Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Waszak Gabriela Przejazdowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
2 Mrozińska Dobrochna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
3 Chmieliński Nikodem Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Żłobek żagielek
4 murawski franciszek GDAŃSK 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
5 Krzemiński Mikołaj Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
6 Pępek Aniela Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
7 Pępek Maksymilian Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
8 Pociejewski Franek Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr 86 Gdańsk
9 Osadowski Leonard Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
10 Janiak Bruno Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole Kraina Tęczy
11 Stalmakov Ilya Kaliningrad 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
12 Figel Krzyś Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk
13 Jaremko Ziemowit Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
14 Jaremko Marcel Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
15 Żukowska Joanna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) SWRS Lionesses of the North
16 Kiszka Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
17 Śmiełowski Leszek Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
18 Dutczyn Wiktor Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
19 Parkitny Leon Pruszcz Gdański 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
20 Stachowiak Konstanty Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
21 Zaremba Adam Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
22 Górski Leon Borkowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
23 Kowalkowski Maciej Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
24 Smorczewski Bruno Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) przedszkole nr 48
25 Kamiński Kacper Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
26 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr. 67 Gdańsk / dietetykasportowa.pl Team
27 Rychter Marta Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
28 Karbowski Tomasz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Belta Team Gdańsk
29 WESELAK ZUZANNA GDAŃSK` 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
30 Nabereźna Aleksandra Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
31 Zajączkowska Laura Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
32 Zdanko Miłosz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
33 Olszonowicz Zofia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
34 Olszonowicz Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
35 Okrój Zuzanna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Olimpijczyk
36 Antkowiak Tosia Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Akademia Młodych Sportowców Gdynia


Wyświetleń: 6950

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ