Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
2 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | ||
3 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
4 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
5 | Olszonowicz Natalia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
6 | Olszonowicz Zofia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
7 | Zapałowska Zuzia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
8 | Zapałowski Nikodem | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | ||
9 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
10 | Piwowarska Lena | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
11 | Zajączkowska Laura | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
12 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
13 | POLITOWSKA Kaja | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
14 | Politowska Laura | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
15 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
16 | WESELAK ZUZANNA | GDAŃSK` | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
17 | WESELAK JOANNA | GDAŃSK` | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
18 | Karbowski Wojciech | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
19 | Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
20 | Rychter Marta | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
21 | Jabłonowska Natalia | Gdańsk | Polska | 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 | ||
22 | Jabłonowska Maja | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
23 | Kamińska Maja | Gdańsk | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
24 | Kamiński Kacper | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
25 | Ciesielczyk Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
26 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
27 | Kowalkowski Maciej | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
28 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
29 | Górski Leon | Borkowo | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
30 | Zaremba Adam | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
31 | Zaremba Anna | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
32 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
33 | Cieszyńska Katarzyna | Żuromino | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
34 | Pankiewicz Anna | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
35 | Fot Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
36 | Cieszyński Andrzej | Borowiec | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
37 | NOWAKOWSKA MARZENA | GDAŃSK | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
38 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
39 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
40 | Parkitny Leon | Pruszcz Gdański | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
41 | Kowalska Martyna | Gdańsk | Polska | 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007 | ||
42 | Kowalska Kamila | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
43 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
44 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
45 | Kiszka Natalia | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
46 | Butczak Jakub | Gdynia | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | ||
47 | Butczak Filip | Gdynia | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
48 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
49 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | ||
50 | Jaremko Marcel | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
51 | Jaremko Ziemowit | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
52 | Klucznik Kasia | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
53 | Klucznik Jarek | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
54 | Klucznik Asia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
55 | Syroka Tadeusz | Gdansk | Polska | 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 | ||
56 | Kteft Artur | Gdansk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | ||
57 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
58 | Stalmakov Ilya | Kaliningrad | Rosja | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
59 | Janiak Marcin | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
60 | Krajewska HANNA | GDANSK-OLIWA | Polska | 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 | ||
61 | Krajewski ADAM | GDANSK-OLIWA | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | ||
62 | Kowalska Laura | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
63 | Radlińska Zofia | Gdańsk | Polska | 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 | ||
64 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
65 | Osiecki Jan | Wejherowo | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
66 | Zalesiński Piotr | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
67 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
68 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
69 | Pępek Aniela | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
70 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
71 | Puzdrowska Weronika | Kamienica szlachecka | Polska | 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007 | ||
72 | Olejarz Bazyli | Gdańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | ||
73 | murawski franciszek | GDAŃSK | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
74 | Mroziński Rafał | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ||
75 | Wronka Łukasz | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | ||
76 | Mrozińska Dobrochna | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
77 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
78 | Waszak Gabriela | Przejazdowo | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | ||
79 | Gałęziowska-Modzelewska Jolanta | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | ||
80 | bukowski kubuś | gdańsk | Polska | 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 | ||
81 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
82 | Węgliński Mikołaj | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Aktywna Mama | |
83 | Okrój-Węglińska Justyna | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | Aktywna Mama Team | |
84 | Węgliński Karol | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | Aktywna Mama Team | |
85 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | Aktywny | |
86 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów | aktywny buggygym | |
87 | Jelnicki Łukasz | GDAŃSK | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | ASE team | |
88 | Jelnicka Anna | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | bbl | |
89 | Karbowski Jan | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Belta Team Gdańsk | |
90 | Karbowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Belta Team Gdańsk | |
91 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Belta Team Gdańsk | |
92 | Swietlicki Borys | Gdansk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Belta Team Gdańsk | |
93 | Jaśkiewicz Pola | Gdańsk | Polska | wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów | dietetykasportowa.pl Team | |
94 | Jaśkiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) | dietetykasportowa.pl Team | |
95 | Deptuła Filip | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | flypics.pl | |
96 | Zieliński Jakub | Gdańsk | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | KRKGD | |
97 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
98 | Glaas Filip | GDAŃSK | Polska | 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 | NEXUS Team | |
99 | Okrój Bartosz | Gdańsk | Polska | 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 | Olimpijczyk | |
100 | Okrój Zuzanna | Gdańsk | Polska | 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) | Olimpijczyk |
Wyświetleń: 13774