Wyniki

LP NAZWISKO IMIĘ K/M MIEJSCOWOŚĆ KLUB NR CZAS
1 SZYMANIAK KAMIL M1 Pełch Team Run Pełch 33 0:34:03
2 DZIĘGIELEWSKI MAREK M2 DŁUŻNIEWO KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 31 0:35:15
3 LIPIEC TOMASZ M3 Warszawa Lipiec Running Team 51 0:35:28
4 MISZUREK KRZYSZTOF M4 ŁÓDŹ TWIERDZA BBF 80 0:35:49
5 ZĄBCZYŃSKI ADAM M5 Sochaczew 14 0:37:38
6 ZASĘPA SEBASTIAN M6 Warszawa Team ZabieganeDni 48 0:38:39
7 KRÓL DARIUSZ M7 WOŁOMIN AKTYWNY RELAKS 40 0:39:25
8 CIEĆWIERZ MARIUSZ M8 Parlin No Pain Team 66 0:39:31
9 PAWLAK ANDRZEJ M9 Cichanów KB TKKF Promyk Ciechanów 7 0:40:53
10 BANY ROBERT M10 Sokołówek 3 0:41:28
11 BURZYŃSKI SEBASTIAN M11 Warszawa MPK Wybieganie 61 0:41:39
12 AKSAMIT JAKUB M12 SOCHACZEW ROWEROWY BIEGACZ 84 0:41:43
13 MIELOCH TAMARA K1 Podkowa Leśna 71 0:42:08
14 ŚWIERCZ ANDRZEJ M13 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 68 0:42:45
15 NOGAJ GRZEGORZ M14 Warszawa MPK Wybieganie 59 0:42:49
16 GRZELAK ROBERT M15 Zdziarka 32 0:42:57
17 GŁUPCZYK TADEUSZ M16 Warszawa GrupaBiegowaParkrunWarszawa 37 0:43:12
18 SUŁKOWSKI MICHAŁ M17 Warszawa 73 0:43:21
19 WENTYKIER PIOTR M18 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 9 0:44:04
20 BANIAK JACEK M19 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 2 0:44:06
21 FILIPCZUK DARIUSZ M20 Zielonka 12 0:44:36
22 WALIDUDA ANNA K2 Grodków Kotwica Brzeg 49 0:44:53
23 KARPIŃSKI RADOSŁAW M21 Kondrajec Pański KB TKKF Promyk Ciechanów 5 0:44:54
24 ANOWSKI ADRIAN M22 Drochowo 20 0:44:58
25 LUBIŃSKA ANETA K3 CIECHANÓW KB TKKF Promyk Ciechanów 57 0:45:32
26 KSYNA BOGUSŁAW M23 Kamion OSP KAMION 88 0:46:14
27 MAKARENKOV SERGII M24 Milanówek Dogoń Grodzisk Mazowiecki 64 0:46:31
28 SOLECKI PAWEŁ M25 Baboszewo 27 0:46:38
29 WUDARCZYK TOMASZ M26 Władysławowo KB TKKF Promyk Ciechanów 4 0:46:45
30 GADOMSKI ŁUKASZ M27 PŁOŃSK 83 0:47:02
31 SKRZYPKOWSKI TOMASZ M28 Otwock 17 0:47:05
32 NURZYŃSKI PIOTR M29 PARLIN 85 0:47:48
33 SZYMAŃSKI SZYMON M30 Płońsk 41 0:47:59
34 GRABOWSKI JACEK M31 Dębowo KB TKKF Promyk Ciechanów 6 0:48:46
35 CZAJKOWSKA JOANNA K4 PEŁCH TEAM RUN PEŁCH 87 0:49:03
36 BARTCZAK JANUSZ M32 BODZANÓW Więckowski Team Bodzanów 63 0:49:13
37 RZEPECKA ANNA K5 CIECHANÓW KB TKKF Promyk Ciechanów 58 0:49:14
38 SOLECKI MATEUSZ M33 Baboszewo 28 0:49:57
39 SIEMIŃSKI SŁAWOMIR M34 Sieradz 21 0:50:05
40 DEGNER DAMIAN M35 Płock Active Runners Płock 23 0:50:06
41 CHMIELEWSKI MARIUSZ M36 WARSZAWA WAT WARSZAWA 86 0:50:13
42 GREDKE ROBERT M37 Płońsk BieganieMoje40Plus 22 0:50:18
43 PIOTROWSKA JULITA K6 Wilamy 39 0:50:28
44 OSIAL MARIUSZ M38 Płońsk 16 0:50:45
45 MAJKOWSKI ŁUKASZ M39 Kuchary Żydowskie KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 10 0:50:53
46 WARCHOŁ ARTUR M43 Kuchary Królewskie KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 69 0:50:53
47 PIEKUT STEFAN M40 Płock TKKF Płock 34 0:51:01
48 LEŚNIEWSKI SŁAWOMIR M41 Włocławek amator 89 0:51:02
49 DZIARNOWSKI WŁODEK M42 Płock biegamPłock team 24 0:51:16
50 MICHALAK MARTA K7 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 26 0:51:35
51 KOWALSKI PATRYK M44 Kampinos 56 0:52:15
52 KĘDZIERSKI MIECZYSŁAW M45 Milanówek 18 0:52:18
53 PYSZNIEWSKI PIOTR M46 Glinojeck 52 0:52:35
54 ADAMCZYK EWA K8 Warszawa Rembertów Team 74 0:52:39
55 DRAGANIAK RENATA K9 Komsin 78 0:52:47
56 WALAC JACEK M47 Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki 25 0:52:54
57 FABIAŃSKI PIOTR M48 Czerwińsk nad Wisłą 50 0:53:26
58 TURCZYŃSKA MONIKA K10 Warszawa leczo team 42 0:53:47
59 KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW M49 Warszawa leczo team 47 0:53:48
60 SZPAKIEWICZ ZBIGNIEW M50 Strzembowo KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 72 0:53:51
61 PIEKUT ANDRZEJ M51 Nowy Dwór Maz. KB Jogger 45 0:53:55
62 PAZIEWSKI ANDRZEJ M52 Warszawa 19 0:54:28
63 JANUSZEWSKI ROBERT M53 Czerwińsk nad Wisłą 81 0:54:36
64 ZAWADZKI STANISŁAW M54 CIECHANÓW Mazovia Proactiv 60 0:55:39
65 HULANICKI ANDRZEJ M55 WARSZAWA Goggle Team 44 0:55:48
66 NIEDZIÓŁKA KASIA K11 Wilamy 38 0:57:11
67 BŁASZCZYK RADOSŁAW M56 Czerwinsk nad Wisłą Arising Angels , No Pain Team 13 0:57:29
68 LAUŻEWSKI ŁUKASZ M57 Czerwińsk nad Wisłą 79 0:57:30
69 KŁOSIŃSKI PAWEŁ M58 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 29 0:57:46
70 STEFAŃSKI DARIUSZ M59 WARSZAWA A.K.B. MORT 76 0:57:59
71 PAJĄK ŁUKASZ M60 Płock 36 0:58:03
72 MARCZAK GRAŻYNA K12 Warszawa leczo team 46 0:58:22
73 BROMKA PIOTR M61 Maszewo duże 35 0:58:51
74 KOŚCIELSKI MARIUSZ M62 Chruszczewo Mazovia Proactiv 8 0:59:24
75 HULANICKA IRINA K13 WARSZAWA Goggle PAE 43 0:59:56
76 PIELACIŃSKI DARIUSZ M63 Czerwińsk nad Wisłą Arising Angels , No Pain Team 11 1:00:11
77 DZIĘGIELEWSKA MAŁGORZATA K14 DŁUŻNIEWO KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 30 1:02:46
78 BUGAJEWSKA ANNA K15 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 54 1:02:46
79 BUGAJEWSKI JANUSZ M64 PŁOŃSK KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 55 1:02:46
80 MIELNICZUK MARIUSZ M65 WROCŁAW 77 1:02:59
81 KOCHMAN IWONA K16 Warszawa Vege Runners 75 1:03:06
82 GŁOWACKA ELŻBIETA K17 Warszawa Team ZabieganeDni 15 1:03:50
83 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT M66 Warszawa WKB META Lubliniec 1 1:05:17
84 POGORZELSKI ANDRZEJ M67 Ciechanów Mazovia Proactiv 62 1:05:53
85 DRAGANIAK MARTA K18 zarębin Arising Angels , No Pain Team 70 1:06:10
86 CABAN ŁUKASZ M68 SKIERNIEWICE 82 1:06:37
87 PYSZNIEWSKA BOŻENA K19 Glinojeck 53 1:07:33
88 FRYDRYCH BOŻENA K20 Warszawa 67 1:39:41
89 MAREK HENRYK M69 Warszawa 65 1:39:59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ