Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górski Leon | Borkowo | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
2 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | SP Borkowo | |
3 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | SP Borkowo | |
4 | Cieszyński Andrzej | Borowiec | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
5 | Pis Tymoteusz | Gańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | Przedszkole nr 86 Gdańsk | |
6 | Frydrychowicz Franek | Gdansk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | XTrack.com | |
7 | Frydrychowicz Rita | Gdansk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | XTrack.com | |
8 | Swietlicki Borys | Gdansk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Belta Team Gdańsk | |
9 | Syroka Tadeusz | Gdansk | Polska | 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 | ||
10 | Kteft Artur | Gdansk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | ||
11 | Krajewska HANNA | GDANSK-OLIWA | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
12 | Krajewski ADAM | GDANSK-OLIWA | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | ||
13 | Deptuła Filip | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | flypics.pl | |
14 | Zieliński Jakub | Gdańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | KRKGD | |
15 | Okrój Bartosz | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Olimpijczyk | |
16 | Okrój Zuzanna | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Olimpijczyk | |
17 | Olszonowicz Natalia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
18 | Olszonowicz Zofia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
19 | Zapałowska Zuzia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
20 | Zapałowski Nikodem | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | ||
21 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
22 | Piwowarska Lena | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
23 | Zajączkowska Laura | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
24 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
25 | POLITOWSKA Kaja | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
26 | Politowska Laura | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
27 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
28 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | Aktywny | |
29 | Karbowski Jan | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Belta Team Gdańsk | |
30 | Karbowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Belta Team Gdańsk | |
31 | Karbowski Wojciech | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
32 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | aktywny buggygym | |
33 | Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
34 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
35 | Rychter Marta | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
36 | Jaśkiewicz Nadia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Przedszkole nr. 67 Gdańsk / dietetykasportowa.pl Team | |
37 | Jaśkiewicz Pola | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | dietetykasportowa.pl Team | |
38 | Jaśkiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | dietetykasportowa.pl Team | |
39 | Okrój-Węglińska Justyna | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | Aktywna Mama Team | |
40 | Węgliński Mikołaj | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Aktywna Mama | |
41 | Węgliński Karol | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | Aktywna Mama Team | |
42 | Jabłonowska Natalia | Gdańsk | Polska | 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 | ||
43 | Jabłonowska Maja | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
44 | Kamińska Maja | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
45 | Kamiński Kacper | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
46 | Ciesielczyk Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
47 | Smorczewski Bruno | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | przedszkole nr 48 | |
48 | ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | Przedszkole Fantazja 54 | |
49 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
50 | Kowalkowski Maciej | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
51 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
52 | Zaremba Adam | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
53 | Zaremba Anna | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
54 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
55 | Pankiewicz Anna | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
56 | NOWAKOWSKA MARZENA | GDAŃSK | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
57 | Wiśniewski Paweł | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | VeloGd | |
58 | Kowalska Martyna | Gdańsk | Polska | 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007 | ||
59 | Kowalska Kamila | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
60 | Kiszka Natalia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
61 | Kościński Jerzy | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | VeloGd | |
62 | Żukowska Joanna | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | SWRS Lionesses of the North | |
63 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
64 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | ||
65 | Jaremko Marcel | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
66 | Jaremko Ziemowit | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
67 | Figel Krzyś | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk | |
68 | Klucznik Kasia | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
69 | Klucznik Jarek | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
70 | Klucznik Asia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
71 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Belta Team Gdańsk | |
72 | Wróblewska Helena | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | Szkoła Podstawowa nr 48 | |
73 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
74 | Janiak Marcin | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
75 | Janiak Bruno | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Przedszkole Kraina Tęczy | |
76 | Jelnicka Anna | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | bbl | |
77 | Jelnicki Franciszek | GDAŃSK | Polska | 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 | SP 89 | |
78 | Jelnicki Jan | GDAŃSK | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | przedszkole "Kubuś Puchatek" | |
79 | Jelnicki Łukasz | GDAŃSK | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ASE team | |
80 | Kowalska Laura | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
81 | Lorenc Karol | Gdańsk | Polska | 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 | SP nr 75 | |
82 | Lorenc Asia | Gdańsk | Polska | 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 | SP nr 75 | |
83 | Radlińska Zofia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
84 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | SP nr 75 | |
85 | Glaas Filip | GDAŃSK | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | NEXUS Team | |
86 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
87 | Pociejewski Franek | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Przedszkole nr 86 Gdańsk | |
88 | Bogdański Antoni | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Przeczkole 63 | |
89 | Zalesiński Piotr | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
90 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
91 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
92 | Pępek Aniela | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
93 | Olejarz Bazyli | Gdańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
94 | murawski franciszek | GDAŃSK | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
95 | Chmieliński Nikodem | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Żłobek żagielek | |
96 | Mroziński Rafał | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
97 | Wronka Łukasz | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
98 | Mrozińska Dobrochna | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
99 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
100 | Gałęziowska-Modzelewska Jolanta | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów |
Wyświetleń: 13770