Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Górski Leon Borkowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
2 Skowronek Amelia Borkowo 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 SP Borkowo
3 Skowronek Bartosz Borkowo 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 SP Borkowo
4 Cieszyński Andrzej Borowiec wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
5 Pis Tymoteusz Gańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 Przedszkole nr 86 Gdańsk
6 Frydrychowicz Franek Gdansk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 XTrack.com
7 Frydrychowicz Rita Gdansk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 XTrack.com
8 Swietlicki Borys Gdansk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
9 Syroka Tadeusz Gdansk 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007
10 Kteft Artur Gdansk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
11 Krajewska HANNA GDANSK-OLIWA 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
12 Krajewski ADAM GDANSK-OLIWA 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
13 Kowalska Laura Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
14 Waleńska Emilia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
15 Waleński Franciszek Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
16 Jaremko Marcel Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
17 Jaremko Ziemowit Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
18 Karbowski Jan Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
19 Karbowski Tomasz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Belta Team Gdańsk
20 Karbowski Wojciech Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
21 Figel Krzyś Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk
22 Klucznik Kasia Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
23 Klucznik Jarek Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
24 Klucznik Asia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
25 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
26 Lorenc Karol Gdańsk 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 SP nr 75
27 Kowalkowski Maciej Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
28 Lorenc Asia Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 SP nr 75
29 Radlińska Zofia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
30 Piotrowski Tomek Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
31 Kruszewski Dawid Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
32 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
33 Rychter Krzysztof Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów aktywny buggygym
34 Rychter Kinga Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
35 Rychter Maja Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
36 Rychter Marta Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
37 Zaremba Adam Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
38 Smorczewski Bruno Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) przedszkole nr 48
39 Zaremba Anna Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
40 NOWAKOWSKA MARZENA GDAŃSK wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
41 Żuk Konrad Gdańsk 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 SP nr 75
42 Glaas Filip GDAŃSK 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 NEXUS Team
43 Stachowiak Konstanty Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
44 Osadowski Leonard Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
45 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 Przedszkole Fantazja 54
46 Wróblewska Helena Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 Szkoła Podstawowa nr 48
47 Pociejewski Franek Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr 86 Gdańsk
48 Deptuła Filip Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 flypics.pl
49 Bogdański Antoni Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Przeczkole 63
50 Zdanko Miłosz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
51 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr. 67 Gdańsk / dietetykasportowa.pl Team
52 Pis Bartosz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
53 Jaśkiewicz Pola Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów dietetykasportowa.pl Team
54 Jaśkiewicz Łukasz Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) dietetykasportowa.pl Team
55 Zalesiński Piotr Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
56 Okrój-Węglińska Justyna Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów Aktywna Mama Team
57 Węgliński Mikołaj Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Aktywna Mama
58 Węgliński Karol Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Aktywna Mama Team
59 Pępek Bartosz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
60 Pępek Maksymilian Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
61 Pępek Aniela Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
62 Piwowarska Lena Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
63 Janiak Marcin Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
64 Janiak Bruno Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole Kraina Tęczy
65 Jelnicka Anna Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) bbl
66 Jelnicki Franciszek GDAŃSK 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 SP 89
67 Jelnicki Jan GDAŃSK 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 przedszkole "Kubuś Puchatek"
68 Okrój Bartosz Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Olimpijczyk
69 Okrój Zuzanna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Olimpijczyk
70 Olejarz Bazyli Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
71 murawski franciszek GDAŃSK 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
72 Zajączkowska Laura Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
73 Zieliński Jakub Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 KRKGD
74 Zajączkowska Julianna Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
75 POLITOWSKA Kaja Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
76 Politowska Laura Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
77 Jelnicki Łukasz GDAŃSK rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) ASE team
78 Nabereźna Aleksandra Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
79 Chmieliński Nikodem Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Żłobek żagielek
80 Wiśniewski Paweł Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) VeloGd
81 Kowalska Martyna Gdańsk 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007
82 Kowalska Kamila Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
83 Jabłonowska Natalia Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009
84 Mroziński Rafał Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
85 Jabłonowska Maja Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
86 Wronka Łukasz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
87 Mrozińska Dobrochna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
88 Wronka Estera Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
89 Rychter Krzysztof Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Aktywny
90 Gałęziowska-Modzelewska Jolanta Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
91 Radawiec Marcin Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Szkoła podstawowa nr 38
92 Radawiec Bartosz Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Szkoła podstawowa nr 76
93 bukowski kubuś gdańsk 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
94 Kiszka Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
95 Pankiewicz Anna Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
96 Olszonowicz Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
97 Olszonowicz Zofia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
98 Zapałowska Zuzia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
99 Zapałowski Nikodem Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
100 Kościński Jerzy Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) VeloGd


Wyświetleń: 5478

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ