Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Adam Butryny Bieg 10km Nadleśnictwo Jedwabno
2 Gredke Robert Płońsk Bieg 10km BieganieMoje40Plus
3 Kamiński Paweł Warszawa Bieg 10km arturkurek.pro
4 Michalak Beata Góra Kalwaria Bieg 10km Team Zabiegane Dni
5 Kur Mariusz Jazgarzew Bieg 10km Team ZabieganeDni
6 Syguła DOMINIKA Borowina Bieg 10km Team ZabieganeDni
7 Sułkowski Michał Warszawa Bieg 10km
8 Piotrowska Julita Wilamy Bieg 10km
9 Niedziółka Kasia Wilamy Bieg 10km
10 Sawczenko Andrzej Wołomin Bieg 10km
11 POŁEĆ ŁUKASZ SOCHACZEW Bieg 10km
12 POŁEĆ ANDRZEJ SOCHACZEW Bieg 10km
13 Filipczuk Dariusz Zielonka Bieg 10km
14 Ciećwierz Mariusz Parlin Bieg 10km No Pain Team
15 Michalak Marta Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
16 Pyszniewska Bożena Glinojeck Bieg 10km
17 Pyszniewski Piotr Glinojeck Bieg 10km
18 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg 10km
19 Piaskowski Rafał Płock Bieg 10km
20 Barański Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg 10km
21 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Kornacka Hanna Grodzisk Mazowiecki Bieg 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
23 walac jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
24 Sokołowski Łukasz Sokołowski Krasne Bieg 10km
25 Zasępa Sebastian Warszawa Bieg 10km Team ZabieganeDni
26 Ksyna Bogusław Kamion Bieg 10km OSP KAMION
27 Kochman Iwona Warszawa Bieg 10km Vege Runners
28 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny Bieg 10km
29 Hulanicki Andrzej WARSZAWA Bieg 10km Goggle Team
30 Hulanicka Irina WARSZAWA Bieg 10km Goggle PAE
31 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg 10km leczo team
32 Turczyńska Monika Warszawa Bieg 10km leczo team
33 Solecki Paweł Baboszewo Bieg 10km
34 Solecki Mateusz Baboszewo Bieg 10km
35 WALIDUDA Anna Grodków Bieg 10km Kotwica Brzeg
36 MARCZAK Grażyna Warszawa Bieg 10km leczo team
37 Bakalarska MARIOLA Warszawa Bieg 10km WARSAW RUN CLUB
38 Głupczyk Tadeusz Warszawa Bieg 10km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
39 Starzyński Adam Nieporęt Bieg 10km STARZYNSKI.COACH
40 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Bieg 10km
41 Skrzypkowski Tomasz Otwock Bieg 10km
42 Frydrychowicz Michał Warszawa Bieg 10km
43 Ząbczyński Adam Ząbczyński Sochaczew Bieg 10km
44 KOWALSKI PATRYK Kampinos Bieg 10km
45 Zarodkiewicz Dawid Wężewo Bieg 10km Naprzód Młociny / Team Zabiegane Dni
46 Suwald Andrzej Warszawa Bieg 10km JacekBiega Running Team
47 Mysera Cezary Sierpc Bieg 10km Biegam NieNaŻarty
48 Lipiec Tomasz Warszawa Bieg 10km Lipiec Running Team
49 Smoliński Rafał Przasnysz Bieg 10km Przasnysz
50 Majkowski Łukasz Kuchary Żydowskie Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
51 Głowacka Elżbieta Warszawa Bieg 10km Team ZabieganeDni
52 Bromka Piotr Maszewo duże Bieg 10km
53 Pająk Łukasz Płock Bieg 10km
54 Deperas Jakub Deperas Końskie Bieg 10km Kansas Kazanów
55 Wentykier Piotr Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
56 Gierkowski Andrzej Włocławek Bieg 10km Anwil Team
57 Burzyński Sebastian Warszawa Bieg 10km MPK Wybieganie
58 Małecki Maciej Warszawa Bieg 10km Runner 2.5 / Accelerating Poland
59 Traczyk Jakub Hipolitów Bieg 10km TT
60 Traczyk Kazimierz Hipolitów Bieg 10km TT
61 WALENCIK Marek Pionki Bieg 10km
62 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg 10km WKB META Lubliniec
63 Grabowski Jacek Dębowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
64 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
65 Żyłowski Tomasz Warszawa Bieg 10km
66 Bińczycki Mariusz Podsmardzewo Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
67 Bogucka Beata MYSZCZYN Bieg 10km Dystans Leszno
68 Szymaniak Kamil Pełch Bieg 10km Team Run Pełch
69 Bany Robert Sokołówek Bieg 10km
70 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
71 Cyparska Adrianna Płock Bieg 10km Active Runners Płock
72 Degner Damian Płock Bieg 10km Active Runners Płock
73 Goszczyński Kamil Płock Bieg 10km Active Runners Płock
74 Paziewski Andrzej Warszawa Bieg 10km
75 Fabiański Piotr Czerwińsk nad Wisłą Bieg 10km
76 Piekut Stefan Płock Bieg 10km TKKF Płock
77 Marek Henryk Warszawa Bieg 10km -------------
78 Frydrych Bożena Warszawa Bieg 10km -----------------------
79 Jabłoński Grzegorz Płock Bieg 10km Orlen Running Team
80 Siemiński Sławomir Sieradz Bieg 10km
81 Adamczyk Ewa Warszawa Bieg 10km Rembertów Team
82 Karwowski Krystian Kraszewo-Gaczułty Bieg 10km MKS Durasan Płońsk
83 Perchaluk Magdalena Warszawa Bieg 10km Entre.pl TEAM
84 Czechoski Tomasz Warszawa Bieg 10km
85 Nogaj Grzegorz Warszawa Bieg 10km MPK Wybieganie
86 Kłosiński Paweł Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
87 Szostak Iwona Strzembowo Bieg 10km
88 Ruciński Michał Płock Bieg 10km Junior '85
89 Leśniewski Sławomir Włocławek Bieg 10km amator
90 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10km
91 Draganiak Renata Komsin Bieg 10km
92 Lewandowski Mateusz Sarbiewo Bieg 10km
93 Osial Mariusz Płońsk Bieg 10km
94 Liszewski Piotr Plonsk Bieg 10km
95 draganiak marta zarębin Bieg 10km Arising Angels , No Pain Team
96 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
97 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
98 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10km
99 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10km
100 Mariańska Katarzyna Naruszewo Bieg 10km


Wyświetleń: 2347

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ