Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Ewa | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Rembertów Team | |
2 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 10km | ||
3 | Bakalarska MARIOLA | Warszawa | Polska | Bieg 10km | WARSAW RUN CLUB | |
4 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg 10km | ||
5 | Barański Krzysztof | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | ||
6 | Bartoszewska Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg 10km | BBLN Warszawa | |
7 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | |
8 | Bińczycki Mariusz | Podsmardzewo | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
9 | Bogucka Beata | MYSZCZYN | Polska | Bieg 10km | Dystans Leszno | |
10 | Bromka Piotr | Maszewo duże | Polska | Bieg 10km | ||
11 | Budniak Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
12 | Burzyński Sebastian | Warszawa | Polska | Bieg 10km | MPK Wybieganie | |
13 | Błaszczyk Radosław | Czerwinsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10km | Arising Angels , No Pain Team | |
14 | Ciećwierz Mariusz | Parlin | Polska | Bieg 10km | No Pain Team | |
15 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
16 | Czechoski Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
17 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
18 | Denkiewicz Jacek Denkiewicz | Zawidz | Polska | Bieg 10km | ||
19 | Deperas Jakub Deperas | Końskie | Polska | Bieg 10km | Kansas Kazanów | |
20 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Bieg 10km | WKB META Lubliniec | |
21 | draganiak marta | zarębin | Polska | Bieg 10km | Arising Angels , No Pain Team | |
22 | Draganiak Renata | Komsin | Polska | Bieg 10km | ||
23 | Dziarnowski Włodek | Płock | Polska | Bieg 10km | biegamPłock team | |
24 | Fabiański Piotr | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10km | ||
25 | Filipczuk Dariusz | Zielonka | Polska | Bieg 10km | ||
26 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ----------------------- | |
27 | Frydrychowicz Michał | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
28 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Anwil Team | |
29 | Goszczyński Kamil | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
30 | Grabowski Jacek | Dębowo | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
31 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg 10km | BieganieMoje40Plus | |
32 | Grzelak Robert | Zdziarka | Polska | Bieg 10km | ||
33 | Głowacka Elżbieta | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
34 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | |
35 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | Polska | Bieg 10km | Goggle PAE | |
36 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | Polska | Bieg 10km | Goggle Team | |
37 | Jabłoński Grzegorz | Płock | Polska | Bieg 10km | Orlen Running Team | |
38 | Kamiński Paweł | Warszawa | Polska | Bieg 10km | arturkurek.pro | |
39 | Karpiński Radosław | Kondrajec Pański | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
40 | Karwowski Krystian | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 10km | MKS Durasan Płońsk | |
41 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | Bieg 10km | ||
42 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Vege Runners | |
43 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | ||
44 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | ||
45 | Kornacka Hanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
46 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | Bieg 10km | Mazovia Proactiv | |
47 | KOWALSKI PATRYK | Kampinos | Polska | Bieg 10km | ||
48 | Krajewski Przemysław | Warszawa | Polska | Bieg 10km | leczo team | |
49 | Ksyna Bogusław | Kamion | Polska | Bieg 10km | OSP KAMION | |
50 | Kur Mariusz | Jazgarzew | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
51 | Kwiatkowski Adam | Butryny | Polska | Bieg 10km | Nadleśnictwo Jedwabno | |
52 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
53 | Leśniewski Sławomir | Włocławek | Polska | Bieg 10km | amator | |
54 | Lewandowski Mateusz | Sarbiewo | Polska | Bieg 10km | ||
55 | Lipiec Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Lipiec Running Team | |
56 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg 10km | ||
57 | Majkowski Łukasz | Kuchary Żydowskie | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
58 | Makarenkov Sergii | Milanówek | Polska | Bieg 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
59 | MARCZAK Grażyna | Warszawa | Polska | Bieg 10km | leczo team | |
60 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ------------- | |
61 | Mariańska Katarzyna | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
62 | Małecki Maciej | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Runner 2.5 / Accelerating Poland | |
63 | Michalak Beata | Góra Kalwaria | Polska | Bieg 10km | Team Zabiegane Dni | |
64 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
65 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | Polska | Bieg 10km | ||
66 | Mysera Cezary | Sierpc | Polska | Bieg 10km | Biegam NieNaŻarty | |
67 | Niedziółka Kasia | Wilamy | Polska | Bieg 10km | ||
68 | Nogaj Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | MPK Wybieganie | |
69 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | ||
70 | Ostapowski Mateusz | Zdziarka | Polska | Bieg 10km | ||
71 | Pająk Łukasz | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
72 | Paradowski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
73 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
74 | Paziewski Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
75 | Perchaluk Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Entre.pl TEAM | |
76 | Piaskowski Rafał | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
77 | Piekut Kamil | Nacpolsk | Polska | Bieg 10km | ||
78 | Piekut Stefan | Płock | Polska | Bieg 10km | TKKF Płock | |
79 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10km | Arising Angels , No Pain Team | |
80 | Piotrowska Julita | Wilamy | Polska | Bieg 10km | ||
81 | POŁEĆ ANDRZEJ | SOCHACZEW | Polska | Bieg 10km | ||
82 | POŁEĆ ŁUKASZ | SOCHACZEW | Polska | Bieg 10km | ||
83 | Pyszniewska Bożena | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
84 | Pyszniewski Piotr | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
85 | Ruciński Michał | Płock | Polska | Bieg 10km | Junior '85 | |
86 | Sawczenko Andrzej | Wołomin | Polska | Bieg 10km | ||
87 | Siemiński Sławomir | Sieradz | Polska | Bieg 10km | ||
88 | Skrzypkowski Tomasz | Otwock | Polska | Bieg 10km | ||
89 | Smoliński Rafał | Przasnysz | Polska | Bieg 10km | Przasnysz | |
90 | Sokołowski Łukasz Sokołowski | Krasne | Polska | Bieg 10km | ||
91 | Solecki Mateusz | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | ||
92 | Solecki Paweł | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | ||
93 | Starzyński Adam | Nieporęt | Polska | Bieg 10km | STARZYNSKI.COACH | |
94 | Suwald Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10km | JacekBiega Running Team | |
95 | Sułkowski Michał | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
96 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
97 | Syguła DOMINIKA | Borowina | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
98 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg 10km | ||
99 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
100 | Szymaniak Kamil | Pełch | Polska | Bieg 10km | Team Run Pełch |
Wyświetleń: 6437