MISIEJKO ARTUR M 136 M 30-39 46 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM 8km 0:41:15 11.64 [km/h] 0:02:15
180 509 SZULC KAMILA K 44 K 30-39 18 GDYNIA 8km 0:41:15 11.64 [km/h] 0:00:09
181 499 SUŁKOWSKA AGNIESZKA K 45 K 0-29 9 GDAŃSK 8km 0:41:20 11.61 [km/h] 0:02:12
182 328 KOKŁOWSKA ANETA K 46 K 30-39 19 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM 8km 0:41:21 11.61 [km/h] 0:02:16
183 307 JASTRZĘBSKA JOWITA K 47 K 30-39 20 SOPOT SALTUS SPORT TEAM 8km 0:41:23 11.60 [km/h] 0:02:16
184 249 DRANKA EWELINA K 48 K 30-39 21 GDAŃSK 8km 0:41:25 11.59 [km/h] 0:00:04
185 255 FIAŁEK DANUTA K 49 K 0-29 10 GDAŃSK LPP TEAM 8km 0:41:29 11.57 [km/h] 0:00:04
186 477 SIŃCZUK PATRYCJA K 50 K 40-49 15 TCZEW XRUNNERS 8km 0:41:30 11.57 [km/h] 0:01:17
187 551 ZAJK ALICJA K 51 K 40-49 16 GDYNIA 8km 0:41:35 11.54 [km/h] 0:02:14
188 490 SOŁTYSIAK NATALIA K 52 K 30-39 22 GDAŃSK 8km 0:41:41 11.52 [km/h] 0:01:11
189 540 WOJTAL RADOSŁAW M 137 M 40-49 44 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:41:43 11.51 [km/h] 0:01:16
190 347 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 138 M 30-39 47 TORUŃ 8km 0:41:46 11.49 [km/h] 0:00:01
191 480 SKWARCZYŃSKA PATRYCJA K 53 K 0-29 11 MALBORK 8km 0:41:51 11.47 [km/h] 0:00:03
192 292 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K 54 K 40-49 17 GDYNIA 8km 0:41:55 11.45 [km/h] 0:02:13
193 265 GIEDROJĆ KAMIL M 139 M 0-29 27 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:42:02 11.42 [km/h] 0:02:16
194 325 KNUT MAGDALENA K 55 K 30-39 23 GDAŃSK 8km 0:42:05 11.41 [km/h] 0:01:10
195 517 TARASIEWICZ RYSZARD M 140 M 60-69 3 BRANIEWO 8km 0:42:14 11.37 [km/h] 0:01:11
196 382 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 56 K 40-49 18 GDAŃSK 8km 0:42:22 11.33 [km/h] 0:00:04
197 214 BEDNARSKI ŁUKASZ M 141 M 0-29 28 NYSA ATHLETICS NYSA 8km 0:42:22 11.33 [km/h] 0:00:05
198 559 ZMARZLY DAREK M 142 M 50-59 18 STAROGARD GD. 8km 0:42:25 11.32 [km/h] 0:00:09
199 568 SZYMAŃSKI ADAM M 143 M 40-49 45 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 8km 0:42:26 11.31 [km/h] 0:01:15
200 405 NADOLSKI MARCIN M 144 M 30-39 48 GDAŃSK 8km 0:42:27 11.31 [km/h] 0:01:13
201 434 PECZ PIOTR M 145 M 50-59 19 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 8km 0:42:33 11.28 [km/h] 0:01:17
202 364 KURAJK PAWEŁ M 146 M 30-39 49 MICHALIN KORONKI 8km 0:42:37 11.26 [km/h] 0:02:12
203 496 STRADOMSKI ROMAN M 147 M 40-49 46 GDAŃSK 8km 0:42:37 11.26 [km/h] 0:02:12
204 208 BABIŃSKA JOANNA K 57 K 30-39 24 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 8km 0:42:38 11.26 [km/h] 0:02:11
205 416 OGONOWSKA AGNIESZKA K 58 K 40-49 19 BARTOSZYCE 8km 0:42:42 11.24 [km/h] 0:01:16
206 404 NABAKOWSKA BARBARA K 59 K 60+ 2 GDAŃSK MARTATONKA 8km 0:42:43 11.24 [km/h] 0:01:14
207 387 MAŁEK MARCIN M 148 M 30-39 50 GDANSK 8km 0:42:45 11.23 [km/h] 0:01:16
208 475 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 149 M 30-39 51 GDYNIA BEZ KLUBU 8km 0:42:47 11.22 [km/h] 0:02:13
209 562 ŻEBROWSKI ARTUR M 150 M 30-39 52 GDAŃSK 8km 0:42:49 11.21 [km/h] 0:03:12
210 264 GERTNER ANNA K 60 K 40-49 20 ŁEBA 8km 0:42:52 11.20 [km/h] 0:02:12
211 429 PARANDYK ADAM M 151 M 40-49 47 JUSZKOWO 8km 0:42:53 11.19 [km/h] 0:01:15
212 511 SZUMOWSKA JOANNA K 61 K 30-39 25 GDAŃSK 8km 0:42:56 11.18 [km/h] 0:03:10
213 522 TRZEBIATOWSKI ADAM M 152 M 30-39 53 SWARZEWO 8km 0:42:59 11.17 [km/h] 0:02:16
214 455 REGINIA OKSANA K 62 K 0-29 12 GDAŃSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:43:02 11.15 [km/h] 0:02:13
215 215 BELADZED VITA K 63 K 0-29 13 GDANSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:43:03 11.15 [km/h] 0:02:13
216 524 TURONE ELLEN M 153 M 40-49 48 SURREY 8km 0:43:07 11.13 [km/h] 0:01:12
217 395 MEYER ŁUKASZ M 154 M 30-39 54 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 8km 0:43:13 11.11 [km/h] 0:00:00
218 489 SOKOŁOWSKA ANIA K 64 K 30-39 26 GDYNIA 8km 0:43:24 11.06 [km/h] 0:03:09
219 418 OKOŃSKA ZANETA K 65 K 30-39 27 GRUDZIĄDZ 8km 0:43:24 11.06 [km/h] 0:01:12
220 349 KRAWIEC ŁUKASZ M 155 M 30-39 55 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km 0:43:26 11.05 [km/h] 0:01:17
221 467 RZEZAK ALEKSANDRA K 66 K 30-39 28 REDA 8km 0:43:28 11.04 [km/h] 0:02:15
222 239 CZEREPANIAK EWA K 67 K 0-29 14 GDAŃSK 8km 0:43:40 10.99 [km/h] 0:00:05
223 373 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 156 M 60-69 4 BĄDKI 8km 0:43:43 10.98 [km/h] 0:00:11
224 508 SZUBARTOWICZ MAREK M 157 M 30-39 56 GDYNIA 8km 0:43:46 10.97 [km/h] 0:02:15
225 483 SMYK KAMIL M 158 M 30-39 57 RUMIA 8km 0:43:46 10.97 [km/h] 0:02:15
226 281 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 68 K 30-39 29 GDAŃSK 8km 0:43:51 10.95 [km/h] 0:01:11
227 298 JAGMIN IZABELA K 69 K 30-39 30 MOSTY WYMIATACZE 8km 0:43:56 10.93 [km/h] 0:00:06
228 391 MARSZAŁEK RADOSŁAW M 159 M 0-29 29 STRASZYN 8km 0:43:58 10.92 [km/h] 0:01:16
229 526 UZARSKA EWA K 70 K 30-39 31 GDYNIA 8km 0:44:00 10.91 [km/h] 0:02:14
230 573 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 160 M 40-49 49 SOPOT TSUNAMI TRI 8km 0:44:15 10.85 [km/h] 0:03:12
231 354 KÜCHLER PAWEŁ M 161 M 0-29 30 GDYNIA 8km 0:44:19 10.83 [km/h] 0:02:11
232 334 KONIECZYŃSKI RAFAŁ M 162 M 40-49 50 GDAŃSK 8km 0:44:20 10.83 [km/h] 0:02:11
233 461 RORBACH AGNIESZKA K 71 K 40-49 21 GDAŃSK 8km 0:44:34 10.77 [km/h] 0:01:14
234 488 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 72 K 40-49 22 GDYNIA DALEKO JESZCZE 8km 0:44:36 10.76 [km/h] 0:02:14
235 283 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 73 K 40-49 23 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km 0:44:36 10.76 [km/h] 0:02:14
236 423 ORŁOWSKI PIOTR M 163 M 30-39 58 GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:44:44 10.73 [km/h] 0:03:13
237 225 BUGIEL ROMAN M 164 M 50-59 20 TYCHY 8km 0:44:50 10.71 [km/h] 0:00:05
238 445 POLUSZYŃSKA DOMINIKA K 74 K 0-29 15 GDYNIA 8km 0:44:53 10.69 [km/h] 0:02:16
239 299 JAKUBOWSKA BASIA K 75 K 30-39 32 GDYNIA GOYELLO POWER CLUB 8km 0:45:01 10.66 [km/h] 0:02:15
240 344 KOZDEMBA EMILIA K 76 K 0-29 16 WIŚLINKA 8km 0:45:10 10.63 [km/h] 0:03:11
241 449 PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKA K 77 K 0-29 17 GDAŃSK 8km 0:45:12 10.62 [km/h] 0:02:14
242 547 WYSOCKA ANNA K 78 K 30-39 33 GDYNIA WYMIATACZE 8km 0:45:13 10.62 [km/h] 0:00:06
243 228 CHAŁKO JULITA K 79 K 0-29 18 GDYNIA 8km 0:45:14 10.61 [km/h] 0:03:10
244 272 GOLASZ HALINA K 80 K 50-59 4 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 8km 0:45:21 10.58 [km/h] 0:01:14
245 424 ORZOŁ ELŻBIETA K 81 K 50-59 5 GDYNIA 8km 0:45:22 10.58 [km/h] 0:01:18
246 278 GRUCHAŁA KATARZYNA K 82 K 0-29 19 GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:45:23 10.58 [km/h] 0:01:14
247 367 KWIDZIŃSKI PAWEŁ M 165 M 30-39 59 KĘBŁOWO RUN FOR IT 8km 0:45:28 10.56 [km/h] 0:01:18
248 504 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 83 K 60+ 3 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 8km 0:45:30 10.55 [km/h] 0:02:18
249 203 ALBECKA KAMILA K 84 K 0-29 20 GDYNIA LO XV DLA NIEDOSŁYSZĄCYCH GDYNIA 8km 0:45:54 10.46 [km/h] 0:02:15
250 252 EKMAN ZDZISŁAW M 166 M 40-49 51 GDYNIA 8km 0:46:07 10.41 [km/h] 0:02:15
251 510 SZULC TOMASZ M 167 M 50-59 21 GDAŃSK TEDE RUN 8km 0:46:13 10.39 [km/h] 0:03:12
252 271 GOLAB ALEXANDRA K 85 K 0-29 21 GDANSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:46:29 10.33 [km/h] 0:01:15
253 560 ŻBIKOWSKA MALGORZATA K 86 K 50-59 6 TORUŃ SPC 8km 0:46:43 10.27 [km/h] 0:01:16
254 341 KOWALSKA DAGNA K 87 K 30-39 34 GDYNIA 8km 0:47:04 10.20 [km/h] 0:00:00
255 348 KRAWCZUK AGNIESZKA K 88 K 0-29 22 GDYNIA 8km 0:47:07 10.19 [km/h] 0:00:10
256 385 MALEK LILIANNA K 89 K 30-39 35 SIERAKOWICE 8km 0:47:10 10.18 [km/h] 0:02:15
257 516 ŚWIETLIŃSKI KRZYSZTOF M 168 M 40-49 52 GDAŃSK 8km 0:47:12 10.17 [km/h] 0:03:11
258 390 MARCZAK RENATA K 90 K 40-49 24 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:47:20 10.14 [km/h] 0:02:10
259 409 NICEWICZ PAWEŁ M 169 M 0-29 31 GDAŃSK 8km 0:47:29 10.11 [km/h] 0:02:16
260 408 NICEWICZ MALWINA K 91 K 0-29 23 GDAŃSK 8km 0:47:29 10.11 [km/h] 0:02:16
261 368 LASSMANN JULIA K 92 K 0-29 24 GDAŃSK 8km 0:47:35 10.09 [km/h] 0:02:17
262 363 KURAJK MARIAN M 170 M 60-69 5 GDAŃSK 8km 0:47:40 10.07 [km/h] 0:02:11
263 260 GALANEK ALEKSANDRA K 93 K 0-29 25 GDYNIA 8km 0:47:43 10.06 [km/h] 0:00:07
264 506 SZPYRA EDWARD M 171 M 70+ 3 GDYNIA 8km 0:48:20 9.93 [km/h] 0:00:09
265 226 BULATOVA GALYNA K 94 K 30-39 36 GDAŃSK GETRESPONSE WARRIORS 8km 0:48:27 9.91 [km/h] 0:02:14
266 201 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 95 K 0-29 26 TCZEW CROSSELITE 8km 0:48:43 9.85 [km/h] 0:01:17
267 383 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 96 K 40-49 25 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 8km 0:48:44 9.85 [km/h] 0:02:15
268 330 KOMOROWSKA ANITA K 97 K 50-59 7 GDYNIA 8km 0:48:46 9.84 [km/h] 0:02:16
269 485 SOBCZAK SLAWOMIR M 172 M 50-59 22 GDYNIA 8km 0:48:46 9.84 [km/h] 0:00:05
270 520 TOMASIŃSKA MONIKA K 98 K 40-49 26 BANINO O-SOWA BIEGA 8km 0:48:52 9.82 [km/h] 0:02:15
271 258 FLORYSZCZYK WIKTOR M 173 M 30-39 60 ROTMANKA 8km 0:48:56 9.81 [km/h] 0:02:16
272 257 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 99 K 30-39 37 ROTMANKA 8km 0:48:59 9.80 [km/h] 0:02:13
273 463 RUDEK MAŁGORZATA K 100 K 40-49 27 RUMIA 8km 0:49:01 9.79 [km/h] 0:02:14
274 222 BRODECKA MAŁGORZATA K 101 K 30-39 38 GDYNIA 8km 0:49:08 9.77 [km/h] 0:03:11
275 469 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 102 K 40-49 28 GDYNIA KONTENER FORMY 8km 0:49:27 9.71 [km/h] 0:02:15
276 309 JÓŹWIK AGNIESZKA K 103 K 30-39 39 STRASZYN 8km 0:49:42 9.66 [km/h] 0:01:15
277 525 TURZYŃSKA BEATA K 104 K 40-49 29 GDYNIA 8km 0:49:43 9.65 [km/h] 0:01:13
278 358 KUKIEŁCZAK MONIKA K 105 K 40-49 30 STRASZYN STRASZYN BIEGA 8km 0:49:57 9.61 [km/h] 0:02:14
279 273 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA K 106 K 40-49 31 GDYNIA 8km 0:50:05 9.58 [km/h] 0:02:14
280 282 GRZESZAK DANUTA K 107 K 60+ 4 MOGILNO 8km 0:50:07 9.58 [km/h] 0:01:12
281 320 KLEWER MICHAŁ M 174 M 40-49 53 GDYNIA 8km 0:50:12 9.56 [km/h] 0:03:11
282 428 PAPKE MAGDALENA K 108 K 0-29 27 GDYNIA 8km 0:50:13 9.56 [km/h] 0:03:10
283 357 KUJAT JOANNA K 109 K 30-39 40 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 8km 0:50:33 9.50 [km/h] 0:02:13
284 451 PRZYBYSZ MONIKA K 110 K 30-39 41 GDAŃSK TRUSKAWKA RZĄDZI 8km 0:50:39 9.48 [km/h] 0:01:14
285 221 BORUSZEWSKI MACIEJ M 175 M 40-49 54 WARSZAWA 8km 0:50:42 9.47 [km/h] 0:02:17
286 484 SOBCZAK EDYTA K 111 K 30-39 42 GDYNIA 8km 0:50:49 9.45 [km/h] 0:02:11
287 311 KAFARSKA EDYTA K 112 K 40-49 32 CHOJNICE 8km 0:51:07 9.39 [km/h] 0:00:04
288 545 WOŹNIAK JOANNA K 113 K 30-39 43 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:51:13 9.37 [km/h] 0:01:11
289 567 KUBICKI LESZEK M 176 M 30-39 61 GDAŃSK 8km 0:51:14 9.37 [km/h] 0:03:11
290 512 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 114 K 40-49 33 SOPOT 8km 0:51:34 9.31 [km/h] 0:00:00
291 528 WALCZAK JĘDRZEJ M 177 M 30-39 62 GDAŃSK 8km 0:51:51 9.26 [km/h] 0:00:07
292 306 JAROSZEWSKA MONIKA K 115 K 30-39 44 GDAŃSK 8km 0:51:51 9.26 [km/h] 0:00:07
293 329 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA K 116 K 40-49 34 GDYNIA 8km 0:51:54 9.25 [km/h] 0:01:15
294 548 WYTRWAŁ BARBARA K 117 K 40-49 35 GDYNIA 8km 0:52:10 9.20 [km/h] 0:02:17
295 481 SKWIOT AGNIESZKA K 118 K 30-39 45 GDAŃSK 8km 0:52:30 9.14 [km/h] 0:02:19
296 546 WRÓBEL MAŁGORZATA K 119 K 0-29 28 GDAŃSK JESZCZE CIEPLI 8km 0:52:50 9.09 [km/h] 0:01:16
297 342 KOWALSKI ANDRZEJ M 178 M 70+ 4 SOPOT 8km 0:53:05 9.04 [km/h] 0:02:18
298 369 LAZARSKI PIOTR M 179 M 40-49 55 TCZEW CALINECZKI 8km 0:53:19 9.00 [km/h] 0:02:14
299 529 WALENTYNOWICZ MONIKA K 120 K 40-49 36 MALBORK CALINECZKI 8km 0:53:21 9.00 [km/h] 0:02:12
300 453 PYTEL PRZEMYSŁAW M 180 M 40-49 56 HEL 8km 0:54:41 8.78 [km/h] 0:02:15
301 501 SZACHNIUK MARZENA K 121 K 60+ 5 ŁEBA 8km 0:55:30 8.65 [km/h] 0:01:12
302 459 ROMBALSKA ANNA K 122 K 40-49 37 SŁUPSK 8km 0:56:02 8.57 [km/h] 0:00:08
303 323 KŁODOWSKA EDYTA K 123 K 30-39 46 GDAŃSK 8km 0:57:27 8.36 [km/h] 0:00:04
304 476 SIKORSKA JUSTYNA K 124 K 30-39 47 SUSZ 8km 0:59:22 8.09 [km/h] 0:02:15
305 558 ZIEŃCZUK PIOTR M 181 M 40-49 57 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 8km 0:59:27 8.07 [km/h] 0:02:10
306 370 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 125 K 40-49 38 OTOMIN 8km 1:01:26 7.81 [km/h] 0:03:12
307 534 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 126 K 30-39 48 MALBORK #BBKTS 8km 1:01:29 7.81 [km/h] 0:03:09
308 427 PAŁASZ EDMUND M 182 M 70+ 5 RUMIA 8km 1:04:18 6.93 [km/h] 0:00:00
- 202 AGUILAR CRISTINA K - K 0-29 - GDANSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 209 BADUROWICZ JAGODA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 211 BARTOSZ MIRELA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 219 BOGUSZ MATEUSZ M - M 30-39 - KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 223 BROZYNIAK ELZBIETA K - K 40-49 - GDANSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 231 CHMIELOWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 235 CWALINA MAGDALENA K - K 30-39 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 237 CZECHOWSKA DOROTA K - K 40-49 - SUBKOWY 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 238 CZECHOWSKI DAWID M - M 40-49 - SUBKOWY 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 240 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K - K 40-49 - GDAŃSK EKIPA ZRYW 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 245 DOBROWOLSKI ADRIAN M - M 0-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 259 FORMELA KAMIL M - M 30-39 - GDAŃSK LUBAŃ KNAPY 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 268 GITNER MARCIN M - M 40-49 - GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 269 GLEINERT SZYMON M - M 30-39 - ŻUKOWO 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 274 GRABAN EMILIA K - K 0-29 - GDAŃSK INTEL RUNNERS 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 277 GRONOWSKI BARTOSZ M - M 30-39 - GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 279 GRUPA FRANCISZEK M - M 30-39 - GDAŃSK PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 290 HOŚCIŁO ALEKSANDRA K - K 0-29 - GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 296 JACHIMOWICZ MAGDALENA K - K 0-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 300 JAMRÓZ RENATA K - K 40-49 - GDYNIA BIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 301 JANCZAK SŁAWOMIR M - M 30-39 - PSZCZÓŁKI DREAM TRI TEAM 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 313 KARPOWICZ PAWEŁ M - M 30-39 - GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 318 KLEBAN PAWEŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 319 KLEINA JOANNA K - K 40-49 - ŁEBA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 332 KONIECZNA AGNIESZKA K - K 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 333 KONIECZNY ANDRZEJ M - M 50-59 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 337 KORALEWSKI MARIUSZ M - M 30-39 - KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 346 KOZŁOWSKA ALICJA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 350 KRZEPKOWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 352 KRZYSZKOWSKI MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 359 KULAS MARCIN M - M 30-39 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 362 KUNOWSKI KRZYSZOF M - M 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 366 KWIATKOWSKI KAJETAN M - M 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 377 LITWIN PIOTR M - M 40-49 - GDAŃSK OCEANIC S.A. 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 378 LUBIŃSKI KAMIL M - M 0-29 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 392 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K - K 50-59 - GDAŃSK AMSTI 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 394 MELZER ARKADIUSZ M - M 40-49 - RUMIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 400 MISZEWSKI MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA INTEL RUNNERS 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 401 MODERHAK MARCELINA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 412 NOWAKOWSKI NORBERT M - M 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 414 NOWOPOLSKI LESZEK M - M 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 417 OKAPIEC DAGMARA K - K 30-39 - JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 435 PEEK KRYSTIAN M - M 40-49 - GDANSK BBL AWFIS GDAŃSKA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 440 PINDRAL EMILIA K - K 0-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 442 PLUCIŃSKI SYLWESTER M - M 40-49 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 452 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M - M 0-29 - MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 466 RZEPKA ANDRZEJ M - M 0-29 - GDAŃSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 468 SALAMON TOMASZ M - M 30-39 - KRAKÓW 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 471 SAWICKI BARTOSZ M - M 0-29 - GDAŃSK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 486 SOBIECKA EDYTA K - K 40-49 - GDYNIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 494 STOLAREK DOROTA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 497 STRZELECKA ANNA K - K 30-39 - ŻUKOWO 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 505 SZMYTKE EWELINA K - K 30-39 - BANINO TANCIA TEAM/STOWARZYSZENIE WALKI Z RAKIEM PŁUCA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 521 TOMKOWICZ DAWID M - M 0-29 - GDAŃSK PRUSZCZ BIEGA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 527 WADOWSKA ANNA K - K 40-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 530 WASĄŻNIK MARTA K - K 30-39 - MOSTY WYMIATACZE 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 550 ZAJĄC PIOTR M - M 30-39 - RUMIA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 556 ZDUŃCZYK GRZEGORZ M - M 30-39 - RAWA MAZOWIECKA 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 557 ZIELIŃSKA ILONA K - K 0-29 - PUŁTUSK 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 563 ŻEŻNIK CZESŁAW M - M 60-69 - PRZYWIDZ 8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00

GRAND PRIX TRÓJMIASTA 2018-2019 - ETAP 3 - 8km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KARY DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 122 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 0:42:03 11.41 [km/h] 0:06:11
2 135 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 2 M 40-49 2 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE 8km NW 0:42:06 11.40 [km/h] 0:06:10
3 41 KŁOS MACIEJ M 3 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 8km NW 0:42:28 11.30 [km/h] 0:06:12
4 59 KUŹMICZ ADAM M 4 M 30-39 2 MASZEWKO NWPL/NORDIC WALKING PASŁEK 8km NW 0:45:41 10.51 [km/h] 0:06:12
5 99 SAŁABON GRZEGORZ M 5 M 50-59 1 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:46:30 10.32 [km/h] 0:06:11
6 63 LIPKO ADRIANNA K 1 K 30-39 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 8km NW 0:46:43 10.27 [km/h] 0:08:12
7 114 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 6 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 0:47:01 10.21 [km/h] 0:06:13
8 100 SANIUK EDWARD M 7 M 70+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM ŻÓŁTA 8km NW 0:47:31 10.10 [km/h] 0:06:10
9 98 RĘBOWSKI TOMASZ M 8 M 30-39 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 0:47:36 10.08 [km/h] 0:06:19
10 111 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 9 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 0:47:50 10.03 [km/h] 0:06:12
11 49 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 10 M 50-59 3 KOSZALIN ELITE TEAM 8km NW 0:47:59 10.00 [km/h] 0:06:13
12 52 KOWALCZUK ROBERT M 11 M 50-59 4 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 0:48:01 10.00 [km/h] 0:06:17
13 47 KONKOL ANDRZEJ M 12 M 60-69 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 8km NW 0:48:03 9.99 [km/h] 0:06:11
14 84 OLEJKO RADOSŁAW M 13 M 40-49 4 GDAŃSK 8km NW 0:48:10 9.97 [km/h] 0:06:11
15 11 CIESIELSKI JAN M 14 M 40-49 5 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 8km NW 0:48:23 9.92 [km/h] 0:06:16
16 104 SORN ŁUKASZ M 15 M 30-39 4 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM/ELITE TEAM 8km NW 0:48:26 9.91 [km/h] 0:06:10
17 103 SMARSZCZ WIESŁAW M 16 M 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:48:28 9.90 [km/h] 0:06:09
18 12 CIESIELSKI JERZY M 17 M 0-29 1 POZNAŃ #1512WINGEDHEARTS 8km NW 0:48:39 9.87 [km/h] 0:06:19
19 115 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 18 M 30-39 5 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km NW 0:48:40 9.86 [km/h] 0:06:15
20 376 LISIECKI JAKUB M 19 M 0-29 2 GDAŃSK WKURW_TEAM 8km NW 0:48:43 9.85 [km/h] 0:06:14
21 45 KONCEWICZ ANETA K 2 K 0-29 1 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:48:45 9.85 [km/h] 0:08:13
22 46 KONCEWICZ MAREK M 20 M 50-59 5 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 8km NW 0:49:09 9.77 [km/h] 0:06:14
23 54 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 3 K 40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA 8km NW 0:49:40 9.66 [km/h] 0:08:11
24 86 OWCZAREK JACEK M 21 M 40-49 6 KOSAKOWO 8km NW 0:49:43 9.65 [km/h] 0:06:13
25 9 BUJNICKI MARCIN M 22 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 0:50:14 9.56 [km/h] 0:06:13
26 1 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 4 K 50-59 1 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 0:50:16 9.55 [km/h] 0:08:11
27 110 SZYMAŃSKI STEFAN BOLESŁAW M 23 M 70+ 2 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 8km NW 0:50:16 9.55 [km/h] 0:06:14
28 14 DALECKI PRZEMYSŁAW M 24 M 40-49 8 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 8km NW 0:50:18 9.54 [km/h] 0:06:15
29 43 KOŁPAK JAN M 25 M 70+ 3 SZTUM ZANTYR LKS 8km NW 0:50:41 9.47 [km/h] 0:06:10
30 73 MELZER HANNA K 5 K 50-59 2 RUMIA 8km NW 0:51:01 9.41 [km/h] 0:08:14
31 23 GODZIŃSKI PAWEŁ M 26 M 40-49 9 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 8km NW 0:51:10 9.38 [km/h] 0:06:11
32 33 HINC IWONA K 6 K 40-49 2 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 0:51:17 9.36 [km/h] 0:08:12
33 56 KUNCEWICZ MONIKA K 7 K 40-49 3 GDAŃSK 8km NW 0:51:36 9.30 [km/h] 0:08:17
34 410 NIECHOĆKO AGATA K 8 K 40-49 4 GDAŃSK 8km NW 0:51:57 9.24 [km/h] 0:08:17
35 22 GODZIŃSKA DOROTA K 9 K 30-39 2 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 8km NW 0:52:09 9.20 [km/h] 0:08:15
36 7 BŁASZCZYK KAROLINA K 10 K 40-49 5 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 0:52:12 9.20 [km/h] 0:08:14
37 69 MACIAK JOANNA K 11 K 30-39 3 SZYDŁOWO 8km NW 0:52:15 9.19 [km/h] 0:08:12
38 93 POSIM DARIUSZ M 27 M 50-59 6 DUBIEL WATAHA 8km NW 0:52:16 9.18 [km/h] 0:06:16
39 72 MALINOWSKA MONIKA K 12 K 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 8km NW 0:52:28 9.15 [km/h] 0:08:13
40 38 KAZYAKA JÓZEF M 28 M 60-69 3 GDYNIA 8km NW 0:52:39 9.12 [km/h] 0:06:12
41 81 NITKA WACŁAW M 29 M 60-69 4 OTOMIN 8km NW 0:52:52 9.08 [km/h] 0:06:13
42 105 STAŃCZAK GRAŻYNA K 13 K 60+ 1 GDAŃSK 8km NW 0:52:55 9.07 [km/h] 0:08:10
43 127 ŻBIKOWSKI RYSZARD M 30 M 60-69 5 TORUŃ 8km NW 0:52:58 9.06 [km/h] 0:06:14
44 117 TOPOREK ALEKSANDRA K 14 K 40-49 6 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:53:04 9.05 [km/h] 0:08:12
45 40 KIERSNOWSKI HENRYK M 31 M 70+ 4 GDAŃSK 8km NW 0:53:31 8.97 [km/h] 0:06:16
46 65 LITEWSKA JOANNA K 15 K 40-49 7 JUSZKOWO TEAM DEAF 8km NW 0:53:37 8.95 [km/h] 0:08:13
47 102 SMARSZCZ GRAŻYNA K 16 K 60+ 2 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:53:43 8.94 [km/h] 0:08:11
48 67 ŁĘCKI JAN M 32 M 30-39 6 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:53:52 8.91 [km/h] 0:06:15
49 57 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 33 M 60-69 6 GDAŃSK 8km NW 0:54:00 8.89 [km/h] 0:06:11
50 28 GÓRSKA IWONA K 17 K 40-49 8 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:54:21 8.83 [km/h] 0:08:14
51 126 ZWIERZ ANDRZEJ M 34 M 60-69 7 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 0:54:43 8.77 [km/h] 0:06:12
52 39 KĄTNIK LESZEK M 35 M 60-69 8 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY 8km NW 0:54:48 8.76 [km/h] 0:06:16
53 53 KOZŁOWSKA BARBARA K 18 K 40-49 9 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA 8km NW 0:54:53 8.75 [km/h] 0:08:16
54 121 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 19 K 30-39 5 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 0:54:56 8.74 [km/h] 0:08:15
55 118 TOWARNICKA IZABELA K 20 K 40-49 10 GDYNIA TEAM DEAF 8km NW 0:55:09 8.70 [km/h] 0:08:15
56 80 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 21 K 40-49 11 GDYNIA 8km NW 0:55:10 8.70 [km/h] 0:08:13
57 106 STAŃCZAK RYSZARD M 36 M 70+ 5 GDAŃSK 8km NW 0:55:30 8.65 [km/h] 0:06:10
58 66 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 37 M 40-49 10 GDYNIA WATAHA 8km NW 0:56:22 8.52 [km/h] 0:06:17
59 85 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 22 K 30-39 6 GDAŃSK 8km NW 0:56:44 8.46 [km/h] 0:09:14
60 124 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 38 M 40-49 11 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA/ ELITE TEAM 8km NW 0:56:44 8.46 [km/h] 0:06:17
61 6 BLUMKOWSKA KAROLINA K 23 K 0-29 2 GDYNIA 8km NW 0:56:45 8.46 [km/h] 0:08:11
62 4 BIAŁK ROMAN M 39 M 60-69 9 GDAŃSK 8km NW 0:57:08 8.40 [km/h] 0:06:14
63 74 MIELEWCZYK JUSTYNA K 24 K 30-39 7 REDA ZMOTYWOWANI 8km NW 0:57:26 8.36 [km/h] 0:08:16
64 10 BURY LILIANA K 25 K 30-39 8 REDA ZMOTYWOWANI 8km NW 0:57:27 8.36 [km/h] 0:08:17
65 19 GAŁGOWSKA KRYSTYNA K 26 K 60+ 3 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 8km NW 0:57:48 8.30 [km/h] 0:08:12
66 58 KUTNIEWSKA MARIA K 27 K 60+ 4 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 0:58:09 8.25 [km/h] 0:08:14
67 141 TARGOSZ MAREK M 40 M 40-49 12 GDYNIA - 8km NW 0:58:20 8.23 [km/h] 0:09:16
68 130 ŚLIWIŃSKA - WYKA IZA K 28 K 40-49 12 GDYNIA WATAHA 8km NW 0:58:21 8.23 [km/h] 0:09:15
69 18 GAJCY EWA K 29 K 40-49 13 GDAŃSK 8km NW 0:58:31 8.20 [km/h] 0:09:14
70 92 POLIS MARZENA K 30 K 50-59 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 0:58:40 8.18 [km/h] 0:09:13
71 3 BARTOSIEWICZ MARTA K 31 K 40-49 14 JUSZKOWO ŻÓŁTA 8km NW 0:59:00 8.14 [km/h] 0:08:20
72 76 MILEWCZYK AGNIESZKA K 32 K 30-39 9 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km NW 0:59:03 8.13 [km/h] 0:08:13
73 62 LAANE ELENA K 33 K 0-29 3 KALININGRAD 8km NW 0:59:08 8.12 [km/h] 0:08:18
74 36 KACZMAREK ROBERT M 41 M 50-59 7 GDYNIA 8km NW 0:59:23 8.08 [km/h] 0:06:14
75 700 BUSZMAN MACIEJ M 42 M 0-29 3 GDYNIA - 8km NW 0:59:45 8.03 [km/h] 0:06:10
76 132 BOGDANOWICZ IZA K 34 K 40-49 15 GDYNIA 8km NW 0:59:50 8.02 [km/h] 0:08:18
77 17 FISZER JUSTYNA K 35 K 30-39 10 MIKOSZEWO 8km NW 0:59:52 8.02 [km/h] 0:09:17
78 88 PANEK ANETA K 36 K 40-49 16 GDYNIA 8km NW 0:59:53 8.02 [km/h] 0:09:12
79 60 KWAPISIEWICZ JOANNA K 37 K 40-49 17 MIKOSZEWO 8km NW 0:59:54 8.01 [km/h] 0:09:15
80 107 STAWARZ-SZYMCZYK ANNA K 38 K 30-39 11 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 8km NW 0:59:56 8.01 [km/h] 0:08:11
81 26 GÓRA BEATA K 39 K 40-49 18 GDAŃSK 8km NW 0:59:58 8.00 [km/h] 0:09:13
82 35 HOFFMANN JACEK M 43 M 50-59 8 GDAŃSK 8km NW 1:00:36 7.92 [km/h] 0:06:10
83 125 ZUBEK ANIA K 40 K 40-49 19 GDAŃSK 8km NW 1:00:45 7.90 [km/h] 0:08:20
84 82 NOWAK BEATA K 41 K 40-49 20 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:00:53 7.88 [km/h] 0:09:13
85 25 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 42 K 40-49 21 GDYNIA 8km NW 1:01:56 7.75 [km/h] 0:09:13
86 91 PIŁAT KRYSTYNA K 43 K 50-59 4 GDAŃSK 8km NW 1:01:59 7.74 [km/h] 0:09:15
87 101 SCHWANN MIROSŁAW M 44 M 50-59 9 WEJHEROWO 8km NW 1:02:00 7.74 [km/h] 0:06:16
88 8 BUJNICKA MAGDALENA K 44 K 0-29 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:02:06 7.73 [km/h] 0:08:16
89 113 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 45 K 30-39 12 JUSZKOWO 8km NW 1:02:12 7.72 [km/h] 0:08:19
90 50 KOPCZYŃSKA IRENA K 46 K 60+ 5 BORKOWO ELITE TEAM 8km NW 1:02:34 7.67 [km/h] 0:08:14
91 71 MAKOWSKA IZABELA K 47 K 60+ 6 GDYNIA 8km NW 1:02:43 7.65 [km/h] 0:08:15
92 51 KOSTENCKA AGA K 48 K 40-49 22 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA/ ELITE TEAM 8km NW 1:03:24 7.57 [km/h] 0:09:15
93 32 HALMAN GABRIELA K 49 K 50-59 5 SULMIN 8km NW 1:03:25 7.57 [km/h] 0:08:21
94 129 CHOJNICKA ZOFIA K 50 K 60+ 7 GDAŃSK AWFIS 8km NW 1:03:57 7.51 [km/h] 0:08:14
95 77 MIŁKOWSKA JOLANTA K 51 K 50-59 6 GDYNIA DEAF TEAM 8km NW 1:04:09 7.48 [km/h] 0:08:16
96 96 RAULAND MAŁGORZATA K 52 K 40-49 23 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:04:18 7.47 [km/h] 0:08:17
97 15 DĄBROWSKA LIDIA K 53 K 40-49 24 GDAŃSK 8km NW 1:04:26 7.45 [km/h] 0:08:12
98 123 ZIELIŃSKI JACEK M 45 M 60-69 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:04:36 7.43 [km/h] 0:06:16
99 78 MODELSKA HANNA K 54 K 40-49 25 SOPOT 8km NW 1:04:47 7.41 [km/h] 0:08:22
100 13 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 55 K 40-49 26 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:05:22 7.34 [km/h] 0:09:12
101 37 KARPIŃSKA KATARZYNA K 56 K 0-29 5 GDYNIA 8km NW 1:05:43 7.30 [km/h] 0:08:14
102 55 KULCZYCKI JAN M 46 M 60-69 11 GDAŃSK 8km NW 1:06:11 7.25 [km/h] 0:06:18
103 89 PIEREGUT AGNIESZKA K 57 K 40-49 27 GDYNIA GENETIX TEAM ŻÓŁTA 8km NW 1:06:22 7.23 [km/h] 0:09:12
104 68 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 47 M 70+ 6 GDAŃSK 8km NW 1:06:50 7.18 [km/h] 0:06:14
105 90 PIEŚNIAK DOROTA K 58 K 40-49 28 GDAŃSK DE-MO-NY-S 8km NW 1:07:13 7.14 [km/h] 0:09:16
106 131 ŁASZKIEWICZ JULIA K 59 K 40-49 29 GDYNIA WATAHA 8km NW 1:07:35 7.10 [km/h] 0:00:00
107 21 GIBNEY MAGDA K 60 K 40-49 30 CIEPLEWO 8km NW 1:07:39 7.10 [km/h] 0:08:18
108 112 ŚLĘZAK KONRAD M 48 M 30-39 7 GDAŃSK ŻÓŁTA 8km NW 1:07:52 7.07 [km/h] 0:06:17
109 24 GOLIK KATARZYNA K 61 K 30-39 13 GDYNIA 8km NW 1:09:32 6.90 [km/h] 0:08:19
110 30 GUMOWSKA JUSTYNA K 62 K 30-39 14 BANINO INTEL RUNNERS 8km NW 1:09:32 6.90 [km/h] 0:08:18
111 133 JENDRUSZEWSKA-WARACKA BEATA K 63 K 40-49 31 GDYNIA 8km NW 1:09:32 6.90 [km/h] 0:08:19
112 97 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 64 K 30-39 15 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 1:09:34 6.90 [km/h] 0:09:13
113 31 GUMOWSKI MARIUSZ M 49 M 30-39 8 BANINO INTEL RUNNERS 8km NW 1:09:35 6.90 [km/h] 0:08:17
114 116 TKACZYK MARTA K 65 K 30-39 16 GDAŃSK 8km NW 1:09:39 6.89 [km/h] 0:09:18
115 61 KWIATKOWSKA NATALIA K 66 K 30-39 17 GDAŃSK 8km NW 1:09:42 6.89 [km/h] 0:09:15
116 27 GÓRECKA SYLWIA K 67 K 30-39 18 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km NW 1:10:06 6.85 [km/h] 0:09:12
117 128 ŻURAWSKA EWA K 68 K 30-39 19 KOŚCIERZYNA 8km NW 1:10:24 6.82 [km/h] 0:08:18
118 16 FIBICH DOROTA K 69 K 30-39 20 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 8km NW 1:10:26 6.81 [km/h] 0:08:16
119 83 ODYA KATARZYNA K 70 K 0-29 6 GDAŃSK 8km NW 1:10:46 6.78 [km/h] 0:08:14
120 94 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 71 K 40-49 32 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:12:33 6.62 [km/h] 0:09:14
121 79 MOSZCZYŃSKA ALEKSANTRA K 72 K 40-49 33 GDYNIA GENETIX TEAM 8km NW 1:12:33 6.62 [km/h] 0:09:14
122 134 BARTOSIEWICZ JERZY M 50 M 60-69 12 GDANSK 8km NW 1:14:27 6.45 [km/h] 0:06:19
123 95 RAKOCZY MONIKA K 73 K 30-39 21 GDAŃSK DE-MO-NY-S 8km NW 1:17:42 6.18 [km/h] 0:09:12
- 2 BADZIĄG WALDEMAR M - M 50-59 - SŁUPSK ELITE TEAM 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 5 BISKO KAROLINA K - K 30-39 - GDYNIA DALEKO JESZCZE 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 20 GĄGÓŁ KRZYSZTOF M - M 40-49 - GŁOGÓW 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 29 GRYSS-GRABAN MAŁGORZATA K - K 30-39 - GDYNIA 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 34 HIRSZ DOROTA K - K 40-49 - GDAŃSK TEDE RUN 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 42 KOCHAŃSKA JOANNA K - K 40-49 - GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 44 KOMOROWSKA-FISZER IWONA K - K 30-39 - MIKOSZEWO 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 48 KONKOL MAGDALENA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 64 LISOWSKA JOANNA K - K 30-39 - GDAŃSK 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 70 MACIAŻEK JOLANTA K - K 40-49 - GDAŃSK 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 75 MIKOŁAJCZYK WIOLETTA K - K 40-49 - ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 87 PAJKERT DOROTA K - K 40-49 - GDYNIA ZSET GDYNIA 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 108 SYREWICZ MAŁGORZATA K - K 40-49 - GDAŃSK TRIMAMA TEAM 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 109 SZCZEPAN JAROSŁAW M - M 50-59 - GDAŃSK 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 119 TUR ANITA K - K 30-39 - GDANSK 8km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 120 WIELGUS BOŻENA K - K 40-49 - TCZEW 8km NW 0 - [km/h] 0

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ