Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalska Laura Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
2 Waleńska Emilia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
3 Waleński Franciszek Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
4 Fot Iwona Pruszcz Gdański wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
5 Jaremko Marcel Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
6 Jaremko Ziemowit Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
7 Karbowski Wojciech Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
8 Klucznik Kasia Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
9 Klucznik Jarek Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
10 Klucznik Asia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
11 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
12 Kowalkowski Maciej Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
13 Radlińska Zofia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
14 Szwedowski Łukasz Kulice wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
15 Szwedowski Kacper Kulice 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
16 Szwedowska Laura Kulice 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
17 Piotrowski Tomek Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
18 Szwedowska Martyna Kulice 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
19 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
20 Cieszyński Andrzej Borowiec wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
21 Górski Leon Borkowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
22 Rychter Kinga Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
23 Rychter Marta Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
24 Zaremba Adam Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
25 Zaremba Anna Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
26 NOWAKOWSKA MARZENA GDAŃSK wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
27 Stachowiak Konstanty Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
28 Osadowski Leonard Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
29 Syroka Tadeusz Gdansk 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007
30 Kteft Artur Gdansk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
31 Bizewski Kacper Żukowo 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
32 Bizewski Jakub Żukowo 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
33 Cieszyńska Katarzyna Żuromino wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
34 Zdanko Miłosz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
35 Pis Bartosz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
36 Osiecki Jan Wejherowo 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
37 Zalesiński Piotr Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
38 Pępek Bartosz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
39 Stalmakov Ilya Kaliningrad 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
40 Pępek Maksymilian Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
41 Pępek Aniela Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
42 Piwowarska Lena Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
43 Janiak Marcin Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
44 Krzemiński Mikołaj Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
45 Puzdrowska Weronika Kamienica szlachecka 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007
46 Krajewska HANNA GDANSK-OLIWA 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
47 Krajewski ADAM GDANSK-OLIWA 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
48 Olejarz Bazyli Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
49 murawski franciszek GDAŃSK 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
50 Zajączkowska Laura Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
51 Zajączkowska Julianna Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
52 POLITOWSKA Kaja Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
53 Politowska Laura Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
54 Nabereźna Aleksandra Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
55 Parkitny Leon Pruszcz Gdański 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
56 WESELAK ZUZANNA GDAŃSK` 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
57 WESELAK JOANNA GDAŃSK` wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
58 Kowalska Martyna Gdańsk 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007
59 Kowalska Kamila Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
60 Jabłonowska Natalia Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009
61 Dutczyn Wiktor Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
62 Mroziński Rafał Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
63 Jabłonowska Maja Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
64 Wronka Łukasz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
65 Mrozińska Dobrochna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
66 Wronka Estera Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
67 Śmiełowski Leszek Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
68 Waszak Gabriela Przejazdowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
69 Gałęziowska-Modzelewska Jolanta Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
70 bukowski kubuś gdańsk 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
71 Kiszka Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
72 Pankiewicz Anna Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
73 Olszonowicz Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
74 Olszonowicz Zofia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
75 Butczak Jakub Gdynia 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
76 Butczak Filip Gdynia 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
77 Zapałowska Zuzia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
78 Zapałowski Nikodem Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
79 Kamińska Maja Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
80 Kamiński Kacper Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
81 Antkowiak Tosia Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
82 Węgliński Mikołaj Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Aktywna Mama
83 Okrój-Węglińska Justyna Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów Aktywna Mama Team
84 Węgliński Karol Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Aktywna Mama Team
85 Rychter Krzysztof Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Aktywny
86 Rychter Krzysztof Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów aktywny buggygym
87 Jelnicki Łukasz GDAŃSK rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) ASE team
88 Jelnicka Anna Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) bbl
89 Karbowski Jan Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
90 Karbowski Tomasz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Belta Team Gdańsk
91 Kruszewski Dawid Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
92 Swietlicki Borys Gdansk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
93 Jaśkiewicz Pola Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów dietetykasportowa.pl Team
94 Jaśkiewicz Łukasz Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) dietetykasportowa.pl Team
95 Deptuła Filip Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 flypics.pl
96 Zieliński Jakub Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 KRKGD
97 Rychter Maja Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
98 Glaas Filip GDAŃSK 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 NEXUS Team
99 Okrój Bartosz Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Olimpijczyk
100 Okrój Zuzanna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Olimpijczyk


Wyświetleń: 5476

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ